World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk

İsim World of Airports … World of Airports is the most famous version in the World of Airports series of publisher Haug land
Yayıncı Haug land
Tür Strateji Oyunları
Boyut Varies with device
Versiyon 1.50.2
Mod Version 1.50.2
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 16 Şubat 2022
Android Android Strateji Oyunları
4.0 ( 889 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk, oyun cephaneliğinde, canlı aktivitelerin derinlemesine simülasyonunu sunan pek çok oyunla etkileşime girdik ve bunlar bizi uzun süre onlara bağlı tutan h oyunlar. Bu oyunlar, çok fazla canlılığa ve oyunun baskın modunu yapan kontrol mekanizmasına sahiptir, bu yüzden onlara geri dönmeye devam ediyoruz.

World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk
World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk

World of Airports Mod Apk, ultra HD grafik gösteriminde tasarlanmış böyle bir oyundur ve kullanıcılara gerçekte olduğu gibi ultra gelişmiş simülasyon sunar. Tüm efektler, hareketler ve stil, gerçek gibi çalışma koşullarını temsil eder, bu da bizi bu çok konseptli katılım oyunlarının türünde daha da ilginç kılıyor.


World of Airports Hileli Apk, kullanıcılara terminal yöneticisi olmayı her boyutta ve yaklaşımda keşfetme kapasitesi sunan bir oyundur. Basitçe, basit departmanlara hakim olan basit bir kontrolör değilsiniz, şirketin tüm geleceği sizin omuzlarınıza bağlı. Endüstrinin kaderi sizin dehanıza bağlı olduğundan, siparişiniz her faaliyet sonucunu sağlamalıdır.

Personelin düzgün çalışması için harika bir çalışma alanı yaratma stratejisini planlamanız gerekir. Havalimanlarının personelini, çalışanlarını, trafiğini, çeşitli departmanların yönetimlerini, hizalamalarını, modifikasyonlarını, satın almalarını, kazançlarını ve her türlü ihtiyacını yönetin. Tek yönetici sizsiniz ve diğer oyuncunun oyuna dahil olması oyunu daha da ilginç kılıyor. Uçakları tasarlayın, yenilerini satın alın, bir toplantı yapın, planlar oluşturun ve şirketinizin büyümesini sağlayarak daha fazla kar elde edin, böylece dünya lideri olarak isim yapabilirsiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

World of Airports şık APK

World of Airports Mod Apk, orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir hibesidir, burada web sitemizde mevcuttur, böylece yükseltilmiş özellikler ve işlevler sunan değiştirilmiş sürümü indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Oyunda karakterlerin araçlarını ve becerilerini, uçak geliştirmelerini ve daha fazlasını geliştirebilmeniz için kullanıcılara sınırsız para, sınırsız puan ve daha fazlasını sağladık. Oyundaki premium özelliklerin kilidini açar.

Ücretsiz alışveriş de etkinleştirildi, böylece kullanıcılar mağazadaki oyundan herhangi bir ekipman veya araç satın almanın keyfini çıkarabilirler. Reklam engelleme politikası, tüm reklamları oyuna entegre etti ve kaldırdı. Sürüm, kullanıcıların başka herhangi bir kaynaktan kök almasını gerektirmez ve bu nedenle oyundaki antiban ve antiban özelliklerini sunar, gecikme olmaz ve sabit hatalar, sürümü güvenli hale getirir.

World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk

Extra Lives Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Özellikler

Havaalanını yönet

World of Airports Mod Apk içindeki işiniz, havalimanı veya terminalin tüm operasyonlarını ve departmanını yönetmek ve yönetmektir. Bu yüzden şirketinizin her yönden nasıl büyüyeceğine dair en iyi stratejiyi planlamanız gerekir. Büyük dünya şirketiyle kar elde edin ve anlaşmalar oluşturun ve herkesi rahatsız etmek için zirveye ulaşın.

Personeli kontrol edin ve işe alın

Gittikçe daha fazla personel almak için büyüdüğünüzde uygun işler için en iyi kişiyi işe almak gibi, operasyonların mekanizması üzerinde iyi bir kontrole sahip olmanız gerekir.

Sistemin herhangi bir engelle karşılaşmadan verimli çalışmasını sağlamak için tüm personeli temel kolaylıkları ve görevleri ile yönetin.

Uçakların trafiğini yönetin

Çeşitli uçakların hava trafiğini yönetmeniz gerekiyor, böylece devralmadan inişe kadar hiçbir tesadüfi olay olmaz. Taşıyıcının kaderini iyi kılmak için yaklaşımda çok dikkatli olun.

Çatışmalardan ve herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmak için tüm uçakları aynı anda kullanın. Birçok hava terminalinde gerekli hizalamayı ve boşluğu buna göre düzenleyin.

World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk

Havaalanını ve tesisleri yükseltin

Birçok ulaşım yolcusu tarafından World of Airports Mod Apk’ta kar elde edin, ardından karı tesisleri, personeli, uçakları, ekipmanı ve terminalin görünümünü geliştirmek için kullanın.

Departmanların fonksiyonlarının ve işleyişinin sorunsuz çalışması için birçok fizibilite yerleştirin.

Yeni terminaller ve uçaklar satın alın.

Kâr ettiğinizde, daha fazla nakit getireceğinden, havalimanınız için yeni uçaklar satın almak için bunları kullanın. Uçakları daha iyi görünümleriyle değiştirin, harika uçaklar tasarlayın.

Çalıştırmak ve imparatorluğun yaratılışının tadını çıkarmak için yeni terminaller satın alın. Daha da iyi hale getirmek için uçaklardaki her ayrıntının ve aracın görünümünü değiştirin.

Diğer oyuncuların uçaklarını idare edin

Trafiği yönetirken, yanlış yönetim nedeniyle herhangi bir çakışma veya kazara olay olmadığından emin olun.

Oyun içerisinde yer alan oyunculardan elde ederek uçağı ve terminali yönetmek. Şirketi zirveye taşımak için en iyi yönetici olun.

Şirketinizi büyütün

World of Airports Mod Apk’ta tüm aktivitelerin yöneticisi ve tek sorumlusu olarak odaklanmanız gerekiyor.

Kar elde edin, yeni uçaklar satın alın, yeni görünümler tasarlayın, yeni terminaller tasarlayın, personel kiralayın, hizmeti geliştirin ve hatta sektörün zirvesine ulaşmak için daha fazla para kazanın.

Skor tablosunu puanlayın

World of Airports Mod Apk, size her işlemin doğrulanması için sorumluluk ve mesuliyet sunar.

Her açıdan büyüyebilir ve dünya sıralamasında adınızı listenin en üstüne koyabilirsiniz. Mod versiyonunun gelişmiş kapasitesinin çalışma simülasyonunun keyfini çıkararak büyük kazançlar elde edin.

World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk

Çözüm

Her departmanın iyi planlanmış yönetimi ile şirketinizi büyütmek için her departman ve stil üzerinde çalışan ellerinizden birinci sınıf yönetimi deneyimlemek için World of Airports Mod Apk’yi indirin. Simülasyonda kar elde ederek iyi büyüyün.

Değiştirilmiş sürümde, her aracın potansiyelini yükseltmek için sınırsız para ve sınırsız jeton, oyundaki beceri, ücretsiz satın almak için ücretsiz alışveriş, reklam yok, köklenme yok ve sürümü indirmek için harika bir gecikme yok.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın World of Airports Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk
World of Airports Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.50.2 apk
Şubat 24, 2022 Varies with device

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X