FarmVille 2: Köy Kaçamağı v22.6.9341 Mod Apk İndir – Para Hileli

İsim FarmVille 2 Köy Kaçamağı… FarmVille 2 Köy Kaçamağı is the most famous version in the FarmVille 2 Köy Kaçamağı series of publisher Zynga
Yayıncı Zynga
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 151 MB
Versiyon 18.7.7306
Mod Version 18.7.7306
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 30 Eylül 2021
MOD Kilidler Açık Sürüm
Orjinal Play Store
Android Android Simulasyon Oyunları
4.3 ( 176 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Facebook uygulamanızı kaldırın (veya telefonunuzun uygulama ayarlarından devre dışı bırakın) ve işiniz bitti! Bu, APP VERSİYONU değil, Facebook TARAYICI VERSİYONU üzerinden oturum açmanıza izin verir, böylece sorunu atlayabilir ve ilerlemenizi senkronize edebilirsiniz!
NOT: Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
5/5 - (6 votes)

FarmVille 2 Apk: Köy Kaçamağı  (MOD APK, Çiftlik Dükkanı/Sınırsız Anahtar), oyuncuların en sevdikleri çiftlik köyünü inşa edip sürekli olarak yeni uzantılara genişlettiği rahatlatıcı bir çiftlik oyunudur.

FarmVille 2 şu anda çiftlik yönetimi türünün en iyi oyunudur. Sonuçları çevrimiçi bağlantı, oynaması kolay, güzel grafikler ve oyuncuların çiftçi olmanın keyfini çıkarması için çeşitli oyun özellikleriyle popülerdir. Üstelik oyunun içindeki dünya da güzel ve geniş; Oyuncuların farmville 2 mod apk keşfedebilecekleri ve ödülleri bulabilecekleri, hatta çiftliğe bakmanın yanı sıra rahatlamalarına yardımcı olabilecek sayısız yer var. Oyuncunun arkadaşları varsa, diğer insanların tarlalarını ziyaret edebilir ve her çiftlikten ücretsiz ödüller alabilir. Bu oyun, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için ses, grafik ve arkadaşça oyun kullandığından en eğlenceli oyunlardan biri olarak kabul edilir.


farmville 2 apk

Bu Makaleyi Keşfedin

Farmville 2 Köy Kaçamağı Apk

İLK ÇİFTLİĞİNİZİ KURUN
Bir çiftlik, büyüyen meyve ağaçları, gıda, çiftlik hayvanları, kümes hayvanları ve daha fazlası gibi birçok farklı şeyi barındırabilir ve komşu kasabalar için özel bir tedarik zinciri oluşturabilir. Oyuncular, çeşitli içeriklere sahip özel bir çiftlik inşa etmeye farmville 2 köy kaçamağı apk 2021 başlayacak ve gıda işleme için başka birçok önemli bina inşa edecekler. Çiftçiliğin genişleme süreci sonsuzdur; oyuncular birçok şey yetiştirebilir, hayvan yetiştirebilir ve çiftliği istedikleri gibi tasarlayabilir. Elbette oynanış, işleri daha eğlenceli hale getirecek ve oyuncuların çiftliği halletmek için sadece birkaç basit hareketi kullanmaları yeterli.

farmville 2 apk

Farmville 2 Apk

BÜYÜT, SULAMA VE TOPLAMA
FarmVille 2’deki oyuncuların ana gelir kaynağı, çoğunlukla büyüyen gıda ürünlerinden geliyor. Oyun, oyuncunun seçebileceği çeşitli bitkilere sahiptir ve her birinin ekim zamanı, ekim stili ve etkili olgunlaşma zamanı gibi farklı özellikleri vardır. Oyuncu, farmville 2 apk son sürüm olgunluk süresini azaltmak için gübreleyebilir ve bitki kalitesini optimize etmek için düzenli olarak sulayabilir. Olgunlaştıktan sonra, oyuncular bir parmağını tutarak ve olgun ağaçların üzerinde hareket ederek toplamak için özel araçlar kullanabilirler, oyun otomatik olarak oyuncular için toplanacaktır.

farmville 2 apk

Farmville 2 Hile

ÇİFTLİĞİNİZ İÇİN GÜZEL HAYVAN YÜKSELTİN
Sığır veya kümes hayvanları gibi hayvanlar her zaman olmalıdır; bol miktarda besin kaynağıdırlar ve oyunculara en fazla karı getirirler. Bununla birlikte, oyuncunun her tür hayvan ve kümes hayvanı için bir ahır inşa etmesi ve ardından yetiştirmeye başlamak için bunları farmville 2 anahtar hilesi mağazadan satın alması gerekir. Onlardan gelir elde etmeden önce, oyuncu olgunlaşmayı beklemeli ve ekili bitkileri mükemmel bir şekilde beslemek için kullanmalıdır. Onları her gün sürekli besleyin; oyuncular için eşya veya yiyecek yaratmaya başlayacak.

farmville 2 apk

TAM GÖREV, TALEP VE BAŞARI
Bir çiftliği yönetirken, oyuncular istikrarlı bir gelir elde etmek, görevleri tamamlamak ve diğer kasabalardan veya çiftliklerden gelen talepler için başka şeyler de yapmak zorundadır. Hatta birçok çekici ödül almak için oyundaki başarıları işaretleyin. Görevler, farmville 2 apk anahtar hilesi indir oyunun varsayılan sistemidir; Oyuncuları oyuna alışmaları ve ilerlemeyi planlamaları için oyunda her şeyi yapmaları için yönlendirir. Bu arada, büyük bir ödülle karşılık gelen miktarda yiyecek gönderme isteği olarak istek sürekli olarak oyuncuya gelir. Bir çiftlik, yakındaki yerlere ihtiyaç maddeleri tedarik etmek zorunda kalacaktı, ancak para karşılığında çiftliği sürdürmeye devam edebilecekti.

Farmville 2 Köy Kaçamağı Hile Apk 2021

EN LEZZETLİ YİYECEKLERİ PİŞİRİN
Çiftlik hayatı, hayvanlarla ilgilenmek, en sevilen çiçekleri yetiştirmek ve farmville 2 apk son sürüm 2021 nihayet geleneksel çiftçi yemeklerini pişirmek gibi her zaman neşe, huzur ve rahatlama ile doludur. Oyun, pişirme özelliğine sahip olacak ve oyuncuların istedikleri her şeyi mevcut öğelerle özgürce pişirmelerine olanak tanıyacak. Yemek pişirmeyi bitirdikten sonra, diğer kasabalara veya çiftliklere hediye olarak yiyecek gönderebilir ve uzun vadeli çiftlik gelişimi için birçok arkadaşlık puanı alabilirler. Oyun sürekli olarak güncellenecek ve oyuncuların keşfetmesi ve rahatlaması için yeni tarifler ekleyecektir.

farmville 2 apk

DEKORASYON İÇİN EN İYİ BAHÇEYİ YETİŞTİRİN
Çiftliğin, komşu kasabaya yiyecek veya güzel bitkiler sağlamak gibi birçok ilginç işlevi vardır. Oyuncular, çiftliği süslemek için daha çekici türler ekebilir veya onları büyük miktarlarda satmaya getirebilir. Bahçıvanlık mekaniği çeşitli ve boldur, oyuncuların çiçek tarhları ve yetiştirme alanları tasarlamasına veya bunları benzersiz takas öğeleri yapmak için toplamasına olanak tanır. Bahçe ayrıca oyunculara çeşitli özelliklerle sonsuz meyve sağlamak gibi birçok çekici avantaj sunuyor.

Farmville 2 Apk Para ve Anahtar Hilesi İndir

ARKADAŞINIZIN ÇİFTLİKLERİNİ ZİYARET EDİN
FarmVille 2 ayrıca oyuncuların dünyadaki diğer çiftçilerle arkadaş olmalarına ve çiftlikleri aracılığıyla yaratıcılıklarını takdir etmek için çiftliklerini özgürce ziyaret etmelerine olanak tanır. Oyuncular birçok ücretsiz ödül bile alabilir ve çiftliklerinde birçok eğlenceli aktivite yapabilirler. Oyun ayrıca, oyuncuların büyümüş ancak henüz toplanmamış bitkileri çalmasına izin veren bir çalma işlevine de sahiptir. Bir ziyaret ederken

Çiftçilik, arkadaşlar ve eğlence dünyasına kaçış! Nadir ürünler toplamak ve yeni tarifler hazırlamak için çiftlik maceralarına çıkın. Arkadaşlarınızla hayvanları büyütün ve çiftliğinizi büyütün. Anonim Mod’da kendi başınıza ticaret yapmak ve paylaşmak veya oynamak için bir çiftlik Kooperatifine katılın. FarmVille’i istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz… internete bağlı değilken bile. Hepsinden iyisi, dünyanın en popüler çiftçilik oyununu oynamak ücretsiz!

Rating

5

( 2 Votes )
Please Rate!
FarmVille 2: Köy Kaçamağı v22.6.9341 Mod Apk İndir – Para Hileli

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (151 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın FarmVille 2 Köy Kaçamağı Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (6 votes)

Tüm Versiyonlar

FarmVille 2: Köy Kaçamağı v22.6.9341 Mod Apk İndir – Para Hileli
FarmVille 2: Köy Kaçamağı v22.6.9341 Mod Apk İndir – Para Hileli 18.7.7306 MOD
Haziran 4, 2023 151 MB

Mod İçeriği:

Kilidler Açık Sürüm

'dan daha fazlasıZynga

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X