Infinite Flight – Uçuş Simulatörü

İsim Infinite Flight - Uçuş Simulatörü… Infinite Flight - Uçuş Simulatörü is the most famous version in the Infinite Flight - Uçuş Simulatörü series of publisher Infinite Flight LLC
Yayıncı Infinite Flight LLC
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 44 MB
Versiyon 21.06.01
Mod Version 21.06.01
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 22 Ekim 2022
MOD Tüm Uçakların Kilidi Açık
Android Android Simulasyon Oyunları
3.9 ( 570 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Aşağıdakiler dışında hemen hemen tüm uçakların kilidi açılır:
 1. Airbus A350
 2. Bombardıman CRJ-1000
 3. Bombardıman CRJ-700
 4. Bombardıman CRJ-900
 5. Daher TBM-930
 6. McDonnell Douglas DC-10
 7. McDonnell Douglas DC-10F
 8. McDonnell Douglas MD-11
 9. McDonnell Douglas MD-11F
Rate this post

Infinite Flight Apk Hile (MOD, Kilitsiz), oyunculara dünyadaki sayısız özel uçakla uçarken en özgün bilgi ve deneyimi aktaracak.

Infinite Flight Apk Hile – Uçuş Simülatörü’nün büyük ve güzel bir dünyası, bir pilotun işini deneyimleyebilecekleri ve istikrarlı bir uçuş için farklı işler yapabilecekleri için oyuncunun gözlerinin önünde açılır. Oyuncuların keşfetmesi için birçok ilginç ama aynı derecede zorlayıcı unsur olacak ve gerçekten de herhangi bir oyuncunun bunlara hakim olması gerekiyor. Aynı zamanda, dünyanın dört bir yanındaki rotalar ve birinci sınıf uçaklar, deneyimlemenizi bekliyor.


Bu Makaleyi Keşfedin

Infinite Flight Apk Hile

infinite flight apk hile

GÜZEL 3D DÜNYAYI DENEYİMLEYİN

Infinite Flight Apk Hile, Herhangi bir oyuncu, Infinite Flight’ta görünen benzersiz ortamları sevecektir. Heyecan verici konumu deneyimleyecek ve harita üzerinde istediğiniz bölgeye uçacaksınız. Aynı zamanda, bu oyunun getirdiği ortamın genişliğine şüphesiz şaşıracaksınız ve istediğiniz yere ulaşmanız biraz zaman alacak. Bu süre zarfında bakış açısını değiştirmek gibi istediğiniz birçok şeyi yapabilirsiniz.

infinite flight apk hile

Infinite Flight Apk Hile, Oyunun başında uçağı üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve uçağın kalkışına yardımcı olacak farklı işlevler göreceksiniz. Böylece uçuşunuz sırasında neler olup bittiğini görebilir ve görünümü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. infinite flight beta Örneğin, her şeyi pilotun gözünden görebilir ve kokpitin içini görebilirsiniz. Bu değişiklik genellikle her bakış açısının oyuncuya sunabileceği farklı deneyimler getirmek için kullanılır.

ÇEVREDE ÇEŞİTLİLİK

Infinite Flight Apk Hile, Oyuncular bu oyunu deneyimleyebilir ve erişebilecekleri ortamları seçebilirler. Her alan, bulabileceğiniz farklı ülkelere karşılık gelir. Böylece oyun içinde en sevdiğiniz ayarı seçip uçuşlarınızı yaparken deneyiminizi değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda, uçuş yolunuzda gezinmek ve oyunun işlevleri aracılığıyla oraya doğru bir şekilde uçmak için belirli bir harita alacaksınız.

infinite flight apk hile

Infinite Flight Apk Hile, Bir uçağın kalkışını ve inişini bildiğiniz için oyunun ortamı tamamen gerçekçi ve her şey hassasiyetle yapılıyor. infinite flight simulator pro apk Aynı zamanda kendinize uçuş rotalarınızı bildiğiniz bir haritanız olacak ve onları harita üzerinde yönlendireceksiniz. Yani ortam uçuşunuza göre her zaman değişecek ve oyun sırasında uçsuz bucaksız bir gökyüzü görebiliyorsunuz. Bu oyunun tamamen oyun ekranına odaklanacağınız söylenebilir.

UÇUŞLARA MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE UYARLANIR

Oyuncular, Infinite Flight’ı ilk kez deneyimlediklerinde, hiç şüphesiz tamamen bunalmış hissedecekler çünkü uyarlamanız gereken birçok işlev var. Örneğin, en soldaki uçağın enerji çubuğudur ve yakıt tüketimini düzenler. infinite flight apk 21.05 Bu nedenle, bazı durumlarda uçağın güvenli bir şekilde uçmasına veya inmesine izin vermek için değiştirmeniz gerekecektir. Aynı zamanda, halledebileceğiniz birçok faktör var.

infinite flight apk hile

Infinite Flight Apk Hile, Hız, irtifa ve diğer parametrelerin hepsi gözünüzün önündedir ve sabit parametreler değildir. Başka bir deyişle, uçağın durumuna bağlı olarak, kendiniz için gerekli istatistik değişikliklerine sahip olacaksınız. infinite flight apk 21.04 Ancak bu sürekli bir süreç değildir ve oyuncu bazen uçak üzerindeki belirli etkileri keşfetmek ve makul ayarlamalar yapmak için değişebilir. Ayrıca bu oyun, oyuncuların otomatik olarak uçmasını da destekliyor.

Yukarıda belirtildiği gibi, bazı faktörler için, istikrarlı bir kalkış süreci sağlamak için bunları değiştirebilirsiniz. Böylece, uçuş sırasında, uçağın otomatik uçuş durumuna ulaşmasına yardımcı olmak için AP düğmesine basarak uçağın dengesini korumasına izin verebilirsiniz. Bu durumda diğer birkaç unsuru keşfedebileceksiniz. infinite flight apk pro Aynı zamanda geldiğinizde uçağın tekerleklerini açıp hız ayarlamaları yapmanız, bununla birlikte uçağın enerjisini düşürmeniz ve uçağın tamamen durmasını beklemeniz gerekecektir.

infinite flight apk hile

FARKLI UÇAK TÜRLERİNİ DENEYİM

Infinite Flight Apk Hile, deneyiminiz büyük ölçüde değişmedi, ancak dünya çapında sizi keşfetmeye teşvik edecek birçok heyecan verici ortam olacak. Aynı zamanda otomatik uçuş veya normal modda uçuş sürecinin stabil olması için geçeceğiniz rotaları mutlaka işaretlemelisiniz. Sonra kalkışa başlarsınız ve inene kadar sabit kalırsınız. Farklı uçak türleri için keşfetmeyi merak edeceğiniz birkaç unsur olacaktır.

infinite flight apk hile

Havacılık temalı birçok tasarıma sahip uçaklar, herkesin test sürüşü yapmak isteyeceği bu oyunun ruhudur. Aynı zamanda çevreye benzer şekilde, uçabilmek için belirli koşulları sağlaması gereken bazı uçaklar olacaktır. infinite flight uçuş simulator apk Savaş uçakları gibi insan taşıma uçaklarının yanı sıra birçok uçak tipine de yaklaşabilirsiniz. Bu nedenle her uçak tipi size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır.

Rating

3

( 1 Votes )
Please Rate!
Infinite Flight – Uçuş Simulatörü

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (44 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Infinite Flight – Uçuş Simulatörü
Infinite Flight – Uçuş Simulatörü 21.06.01 MOD
Ekim 22, 2021 44 MB

Mod İçeriği:

Tüm Uçakların Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X