Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Diner DASH Adventures … Diner DASH Adventures is the most famous version in the Diner DASH Adventures series of publisher Glu
Yayıncı Glu
Tür Gündelik Oyunlar
Boyut 124M
Versiyon 1.32.5
Mod Version 1.32.5
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 17 Mart 2022
Android Android Gündelik Oyunlar
4.0 ( 460 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk, kendi mutfağınızı geliştirebilir ve bulaşıkları ve ayrıca farklı üstün sağlayıcıları çalıştırabilirsiniz. Fish Shack, The Shore, loca,… gibi her şeyi pazarlamak için kazandığınız paradan yararlanın… Ayrıca, şirketinizi büyütmeye yetecek kadar kazancı olanlar için küçük bir loca edinin. Size anında çok büyük miktarda fon taşıyacak ve insanları metropolünüzü daha sık ziyaret etmeye davet edecek.

Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dawn of Zombies Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Bu görgü kuralları, belirli bir miktarda sabır ve titizlik gerektirir. Nakit almayı beklerken, küçük ama rutin paraları kabul ederek mütevazı faaliyetler gerçekleştirilebilir. Çok şey sağlayacaklar.

Diner DASH Adventures, Google’da yaygın olarak kullanılan, başarılı birçok oyunla meşgul olan Glu yazarının gerçekten başarılı bir öğesi olabilir. Eşya artık onların yeni işi, ancak bu çok dikkatli bir şekilde harcandı ve oldukça iyi bir sonuç elde edildi. Sadece ön kayıt döneminden olmasına rağmen, küresel olarak oyuncuların büyük bir odak noktası elde etti. GameBraves ve hatta Toucharcade gibi insan forumlarından yorumları ve beklentileri bulacaksınız.

Sadık ve dost hayvanlarla birlikte doğrudan küçük mutfaktan tarzınızı hazırlayın, Eşleştirin ve Servis yapın. Yakında, tehlikeli sel baskınlarını önlemenin yanı sıra misafirperver, yardımsever misafirleri kullanmakla görevlendirilecekler. Küçük şirket girişimi etrafında dönmeye çalışmanız ve Bay büyük özlemlere direnmeniz gerekebilir. Belirli bir miktarda dolar elde ettikten sonra, oyuncular yakında daha fazla sağlamlık yaparak etki alanlarını genişletebilecek bir konuma gelecekler.

Maçtan itibaren insanlar heyecanlı olduğu kadar genç bir dövüşçü olan Flo hanım ile de oynayabilirler. Evinizde geçirilen bir sürenin ardından, tırmandığı bu mülke yönelik sayısız işlev gördü. Kızın geri döndüğü bir zaman, büyük ölçüde harap olmuştu. Küçük bir restorana sahip olsa da, sanatını yeniden kazanmak için yeteneğini ve anlayışını kullanması gerekebilir.

Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

DinerTown’ın hem vergi mükelleflerini hem de sevimli yaratıklarını desteklemek için ekibine katkıda bulunduğundan, kahramanı Flo’nun tam olarak en tuhaf hikayesini göstermek için Diner DASH Adventures’a katılın. Your Path kasabasını düzelt. Kötü planlarını uyguladıkları için Bay Masum’u ve ayrıca onun yaramaz adamlarını durdurun! Temelde iyi niyet başarılı olur, ancak yardımınızla birlikte!

Diner Dash Adventures’ın İnanılmaz Yeni Özellikleri şık Android Casual Apk

• DinerTown’ın en tuhaf hikayesinin geri geldiğini göstermek için katılın!

• Mutfağınıza gidin Yemek yapın, eşleştirin ve çözümünüzü içerek tatlı bir zafer elde edin!

• tek drama Dinner DASH’de birden fazla maç ve hızla artan bir şekilde bugün DASH’i teslim edin!

• Olağanüstü sıkıntılar, promosyonlar ve hatta bulmacalarla dolu bir sürü zevk derecesi!

• DinerTown Plaza’dan Putt-putt Park’a, Tatil Köyü Bahçeleri’ne, Büyükannenin Viktorya Dönemi Malikanesi’ne kadar DinerTown’ın tüm dönümlük arazilerinin yeniden yapılanması ve çok daha fazlasıyla uğraşın!

• Kasabayı süslemek için 1000’lerce dekor ve tasarım karışımı arasından seçim yapın ve aynı zamanda kendi kişisel tarzınızı yaratın!.

• Dost olun ve vergi mükelleflerinin DinerTown’ı eski ihtişamına kavuşturması için ona yardım edin! Lütfen unutmayın:- Bu maç ile oynamak tamamen ücretsizdir, bununla birlikte, birkaç ek şey için gerçek bir gelir için ödeme yapmayı da tercih edebilirsiniz, ancak bu, Google hesaplarınızı kontrol edebilir. Cihaz seçeneklerinizi düzelterek uygulama içi ödemeyi devre dışı bırakabilirsiniz. – dikkatle almayı unutmayın. – Terfi bu özel maç içinde görünüyor. – Bir topluluk bağlantısı onunla oynamalıdır. – Glu’nun kişisel bilgilerinizi toplama ve kullanma şekline ilişkin tavsiyelerde bulunmak için lütfen şu adresteki Çevrimiçi Gizlilik Politikamızı inceleyin:

Belki de gerçekten bir şef hediyesi olmayı ve aynı zamanda en ünlü erkek ve kadınlarına akşam yemeği vermeyi düşündünüz. Elbette bu, çoğu erkek ve kadının kendi yaşamları içinde bir kez deney yapmak istediklerini hissetmelerine neden olur. Eğer bu doğruysa, birazdan oynayacağınız maçınıza Diner DASH Adventures karar vermekten korkmamalısınız. En önemli eğlence aracınız haline gelebileceğini görmek için bir yılın yarısını istersiniz.

Tüm favori kişiliklerinizin sizi bekleyeceği Diner DASH Adventures’a hoş geldiniz, bu nedir? Loca kapatıldı! Lokanta şu anda darmadağın! Sokak lambaları artık iş yapmıyor! Peki keyfi yaralanmalar her yerde olmaya devam ediyor mu?

Büyük bir metropolün koşullarından bir oyun yeri. Belki de hepsi muhtemelen ödüllendirici olacaktır ve ayrıca aşağıda listelenen insanlar da neşelidir, küçük işletme de aynı şekilde uygundur. Ancak, meseleler herkesin zihnine göre yerine getirilmiyor, tam tersi. Bu metropol gerçekten berbat ve terk edilmiş ve üzerinde düşünülebilecek bir yer yok.

Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Yazar açıklığa kavuştururken, “Köşk herhangi bir şekilde kapalı, akşam yemeği sadece kaos ve ayrıca cadde aydınlatması da yanmıyor” Bu günahlar Bay Masum tarafından ödendi, ayrıca onun yaramaz adamlarının kışkırttığı, hiçbir şey yapmadan. Bu kötü insanların metropolden seyahat etmesini önleyebiliriz. Flo geri geldi. Onun karakteriyle oynayabilir, kişilerin kasabanın çekiciliğini canlandırmasını destekleyebilirsiniz. Anlatı, “Yağlı Kaşık DİNER” adlı küçük yemekhanede başlayacak.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (124M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Diner DASH Adventures Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.32.5 apk
Mart 19, 2022 124M

'dan daha fazlasıGlu

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X