Modern Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Modern Ops: Gun Shooting Games… Modern Ops: Gun Shooting Games is the most famous version in the Modern Ops: Gun Shooting Games series of publisher Edkon Games GmbH
Yayıncı
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 558 MB
Versiyon v7.78
Mod Version v7.78
Total installs 50.000.000
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 02 Temmuz 2022
Android Android Aksiyon Oyunları
4.5 ( 237 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

2.6/5 - (5 votes)

Modern Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Yeni Mobile 3D FPS’de hiç bitmeyen ateş ve ateş etme eylemiyle diğer oyuncularla çatışın. Modern silah oyunu sizi bekliyor!

Meydan Okumayı Kabul Et
Harika çevrimiçi nişancı oyunu gibi mi? Öfkenizi toplayın ve harekete geçin ve hemen şimdi bir savaş saldırısına girin. Oynamak tamamen ücretsizdir!
Farklı haritalardaki patlayıcılar, çevrimiçi oyunlarda farklı atış stratejileri ve taktikleri kullanır.

Modern Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Modern Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bu Makaleyi Keşfedin

Temel Özellikler Modern Ops Mod Apk

30’dan fazla modern silah, tabanca ve kamera hücresi.
Keskin nişancı, pompalı tüfek, makineli tüfek veya saldırı tüfekleri: P PVP aksiyon oyunlarında 10 oyuncuya kadar savaş için çevrimiçi atış stratejinizi seçin
. Silah oyunları oynamak için dünyanın dört bir yanındaki diğer oyunculara karşı takım savaşlarına katılın
Farklı konumlarda çeşitli ekiplerde oynayan ve takım oyunlarının tadını çıkarın Kendi klanınızı oluşturun
Stratejinizi benzersiz kılmak için Killstreaks’i drone saldırısı, nöbetçi silah ve hatta bir roketatar gibi kullanın.
Rütbe sezonunda yarışın ve diğer oyuncular arasında daha yüksek bir lige terfi
edin Arkadaşlarınızı arayın ve diğer oyuncularla etkileşim kurun, sözleşmeleri ve görev görevlerini tamamlayın
Sezgisel kontrol ve kolay arayüz – kaydırın, nişan alın ve
mükemmel optimizasyonu çekin
Düzenli güncellemeler ve yeni harika oyun öğeleri

Birçok Farklı Oyun Modu

Modern Ops, çevrimiçi bir atış oyunudur. Bu oyunda, dünyadaki diğer oyuncularla savaşmak için bir silah tutacaksınız. Oyunun nasıl oynanacağı son derece basittir, sadece hareket edip nişan almanız yeterlidir, nişan aldığınız anda silah otomatik olarak ateş edecektir. Hareket etmek için arayüzdeki joystick’i kullanmanız yeterli. Kamera görünümünü hedeflemek ve değiştirmek için ekranı istediğiniz gibi sürükleyin. Bu kadar basit bir oyun tarzında, yeni başlayanlar, oyunda bir öğretici de mevcut olmasına rağmen, ilk dakikadan itibaren herhangi bir hantal talimat olmadan oyunla tedavi edilebilir. Düşmanı öldürmeyi kolaylaştırdığı için iki ucu keskin bir kılıçtır, aynı zamanda diğer oyuncuların sizi vurmasını da kolaylaştıracağı için. Ne zaman bir dövüş dövüşle bitse, para ve tecrübe gibi ödüller alırsınız. Oyun şu anda 5 farklı oyun moduna sahip, Takım Ölüm Maçı dahil (birbirine karşı savaşan iki takıma bölünmüş, daha fazla öldüren takım kazanacak), puan yakalama (yine de iki takıma bölünmüş, hangi takım ele geçirme sürecini geliştiriyor, puan kazanacak), herkes için ücretsiz (bölünmüş takım yok, serbest dövüş, bu klasik bir savaş kraliyet oyun modu), bomba (iki takıma ayrıl, belirli noktalarda bir takımı bombala) Tutmak ve korumak zorundasın). Diğer takım, bombayı kaldırarak sizi yerin altından durdurmalı, eğer halledilirse, tutan ekip bombayı patlatmadan önce çıkarmalıdır) ve Only Knife (Tüm oyuncular sadece yakın dövüş silahları kullanabilir) savaşı. Yukarıdaki oyun modlarına ek olarak, Evolution, oyunun daha ilginç hale gelmesine yardımcı olmayı vaat eden birkaç yeni oyun modu geliştiriyor. nokta yakalama (henüz iki takıma bölünmüş, hangi takım ele geçirme sürecini geliştiriyor, puan kazanacak), herkes için ücretsiz (bölünmüş takım yok, serbest dövüş, bu klasik bir battle royal oyun modudur), bomba (iki takıma bölünmüş, bombala takım belirli noktalarda tutmak ve korumak zorunda). Diğer takım, bombayı kaldırarak sizi yerin altından durdurmalı, eğer halledilirse, tutan ekip bombayı patlatmadan önce çıkarmalıdır) ve Only Knife (Tüm oyuncular sadece yakın dövüş silahları kullanabilir) savaşı. Yukarıdaki oyun modlarına ek olarak, Evolution, oyunun daha ilginç hale gelmesine yardımcı olmayı vaat eden birkaç yeni oyun modu geliştiriyor.

Modern Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Modern Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk

War Robots Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Nokta yakalama (henüz iki takıma bölünmüş, hangi takım ele geçirme sürecini geliştiriyor, puan kazanacak), herkes için ücretsiz (bölünmüş takım yok, serbest dövüş, bu klasik bir battle royal oyun modudur), bomba (iki takıma bölünmüş, bombala takım belirli noktalarda tutmak ve korumak zorunda). Diğer takım, bombayı kaldırarak sizi yerin altından durdurmalı, eğer halledilirse, tutan ekip bombayı patlatmadan önce çıkarmalıdır) ve Only Knife (Tüm oyuncular sadece yakın dövüş silahları kullanabilir) savaşı. Yukarıdaki oyun modlarına ek olarak, Evolution, oyunun daha ilginç hale gelmesine yardımcı olmayı vaat eden birkaç yeni oyun modu geliştiriyor. bir takımı belirli noktalarda bombalamak, tutmak ve korumak zorunda). Diğer takım, bombayı kaldırarak sizi yerin altından durdurmalı, eğer halledilirse, tutan ekip bombayı patlatmadan önce çıkarmalıdır) ve Only Knife (Tüm oyuncular sadece yakın dövüş silahları kullanabilir) savaşı. Yukarıdaki oyun modlarına ek olarak, Evolution, oyunun daha ilginç hale gelmesine yardımcı olmayı vaat eden birkaç yeni oyun modu geliştiriyor. bir takımı belirli noktalarda bombalamak, tutmak ve korumak zorunda). Diğer takım, bombayı kaldırarak sizi yerin altından durdurmalı, eğer halledilirse, tutan ekip bombayı patlatmadan önce çıkarmalıdır) ve Only Knife (Tüm oyuncular sadece yakın dövüş silahları kullanabilir) savaşı. Yukarıdaki oyun modlarına ek olarak, Evolution, oyunun daha ilginç hale gelmesine yardımcı olmayı vaat eden birkaç yeni oyun modu geliştiriyor.

heyecan verici oyun

Modern Ops Black Squad, kolay ve sezgisel kontroller, canlı 3D grafikler ve heyecan verici oyun ile rekabetçi bir ücretsiz FPS nişancı oyunudur.
Görevini yap ve terörist olarak oyna ya da zalim ol ve haydutları seç. Ücretsiz çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyununda ateş ve dövüş becerilerinizi gösterin.

Sık İlerleme

Çeşitli cephane, silah satın alın ve onları yükseltin. Silah görünümüne bak. Mobil atış oyunumuzda profesyonel olmak için hassas bir şekilde ilerleyin.

Yardım
Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda lütfen Getmodsapk müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Önemli not: Bu uygulama sürekli internet bağlantısı gerektirir.

Rating

4.4

( 7 Votes )
Please Rate!
Modern Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (558 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Modern Ops: Gun Shooting Games Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
2.6/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Modern Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Modern Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk v7.78 apk
Temmuz 3, 2022 558 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X