Brawl Stars

İsim Brawl Stars… Brawl Stars is the most famous version in the Brawl Stars series of publisher Supercell
Yayıncı Supercell
Tür Strateji Oyunları
Boyut 175 MB
Versiyon 38.159
Mod Version 38.159
Content Rating 10 yaş ve üzerindeki herkes
Güncelleme 16 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para Kilit Açık
Android Android Strateji Oyunları
4,3 ( 811 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Sınırsız Kaynak
 • Tüm Görünümler Mevcuttur
 • Tüm Dövüşçüler Mevcut
 • Onlarca Harita
 • Sınırsız Her Şey
 • PvP Çevrimiçi Çalışma
 • Tıpkı diğer özel sunucu MOD sürümlerimiz gibi, orijinal sürümde diğer oyuncularla PvP'ye katılamayacaksınız.
5/5 - (6 votes)

Brawl Stars Apk İndir, Mobil cihazlar için hızlı, 3’e 3 oynanan çok oyunculu bir savaş oyunu! Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oynayın. Güçlü süper özelliklere sahip onlarca savaşçıyı açın ve yükseltin. brawl stars apk dayı Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Özel kostümler toplayın ve farkınızı ortaya koyun. Brawl evreninin dört bir yanındaki gizemli mekanlarda savaşın.

Bu Makaleyi Keşfedin

Brawl Stars Elmas Hilesi

ÇOK SAYIDA OYUN MODU
– Elmas Kapmaca (3’e 3): Takım çalışmasıyla rakip takımı yenmek gerekiyor. brawl stars ash Kazanmak için 10 elmas toplayıp elde tutmalısınız. Yok edilen oyuncular elmasları düşürüyor.
– Hesaplaşma (Tek/Çift): Herkesin kendi başına olduğu ve hayatta kalmaya çalıştığı oyun modu. Savaşçınız için haritadaki güçlendiricileri topluyorsunuz. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayın. Şimdiye kadarki en eğlenceli savaşta son savaşçı olmaya çalışın. Herkes herkese karşı!


Brawl Stars Oyna

– Savaş Topu (3’e 3): Yepyeni bir oyun modu! Futbol becerilerinizi sergileyin ve diğer takımdan önce iki gol atmaya çalışın. Burada kırmızı kart yok.
– Ödül Avı (3’e 3): Yıldız kazanmak için rakipleri avlıyorsunuz. brawl stars amber Yok edildiğinizde başınızdaki ödül düşmana geçiyor. En fazla yıldıza sahip takım kazanıyor.
– Soygun (3’e 3): Takımınızın kasasını korurken rakibin kasasını yok etmeye çalışıyorsunuz. Düşmanın hazinesine gizlice veya savaşarak ulaşmak size kalmış.
– Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli özel PvE (oyuncu bilgisayara karşı) ve PvP (oyuncu oyuncuya karşı) oyun modları.
– Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içi eleme turlarını geçip Brawl Stars e-spor turnuvalarına katılabilirsiniz.

Brawl Stars Karakterleri

YENİ SAVAŞÇILAR AÇIN, SAVAŞÇILARINIZI YÜKSELTİN
Güçlü süper özelliklere sahip çeşit çeşit savaşçı açın ve yükseltin. brawl stars apk son sürüm Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Savaşçılarınızın seviyelerini yükseltebilir, benzersiz kostümler alıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

BRAWL PASS
Görevleri tamamlayıp savaş kutularını açın, elmas, rozet ve özel Brawl Pass kostümü kazanın! Her sezon yeni içerikler geliyor.

YILDIZ OYUNCU OLUN
Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselip en iyi savaşçı olduğunuzu gösterin!

Brawl Stars İndir Pc

SÜREKLİ YENİ İÇERİK
Zamanla yeni savaşçılar, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modları gelecek.

LÜTFEN DİKKAT! Brawl Stars ücretsiz bir oyundur ama bazı oyun öğeleri gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. brawl stars apk indir cepde Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Brawl Stars’ı indirmek ve oynamak için en az 9 yaşında olmanız gerekmektedir.

Brawl Stars Hesap Çalma

Özellikler:
– Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar
– Mobil cihazlar için hızlı, çok oyunculu bir savaş oyunu
– Yeni, güçlü savaşçıları açın. Her birinin kendine özel saldırısı ve süper yeteneği var.
– Her gün yeni etkinlikler ve oyun modları
– Tek başına veya arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.
– Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselerek kendinizi gösterin
– Taktik geliştirmek ve birlikte savaşmak için bir kulübe katılın veya arkadaşlarınızla kendi kulübünüzü kurun
– Yeni görünümler açarak savaşçılarınızı özelleştirin
– Oyuncuların tasarladığı haritalarla her zaman savaşacak yeni alanlar

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından!

Brawl Stars Mod Oyun İndir

Brawl Stars (MOD APK, Full Gems/Brawlers/Skins), oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için yenilikçi oyun veya oyun modlarına sahip kaotik bir dövüş oyunudur.

Herhangi bir oyuncuyu çekebilecek ve takım arkadaşları arasında koordinasyon gerektiren birçok heyecan verici oyun moduna sahip bir oyun Brawl Stars’tır. Oyuncular bu oyunun oynanışına tam anlamıyla erişebilecek ve arkadaşlarıyla birlikte deneyimleyebilecekler. Aynı zamanda, yeni güncellemelerde oyuncular, oyunda denemeniz için etkileyici yeni görünümler, eklenen mod ve bir savaş geçişi bulabilecekler.

Brawl Stars Apk

EĞLENCE DÜNYASINA GİRİN

Brawl Stars Apk İndir, Oyuncular, farklı şekil ve silahlara sahip karakterlerle tanışmak için keyifli bir tasarıma sahip bir dünyada ortaya çıkacaklar. Bu oyundaki ortam, oyuncuların saldırı taktikleri için yararlanabilecekleri birçok farklı çevresel unsurla oldukça çeşitlidir. Aynı zamanda bu oyunda yaşadıkları moda göre ortam boyutu da tamamen değişiyor. Bunun Brawl Stars’ın getirdiği oyun zenginliğinden kaynaklandığı söylenebilir.

Brawl Stars Apk

Brawl Stars Apk İndir, Karakter 2.5D ortamının içinde hareket edecek ve diğer oyuncularla özgürce hareket etmek için joystick’i kullanacak. Aynı zamanda, her karakterin bazı durumlarda kullanması gereken bir temel saldırı ve özel bir saldırı vardır. Yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla oyuncular, saldırılarını tamamen makul bir şekilde rakibe yönlendirmek için çevredeki ortamı gözlemleyerek zaman harcayacaklar. Kontrol mekanizmasının tamamen oyuncu tarafından erişilebilir olduğu söylenebilir.

Brawl Stars Apk

Brawl Stars Elmas Hilesi Kodu

DİĞER OYUNCULARLA MAÇLARA KATILIN

Brawl Stars Apk İndir, Brawl Stars’ın başlangıcında, oyuncular bazı oyun mekaniklerini tanımak için bir eğitimden geçecekler. Temel ve kolay erişilebilir noktalar arasında hareket, normal saldırı ve özel becerilerin kullanımı yer alır. Aynı zamanda, karakterin normal saldırısı, öz-yönelim unsurunu içermeyecektir. Başka bir deyişle, silahınızı yönlendirmeniz gerekecek ve mermiler otomatik olarak ateşlenecek. En yakın düşmana saldırmak için ateş düğmesine de basabilirsiniz.

Brawl Stars Apk

Brawl Stars Apk İndir, Eğitim seviyesini tamamladıktan sonra diğer oyunculara karşı ilk seviyeye gireceksiniz. Spesifik olarak, her takımın ana oyun ekranında üç karakteri vardır ve iki taraf oyun ekranında değerli taşlar kazanmak için birbirini yenmeye çalışır. Oyun ekranının amacı, her takımın mümkün olduğu kadar çok mücevher yakalamaya çalışması ve oyunun geri sayımı duyuracağı anı beklemesidir. Bu nedenle, bu, ekip üyelerinden koordinasyon gerektiren bir oyun şekli olarak görülebilir.

Brawl Stars Apk Son Sürüm

Brawl Stars Apk İndir, Her oyuncu belirli sayıda mücevher tutabilecek ve herhangi bir sınır yok. Ancak dikkat etmeniz gereken bir şey de, maçta ölürseniz daha önce topladığınız taşların düşeceğidir. Bu nedenle, bu unsur, iki tarafın da doğru taktiklere sahip olmasını ve hedeflerine ulaşmak için düşmanı yenmesini gerektirir. Bunu yapmak için silahın ve çevrenin özelliklerinden yararlanacaklar. Çimlere karıştığında karakterin zor görülmesi hoşunuza gidecek.

Brawl Stars Apk

BİRÇOK İLGİNÇ OYUN MODU

Brawl Stars Apk İndir, Mücevher toplama modu, oyuncuların ilk tanıştığı ana moddur ve giderek daha heyecanlı bir oyun gözlerinizin önünde açılacaktır. Getirdiği eğlenceyi yaşamak için zaman ayıracak ve bunları yaşarken kesinlikle sıkılmayacaksınız. Aynı zamanda oyun moduna bağlı olarak oyuncu sayısı da değişecek. Yani bazen arkadaşlarınızla oynayabilir veya hayatta kalma modunda hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

Brawl Stars Adları

Brawl Stars Apk İndir, Bu oyunu oynarken keyif alacağınız mod ise hesap açma modudur. Bu mod, oyuncunun çevreyi keşfedeceği ve bazen belirli düşmanlarla karşılaşacağı bir hayatta kalma oyununa benzer şekilde çalışır. İçindeki ortam da içinde özgürce hareket etmek ve belirli sayıda sandık bulmak için genişler. Amacı oldukça basittir: sahada kalan tüm düşmanları yenerek kazanan olmak.

Brawl Stars Apk İndir,

Brawl Stars Apk İndir, Yeni bir model, futbola benzer kurallara sahip Brawl Ball olan bir sporla ilgili bir temayla güncellendi. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta ise oyundaki ortamın hala çok farklı olmaması ve düşmana saldırmak için silahınızın hala elinizde olmasıdır. Böylece, topu tutan kişi sizseniz ve takımınız için puan toplamaya çalışıyorsanız, rakibin kalesine ulaşmanın bir yolunu bulacaksınız. Tüm modlar, oyuncudan belirli beceriler gerektirir.

ETKİLEYİCİ KARAKTERLERİ TOPLA

Brawl Stars Apk İndir, Oyun sırasında elde ettiğiniz temel karakterin yanı sıra, farklı özellik ve becerilere sahip 40’tan fazla karakterin kilidini de açabilirsiniz. Bunları açmanın şartı, genellikle sandıklardan gelen belirli sayıda parça toplamaktır. Aynı zamanda, bir karaktere sahip olduğunuzda, yapmanız gereken bir sonraki şey, güçlerini yükseltmek ve birçok farklı sandık açmaya devam etmektir.

Rating

3.6

( 19 Votes )
Please Rate!
Brawl Stars

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (175 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Brawl Stars Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (6 votes)

Tüm Versiyonlar

Brawl Stars
Brawl Stars 38.159 MOD
Ekim 16, 2021 175 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para Kilit Açık

'dan daha fazlasıSupercell

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

18 Yorumlar

 1. 3 yıl ago

  Brawl stars apk savaş oyununu çok beğendim ister arkadaşlarınla ister tek başına oynayabiliyorsun görüntüsü oyunun içeriği çok sürükleyici👏🥰

 2. 3 yıl ago

  Brawl stars sayenizde indirdim cok iyi eğlenceli oyib

 3. 3 yıl ago

  Arkadaşlar Brawl stars oyununu apk olarak indirdim problemsiz çok iyi çalışıyor teşekkürler

 4. 3 yıl ago

  Brawl Stars Apk surumunu sayenizde indirdim çok keyifli bir oyun

 5. 3 yıl ago

  Oyunu aradım ve sonunda bu sitede tam istediğim gibi bulabildim.Brawl stars APK oyunu icin cok tesekkur ederim gayet iyi calisiyor

   1. 3 yıl ago

    Aradığınız bütün APK’ları Hileapk.net Websitizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Keyifli oyunlar

 6. 3 yıl ago

  Gercekden çok güzel oyun indirdim çok memnunum Brawl stars APK

 7. 3 yıl ago

  Bu tarz oyunlari cok seviyorum.hizli bir sekilde brawl stars APK sını indirdim. Oyun baya sardı beni guzel bir oyun olmus.

 8. 3 yıl ago

  Brawl stars APK oyununu indirdim oynadım çok güzel bir oyun👏🥰

 9. 3 yıl ago

  Valla bu oyuna bayılıyordum ve aradığımı burada buldum Brawl stars APK ile artık daha eğlenceli oldu 💪 Teşekkürler.

 10. 3 yıl ago

  Braw star oyununu indirdim APK olarak indirip telefona kurdum süper ya hepsi çalışıyor hileninin

 11. 3 yıl ago

  Çok kolay bir şekilde Brawl stars APK indirdim sorunsuz çalışıyor aradığımı burda buldum çok teşşekürler

 12. 3 yıl ago

  Braw star oyununu indirdim APK olarak indirip telefona kurdum süper ya hepsi çalışıyor hileninin

 13. 3 yıl ago

  Oyunun ara yüzü çok iyi olmuş Brawl stars APK indirdim başarılı bir oyun gerçekten teşekkür ederim

 14. 3 yıl ago

  Uzun zamandır arayıpta bulamadığımı buradan buldum gerçekten de brawl stars APK oyununu indirdim sorunsuz bir şekilde çalışıyor çok teşekkür ederim ☺️

 15. 3 yıl ago

  Oyunu indirdim ve brawl stara APK çok güzel oynanıyor çok memnun kaldım

 16. 3 yıl ago

  Mükemmel olmuş.. tesekkur ederim emeğinize sağlık. stars APK çok iyi oyun harika çalışıyor

 17. 3 yıl ago

  Çok güzel

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X