Snapchat MOD APK v11.60.0.21

İsim Snapchat … Snapchat is the most famous version in the Snapchat series of publisher Snap Inc
Yayıncı Snap Inc
Tür Sosyal Ağ Uygulamaları
Boyut 85M
Versiyon 11.60.0.21
Mod Version 11.60.0.21
Total installs 1,000,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme January 8, 2022
Android Android Sosyal Ağ Uygulamaları
4.3 ( 405 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Snapchat MOD APK v11.60.0.21, Android’deki en iyi hikaye oluşturma ve paylaşma platformudur ve Snap bu uygulamayı geliştirdi. Bu uygulamayı kullanarak sohbet edin ve insanları takip edin. Uygulamayı kullanarak tüm yaşayan ve hikaye yaratan insanları keşfedin. Snap, bu uygulamayı 2013 yılında Google Play Store’da kullanıma sundu ve şimdiye kadar 25 milyon olumlu yorumla 1 milyar indirmeyi geçti.

Snapchat MOD APK v11.60.0.21
Snapchat MOD APK v11.60.0.21

Devasa sosyal sohbet ve kısa klip paylaşım platformlarından biri. Zaten Facebook, Instagram platformları değerli içerikleri insanlarla paylaşmak için kullanılabilir durumda. Ancak bu, diğer sosyal platformlarla karşılaştırılmak için bir adım öne çıkıyor. Snap’in yeni fantastik ürününe katılın, bu uygulama aracılığıyla yaratıcı insanları keşfedin.

Bu Makaleyi Keşfedin

Paylaşmak için bir çırpıda çekin

Snapchat MOD APK’yı açtığınızda, ana sayfanız bir kamera sayfası olarak kalacaktır. Uygulama aracılığıyla fotoğraf çekmek için yuvarlatılmış köşe simgesine dokunmanız yeterlidir. Fotoğrafı çekmek için düğmeye basmanız ve mevcut anı kaydetmek için düğmeyi basılı tutmanız yeterlidir. Enstantane veya video çekmek, bu uygulamadan önemli ölçüde basitleştirilmiştir. Her geçen gün dünya snap severler bu uygulamaya lenslerini yüklemekte ve güncellemektedir.

Her kullanıcı lensi ücretsiz olarak kullanabilir. Lense, bir Snapchat kamerasından fotoğraf çektiğinizde yaratıcı filtre sağlamak anlamına gelir. Bitmoji, her erkek ve kız çocuğu için inanılmaz bir özelliktir. Kendinizi ifade etmenizde fayda var. Uygulama topluluğunun yeni lenslerini deneyin.

Snapchat MOD APK v11.60.0.21
Snapchat MOD APK v11.60.0.21

Zengin sohbet sistemi

Snapchat MOD APK v11.60.0.21, sohbet sisteminin kullanımı hayranlık uyandırıcıdır. Sohbet yöntemiyle, platform arkadaşlarınız ve takipçilerinizle bağlantıda kalın. Bu sohbet modu aracılığıyla düşüncelerinizi paylaşın ve hikayeler oluşturun. Kullanıcılar görüntüleri güvenli bir şekilde gönderebilir ve yazılan mesajlar 24 saat sonra silinir – bu özellik güvenlik nedeniyle sohbette yapılır. Görüntüyü sohbet modunda açıp gördüğünüzde otomatik olarak sohbet geçmişinden silinmiştir. Görüntülü sohbet özellikleri de tüm kullanıcılar için mevcuttur. Bu görüntülü sohbete en fazla 16 üye katılabilir. Sohbet ederken lensleri ve filtreleri kullanabilirsiniz.

Komik hikayeler yapın

Hikaye Snapchat MOD APK’dır ve çoğu kullanıcı bu uygulamayı hikaye yapmak için kullanır. Uygulama, daha komik ve net görünen filtreler içeriyor. Takip eden siz ve arkadaşınızın hikayesi ana sayfanın üst kısmında çıktı. Ana bölüm hikayelerinden arkadaşınızın günlük güncellemesini görün.

Ayrıca uygulama, Snapchat topluluğunun ilgi alanına göre başka hikayeler de önerir. Bu uygulamada ne tür içerikler aradın, bu uygulama sana o tür hikayeleri önerdi. Keşfetme bölümünden son dakika haberlerini ve trend videoları keşfedebilirsiniz. Dünyaca ünlü medya platformları da bu uygulamaya özgün içerik sağlamaktadır. Yalnızca orijinal hikayeleri görebilirsiniz.

Snapchat MOD APK v11.60.0.21
Snapchat MOD APK v11.60.0.21

Spot ışığı oluştur

Snapchat MOD APK, bu uygulamaya bir spot özelliği sunar. Favori fotoğraflarınızı sergilemenize yardımcı olacaktır. Dünyada kim olduğunuzu keşfetmek için enstantanelerinizi öne çıkarın. Bu fotoğraflar arkanıza yaslanmak, rahatlamak, doğayı izlemek ve daha fazlası gibi görünüyor. En sevdiğiniz hikayeyi seçin ve anında arkadaşlarınızla doğrudan paylaşın. Öne çıkan vitrin enstantanelerinizi görmekten çok memnunlar. Belirli kullanıcılar değil, yalnızca bu özelliği kullanır. Her kullanıcı ön plana çıkan görüntüyü ekleyebilir. Doğrulanmış kullanıcının profili, adın yanında mavi renkli doğrulama rozetini içerir.

Yeni anılar yaratmak

Yaşadığınız zamanın arka yüzünü gördüğünüzde, eski resimler sadece eski anıları keşfeder. Snapchat MOD APK, tüm kullanıcılara en sevdikleri anlık görüntüleri kaydetmeleri için anılar özellikleri sağlar. Her kullanıcı favori koleksiyonuna sınırsız fotoğraf ekleyebilir. Kullanıcılar istedikleri zaman en sevdikleri görüntüyü seçebilir ve bu eski anıları getirecektir. Hiçbir şey anılarınızı geri getiremez, ancak fotoğraflar anılarınızı geri getirmeye yardımcı olur. Bu harika özellikleri tüm kullanıcılara sağladığı için geliştiriciye şapka çıkartın. Eskilerden kalan anılarımızı asla kaybetmememize yardımcı olur. Anı koleksiyonunuzu arkadaşlarınızla paylaşın ve arkadaşlarınız da anılarınızı izleyebilsin.

Snapchat MOD APK v11.60.0.21
Snapchat MOD APK v11.60.0.21

CarX Drift Racing MOD APK v1.16.2 adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlık profili

Snapchat MOD APK, gerçek hayatta iyi arkadaşlarla kalanlar için bu arkadaşlık profilini sunar. Bir arkadaşlık profili, iki arkadaş arasındaki bağı keşfedecektir. Her arkadaşlık profili kullanıcısının özel bir profili vardır ve bu onların arkadaşlık bağlarını keşfeder. Ayrıca, özel profil hayatlarındaki özel anları keşfedecek. Ortak cazibelere sahip olduğunuza göre daha fazla insan ve ilgi alanı keşfedin. Ayrıca, keşif bölümünden insanların arkadaşlık tılsımlarını görüyorsunuz.

Çözüm

Genel olarak, Snapchat MOD APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu, hikaye almayı ve başkalarıyla paylaşmayı sevenler için mükemmel bir sosyal platformdur. Lensler ve filtreler kullanarak yaratıcı hikayeler oluşturun ve oluşturun. Birçok kişi günlük olarak bu uygulamayı kullanıyor.

Kısa içeriğinizi paylaşın ve özgün içerik yayınlayarak tüm insanlara ulaşın. Birçok enstantane alarak anılarınızı kaydedin. MOD versiyonunu sizler için sunuyoruz ve bu versiyon size birçok özelliği kazandırıyor. Orijinal versiyondan, anlık hikayeler gördüğünüzde aranızda can sıkıcı reklamlar görebilirsiniz. MOD sürümünü kullanmaya başladığınızda reklamlardan kurtuluyorsunuz. Makalenin mevcut bağlantılarının altındaki uygulamayı indirin.

Rating

4.5

( 2 Votes )
Please Rate!
Snapchat MOD APK v11.60.0.21

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (85M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Snapchat Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Snapchat MOD APK v11.60.0.21
Snapchat MOD APK v11.60.0.21 11.60.0.21 apk
Ocak 9, 2022 85M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X