Trials of Mana

İsim Trials of Mana … Trials of Mana is the most famous version in the Trials of Mana series of publisher SQUARE ENIX Co Ltd
Yayıncı SQUARE ENIX Co Ltd
Tür Rol Oyunları
Boyut 1.1 GB
Versiyon 1.0.2
Mod Version 1.0.2
Total installs 5,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 15 Ekim 2021
MOD Tam/Ücretsiz
Android Android Rol Oyunları
4.3 ( 651 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  1. Webstie'den .apks veya .zip dosyalarını indirin
  2. SAI'yi açın, ayarlara gidin ve Kurulumdan önce imzayı etkinleştirin (ROOT olmayanlar için)
  3. APK'yı yükleyin ve her iki dosyayı da seçin ve yükle'yi tıklayın
  4. Eğlence
Rate this post

Trials of Mana Mod Apk, son derece popüler bir konsol oyunudur ve şimdi yeni özelliklere sahip bir mobil sürümle yenilenmiştir.

Trials of Mana Mod Apk, tüm zamanların en popüler konsol oyunudur. Piyasaya sürülmesinden bu yana, oyun 1 milyonun üzerinde kopya ve indirme sattı. Dünya çapında mevcut ve tabii ki telefonunuz da ona sahip olmaya yaklaşıyor. Bunun uzun süredir Mana serisi hayranları ve yeni oyuncular için oldukça eğlenceli olduğu söylenebilir. Bu, grafikler ve canlı ses açısından oyunculara daha önce hiç olmadığı kadar harika bir deneyim sunan, yeniden yapılanma ve çok daha gelişmiş bir oyundur.


Bu Makaleyi Keşfedin

Trials of Mana Mod Apk

Trials of Mana Mod Apk

RESİMDEKİ İYİLEŞTİRME

Trials of Mana Mod Apk, Bu oyun yeniden yapılanma oyunudur ve bazı iyileştirmelere sahiptir. Trials of Mana hem görsel hem de içerik olarak birçok değişikliğe sahip. Oyuncunun belli bir farkı açıkça görmesini sağlar. İnsanların oyundaki değişimi açıkça gördüğü en bariz şey grafikler ve ses açısından. Bu oyunun eski versiyonunda 2 boyutlu bir oyundu. Ancak şimdi, modern platformlar için bir 3D grafik oyunu olarak yeniden düzenlendi. Bu oyun, oyunculara hem mükemmel karakter modellemede bir gelişme sunuyor.

İLGİNÇ VE MÜKEMMEL HİKAYE

Trials of Mana Mod Apk, Hikaye, dünya yavaş yavaş karanlığa battığında anlatılıyor. Tanrıça Mana, Benevodon ordularını – yıkım canavarlarını – yok etmek için kılıcını Mana’yı çekti. Terörü 8 Mana Taşının içine mühürledi. O, uçurumun eşiğinden sonra krallığı başarıyla barışa geri getirdi. Karanlık güçle tek başına savaşamayacak kadar zayıftı. Sonunda tanrıça bir ağaca dönüştü ve bin yıllık bir uykuya daldı.

Trials of Mana Apk Download, olaylara gelince, barış burada bitmiyor. Bir kez daha karanlığın güçleri geldi ve yıkımı eskisinden daha şiddetli başlattı. Kötülüğün güçleri, dünyanın kontrolünü ele geçirmek için Benevodonların mührünü kırmaya çalıştı. Planlarını ilerletmek ve krallıkları istikrarsızlaştırmak için korkunç bir savaş başlattılar. Barış resmen bitti. Ve Mana’nın kendisi dünyadan kaybolmaya başladı; solmuş bir Mana ağacına dönüştü…

Trials of Mana Mod Apk

Trials of Mana Android

YOLCULUĞUN KARAKTERLERİ

Trials of Mana Mod Apk, Oyuncu macerasına başlarken, altı ana karakterden üçünü oynamayı seçeceksiniz. Oyunun her karakteri kendi benzersiz güçlerini ve potansiyellerini getirecek. Ayrıca heyecan verici hikayeler getirecekler ve hayatları farklı kaderlerin farklı hikayeleri olacak. Ana karakter olarak kimi seçtiğinize ve yol arkadaşlarınıza bağlı olacaktır. Karakter seçiminiz farklı sonuçlara yol açabilir.

Bu oyuna katılırken, zor olaylar her zaman beklenmedik bir şekilde gelir ve zorludur. Trials of Mana Mod Apk, Oyunun çoğu için karanlık sokaklarda veya kasabalar arasında maceralara atılacaksınız. Burası canavarlarla dolu olacak. Bununla birlikte, birçok değerli eşyanın yanı sıra epeyce hazine sandığı da olacak. Bu yollar farklı yan görevlerle uzar; değerli ekipman ve eşyaları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Trials of Mana Mobile, oynanış ve olan her şey oyuncuları her zaman şaşırtacak. Bu oyunda oyuncular, düşmanlardan kaçmak için dinamik bir savaş sistemi kullanacaklar. Sadece bu değil, bu sistem hava ve birleşik karşı saldırılar için çok yardımcı oluyor. Zafere ulaşmak için zorlayıcı stratejiler tasarlamak için akıllı olun. Ek olarak, oyuncular Mana serisine özgü zil menülerini ve yeni kısayol komutlarını kullanabilirler.

Trials of Mana Mod Apk

Trials of Mana Apk

KARAKTERLERİN GÜCÜNÜ YÜKSELT

Trials of Mana Mod Apk, Herhangi bir rol yapma dövüş oyunu için ana karakterin özel yeteneklere sahip olması gerekir. Bu oyuna katılırken, karakterinizin gücünü dönüştürmek veya seviyelendirmek istiyorsanız. Karakterlerinizi güçlendirmek ve görünüşlerini değiştirmek için aydınlık veya karanlık sınıflara geçmeniz gerekiyor. Bu remake ayrıca bir 4. sınıf içerir. 300’den fazla farklı yetenek türü vardır ve karakter gücünü eğitmenin ve artırmanın birçok farklı yolu vardır.

YAPACAĞINIZ ZORLUK

Trials of Mana Mod Apk, 3D oyunlar için birçok detay ve içerik değişikliği var. trials of mana angela Çevredeki manzara da yeni ve güzel bir şekilde değiştirilir. Oyuncular ayrıca bazı zorluklarla karşılaşacaklar. 4 zorluk ayarı arasından seçim yapabilirsiniz: başlangıç, kolay, normal ve zor. Oyun, kaç kez biterse bitsin, başlangıç ​​modunda aynı noktada devam etmenizi sağlar. Diğer seviyeleri size çok zor geliyorsa, “başlangıç” seviyesini seçin.

Trials of Mana Mod Apk

EĞLENCE OYUN

Trials of Mana Mod Apk, tamamen İngilizce veya Japonca olarak seslendirilmiş versiyonlara sahip olacak. Karakterler yolculuk sırasında sohbet edecekler. Bu oyun yeni özelliklere sahip olacak. Her karakterde geçmişe dönüşler yoluyla oynama seçenekleri içerir. Maceranızda Li’l Cactus’ü ararken tanıdık Mana serisi yüzlerini göreceksiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Trials of Mana

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (1.1 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Trials of Mana Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Trials of Mana
Trials of Mana 1.0.2 MOD
Ekim 15, 2021 1.1 GB

Mod İçeriği:

Tam/Ücretsiz

'dan daha fazlasıSQUARE ENIX Co Ltd

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X