Resso

İsim Resso - Şarkılar, Sözler ve Radyol… Resso - Şarkılar, Sözler ve Radyolar is the most famous version in the Resso - Şarkılar, Sözler ve Radyolar series of publisher Moon Video Inc
Yayıncı Moon Video Inc
Tür Müzik Ses Uygulamaları
Boyut 65 MB
Versiyon 1.51.0
Mod Version 1.51.0
Total installs 100,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 27 Ekim2021
MOD VIP/Premium Kilitsiz
Android Android Müzik Ses Uygulamaları
4.2 ( 880 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


  • Ücretli özellikler Kilidi Açıldı
  • İşleri İndir
  • Çevrimdışı Şarkılar Çalışıyor
  • Google Hizmetleri Devre Dışı Bırakıldı
Rate this post

Resso Apk Premium (MOD, VIP/Premium Kilitsiz), birçok şarkı dinleyebileceğiniz veya eğlenceli radyoları rahatça dinleyebileceğiniz zaman size çeşitli kaynaklar sunar.

Resso Apk For Pc, Müziğin görünümü ve katkıları olmadan hayatımız donuk ve pasif olacaktır. Müzik, farklı dönemlerde evrimleşmiş ve insan beklentilerinden daha çeşitli ve bol hale gelmiştir. Ancak, herkesin dünyadaki tüm müzikleri duyma fırsatı yoktur, resso apk app download, bu nedenle tüm müzik dünyasını kullanıcının eline geçirebilecek bir müzik uygulamasına sahip olmaları gerekir. Böyle bir uygulama, kullanıcının müzik dinleme deneyimini iyileştiren birçok heyecan verici özelliğin yanı sıra sofistike ve üstün bir arayüze sahip Resso’dur. Ayrıca, şarkı sözlerini müzikle senkronize edebilir ve kullanıcıların en sevdikleri müzikle bir Şarkı Sözü Videosu oluşturmasına olanak tanır.

Bu Makaleyi Keşfedin

Resso Apk Premium

Resso Apk Premium

RAFİNE, DOSTU VE MODERN ARAYÜZ

Resso Apk Premium, akıllı bir müzik çalardır, bu nedenle kullanıcıları memnun etmek için birçok farklı stil içeren mükemmel tasarlanmış bir arayüze sahip olmalıdır. Uygulamanın arayüzü, reso pro apk, kullanıcıların kaydırma, dokunma, sıkıştırma vb. ile ihtiyaç duyulan özelliklere veya kategorilere erişmeleri için esnek ve hızlı bir şekilde çalışacaktır. Ana sayfada, kullanıcıların tercih ettiği yeni, trend ve tabanlı şarkılar önerilecek yer olacaktır. Kullanıcıların tüm şarkılarını, favorilerini ve çalma listelerini içeren ayrı bir katalog da bulunmaktadır. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şey, uygulamanın arayüzü onları anında gitmeleri gereken yere yönlendirecek ve kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Resso Apk Premium

ONLINE DİNLEME, ÜCRETSİZ MÜZİK

Resso Apk Premium, çevrimiçi ve çevrimdışı çalışan bir müzik çalar ve kullanıcılara sayısız farklı şarkı sunmaya hazır. Kullanıcının tek ihtiyacı şarkısını aramak, sonra dinlemek ve keyfini çıkarmaktır. resso apk mod download, Uygulama, diğer çevrimiçi müzik çalarların sahip olmadığı mutlak ses kalitesiyle kullanıcılara en iyi dinleme deneyimini yaşatacak. Tabii ki, bir müzisyen, grup veya tür olsun, bu uygulama hepsini basit arama anahtar kelimeleri ile listelemeye hazır. Ayrıca, kullanıcılar favori şarkılarını, örneğin tüm çalma listelerini ve hatta idollerden bir albümü indirmek gibi sınırsız olarak indirebilirler.

SENKRONİZE SÖZLERİ, SÖZ SÖZLERİ VİDEOLARI YAPICI

Resso Apk Premium, çevrimiçi bir müzik çalardır ve kullanıcılara yalnızca sesi değil, aynı zamanda bir şarkının kapağını, sözlerini ve diğer birçok bilgiyi de verir. Sözleri ile gelen şarkılar müzik dinlerken otomatik olarak arayüzde görünecek ve senkronize edilerek kullanıcılara yeni bir dinleme deneyimi yaşatılacaktır. Şarkılarınızın sözleri yoksa, şarkıya ilk ekleyen siz olun, ardından herkesle paylaşın. Uygulama, kullanıcılara şarkı sözlerini müziğin melodisiyle senkronize etme yeteneğinin yanı sıra eşlik eden canlı duvar kağıtları, fotoğraflar ve daha fazlasını bir şarkı sözü videosu oluşturmak için özel bir editör sağlayacak.

Resso Apk Premium

MÜZİĞİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Resso Apk Premium, Uygulama kişiselleştirme özelliği ile sadece gerekli içeriği gösteren Resso, bu özellik sayesinde kullanıcıların kalbini anında fethediyor. Kullanıcılar artık favori kategorilerini ayarlayabilir, önerileri gizleyebilir ve hatta kendilerine uygun özel bir arayüz tasarlayabilir. Ancak uygulama, trendler, isabetler ve kullanıcıların izlemesi için diğer birçok istatistik gibi temel kategorileri koruyacaktır. Tabii ki, resso apk premium 2021, kişiselleştirmeden sonra uygulamanın tüm önerileri sadece aktivite geçmişine ve ayrıca kullanıcının ilgili kategorisine dayanacaktır. Kullanıcıların kişiselleştirmelerine, kendileri için bir müzik uygulaması oluşturmalarına izin verme yeteneği ile diğer özelliklerin sağlayamadığı daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olacaklar.

HİSLERİNİZİ PAYLAŞIN, MÜZİĞİNİZİ YAPIN

Resso Apk Premium, yalnızca çevrimiçi bir müzik uygulaması değil, aynı zamanda insanların müziklerini ve diğer şarkılarla ilgili kişisel duygularını paylaştığı bir yerdir. Kullanıcıların sevdiği her şarkıyla müzisyenlere bir kalp gönderebilir veya şarkının herhangi bir bölümüne kişisel görüşlerini ifade etmek için yorum gönderebilirler. Ayrıca uygulama, kullanıcılara parçalarını paylaşmadan önce son kez düzenlemelerine yardımcı olan bir özelliği tanıtacak. Özellikler, bir ses düzenleme sistemi, ses dengesi, efektler ve daha fazlasını içerir ve ona profesyonel bir DJ benzeri bir deneyim sunar.

Resso Apk Premium

RADYOYU AÇIN, HER ZAMAN, HER YERDE MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Resso Apk Premium, Kullanıcılar hangi şarkıyı dinleyeceklerini bilmiyorlarsa veya yeni bir tür bulmak istiyorlarsa, uygulamanın mevcut radyo istasyonları aracılığıyla deneyebilirler. Her radyonun kendine has özellikleri vardır ve tür, resso apk mod, tarz ve dinleyiciye getirdikleri duygular bakımından farklılık gösterirler. Uygulama, kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği sayısız farklı radyoya sahip olacak ve kullanıcılar hepsini çalabilecek, karıştırabilecek ve çalma listesini çalabilecek. Radyo sistemi, kullanıcılara her zaman, her yerde yeni sürprizler, yeni şarkılar, hatta en sevdikleri şarkıcıların şarkılarını getirecek.

Resso Apk Download şu anda piyasadaki en popüler müzik çalarlardan biridir ve çevrimiçi olarak çalışır, bu nedenle kullanıcılar için sürekli olarak yeni şarkılar güncelleyecektir. Yeni, şehvetli ve hatta şarkı sözü arıyorsanız, bu uygulama sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Resso

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (65 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Resso - Şarkılar, Sözler ve Radyolar Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Resso – Songs, Lyrics & Radios
Resso – Songs, Lyrics & Radios 1.54.0 apk
Kasım 23, 2021 54M
Resso
Resso 1.51.0 MOD
Ekim 27, 2021 65 MB

Mod İçeriği:

VIP/Premium Kilitsiz

'dan daha fazlasıMoon Video Inc

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X