Devil Amongst Us Apk v1.11.0 Mega Menü Hileli İndir- HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Silly World (Devil Amongst Us)

Android Android Aksiyon Oyunları
İsim Aramızdaki Şeytan + Sesli Sohbet ile Gizle ve Ara Aramızdaki Şeytan + Sesli Sohbet ile Gizle ve Ara is the most famous version in the Aramızdaki Şeytan + Sesli Sohbet ile Gizle ve Ara series of publisher June Gaming
Yayıncı June Gaming
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 72 MB
Versiyon 1.11.0
Mod Sürümü 1.11.0
İçerik Derecelendirme Tüm yaşlar
Güncelleme 16 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Mega Menu
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 1.2K Kişi
4,2 ( 688 ratings )
Price: $0
İndir
 • Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı
 
  • [Oyuncu Seçenekleri]– Öldürme Bekleme Süresi Yok (HS Modunda Çalışmıyor)-Uzun Öldürme-Uzun Rapor-Sınırsız Acil Durum Toplantıları -ToplantıBeklemeSüresi Yok -Görüş Artırma (Lobide Etkinleştir)-Max Lights– Tüm Görevleri Tamamla
  • [Hareket Seçenek]-SpeedHayır klip
  • [Hesap Seçenekleri]- Görünümlerin Kilidini Aç - Şapkaların Kilidini

  HileApk.Net tarafından değiştirildi
 
2.8/5 - (41 votes)

Devil Amongst Us Apk, Çevrimiçi iletişim unsurlarını kullanan oyunlar, oyuncuların kendilerini veya kişiliklerini korkmadan açıkça ifade etmeleri için genellikle fırsatlardır. Böyle bir oyun, oyuncunun yalan söyleme becerilerini veya hayatta kalanlar arasında saklanan iblisleri keşfetme yeteneğini gösterdiği Devil Between Us oyunudur . Ayrıca, oyuncuları dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarıyla buluşturacağından, oyuncuların sesli veya yazılı olarak iletişim becerilerini geliştirmeleri için de iyi bir fırsat.

Devil Amongst Us Apk

Devil Amongst Us Apk,

DEĞİŞKEN OYUN MODLARIYLA İLGİLENDİRİCİ OYUN

Devil Amongst Us Apk, Şeytan Aramızda, esas olarak oyuncuların iletişim becerilerini geliştirmesini isteyen bir oyundur, bu nedenle oynanışı her yaş için basit ve arkadaşçadır, hatta birçok yeni oyun modu içerir. Farklı oyun modlarına bağlı olarak içerikleri değişiklik gösterecek ve oyuncuların maçı kazanmak için hızlı bir şekilde adapte olmaları gerekiyor. Ayrıca oyuncular, insanlarla iletişim kurmak için yerleşik sesli sohbet işlevini kullanabilir, böylece bir dedektif ve saklambaç oyunu için daha keyifli bir deneyim yaşayabilirler.

Devil Amongst Us Apk,

Devil Amongst Us Hack

BASİT MEKANİZMA VE ETKİLEŞİM

Devil Amongst Us Apk, Oyun doğası gereği basittir, bu nedenle kontrol mekanizması ve etkileşimi mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Oyun modlarına bağlı olarak, oyuncunun etkileşimi, nesneleri bulma, kapıların kilidini açma, mini oyunlar, testler vb. gibi birçok farklı değişikliğe sahip olacaktır. Bu nedenle, her şey kullanıcı dostu bir tasarımdır ve aynı zamanda oyunculara en iyisini verir. çevredeki sayısız şeyle etkileşime girerken rahat hissetmek. Silly World  Apk, Ayrıca, bulmacalar veya mini oyunlar oyunculara farklı tarzlarda gelir ve her haritanın kendine özgü bulmacaları vardır, bu da oyunu zenginleştiren ve oyunculara çeşitli sürprizler sunar.

Devil Amongst Us Apk,

Devil Amongst Us Mod Apk

HERKESİ ÖLDÜR YA SONUNA KADAR HAYATTA KAL

Devil Amongst Us Apk, Ana oyun modunda, kurallar basittir ancak oyuncunun hayatta kalanlar arasında saklanan gerçek iblisleri bulmak için iyi bir dedektif yeteneğine sahip olmasını gerektirir. Bununla birlikte, oyuncunun haritadaki anomaliyi izlemek için özel araçlar kullanarak bile her bir kişinin etkinliğini izlemesi gerektiğinden, iblisi bulmak karmaşıktır. Tabii ki, oyuncu onları fark ettiğinde, bir toplantı açmak, kuralları tartışmaya başlamak ve en şüpheliyi oylamak mümkündür. Ancak bir maçı kazanmak, toplantıdaki herkesin kararına bağlı olacak ve oyuncu yanlış hayatta kalana oy verirse başarısızlığa yol açacaktır.

Devil Amongst Us Apk,

Devil Amongst Us Pc

MÜKEMMEL KARAKTERLERLE CANLI GRAFİKLER

Devil Amongst Us Apk, Şeytan Aramızda’nın grafikleri basit ama renkli ve eğlenceli, bu da oyunu her yaştan kullanıcı dostu ve daha büyük oyuncu pazarına erişim sağlıyor. Bunun da ötesinde, her karakterin renk şeması farklıdır, bu da oyuncuların takım arkadaşlarını birbirinden ayırt etmelerini kolaylaştırır. Ayrıca, karakter veya çevre ve tüm bulmacalar veya diğer görsel unsurlar, oyunculara bu oyundaki en şirin ve en canlı keşifleri vermek için etkileyici bir şekilde inşa edilmiştir.

Devil Amongst Us Apk, Şeytan Aramızda, oyuncuların insanlarla daha sorunsuz ve daha esnek bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan etkileyici bir oyundur. İnsanların etkileşime girmesine ve işbirliği yapmasına yardımcı olmak için sesli sohbet veya ifadeler gibi birçok etkileyici iletişim işleviyle bile entegre olacaktır. Ayrıca klasik oyun modları, oyunu her zamankinden daha zengin hale getirecek, hatta oyunculara arkadaşlarıyla çeşitli ifadeler ve anlar yaşatacak. Üstelik oyundaki yaratıcılığı ve içeriği sayesinde oyuncular oyunda her zaman yeni bir şeyler bulacaklar. Ayrıca, dünya çapındaki herkesi eğlendirmek için sürekli olarak yeni özellikler ve oyun modları ile güncellenecektir.

Aramızdaki Şeytan Sosyal Kesinti Oyunu Apk, Aramızdaki Şeytanlar perili bir malikanede 4-10 oyunculu gerçek zamanlı çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur.
“Aptal” veya “Şeytan” olarak oynayın 3 modu destekliyoruz
1. Sosyal Bir Çıkarım – Cinayet Gizemi
2. Saklambaç.
3. JailBreak / Cops and Robbers (Çok Yakında)

Artık tüm Barındırılan Özel Oyunlarda dahili Sesli Sohbeti destekliyoruz.

Aramızdaki Şeytan Apk Oyun İndir Club

Hikaye satırı Devil Amongst Us Apk, Kötü ruhlar yıllardır devasa bir Malikanede ikamet ediyorlar. Konağı bu ruhlardan kurtarmanın tek yolu, konağın içindeki tüm mini görevleri tamamlamaktır, ancak görevinizi sabote edecek bu ruhlara dikkat edin. Oyun, bunca zamandır oynadığınız kurt adam ve mafya sosyal çıkarım oyunlarına benziyor.
Oyun Oynama 🎮 Tüm oyuncular perili malikaneye girer ve birkaçı oyunda sahtekarlık rolünü oynamak için Şeytan tarafından ele geçirilir. Her oyuncunun tamamlaması gereken bir görevi olacaktır.
Oylama Bildirilen her cesetten sonra veya bir acil durum çağrısı yapıldığında bir oylama turu yapılır. Şeytan’ı tahliye etmek için oy verin, ancak bir Masum Aptal’ı tahliye etmemeye dikkat edin, çünkü Şeytanların oyunu kazanmasına yardım edeceksiniz.

Aramızdaki Şeytan Apk Hile

Şeytanlar Hedefi Şeytanlar, Aptal’ın geri kalanını ortadan kaldırarak oyunu kazanır
Aptallar Hedefi Konağın içindeki tüm mini görevleri tamamlayın veya Aramızdaki Şeytanları Bul ve Oylayın Cinayet Gizemi Modu. Şüphelileri Kontrol Edin, Oylayın ve Sahtekarları Ortadan Kaldırın. Dikkat edin Sahtekarlar masum numarası yapıyor olabilir!

Aramızdaki Şeytan Sosyal Kesinti Oyunu İndir

Aptal Evren Birçok farklı görünüm ve şapka kombinasyonuyla Aptallığınızı özelleştirin

Oyun Modları Aramızdaki Şeytan’da 3 mod vardır.
1. Cinayet Gizemi (Sosyal Çıkarım)
2. Gizle n Ara
3. Yakında gelecek olan Jailbreak (Cops & Robbers) Özel Maçlar için birden fazla Oyun Ayarları özelleştirmesini de destekliyoruz

Sesli Sohbet
Devil Amongst Us Apk, Artık tüm Özel Oyunlarda Sesli Sohbeti destekliyoruz Aşağıdaki Sesli Sohbet
Saklambaç (Her Zaman Açık) Cinayet Gizemi (Sosyal Kesinti)
– Cinayet Gizemi (Sosyal Kesinti) 3 Sesli Sohbeti Destekler Modlar
1. Yalnızca Varsayılan Toplantılar (Toplantılarda herkes konuşabilir, Ghost yalnızca dinleyebilir)
2. Cinayet Gizemi Modu (Herkes her zaman konuşabilir, Hayaletler dinleyebilir ama konuşamaz)
3. Her Zaman Açık (Herkes Bir Onur Yasasına Uyar)

Çok Yakında Cops N Robbers – Hapisten Kaçış Hapisten kaçmaya çalışan Aptallar olarak oynayın veya Aptalları Hapishanede tutan Polisler olarak oynayın.


Neler Yeni?
Şeytan Aramızdaki Arkadaş ile daha da iyi oldu! - Oyuna arkadaşlarınızı ekleyin - Arkadaşlarınızı Özel oyunlara davet ederek onlarla oynayın. Saklambaç'ta şeytandan kaçmak ister misiniz? - Aptalların artık saklanma Noktaları var Ve dahası var!!! - Daha az bağlantı kesme sorunları - Geliştirilmiş genel performans

İndir Silly World (Devil Amongst Us)

Şimdi İndir (72 MB)

Artık Aramızdaki Şeytan + Sesli Sohbet ile Gizle ve Ara 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
2.8/5 - (41 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir