Eroica

İsim Eroica … Eroica is the most famous version in the Eroica series of publisher FourThirtyThree Inc
Yayıncı FourThirtyThree Inc
Tür Rol Oyunları
Boyut 743.2 MB
Versiyon 1.1.4
Mod Version 1.1.4
Total installs 10,000+
Content Rating Everyone
Güncelleme 15 Ekim 2021
MOD Mega Menü
Android Android Rol Oyunları
4.3 ( 956 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
  • Maliyetsiz Beceri
5/5 - (3 votes)

Eroica Apk, tamamen mobil kullanıcılar için oluşturulmuş ve piyasaya sürülen aksiyon-macera oyunu türündeki oyunlardan biridir. Oyuncular, Japonya’daki çekici tarzlardan biri olan Anime karakterlerinin rolünü üstlenerek sonsuz olasılıklarla dolu devasa bir dünyaya adım atacaklar. Ayrıca, gözlerinizin önünde büyük ve yeni bir dünya beliriyor ve oyuncuların görsel deneyimini geliştirmek için özgün ve estetik grafiklerle inşa ediliyor.

Bu Makaleyi Keşfedin

Eroica Apk

ESKİ VE SEVGİLİ ANIME KARAKTERLERİ

Eroica Apk


BÜYÜK GEZİYİ BAŞLATIN

Eroica Apk, Oyuncular, Anime tarzı ile karakterleri kontrol edecek ve bu Japon türünün hayranıysanız, bu mükemmel oyun deneyimi bir zorunluluktur. Ayrıca, oyuncular yeni bir macera yolculuğuna başladıklarında, oyun onları harika bir başlangıç ​​için canlı görseller ve merak uyandıran hikayelerle karşılayacaktır. Ayrıca, dünya gelişimi, oyuncuların oyundan olumlu veya olumsuz çeşitli şekillerde zevk alma seçimlerine büyük ölçüde bağlıdır.

 

Eroica Apk, Oyuncular, hareket ederken ve dövüşürken karakterlerde kolayca gezinecek, ardından RPG oyunundaki deneyim zamanla geliştirilip iyileştirileceğinden Eroica dünyasındaki seçeneklere karar verecekler. O halde gelin bu dünyayı birlikte keşfedelim ve birçok ilginç şey sizi bekliyor; özgünlüğü ve benzersizliği deneyimleyelim ve hissedelim. Oyundaki grafikler benzersiz ve canlıdır, çünkü dünyayı yeni bir hava ve merak uyandıran oyuncuların keşif arzusu yaratmak için çeşitli egzotik stil ve fantezi faktörleriyle tasarlar.

Eroica Apk

Eroica Apk Mod

BENZERSİZ KARAKTERLER TARZI

Eroica Apk, Eroica’daki ana stil Anime stilidir, bu nedenle oyundaki grafikler 2D arka planla tasarlanmıştır ancak güzeldir ve görüntü kalitesi aracılığıyla gerçekçiliği hissedebilirsiniz. eroica apk download Birçok insan anime görsel stilini sever, bu nedenle oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz çeşitli karakterlere sahip olacaktır. 60’tan fazla son derece benzersiz karakterle, sistem farklı şekilde seçim yapmak ve özelleştirmek için zengindir. Bu karakterlerin her biri farklı hikayeler gizler ve oyuncular oyunda ilerledikçe kaderlerini veya sırlarını yavaş yavaş keşfedebilirler. Ayrıca oyun, yan hikayelerdeki keşifleri ve çeşitli faktörleri zenginleştirmek için yeni hikayeler güncelleyecektir.

Eroica Apk

Eroica Apk, Oyuncular, güçlü bir kadro oluşturmak için farklı karakterleri bir takımda birleştirebildiğinden, Eroica’daki karakterler mükemmel bir şekilde sunulur. Ayrıca oyunculara çeşitli güzel karakterlerle en etkili ve güçlü kadroyu oluşturmak için çalışmak için daha fazla içerik verir. Bu karakterle ilgili hikayeleri keşfetmekten çekinmeyin, eroica apk pure çok çalışın ve haritadaki canavarları yenmeyi başaracaksınız. Farklı kimyasal orduları, güçlü ve iyi fikirleri birleştirmek için çok sayıda karakter toplayın.

Eroica Apk

Eroica Android Apk

BENZERSİZ VE DOĞRU FOTOĞRAF

Eroica Apk, Haritadaki karakterlerin ve konumların görüntüleri özenle oluşturulmuş ve mükemmel görsellerle mükemmelleştirilmiştir. Karakterler birçok farklı stille çizilir, ayrı görüntüler oluşturur, canavarlarla savaşır; birçok farklı şekil ve renge sahip birçok canavar var. Savaş yerleri mükemmellik için inşa edilmiştir ve canlı bir atmosfer, kontrol ettiğiniz karakterlerden canavarlara karşı esnek saldırılar gösterir.

Eroica game apk, En heyecan verici ve yeni duyguları yaşamak için hemen Eroica’yı cihazınıza indirin; rahatlatıcı anlarınız daha anlamlı hale gelecek. Ardından, şiddetli savaşlara katılın, devasa düşmanları yok edin, birçok eşya toplayın ve çeşitli topraklardan daha güçlü düşmanlarla savaşmak için karakterleri birleştirin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Eroica

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (743.2 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Eroica Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Eroica
Eroica 1.1.4 MOD
Ekim 15, 2021 743.2 MB

Mod İçeriği:

Mega Menü

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X