Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk

İsim Homescapes … Homescapes is the most famous version in the Homescapes series of publisher Playrix
Yayıncı Playrix
Tür Gündelik Oyunlar
Boyut 143M
Versiyon 5.2.4
Mod Version 5.2.4
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 21 Mart 2022
Android Android Gündelik Oyunlar
4.3 ( 777 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk, simülasyon oyunlarından daha iyi bir şey yoktur, çünkü bu oyunlar yeni şeyler öğrenmenin yanı sıra yaşama biçimini kavramaya da çok yardımcı olur. Bu oyunlar harika, ama hiç simülasyon, gündelik ve bulmaca türünü kapsayan ve ayrıca milyarlarca oyuncunun güvenini saran bir oyun düşündünüz mü? Hayır ise, Homescapes MOD APK’yı tanıtmama izin verin. Büyülü özellikleri deneyimlemenizi sağlayan birinci sınıf komut dosyalarıyla değiştirilmiş bir android oyunudur.

Öncelikle oyundan bahsedelim, So Homescapes hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için geliştirilmiş sıradan bir bulmaca oyunudur. Hem Island Builder hem de Candy Crush özelliklerinden oluşan çok yönlü bir doğaya sahiptir. Burada, şeker kırma seviyeleri gibi çeşitli şeker oyunları oynamanız ve oyuncuların evini yeniden inşa etmeniz gerekiyor.


Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk
Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk

Hungry Dragon Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Ve mücadele miktarını azaltmak için, resmi oyunu değiştirdik ve evi anında ve zaman kaybetmeden yeniden inşa etmek için sonsuz kaynaklar içeren bu sürümü sizin için yarattık. Yani uygulama sizi bekliyor, En alttaki indirme düğmesine tıklayın ve oyun tarzınızla kutsayın.

Bu Makaleyi Keşfedin

Evi yeniden geliştirmek için alışılmadık bulmaca oyunları oynayın

Homescapes, bir bulmaca oyunu arayan tüm hevesli oyuncular için oluşturulmuş olağanüstü bir android oyunudur. Ayrı ayrı 3’ten fazla farklı türün özelliklerini içerir. Homescapes, aynı nefeste zeki, rahat ve stratejik hissetmenizi sağlayabilir. Ayrıca, dünya çapında 100 Milyondan fazla oyuncu tarafından güvenilen bu oyunu indirmeden önce hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok.

Oyuna göz atarsak, telefon, sandalye, yatak ve o eski mutfak eşyaları gibi toz ve eski eşyalarla güzel bir ev iç mekanı içeren kullanışlı bir arayüz görebiliriz. Ve diğer tarafta, kaçan mini oyunu oynayabileceğiniz ya da şekerleri çözmek ve yıldızları toplamak için Candy-Crush tarzı bulmaca oyununu oynayabileceğiniz bir bulmaca oyun arayüzü sunacak.

Komik Animasyonlu grafikler ve zarif SFX’ler

Homescapes oyununun herkesi tazelenmiş ve heyecanlı hissettiren en iyi özelliklerinden biri de oyunun grafikleri. Homescapes, tüm çizgi film karakterleriyle size animasyon tarzı bir oyun sunuyor. Ayrıca, oyun içi ses SFX’lerini duyduktan sonra hayretler içinde kalacaksınız, bu da bu oyunu Playrix’in harika bir kreasyonu haline getiriyor. Yani 5. sınıf küçük bir çocuk veya 60 yaşında bir erkek olsanız bile, bu oyunun tadını bir saniye bile sıkılmadan tamamen çıkarabilirsiniz.

Yine de, daha fazla eğlence bekliyorsanız veya daha fazla keyif almanız gerekiyorsa, çalışkan ekibimiz tarafından oluşturulan Homescapes’in değiştirilmiş sürümünü indirebilirsiniz. Zor seviyeler arasında kaldıysanız veya tüm oyunu sadece oynamanız gerekiyorsa, indirmek için aşağıdaki bölümleri inceleyebilirsiniz. Eğlence!!

Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk

Sadece evi yeniden inşa etmek için büyülü versiyonu oynayın

Büyü bekliyorum!!! Yani artık zaman bitti. Artık aşağıdaki çoğu bağlantıyı inceleyebilir ve yalnızca Homescapes MOD APK’sını indirebilirsiniz. Bu oyun, sınırsız kaynaklar ve reklamsız bir arayüz gibi muazzam büyülü özellikleri sıfır maliyetle sunmakla uyumludur.

Üstelik Homescapes oyununun tüm odalarını ve dış dünyasını deneyimlemeniz gerekiyorsa, onu da indirebilirsiniz. Hemen hemen her Android işletim sistemi ile uyumlu, son derece uyumlu bir android oyunudur. Bu nedenle, küçük veya yüksek düzeyde yapılandırılmış herhangi bir akıllı telefon kullanıyorsanız, onu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm olağanüstü odaların ve dış dünyanın kilidini açın

Homescapes oyunu tamamen evler, odalar ve manzaralara dayanmaktadır. Ayrıca, Homescapes’in yaratılmasının arkasındaki ana slogan, her şeyi gerçekçi bir şekilde deneyimlemenizi sağlamaktır. Burada, diğerinin kilidini açmak için muazzam görevleri tamamlamanız ve bir evdeki her bir varlığın kilidini açmanız gerekir.

Ama Homespaces MOD APK gibi bir seçeneğiniz varsa neden bu kadar uğraşın. Bu, başlangıçta size her odanın kilidi açılmış olan muhteşem bir versiyondur ve tek ihtiyacınız olan aşağıdaki dev yeşil düğmeye tıklamak.

Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk

Bulmaca güçlendiricileri satın almak için Sonsuz paranın tadını çıkarın

Her android oyunu çok sayıda uygulama içi satın alımdan oluşur ve benzer şekilde Homescapes, jeton adında bir oyun içi para birimi içerir. Bu paralar, size yıldızsız çeşitli ev varlıkları sunarak oyunu oynamayı kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Ama yine de, bu paraları kazanmak çok zor. Homescapes MOD APK’yı yükledikten sonra değil, çünkü size bulmacaları tamamlamayı kolaylaştıracak sonsuz paralar verecek. Peki ne bekliyorsun? Sınırsız harcama yapmak ve sonsuz bulmaca oyunu güçlendiricileri satın almak için hemen indirin.

Bu sınırsız yıldızdan sonra bulmaca çözmeye gerek yok

Yine alışılmadık bir özellik olarak Homescapes MOD APK, bulmaca oyunlarını bile tamamlamadan tüm görevleri tamamlamanız için size sonsuz yıldızlar sunuyor. Resmi oyunu indiriyorsanız, zorlu seviyelerden rahatsız olacaksınız.

Bu yüzden kısayolu seçin ve Homescapes MOD APK’sını indirin. Bu sonsuz yıldızları kullanarak tüm seviyeleri atlayabilir ve sonsuz yıldızlar elde edebilirsiniz. Bulmacayı atın ve tüm yeni öğeleri dış dünyayla deneyimlemeye başlayın!

Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk

Hiç bitmeyen hayatlarla sonsuz oynayın

Yukarıda size söylediğimiz gibi, Homescapes, şeker ezmesi ile aynı yaratımdır ve bulmacalar, güçlendiriciler, eklentiler ve roket dünyalı özel şeker gökkuşağı gibi tüm önemli benzerliklerden oluşur. Benzer şekilde, Homescapes oyunu da canlar şeklinde çalışır, burada sadece can yaşarken bulmacaları oynayabilirsiniz. Ve hayatlarını kazanmak için beklemeleri gerekir.

Bu krizi de atlatmak ister misin? Rekreasyon Homescapes MOD APK’mızı hemen akıllı telefonunuza yükleyin ve sonsuz canların yardımıyla sınırsız kaybettikten sonra bile sonsuz oynayın.

Nihai Karar

Homescapes MOD APK, en yeni yaratımı bulan tüm sıkılmış adamlar için mükemmel bir seçim mi? Tüm akıllı telefonları destekleyecek ve sonsuz kaynaklar ve sonsuz yaşamlar gibi birinci sınıf özellikler sunacak. Üstelik reklamsız ve ücretsiz oyun oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz kesintisiz bir oyundur.

Gerçek parayı boşa harcamadan bulmacalara meydan okuma ve evi yeniden inşa etme zamanı, Homescapes MOD APK İndir !!!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (143M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Homescapes Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk
Homescapes Sınırsız Yıldız Hileli Mod Apk 5.2.4 apk
Mart 27, 2022 143M

'dan daha fazlasıPlayrix

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X