Bomber Friends

İsim Bomber Friends … Bomber Friends is the most famous version in the Bomber Friends series of publisher Hyperkani
Yayıncı Hyperkani
Tür Oyun Makinesi Oyunları
Boyut 100 MB
Versiyon 4.33
Mod Version 4.33
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 22 Ekim 2021
MOD Kilidi Açık/Tanrı Modu
Android Android Oyun Makinesi Oyunları
4.3 ( 839 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

MOD V1
  • Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı

MOD V2
  • MOD MENÜSÜ 
  • Tanrı modu
  • Reklamlar varsayılan olarak devre dışı
Rate this post

Bomber Friends Hile, Arkadaşınız olan birçok kişiyle bir oyuna katılmak ister misiniz? Birbirinizi bombalamanız ve maçta en iyi kurtulan kişiyi bulmanız gerekecek. Bomber Friends Apk Mod böyle bir oyundur; size birçok heyecan verici ve unutulmaz anlar getirecek. Şu anda lütfen arkadaşlarınızı birlikte kullandığınız cihaza yüklemeleri için davet edin ve bu oyunu hemen fethedin !!

Bu Makaleyi Keşfedin

Bomber Friends Hile

bomber friends hile


NASIL OYNANIR TALİMATI

Bomber Friends Hile, Bu, eğlence ve eğlenceden yoksun, olağanüstü derecede heyecan verici ve şiddetli bir oyundur. Daha fazla enerji toplama, daha güçlü bombaları patlatma gücü, daha fazla düşman öldürme hakkınız var. Ayrıca, etrafınızdaki arkadaşlarınızı yok etmek için basit bir patlayıcı kullanma tekniğini nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir; bomber friends arkadaş ekleme sen onları yok etmezsen onlar seni yok ederler. Bunlar oyunun kurallarıdır, bu yüzden lütfen kazanan olmak için elinizden geleni yapın! Sübjektif olmamanız gereken en önemli şey, bir strateji oluşturmak, ayrı bir oynama şekli ve kendi koleksiyonunuzu oluşturmaktır.

bomber friends hile

BİRÇOK KİŞİYLE OYNA

Bomber Friends Hile, Birçok insanın birlikte katıldığı ödüllendirici bir oyun alanı, oyunu çok daha eğlenceli ve fantastik hale getirir. Böyle bir maçta genellikle en az iki kişi bulunur ve en fazla sekiz oyuncu bir arada, nasıl seçtiğinize bağlı olarak, farklı sayıda kişinin bulunduğu birçok ekran olacaktır. bomber friends apk hile Buna ek olarak, arkadaşlarınızı da davet edebilir ve kimin kazandığını görmek için sizinle savaşmaları için meydan okuyabilirsiniz veya aksi takdirde rastgele birçok farklı rakibe karşı oynayacaksınız ve onlar tanımadığınız kişilerdir. Cazibe yaratmak ve herkese garip şeyler getirmek için bir aile oluşturmalısınız ve aile üyeleri birlikte oynayacaktır.

bomber friends hile

SAVAŞLARDA REKABETİNİZLE YARIŞIN

Bomber Friends Hile, Bu ünlü bir oyundur ve birçok nesil tarafından bilinmesi gerekir. Yüz yüze katılmalı ve her maçta rakiplerle rekabet etmelisiniz; çok gergin olmanıza ve kendinizi kaybetmenize gerek yok ama hareketleri her zamanki gibi yapın. Rakibi yok etmek için bombalar patlatın ve ayrıca daha çok saatli bomba arayın;… bomber friends apk 2021 Bombayı doğru ve isabetli bir şekilde vuran, hedefi erkek veya kız fark etmeksizin yere serenlerin ödülleri var.

KLASİK OYUN

Güçlerine göre uzak veya yakın patlayabilen birçok farklı şekle sahip binlerce top var. Birçok kaynaktan gelir elde etmek ve kazanmak için güçlendirmelere bakıyorsunuz. ABD kapısının kötü ve kötü sözlerinden sadece söz vermekle kalmayın, dikkatli olun.

bomber friends hile

Onlarca güzel ve benzersiz klasik bomba patlatma oyunu var; bomber friends apk kendi benzersiz oyun stili ipuçlarınızı oluşturun. Dünyada bu uygulamayla oynayan üç yüzden fazla insan var. Oyunda harekât modlarını açmanız gerekiyor ki karanlıkta da olsak da gece de olsak hepimiz kötü soru nesnelerini arıyoruz. O dünyada çok sayıda korkunç canavar ortaya çıktı.

OYUN ÖZELLİKLERİ

Bomber Friends Hile, Bunun gibi bir oyunda çok daha dinamik ve esnek özellikler varken şaşırmıyorsunuz. Seviyelerinizi tamamlayarak her gün ödül avlama ve hediyeler kazanma hakkına sahipsiniz. bomber friends mod apk Bu etkinlik haftada bir olacak, bu yüzden bir deneyin. Mevsimlere bağlı olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli temalar olacaktır. Birçok farklı stil ve birçok farklı stille karakterlerinizi tasarlayın ve güzelleştirin. Ve en iyisi, oyunu daha heyecanlı ve heyecanlı hale getirmek için kostüm yarışmasına katılmak için kayıt olmalısınız.

bomber friends hile

GEREKLİ DİKKAT

Bomber Friends Hile, Bu oyun diğer oyunlardan olağanüstü destek alıyor. Android Tv sistemi tarafından destekleniyorsunuz ve birlikte heyecan verici ve heyecan verici maçlar yaratmak için binlerce yeni ve garip özelliğe sahipsiniz. Üstelik bu %100 ücretsiz bir oyundur, indirme ve kullanım ücretsizdir. bomber friends oyna Para kaybetmek zorunda kalmayacaksınız ama yine de özgürce ve sınırsız oynayabilirsiniz. Bu avantajının yanı sıra her an oyun oynamanın kullanımı çok uygundur, okulda, işte, genellikle istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

İster ilkokul öğrencisi olun, ister üniversite öğrencisi olun, tüm nesneler, hatta çalışıyor olsanız bile, bu oyunu ruhunuzu eğlendirmek için kullanabilirsiniz.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Bomber Friends

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (100 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Bomber Friends Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Bomber Friends
Bomber Friends 4.33 MOD
Ekim 22, 2021 100 MB

Mod İçeriği:

Kilidi Açık/Tanrı Modu

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X