PUBG: NEW STATE

İsim PUBG: NEW STATE… PUBG: NEW STATE is the most famous version in the PUBG: NEW STATE series of publisher
Yayıncı Inc.
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 1,3 GB
Versiyon 0.9.5.57
Mod Version 0.9.5.57
Content Rating 13+ yaş
Güncelleme 27 Ekim 2021
MOD Son Sürüm
Android Android Aksiyon Oyunları
( 594 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

4.7/5 - (10 votes)

Pubg New State Apk Battle Royale’in Ötesinde Karşınızda PUBG: NEW STATE, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un (PUBG) arkasındaki şirket olan PUBG STUDIOS tarafından geliştirilen yeni Battle Royale.

Bu Makaleyi Keşfedin

Pubg New Apk

PUBG: NEW STATE’te 100 oyuncu, sadece taraf kalana dek çeşitli silahlar ve stratejilerle dövüşecek.
Daralan savaş alanında ekipmanlar, araçlar ve kullanılabilirleri gereken şekilde kullanarak “ayakta kalan son kişi” ol.


Pubg New State İndirme

▣ Oyunun Özellikleri ▣

▶Mobil oyunların sınırlarını aşan ultra gerçekçi grafikler
– “Global aydınlatma” teknolojisi sayesinde PUBG: NEW STATE, önceden mobil oyun grafiklerinde mümkün olanları aşıp geçiyor
– Sadece PUBG STUDIOS’nun ulaşabileceği bir gerçekçilik seviyesiyle kalabalık, açık dünya savaş alanı
– PUBG: NEW STATE, yeni nesil PUBG grafiklerini tanımlıyor
– En üstün PUBG deneyimi avcunun içinde
– Vulkan(API), gelişmiş performans ve optimizasyonla stabil hizmet sağlar.

Pubg New State Beta İndir

▶ Daha gerçekçi ve dinamik silah kullanımı
– Mobil ortam için tamamen optimize edilmiş, PUBG imzalı silah kullanımını mobil cihazında deneyimle
– PUBG’nin benzersiz silah ekleme sistemiyle silahlarını ihtiyaçlarına göre özelleştir

▶ Yeni nesil aksiyon tabanlı etkileşimli oynanış
– PUBG: NEW STATE’te dahil edilen kaçma, drone çağırma ve destek talebi gibi benzersiz mekanikler
– 8×8 açık dünyada hızlı hareket etmek için yalnızca PUBG: NEW STATE’te bulunan yeni araçları kullan
– Şartları senin lehine çevirebilecek çeşitli oyun içi hedeflerle birlikte gelen sürükleyici PUBG deneyimi

Pubg New State Apk İndir Android

▶ Orijinal PUBG evreninin genişletmesi
– Orijinal PUBG’den on yıllar sonra, anarşinin hakim olduğu 2051’de gruplar ortaya çıkmıştır
– Hayatta kalma oyunu PUBG, PUBG: NEW STATE’te yepyeni bir savaş alanına evriliyor

▶ PUBG: NEW STATE, yeni bir PUBG deneyiminin doğuşudur.
– PUBG kullanıcıları için PUBG kullanıcıları tarafından oluşturulan PUBG kullanıcılarının gerçek battle royale’i: PUBG: NEW STATE
– PUBG: NEW STATE, PUBG’yi mobil cihazlara getirerek marka için yeni bir dönemi başlatıyor.

Pubg New State Alpha Test Apk

PUBG: NEW STATE APK, yeni grafik motorları, özel sunucular ve eğlence için çeşitli mükemmel konseptler sunduğu için normal sürümden farklıdır.

Pubg New State Ne Zaman Çıkacak

Pubg New State Apk, Battle Royale türü artık birçok kişiye, özellikle de atıcıları sevenlere pek yabancı gelen bir oyun türü değil. Rakipleri çok olduğunda ve her yerde ortaya çıkabildiğinde onlara yoğun ama aynı derecede heyecan verici maçlar verir. Bu oyun türü için bahsedebileceğimiz tipik oyunlardan biri de büyük bir haritaya sahip olan PUBG. Peki oyunun bağlamı daha da ileri götürüldüğünde ne düşünüyorsunuz? Cevabı bilmek istiyorsanız, PUBG: YENİ DURUM’u görmezden gelemezsiniz.

GELECEKTE BİR DÜNYA

PUBG: YENİ DURUM size, hükümetin varlığının sona erdiği ve birçok savaşın gerçekleştiği gelecekteki bir savaş bağlamı sunar. Aynı zamanda, 2051’de olmasına rağmen, oyuncular oyunun çevresel unsurlarının çoğunda modernliği hala görebilirler. Evler, eski versiyondan daha etkileyici arabalarla birlikte görünümlerini değiştirdi. Bu nedenle, bu oyuncuların onu deneyimlemek istemesini sağlayacaktır.

pubg-new-state

Pubg New State Apk, Oyun, bu dünyada ortaya çıkmış kurgusal unsurlarla güzel ve etkileyici grafiklere sahiptir. Eşzamanlı olarak, hepsi terk edilmiş olsa da, yeni ortam oyunculara etki alanı önemsendiğinde ve yeni unsurlar eklendiğinde daha fazla bir izlenim ve sevgi verir. Sadece fantezi oyunlarda görünen dronları, efektleri görebilirsiniz.

Pubg New State Apk, Yukarıda bahsedilen atılımlara rağmen, herkesin umursadığı bir konunun oyunun açık dünyası olduğunu unutmadan edemiyoruz. Sevdiğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir dünya ve geniş bir alana sahip. Bu yüzden bazen içinde hızlı hareket etmek için araba kullanmanız gerekir. Ayrıca çevredeki unsurlarla etkileşime girebilir ve gerekli şeyleri alabilirsiniz.

pubg-new-state-1

TEK HAYATTA KALAN OLUN

Pubg New State Apk, Yukarıdaki etkileyici iyileştirmelerin yanı sıra oyun, önceki sürümle aynı oynanışa sahip ve cesur bir savaş oyunu. Oyuncular 100 oyunculu bir maça katılacak ve küçük bir arazi haritasında alt edilecekler. İlk deneyim için, yukarıdaki arazinin tamamını deneyimlemeyi öğrenmek kolay değil. pubg new state sistem gereksinimleri, Ayrıca bir RPG oyununda olduğu gibi gezmeye gitmeden belirli bir alana yönlendirilecekler.

Pubg New State Apk, göz ardı edemeyeceğimiz özelliklerinden biri de Bluezone. Haritaya birkaç dakika indikten sonra, Bluezone, oyuncuların oraya gitmesi için işaretler göstermeye başlar, ki bu herkes için bir zorunluluktur. Büyük bir plan ama sadece 100 kişi ile karşılaşmalar daha küçük oluyor ve bazen maç uzun sürebiliyor. Bu yüzden herkesin girebileceği bir alan yaratmak mantıklı.

pubg-new-state-1-1

Pubg New State Apk, Kalan oyuncu sayısına bağlı olarak Bluezone kapsamını daraltacak ve bir süre sonra küçülmeye devam edecek. Bu, hem gerekli silahları ve ekipmanı bulmanızı hem de hareket etmeye devam etmenizi gerektirecektir. pubg new state alpha indir, Bu süreçte muhtemelen diğer oyuncularla tanışacak ve onları silahınızla alt etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, diğer 99 oyuncuyu yendikten sonra Lone Survivor ve oyunun kazananı olacaksınız.

SİZİN İÇİN DOĞRU SİLAHINI BULUN

PUBG: NEW STATE, göz ardı edemeyeceğiniz güzel arabalarla size yeni bir ortam ve yeni deneyimler getiriyor. Ama yine de dikkat etmeniz gereken şey oyunun beraberinde getirdiği silahlar ve ekipmanlar. Tam olarak oyunun başında yeni bir araziye ineceksiniz ve gerekli kan, zırh, kask ve silahlar gibi gerekli eşyaları bulmaya çalışacaksınız. pubg new state çıkış tarihi, Yavaş yavaş, oynadıkça, farklı ortamlardan ve mağlup edilen rakiplerden daha faydalı şeyler bulacaksınız.

pubg-new-state-1-1-1

Pubg New State Apk, Bir silahlı çatışma için uzaktaki düşmanları alt etmenin birçok yolu vardır. Onlarla doğrudan yüzleşebilir veya uzaktan saldırabilirsiniz. Oyunun geniş ortamıyla, diğer oyunculara zarar veremeyecek kadar görünmeyen alanlarda veya çok uzaklarda saklanabilirsiniz. Bu nedenle, bu her zaman zorlu bir maçtır ve oyuncudan özel taktikler gerektirir.

Silahlar için doğru silahları bulmak oyuncu için tamamen şanslı. pubg new state alpha test apk, Bu nedenle, diğer yükseltilmiş ekipmanlarla birlikte birçok farklı yeni silah türünü deneyimlemek zorunda kalacaklar. Bu öğeler, görünümü daha da etkileyici kılmak için değiştirilmiş namlu veya susturucu olabilir. Oradan kendinize daha isabetli atış işlevine sahip bir silahınız olacak ve bunun için mermi toplamayı unutmayın.

pubg-new-state-1-1-1-1

DENEYİM İÇİN YENİ BİR DÜNYA

Pubg New State Apk, ortaya çıkan yeni şeylerden gerçekten etkileneceğiniz güzel grafikler sunar. Aynı zamanda oyuncular, gelecekten yararlanabileceğiniz cihazlarla tamamen yeni bir haritayı deneyimleyebilecekler. Ayrıca, bu ölümcül savaşta hayatta kalmanıza yardımcı olmak için ekli teçhizata sahip silahları görmezden gelmeyin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
PUBG: NEW STATE

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (1,3 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın PUBG: NEW STATE Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.7/5 - (10 votes)

Tüm Versiyonlar

PUBG: NEW STATE
PUBG: NEW STATE 0.9.5.57 MOD
Ekim 26, 2021 1,3 GB

Mod İçeriği:

Son Sürüm

'dan daha fazlası

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X