Drive Ahead! – Eğlenceli Araba Savaşları

İsim Drive Ahead! - Eğlenceli Araba Sava�… Drive Ahead! - Eğlenceli Araba Savaşları is the most famous version in the Drive Ahead! - Eğlenceli Araba Savaşları series of publisher Dodreams Ltd
Yayıncı Dodreams Ltd
Tür Yarış Oyunları
Boyut 95 MB
Versiyon 3.8.1
Mod Version 3.8.1
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD Mega Menü/Kilidi Açık
Android Android Yarış Oyunları
4.3 ( 105 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

MOD V1
 • MENÜ MODU
 • Büyük Hasar (düşmanla bağlantılı)
 • aptal düşman

MOD V2
 • Engelli reklam ekranı
 • Reklam izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz (örneğin, maçın bitiminden sonra rulet çarkını döndürmek).

MOD V3
 • MENÜ MODU
 • Tanrı modu
 • Ücretsiz El Sanatları - 0 cıvatanız olsa bile herhangi bir araba satın alabilirsiniz
 • Boss Select Menüsünü Etkinleştir – Bu özellik, Boss Modunda hata ayıklama menüsünü etkinleştirir, hangi patronla savaşmak istediğinizi seçebilirsiniz.
 • Reklamları devre dışı bırak
5/5 - (5 votes)

Drive Ahead Araba Hilesi, (MOD, Sınırsız/Kilidi Açılmış Tümü), oyuncuların sürüş becerilerini benzersiz konseptlerle kullanmaları için yoğun ve yüksek tempolu savaşlarla gladyatör odaklı bir araba savaşıdır.

Drive Ahead Araba Hilesi, Heyecan verici macera oyunlarının hayranıysanız, Drive Ahead sizin için harika bir oyun olacak. Bu oyun size zorlu, maceralı pistlerde heyecan verici, ilgi çekici deneyimler getirecek. Arazi araçları, çöp kamyonları, tanklar ve daha fazlası gibi çeşitli araçlarla savaşlarda zorlanacaksınız. Oyunda farklı avantajlara sahip 3000’den fazla araba var; tehlikeli bölgelere girmek için tüm bu arabaları toplamaya çalışın. Oyunla birlikte, araçlarınızdan güçlü bir ordu kurun, geliştirin ve önünüzdeki zorlu zorluklarla yüzleşmek için güçlerini artırın. Kendinizi iyi bir yarışçı olarak kanıtlayın ve oyundaki ödülleri kazanın.


Bu Makaleyi Keşfedin

Drive Ahead Araba Hilesi

Drive Ahead Araba Hilesi

İLERİ OYUN SÜRÜŞÜ HAKKINDA GİRİŞ

Drive Ahead Araba Hilesi,  iOS ve Android cihazlar için bir aksiyon sürüş oyunudur. Bu oyun, arabanızı kullanarak rakibinizin kaskını ezerek rakibin arabasının patlamasına neden olmayı amaçlar. Bu oyun piksel grafikler kullanıyor, bu yüzden bu oyunun grafik teması, bir rakibe çarptığında aracın patlayan detayları ile çok güzel olsa da, herhangi bir şiddet içerik yok, kan ve vahşet gibi bir şey yok.

 

Drive Ahead Araba Hilesi,  Ayrıca, bu oyun aynı zamanda oyun geçmişinizi kaydedebilir ve görmesi için başkalarıyla paylaşabilir. Oyun, oyuncuları her oyun oturumunu gerektiği gibi oynatmak için kaydetmeye teşvik ediyor, ancak aynı zamanda bu klipleri Instagram, Facebook gibi sosyal ağ sitelerinde yayınlamaya da teşvik ediyor. Eğer istemiyorsanız, gerekli olmadığı için bu klipleri yine de paylaşamazsınız. Kişisel bilgi güvenliğini sağlamak için klip bilgilerini paylaşırken de not almanız yardımcı olacaktır.

Drive Ahead Araba Hilesi

Drive Ahead Apk Son Sürüm

OYNANIŞ

Drive Ahead Araba Hilesi,  basit bir oynanışa sahiptir ve kullanımı kolaydır; çocuklar bu oyunu çocuklardan yetişkinlere kadar rahatlıkla oynayabilirler. Bu oyun tamamen ücretsizdir ve her zaman ve her yerde oynamak için İnternet olmadan oynanabilir. Bu, oyuncuların oyunun yapay zekasıyla mücadele etmek için birçok farklı araç türünü kontrol etmesi gereken bir oyundur. Rakiplere karşı takım oluşturmak için aynı cihazda arkadaşlarınızla veya bir oda arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Bu oyunun amacı, güçlü arabalarınız ile birbirinizi sıkıştırmaya çalışmaktır. drive ahead apk eski sürüm Oyuncular, rakiplerle savaşmanın yanı sıra bomba ve çeşitli engellerle dolu ortamlarla da uğraşmak zorunda kalıyor. Oyuncular kendi araçlarıyla veya bu engellerle rakipleri yenerek puan kazanabilirler. 5 tur kazanan ilk oyuncu oyunu kazanacak ve daha fazla araç satın almak için çok para kazanacak.

Drive Ahead Araba Hilesi

Drive Ahead Sports Apk

Hiddetli MAÇ

Drive Ahead Araba Hilesi,  Rakibinizin araba kafasını ezmek, özellikle sabrınızı ve bu oyunu oynamak için ne kadar zaman harcamak istediğinizi test etmek istediğinden, bu oyundaki oyuncular için aşırı bir baş ağrısıdır. Ne kadardır. Rakibin aracını kontrol ettiği için patlayana kadar rakibin aracına çarpmak zordur, oyuncunun çarpmalarını çok ustaca önler. Bu nedenle, oyuncular bu oyunu oynarken çok akılsız ve çok sabırlı olmalıdır.

Drive Ahead bir aksiyon oyunudur, ancak şiddet içermez; drive ahead eski sürüm apk daha eğlenceli. Birçok farklı araç ile tehlikeli yarış pistlerinde ve çevredeki birçok engelde savaşmak istediğiniz araç tipini seçme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Rakibin aracına çarpmak için arabanızı hareket ettirmeniz veya rakibin aracının üzerine yatarak rakibin arabasının otomatik olarak patlamasına neden olmanız gerekir ve kazanan siz olursunuz.

Drive Ahead Araba Hilesi

Drive Ahead Mod Apk

ÇEKİCİ ÖDÜL

Drive Ahead Araba Hilesi,  Bir maçta 5 seviye olacak; önceki 5 seviyeyi kim kazanırsa, o oyuncu kazanacak ve ilgili ödülü kazanacaktır. Oyuncunun seçebileceği 2 ödül vardır: mevcut ödül ve daha drive ahead apk oyun indir club büyük olan, daha büyük olan, oyuncu tüm videoyu izlemeli ve bu ödülü alacaksınız. Ne kadar çok ödül kazanırsanız, savaşmak için daha iyi arabalar satın almak için o kadar çok paranız olacak.

Drive Ahead Araba Hilesi,  Ayrıca, Rift Riders evrenine katılırken oyuncular, oyunun güçlü ve özel oyunlarının kilidini açacak ve oyunun en yeni ve heyecan verici ekranlarını deneyimleyecekler. Seviyelerde robotlar ve uzaylılar gibi tehlikelerden kaçınırken harika ödüller için Drive Ahead’deki ilginç Görev Stadyumlarını keşfedin.

Drive Ahead Araba Hilesi

Drive Ahead Araba Hilesi,  3000’den fazla farklı dövüş aracı içeren inanılmaz bir aksiyon yarış oyunudur. Tehlikeli oyun ve sizi çevreleyen engellerle, rakiplerinizi yenmek için profesyonel bir sürücü olduğunuzu kanıtlayın.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Drive Ahead! – Eğlenceli Araba Savaşları

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (95 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Drive Ahead! - Eğlenceli Araba Savaşları Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Drive Ahead! – Eğlenceli Araba Savaşları
Drive Ahead! – Eğlenceli Araba Savaşları 3.8.1 MOD
Ekim 21, 2021 95 MB

Mod İçeriği:

Mega Menü/Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X