European War 6 1914

İsim European War 6:1914… European War 6:1914 is the most famous version in the European War 6:1914 series of publisher EasyTech
Yayıncı EasyTech
Tür Strateji Oyunları
Boyut 100 MB
Versiyon 1.3.28
Mod Version 1.3.28
Content Rating 10 yaş ve üzerindeki herkes
Güncelleme 14 Ekim 2021
MOD Para Madalya Hilesi
Android Android Strateji Oyunları
4,4 ( 116 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Para Madalya Hilesi
Rate this post

European War 6 1914 Oyun İçi Hile Buhar motoru, demiryolu, gemiler gibi teknolojilerin gelişmesi dünyayı yeni fırsatlarla doldurdu.
Eski Dünya’nın kolonyal düzenlemelerinden european war 6 apk indir memnun olmayan yükselen imparatorluklar rekabet etmek için hazırlanıyor. Kaçınılmaz olarak savaş, çatışan çıkarların sonucu olur.
Bütün dünya savaşın bu kadar büyük bir ölçekte büyümesini beklemiyordu.
Hindenburg, Ludendorff, Pétain, Foch, Haig ve diğerleri gibi askeri dahiler savaşı bitirebilir mi?
I.Dünya Savaşı’nda yoğun tarihi askeri savaşları yeniden yaşamak Komutan! Kazanma stratejisini kullanma ve askeri efsanevi yolculuğunuza başlama zamanı!

Bu Makaleyi Keşfedin

European War 6 1914 Oyun İçi Hile

【KAMPANYA】 *** İç Savaş, Kartal Saldırısı, Doğu Cephesi, Osmanlı’nın european war 6 apk dayı Çöküşü, Deniz Derebeyi İkili Monarşisi, Avrupa Barut Fıçısı, Balkan Aslanı, Zaferin Şafağı, Apennines’in Yükselişi ** 10 bölümde 150’den fazla ünlü savaş ** * Generallerinizi seçin ve rütbelerini ve unvanlarını yükseltin *** Macar Hava Silahı Askeri, Alman Firebat, İngiliz Tankı ve benzeri özel birimleri eğitin *** Bir saray inşa edin ve her ülkenin prensesini alın *** Tren ordunuz ve yeteneklerini geliştirin


European War 6 1914 Taktikleri

【FETH】 *** Askeri tesisler inşa edin ve birimleri eğitin *** Geliri artırmak için şehirler geliştirin, ulusal teknolojiyi yükseltin *** Çeşitli askeri taktikleri incelemek için bir askeri akademi inşa edin *** Tarihi olaylar savaş alanındaki durumu etkileyecek *** Harikalar yaratmak tüm ülkeye çeşitli avantajlar getirecek *** Diplomatik sistem müttefiklerin mümkün olan european war 6 apk oyun indir club en kısa sürede savaşa katılmasına izin verebilir veya düşmanın bize karşı savaş ilanını geciktirebilir Herhangi bir ülkeye savaş ilan edin veya müttefiklere yardım edin zaman veya doğrudan müzakereler yoluyla tüm savaşı sonlandırın *** Farklı zorluklara meydan okumak için güçlü veya zayıf ülkeleri seçin Daha yüksek puanlar almak için daha az zaman kazanın, Game Center’da diğer oyuncularla birlikte sıralayın 『A 』’ya ulaşırsanız özel bir ödül alabilirsiniz

European War 6 1914 Apk Türkçe

【MEYDAN OKUMA】 *** Komut verme becerilerinizi test edecek belirtilen koşullar dahilinde zaferi kazanın

【Özellikler】 *** Bulut arşivleri, oyuncuların arşivleri european war 6 apk hile kaybetmeden cihazlarını değiştirmelerini destekler *** Oyun grafiklerini iyileştirmek için yeni bir motor kullanma *** 300 general portresi yeniden çizildi ve tanıtımlar eklendi *** 45’te 150 tarihi savaş Gettysburg Savaşı, Tannenberg, Marne, Somme gibi ülkeler.
*** Farklı ülkelerden ve çeşitli bina tarzlarından 200’den fazla birim *** 45 teknoloji ve 120’den fazla öğe

【İletişim】 ***Facebook:https://www.facebook.com/iEasytech ***Twitter:https://twitter.com/easytech_game (@easytech_game) ***Youtube:https://www.youtube. com/user/easytechgame ***Easytech resmi web sitesi:https://www.ieasytech.com ***Easytech resmi e-posta:[email protected]

European War 6 1914 Oyun İçi Hile , tüm oyuncuların 2. Dünya Savaşı’nın şiddetli askeri muharebelerini yeniden yaşamalarını sağlayan bir platformdur. Ayrıca ikinci dünya savaşındaki dünya durumu da doğru bir şekilde tasvir edilecektir. Askerlik meraklısıysanız ve Dünya Savaşı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız oyunumuza katılıyorum. Bu oyun aynı zamanda oyunculara büyük rahatlama ve eğlence anları sunar.

European War 6 1914 Oyun İçi Hile

KAMPANYALARLA GENEL DURUM

European War 6 1914 Oyun İçi Hile, benzersiz 2. dünya savaşı simülasyon oyunudur. O zamanlar dünya teknoloji ile giderek daha da gelişiyordu, ancak buhar motorları, demiryolları ve gemiler dünyayı doldurdu. Eski sömürge düzeninden memnun olmayan birçok büyük güç oldu, o kadar çok güçlü imparatorluk yavaş yavaş ortaya çıkıyor ve insanlık için önemli bir tehdit oluşturuyor. Hepsi büyük ölçekli yarışmalara katılmak için bir silahlanma yarışına hazırlanıyor.

European War 6 1914 Oyun İçi Hile Dünya savaşı bugün insanlık için kaçınılmazdır; bu, güçlü güçlerin çıkar çatışmalarından kaynaklanır. Ancak tüm dünyanın bekleyemeyeceği bir sorun, savaşın aşırı derecede büyümüş ve tüm dünyaya yayılmış olmasıdır. Bu, dünyanın aşırı bir durgunluğa girmeye başlamasına neden oldu. Tüm dünya, bu dünya savaşını bastırabilecek ülkelerin askeri dehalarının insanlığa barış getirmesini beklemektedir. Oyunumuz size insanlığın en şiddetli tarihi askeri savaşının anılarını ve geri dönüşlerini getirecek. Ayağa kalkıp ordunuzu hayatta kalma savaşlarına sokmanın zamanı geldi.

European War 6 1914 Oyun İçi Hile

European War 6 1914 Oyun İçi Hile Bu oyun, oyunculara 150’den fazla son derece ünlü savaş sunuyor. Tüm bu savaşlar en özgün ve benzersiz şekilde tasvir edilecektir. Tüm oyuncular, en iyi arkadaşınızın tercihlerine bağlı olarak birçok farklı generali kolayca seçebilirler. O zaman generalinizi, savaşlara kolayca katılabileceğiniz güçlü olacak şekilde yükseltmeniz yardımcı olacaktır. Özel birimleri eğitme görevini alacaksınız; bu birimler, birinci dünya savaşına katılan ordunuzun çekirdeğidir. Bu oyuna katılan tüm oyuncular ayrıca saraylar inşa etmeye devam edebilirler; bu, dünyanın gelişiminin bu dönemde son derece güçlü olduğunu göstermiştir. Kritik göreviniz, ordunuzu becerilerini geliştirirken daha güçlü olması için eğitmektir.

European War 6 1914 Oyun İçi Hile

ZORLUKLARI FETHET

European War 6 1914 Oyun İçi Hile Avrupa Savaşı 6: 1914 oyununa katılın ve I. Dünya Savaşı hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinin. Bu oyundaki ana faktör, dünyanın her yerinden birçok oyuncuyu çeken şeylerden biridir. Birçok farklı temel görev alacaksınız; ilki, askeri tesisler inşa etmek ve birimlerinizi her zamankinden daha hayati hale gelecek şekilde eğitmektir. Şehriniz önemli bir yer, bu yüzden gelirinizi artırmak için büyütmeniz gerekiyor. Ulusal teknoloji yükseltme konusuna da odaklanılmış ve geliştirilmiştir. European War 6 1914 Oyun İçi Hile Son olarak, tüm oyuncuların diğer güçlere karşı savaşabilmek için askeri taktikleri araştırmak için kendi askeri akademilerini kurmaları gerekiyor. Bu oyunda yer alan tüm tarihi olaylar, 2. Dünya Savaşı’nın savaş alanlarındaki durumu doğrudan etkileyecektir. Harikalar inşa etme sürecinde, ulusa kolayca büyük faydalar sağlayabilirsiniz.

European War 6 1914 Oyun İçi Hile

DİĞER ÖZEL FAKTÖRLER

European War 6 1914 Oyun İçi Hile European War 6: 1914’teki deneyime katıldığınızda, doğrudan savaşlara katılmanın ve müreffeh bir ülke geliştirmenin canlandırıcı hissini yaşayacaksınız. Ülkenin diplomatik sistemi, müttefiklerin son derece hızlı bir şekilde savaşlara girmesine kolayca izin verebilir. Dilediğiniz ülkeye kolaylıkla savaş ilan edebilir, istediğiniz yere yardımda bulunabilirsiniz. Buna ek olarak, tüm oyuncular herhangi bir pazarlık sorunu olmadan tüm savaşları doğrudan sonlandırabilirler. Güçlü veya zayıf ülkeleri seçtiğinizde oyunculara farklı zorluklar gelecek. Skor tablosunun en üstüne çıkabilmek için en kısa sürede savaşmanız ve kazanmanız gerekir. Tüm modlarda kazanırsanız, oyundan özel ödüller kazanabilirsiniz.

European War 6 1914 Oyun İçi Hile

TEMEL ÖZELLİKLER

European War 6 1914 Oyun İçi Hile European War 6 oyunu, oyunculara cihaz değiştirdiklerinde tüm verileri bulutta saklama konusunda yardımcı olacak. Bu oyunun grafiklerini geliştirmek istiyorsanız, sistemimiz size bunu yapmak için yepyeni bir araç verecektir. Bu oyuna dahil olan tüm şampiyonların portreleri yeniden çizilecek. 45 farklı ülkede toplam 150 tarihi savaş olacak. Diğer ülkelerde 200’den fazla ünite deneyimleyeceksiniz, teknoloji ve ekipman düzenli olarak ve sürekli olarak güncellenecektir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
European War 6 1914

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (100 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın European War 6:1914 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

European War 6 1914
European War 6 1914 1.3.28 MOD
Ekim 14, 2021 100 MB

Mod İçeriği:

Para Madalya Hilesi

'dan daha fazlasıEasyTech

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X