VivaVideo – Video Duzenleyici

İsim VivaVideo - Video Duzenleyici… VivaVideo - Video Duzenleyici is the most famous version in the VivaVideo - Video Duzenleyici series of publisher QuVideo Inc Video Editor & Video Maker App
Yayıncı QuVideo Inc Video Editor & Video Maker App
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler Uygulamaları
Boyut 100 MB
Versiyon 8.12.2
Mod Version 8.12.2
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 28 Ekim 2021
MOD VIP/Premium/PRO
Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler Uygulamaları
4.6 ( 390 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Kilidi Açılmış VIP/Premium
5/5 - (2 votes)

VivaVideo Apk İndir (VIP/Premium Özelliklerin Kilidi Açıldı / PRO Sürüm Yamalı) video düzenleyici, trend videolar oluşturmanıza yardımcı olacak birçok temel düzenleme özelliğine ve etkileyici efekte sahiptir.

VivaVideo Apk İndir, Dünya sanatı, boyalar, filmler, doğa ve hatta videolar veya fotoğraflar gibi birçok farklı şeye sınıflandırılır. Pek çok farklı biçimde kullanıcıların karşısına çıkarak hayatlarını daha etkileyici ve zengin hale getiriyorlar. Özellikle videolar yüzlerce olasılık içerdiğinden ve insanların yaratıcılığına herhangi bir kısıtlama getirmediğinden. Bu nedenle, bugün size en güvenilir ve güçlü video düzenleyici olan VivaVideo’yu sunacağım. Şimdiye kadar, vivavideo apk vip, uygulama dünya çapında 100 milyondan fazla indirildi ve bu, ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Ayrıca, kullanıcılara sınırsız olanaklarla birçok özelliği tanıtacak, böylece rahat video düzenlemenin keyfini çıkaracaklar.

Bu Makaleyi Keşfedin

VivaVideo Apk İndir

VivaVideo Pro (MOD, VIP/Premium)

PROFESYONEL HİSLERLE ERİŞİLEBİLİR BİR ARAYÜZ

VivaVideo Apk İndir, mobil platformlar için bir video düzenleyicidir, bu nedenle işlevselliği diğer platformlardan daha düşük olabilir. Ancak, güzel ve kullanıcı dostu bir tasarım ve düzen ile mükemmel bir arayüze sahiptir ve hatta kullanıcılar için profesyonel bir deneyim sağlar. Özellikleri çoktur, vivavideo ücretli mi, ancak hepsi ana kategoride gösterilseydi dağınık olurdu. Böylece arayüz, tüm özellikleri birçok farklı kategoride düzenler ve kullanıcı ekranın alt kısmındaki kaydırma çubuğu ile kolayca gezinebilir. Kullanıcıların tüm videoları veya fotoğrafları ana sayfada gösterilecek ve sadece birkaç basit adımla kullanıcılar ayrı bir arayüz ile bir video düzenleme işlemi gerçekleştirebilecekler. Tabii ki, uygulama aynı zamanda arayüzü kişiselleştirme işlevine de sahip olacak ve kullanıcıların mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini yaratmalarına yardımcı olacak.

VivaVideo Pro (MOD, VIP/Premium)

SAYISIZ ÖZELLİKLE ÜCRETSİZ GÜÇLÜ BİR VİDEO EDİTÖRÜ

VivaVideo Apk İndir, ana işlevi, kullanıcıların videoları kolayca düzenlemesine ve en etkileyici videoları oluşturmasına yardımcı olmaktır. Böylece uygulama, kullanıcılara videoları düzenlemeleri için bir sürü ücretsiz özellik içeren güçlü bir video düzenleme aracı tanıtacak. Kullanıcının video kitaplığında, herhangi bir video üzerinde parmaklarını tutarak, vivavideo pro apk 2020, uygulama otomatik olarak video düzenleme arayüzüne geçecektir. Düzenleyicideyken, kullanıcılar, araçlar ve efekt kitaplıkları dahil olmak üzere çeşitli özellik setlerine erişmek için ekranın üstünde ve altında bulunan iki araç çubuğunu kullanmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, kullanıcılar sahneleri birleştirmek veya küçük ayrıntıları düzenlemek için aynı anda birden fazla videoyla etkileşime girebilir. Düzenleme araç seti ayrıca akıllı bir AI ile desteklenecek ve kullanıcıların basit ayrıntıları kaldırmasını kolaylaştıracak, hatta işi bir mobil platform için daha da kolaylaştıracak.

VivaVideo Pro (MOD, VIP/Premium)

MUHTEŞEM BİR ETKİLER VE FİLTRELER KÜTÜPHANESİ

VivaVideo Apk İndir, Neredeyse tüm video düzenleyicilerin ayrı bir efekt ve filtre kitaplığı vardır, bu da kullanıcıların videolarını daha etkileyici kılar. Efektler veya filtreler eklemek bile, yalnızca birkaç basit kullanıcı adımıyla basit olacaktır. Efekt kitaplığını genişletin, ihtiyacınız olanı bulun ve doğrudan videonuza ekleyin. Video düzenlemeye benzer şekilde, vivavideo full apk, efektler birçok farklı katmana bölünür, bu da kullanıcıların onu seçmesini ve etkileşime girmesini kolaylaştırır. Efekt kitaplığı, uygulamanın tüm efektlerini ve filtrelerini birden çok kategoride düzenler ve kullanıcıların yalnızca birkaç basit anahtar kelimeye ihtiyacı vardır ve ilgili tüm sonuçlara sahip olurlar. Filtreler, vivavideo apk hile, videonun ana rengini değiştirecekleri için efektlerden farklıdır; birden fazla filtre bile önemli bir etki yaratmak için üst üste gelebilir. Tabii ki, piyasada hakim olan aksaklık etkileri de bu uygulamada ele alınacaktır.

VivaVideo Pro (MOD, VIP/Premium)

VİDEOLARINIZA ŞIK METİNLER VE ÇIKARTMALAR EKLEYİN

VivaVideo Apk İndir, Kullanıcılar herhangi bir içeriği aktarmak veya videolarını daha güzel hale getirmek isterse, Şık Yazı Tipleri ve Çıkartmalar hazır olacaktır. Birçok farklı form ve stilde gelirler ve hatta kullanıcılar için ayrı bir kategoriye sahiptirler. Efektler ve filtreler eklemeye benzer şekilde, metinler ve çıkartmalar, vivavideo pro apk 2021, kullanıcıların kolayca düzenlemesi için ayrı bir katmana sahip olacaktır. Uygulama ayrıca metin ve çıkartmalara ayrılmış bir dizi düzenleme aracına sahip olacak, böylece kullanıcılar videolarını olabildiğince etkileyici hale getirecekler.

VivaVideo Pro (MOD, VIP/Premium)

VİDEO ARKA PLANINIZ İÇİN ÜCRETSİZ MÜZİK

VivaVideo Apk İndir, Bir Müzik Videosu yapmayı planlıyor musunuz? Ardından uygulama ücretsiz bir müzik kitaplığı ile birlikte gelir ve hatta şarkılarınızı içe aktarabilirsiniz. Ancak, uygulama yalnızca belirli ses dosyası biçimlerini destekleyecektir. Kullanıcılar video düzenlemeden önce müzik ekleyebilir; bu şekilde, vivavideo indir, kullanıcıların videoyu sesle daha kolay senkronize etmesine yardımcı olacaktır. Uygulamanın müzik kitaplığının tamamı ücretsizdir ve çeşitli türlerde gelirler ve hatta dünyanın en trend şarkıları bile mevcut olacaktır.

VivaVideo Pro (MOD, VIP/Premium)

VİDEOLARINIZI KOLAYCA KAYDEDİN VE Tıraş Edin

VivaVideo Apk İndir, Kullanıcıların çalışmalarının tamamlanması uzun zaman alabilir ve kullanıcılar tüm çalışmalarını kaydetme arayüzü üzerinden kaydedebilirler. Bununla, kullanıcılar kaydettikleri herhangi bir videoya kolayca devam edebilirler, vivavideo apk full, küçük ayrıntıların kolayca düzenlenmesi için katmanlar bozulmadan kalır. Ayrıca uygulamanın paylaşım özelliği de çok yönlü ve kullanışlıdır ve kullanıcılar e-posta ve sosyal ağ platformları gibi istedikleri yerde paylaşabilirler.

VivaVideo Pro Apk 2021,Size tüm özellikleri sunan ve size profesyonel bir his veren bir video düzenleme uygulaması arıyorsanız VivaVideo doğru seçim olacaktır. Elbette uygulama, kullanıcıları eğlendirmek için görsel efektler, vivavideo apk 2021, filtreler, renkler, araçlar, işlevler ve daha fazlası gibi yeni şeyleri sürekli olarak güncelleyecektir. VivaVideo’nun sahip olduğu her şey, onu diğer platformlardaki profesyonel editörlerden daha düşük kılmaz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
VivaVideo – Video Duzenleyici

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (100 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın VivaVideo - Video Duzenleyici Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

VivaVideo – Video Duzenleyici
VivaVideo – Video Duzenleyici 8.12.2 MOD
Ekim 27, 2021 100 MB

Mod İçeriği:

VIP/Premium/PRO

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X