Duolingo Bedava İngilizce

İsim Duolingo: language lessons … Duolingo: language lessons is the most famous version in the Duolingo: language lessons series of publisher Duolingo
Yayıncı Duolingo
Tür Eğitim Uygulamaları
Boyut 30 MB
Versiyon v5.29.5
Mod Version v5.29.5
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 5 Ekim 2021
MOD Premium/Kilidi Açık
Android Android Eğitim Uygulamaları
4.7 ( 918 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (2 votes)

Duolingo Plus Apk Duolingo (MOD, Premium/Tüm Kilitler Açık), uzmanlar tarafından oldukça beğenilen ve her izleyici için belirli bir öğrenme yolu sunan bir dil öğrenme platformudur. Bir yabancı dil öğrenmek, her zaman açık fikirli insanların birçok farklı dille iletişim kurma yeteneklerini genişletmek için ihtiyaç duyduğu en önemli şeylerden biri olarak kabul edilmiştir. Neyse ki, bu makale, her dilde derslerin duolingo ekşi kalitesi için yaygın olarak bilinen ve her zaman güvenilen bir uygulama olan Duolingo’yu tanıtacaktır. Hepsinden iyisi, her zaman, her yerde öğrenmeye uygun tonlarca küçük derse sahiptir ve kullanıcıların bile bir dersi tamamlamak ve uygulamaya başlamak için sadece 5 dakikaya ihtiyacı vardır.

Bu Makaleyi Keşfedin

Duolingo Plus Apk

AKTİF VE SAĞLIKLI YARDIMCI

Kullanıcılar Duolingo’da ilk derslerine başladıklarında, uygulama içindeki mezuniyet duolingo almanca süreci boyunca güçlü bir asistan sürekli destek sağlayacaktır. Kullanıcılara makul çalışma sürelerinde sürekli olarak öneride bulunacak veya hatırlatacak ve her zaman dersleri ayrılan süre içinde tamamlamalarını hatırlatacaktır. Asistan hala birçok üstün özelliğe sahip ve kullanıcılara dersleri deneyimlerken birçok etkileyici keşif vaat ediyor. Örneğin, kullanıcının çalıştığı seviyeye bağlı olarak, asistan her zaman yeni bir dil öğrenirken herkesin en temel adımlarda ustalaşmasına yardımcı olmak için aksan, çeviri ve Duolingo Plus Apk daha fazlasında onlara yardımcı olacaktır. Ayrıca, kullanıcıların öğrendikleri bilgileri doğrudan uygulamaları için iyi fırsatlar olan basit oyunlara her zaman sahip olacaktır.

İLK ADIMLARA DİL İLE BAŞLAYIN

Uygulamadaki tüm dersler birçok farklı kategoriye ayrılmıştır ve kullanıcıların duolingo apk indir uzman oldukları veya hakkında daha fazla bilgi edinmek istedikleri iki dili seçmeleri gerekmektedir. Oradan, dersler önemli ölçüde değişecek ve tüm kelime veya dilbilgisi için öğrenme performansını iyileştirmek için her zaman iki dilli olarak görünecektir. Ayrıca, derslerin seviyesine bağlı olarak eğitim programları farklı olacaktır ve kullanıcılar seviye atlamak veya yeni bilgiler edinmek için testlere katılabilirler. Son olarak, kullanıcılar birçok farklı durum için telaffuz, çeviri ve sözlük işlevlerinden etkili bir şekilde yararlanırken keşfetmenin keyfini çıkarabilirler.

Duolingo İndir

duolingo plus apk duolingo plus apk

ÇEŞİTLİ SINAVLARIN VE MİNİ OYUNLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Duolingo, her dersten sonra oyunlar veya basit sorular gibi, kullanıcının öğrenme duolingo apk premium verimliliğini artırmak için çeşitli programlar uygulayacaktır. Sürpriz olan, oyunların veya sınavların, kullanıcı aktifken rastgele gelmesidir. Ödüller, herkesin sonraki seviyelerde derslerle daha da ileri gitmesi için cömerttir. Oyunda basit soruların yanı sıra kullanıcıların seviye atlaması için birçok terfi testi bulunacak. Bu, okuma, yazma, dilbilgisi, kelime duolingo arapça bilgisi ve daha fazlasını içerecek ve aynı zamanda kullanıcıların yabancı dil becerilerini yeni zirvelere çıkarabilmeleri için kendilerini en rahat hissetmelerine yardımcı olacaktır.

Duolingo Giriş

ÇOK YÖNLÜ SÖZLÜK VE ÇEVİRMEN

Birçok mükemmel işlev, kullanıcıların gördükleri herhangi bir dili öğrenmesini veya Duolingo Plus Apk bu dille etkileşim kurmasını her zaman mümkün kılacaktır. Farklı alanlarda çeviri, telaffuz ve sözlükleri içerecektir. İlk olarak, tercüman basit ancak çok yönlüdür ve kullanıcılar manuel olarak metin girebilir veya çevirmek için ses kullanabilir. Ayrıca yabancılarla iletişim kurmak için uygun bir işlevdir ve kullanıcılar iletişim performansını artırmak için doğrudan tercümanı kullanabilir. Sırada, kullanıcıların ihtiyaç duydukları herhangi bir dille doğrudan iletişim kurmaları için kullanışlı bir işlev olan ortak sözlük var. Son olarak, her içerik farklı kategorilere ayrılarak kullanıcıların bir sohbetteki sorunları bulmasını ve bunlara odaklanmasını kolaylaştırır.

5 DAKİKALIK ÖĞRENME İÇİN ISITIR ÖLÇÜLÜ DERSLER

Duolingo’daki birçok ders birçok farklı kategoriye ayrılmıştır. Duolingo Plus Apk Yine de, zamanı kısıtlı veya kısa sürede bilgiyi etkili bir şekilde özümsemek isteyenler için, bir lokmalık ders kullanışlı olacaktır. Bu dersler optimize edilmiş ve kısaltılmıştır, ancak bilgileri yeterlidir, hareket halindeyken veya dinlenirken öğrenmeye uygundur. Bu derslerin çoğunun tamamlanması yalnızca 5 dakika sürer, ancak kullanıcılar bu dersleri özelleştirebilir ve optimize edebilir ve ihtiyaçlarına bağlı olarak bilgi edinme Duolingo Plus Apk  performanslarını yeni zirvelere çıkarabilir.

duolingo plus apk duolingo plus apk

HABER VE DİĞER DERGİ OKUYUN

Kullanıcılar rahatlamak isterse, uygulamada gazeteler ve gündelik oyunlar da dahil olmak üzere Duolingo Plus Apk birçok çekici ve hafif kategori olacak. Bu kategoriler her zaman düzenli olarak güncellenir, hatta tüm içerik tercüme edilir veya metinden sese işlevi vardır, böylece tüm içeriğe kullanıcılar tam olarak erişebilir. Ayrıca uygulamadaki her öğe veya içerik, kullanıcıların yabancı dil edinme performanslarını geliştirmelerini ve her zaman, her yerde insanları sürekli izlemelerini ve eşlik etmelerini ister. Son olarak, kapsamlı bir kişiselleştiriciye sahip olacak ve böylece kullanıcılara her içerik ve daha fazlası hakkında etkileyici keşifler sunacak.

Duolingo Hesap Silme

Duolingo şu anda insanları uluslararası dillerle eğitme konusunda önde gelen uygulamalardan biridir. Duolingo Plus Apk Sadece bu değil, aynı zamanda kullanıcıların gerçek hayatta keşfetmesi ve faydalanması için bir çevirmen, sözlük ve daha fazlasını içeren birçok etkileyici işlev sunar.

Şimdi Duolingo ile İngilizce öğrenin. Eğlenceli ve tamamen ücretsiz.

• Google Play 2013 “En İyilerin En İyisi”.

• “Dil öğrenmek için yapılmış uygulamalar arasında Duolingo’dan iyisi yok.”—PC Magazine. Dil Öğrenimi dalında Editörün Seçimi ödülü.

• “Açık ara en iyi ücretsiz dil öğrenme uygulaması.” The Wall Street Journal.

Duolingo English Test

Duolingo İnsanların dil öğrenme biçimini değiştiriyor.

• Gerçekten bedava. Fiyat etiketi olmayan, üniversite kalitesinde eğitim.

• Eğlenceli. Yanlış cevaplarla can kaybedin, Duolingo Plus Apk küçük dersler yaparak ileri seviyelere geçin, ışıltılı ödüllerle kaydettiğiniz aşamayı izleyin.

• Ve sürekli gelişmekte. Düzenli olarak laboratuvar önlüklerimizi giyip, sizlerin nasıl öğrendiğini bilimsel olarak analiz ediyoruz. Öğreniminiz zaman geçtikçe sürekli artar.

Eğer hızlı, eğlenceli ve ücretsiz bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, sizin için Duolingo’dan daha iyi bir seçenek yok.

Geri bildirimler için android@duolingo.com

Duolingo ürünleri için https://gear.duolingo.com

Facebook: https://www.facebook.com/duolingo
Twitter: https://twitter.com/duolingo
Google+: https://plus.google.com/+duolingo

Duolingo’yu webden kullanmak için https://tr.duolingo.com

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Duolingo Bedava İngilizce

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (30 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Duolingo: language lessons Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Duolingo Bedava İngilizce
Duolingo Bedava İngilizce v5.29.5 MOD
Ekim 5, 2021 30 MB

Mod İçeriği:

Premium/Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X