Super Clone Apk v3.9.23.0908 Premium Kilitler Açık Hileli MOD İndir- HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Çoklu Klon – Çoklu Hesap için Süper Klonlayıcı

Android Android Araçlar Uygulamaları
İsim Çoklu Klon - Çoklu Hesap için Süper Klonlayıcı Çoklu Klon - Çoklu Hesap için Süper Klonlayıcı is the most famous version in the Çoklu Klon - Çoklu Hesap için Süper Klonlayıcı series of publisher Polestar App Cloner Dev
Yayıncı Polestar App Cloner Dev
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 16 MB
Versiyon 3.9.23.0908
Mod Sürümü 3.9.23.0908
Toplam Yükleme 5,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 9 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Premium Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 901 Kişi
4.4 ( 773 ratings )
Price: $0
İndir
 • ★ Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı
 • ★ Reklamlar Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı
 • ★ İstenmeyen İzinler + Etkinlikler kaldırıldı
 • ★ İstenmeyen Hizmetler + Alıcılar ve Sağlayıcılar kaldırıldı
 • ★ Daha hızlı yükleme için temizlenen kaynaklar
 • ★ Reklam Etkinlikleri + Hizmetler ve Sağlayıcılar kaldırıldı
 • ★ Reklam bağlantıları kaldırıldı
 • ★ Reklam yöntemleri iptal edildi
 • ★ Reklamlar görünürlük devre dışı
 • ★ Satın alma düzeni ayarlarda kaldırıldı
 • ★ Hata ayıklama kodu kaldırıldı
 • ★ Orijinal paket imzası değiştirildi
 • ➡ Diller: Çoklu Diller
 • ➡ CPU mimarileri: arm64-v8a, armeabi-v7a
 • ➡ Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
 
1/5 - (1 vote)

Super Clone Apk , bugün mevcut olan en iyi uygulama klonlama platformudur. Bu uygulama sistemi yalnızca Android işletim sistemine entegre edilmiştir. Konut akımının ana özelliği istikrarıdır ve aynı anda birden fazla sınırsız farklı hesabı çalıştırabilir. Uygulamamız ayrıca Instagram, Facebook gibi birçok sosyal hesap ve birçok sosyal uygulama ve oyun platformu ile entegre olabilmektedir. Uygulamamız, herhangi bir kullanıcının Google hesabıyla oturum açmasına hızla yardımcı olabilecek başka bir olağanüstü özelliğe sahiptir. Bu, kullanıcıları günlük yaşamda yöneten, en uygun rahatlığı sağlayan faydalı bir uygulamadır.

Super Clone Apk

NE YENİDEN BAŞVURU

Çoklu hesaplar için Multi Clone uygulaması, bugün piyasada görünen yeni platformlardan biridir, bu nedenle kapsamı ve etkisi oldukça sınırlıdır. Ancak, Super Clone Apk , ürünün kalitesi hafife alınacak şekilde değil. Uygulama geliştirme ekibimiz, ürünlerimizin sunduğu kaliteden gururlu ve kendinden emindir. En üst sıralarda yer alacak uygulamaya birçok farklı hesap aracı katılıyor.

Uygulamamızda dünya çapında milyonlarca kişi tarafından indirilen klonlanmış bir kütüphane olacaktır. Bu ayna kitaplığı, tüm kullanıcılar için uygun hale getirmeyi amaçlayan güçlü ve en yeni bir şekilde geliştirilmiş ve optimize edilmiştir. Kullanıcılar aynı anda birden fazla hesapla kolayca oyun oynayabilir ve harika işlevlerin ve deneyimlerin keyfini çıkarabilmeleri için bunları kolayca çevrimiçi tutabilir. Hayatta daha eğlenceli ve daha ilginç şeylerin tadını çıkarmak için uygulamaya katılın.

Kullanıcılar, birden fazla hesabı aynı anda kolayca yönetebilir, ancak iş ve özel hayatın yanı sıra farklı olmaktan korkarlar. Super Clone Apk , Tüm anlık mesajlaşma uygulamaları, oyunlar ve sosyal ağ uygulamalarının yanı sıra bu uygulama ile entegrasyona sahiptir. Uygulamamız, kopyalama hizmetlerinde size yardımcı olmak için Google Play hizmetiyle de entegre olur.

Super Clone 32 Bit

ANA İŞLEV

Kullanıcılar, birden fazla hesap için Multi Clone uygulama deneyimine katılırken, anlık mesajlaşma uygulamalarına, anlık oyunlara ve farklı sosyal ağlara giriş yapacaktır. Bu, kullanıcıların diğer hizmetleri rahatça kullanmasını mümkün kılar. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, birden fazla hesap oluşturarak ve birçok farklı sosyal uygulamaya giriş yaparak hayatlarını kolayca dengeleyebilir ve verimli çalışabilirler. Oyuncunun çeşitli oyun hesapları olduğunda, bu daha hızlı deneyim ve seviye atlamayı mümkün kılar.

Süper Klon - Birden Fazla Hesap için Uygulama KlonlayıcıSüper Klon - Birden Fazla Hesap için Uygulama Klonlayıcı

Kullanıcının klonlanmış hesapları bir güvenlik anahtarıyla güvence altına alınacaktır. Super Clone Apk , Bu, hesabınızı tamamen koruyan olağanüstü güvenlik modlarından biridir. Tüm klon veri setleri, orijinal uygulamanın yanında ayrı ayrı ayrılacaktır. Kullanıcı arayüzü önemli ölçüde yükseltilecek, böylece hesapları istediğiniz zaman kolayca yönetebilir ve değiştirebilirsiniz. Hesabınızın daha kolay yönetimi için bildirimler ayarlayın. Enerji tasarrufu yapmak ve belleği en iyi şekilde kullanmak için basit modu açın. Tüm uygulama simgeleri ve adları özelleştirme ile desteklenecektir.

Super Clone Nedir ?

UYGULAMADAKİ NOTLAR

Bu Çoklu Klonda olağanüstü kişisel haklar elde edeceksiniz. Super Clone Apk , Bu, en fazla izne sahip uygulamalardan biridir. İşlevlerin olası kötüye kullanımını veya olası talihsiz sorunları önlemek için lütfen uygulamaya bu tür tüm izinleri verin. Uygulamamızın kendisi mobil cihazınızda çok fazla bellek kaplamaz ve pil ve veriler de en iyi kullanıcı rahatlığı için optimize edilmiştir. Kullanıcı, uygulama ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsa, uygulamanın e-posta adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir.

Super Clone Ne Demek ?

UYGULAMA İÇİ KISAYOLLAR BİLDİRİMİ

Uygulama, sistem bildirimi ayarlama sürecinde kullanıcılara yardımcı olacaktır; bu, kullanıcıların zamandan tasarruf etmesine ve kullanmaya ve deneyimlemeye hızla katılmasına yardımcı olur. Kullanıcının kısayolu bulamadığı veya uygulamayı açar açmaz görünmediği zamanlar olabilir. Bu kısayolları açmak için lütfen kurulum moduna geçin.

Süper Klon WhatsApp, Instagram, LINE, Messenger, diğer sosyal uygulama ve oyunlar için sınırsız çoklu hesap çalıştırabilen ilk ve en kararlı uygulama klonlayıcısıdır. Ayrıca, her uygulama klonunda Google hesabı ile giriş yapmayı da destekleyebilir!

 

Çoklu Klon Pro Apk

Birden fazla mesajlaşma, oyun ve sosyal uygulamalarınıza giriş yapın
• Yaşamınız arasında denge kurun ve birden fazla hesapla kolayca çalışın, aynı anda sosyal uygulamalara giriş yapın.
• Çifte oyun hesabı ve çifte eğlence, çifte deneyime sahip olmak ve daha hızlı seviye atlamak için birden fazla hesapla oyun oynayın.

Notlar:
• İzinler: Süper Klon uygulamasının kendisi az sayıda izin gerektirir, ancak Super Clone Apk , Süper Klonun klon uygulamaları için önceden birçok izin uygulaması gerekir. Klonları çalıştırırken hatalı işlev veya çökmeyi önlemek için lütfen bu izinleri Süper Klon’a verin
• Tüketim: Süper Klonun kendisi, içinde çalışan uygulamalar tarafından tüketilen çok fazla hafıza, batarya ve veri almaz.
• Bildirimler: Lütfen sistem bildirim ayarlarınızda beyaz listeye Süper Klon ekleyin.
• Kısayollar: Bazen, klon için etkinleştirmiş olsanız bile kısayolun görünmediğini görebilirsiniz. Lütfen Super Clone’a kısayol oluşturma izni verip vermediğinizi kontrol edin.


Neler Yeni?
 • Yükseltmeden sonra bazı klonların başlayamadığı sorunları düzeltin
 • Android 11'de çalışan bazı uygulamalar için ağ sorununu düzeltin
 • Android 11'i şimdi destekleyin!
 • Google Hesabı ile bağlanmayı destekleyin!
 • Bazı uygulamalarda konum ve Google Harita sorununu düzeltin; Yakalamak
 • En iyi destek Facebook, WhatsApp, LINE ve sosyal uygulamalar
 • Dahil olmak üzere sosyal ve oyun için en iyi destek. Uyuşmazlık, CLiQQ, COC, COR, GOT
 • Clash of Clans, Clash Royal ve diğer oyunlarla Google Play Hizmeti için uyumlu

İndir Çoklu Klon – Çoklu Hesap için Süper Klonlayıcı

Şimdi İndir (16 MB)

Artık Çoklu Klon - Çoklu Hesap için Süper Klonlayıcı 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
1/5 - (1 vote)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir