Armed Heist Sınırsız Para Hileli Mod Apk | HileApk.net

Armed Heist Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Android Android Aksiyon Oyunları
İsim Armed Heist: Shooting gun game Armed Heist: Shooting gun game is the most famous version in the Armed Heist: Shooting gun game series of publisher Sozap
Yayıncı Sozap
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 83M
Versiyon 2.4.27
Mod Sürümü 2.4.27
Toplam Yükleme 10,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 16
Güncelleme 8 Nisan 2022
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 567 Kişi
4.4 ( 298 ratings )
Price: $0
İndir
5/5 - (1 vote)

Armed Heist Sınırsız Para Hileli Mod Apk, kalbinizi pompalayan aksiyon dolu bir üçüncü şahıs nişancı oyunu olan Armed Heist’te çalışma zamanı ! Banka soygunu çılgınlığına girerken reflekslerinizi test edin. Uçan mermilerden kaçındıkça bankayı ve zırhlı kamyonları yağmalamak hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.

Armed Heist Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Armed Heist Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Pocket Love Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Harika bir banka soygunu üçüncü şahıs nişancı oyunu mu arıyorsunuz? Çevrimiçi en iyi ipucu oyununda 70’in üzerinde bankaya ateş etme mücadelesinde polise karşı düştüğünüz doğru yere hoş geldiniz!
Göreviniz: zalim bir haydut ve suç efendisi olan bankayı soymak! Daima ilk kişiyi vur, yoksa altı fit aşağıda olacaksın.

Silahlı Soygun Katil Oyun Özellikleri

Kişiselleştirilebilir silah sistemi – hayal edebileceğiniz en vahşi, modifiye edilmiş silahları yapın! Tabanca, Av Tüfeği, Keskin Nişancı ve Taarruz Tüfeği! Bir sonraki banka soygunu için cephaneliğinizi olabildiğince ölümcül yapın! Aksiyon dolu manzaralar, baskı, kavrama, variller, hisse senetleri ve öldürücü görünümlerle değiştirin! Silahınızın performansını hangisi etkiler?

Armed Heist Sınırsız Para Hileli Mod Apk

3D Crime Map – Düşük güvenlikli bankaların ve zırhlı kamyonların dinamik bir iş veri tabanı olan Crime Map, bugün ne çekmek istediğinizi seçmenize ve seçmenize izin veriyor!

Dinamik manzara – maceraya hazır olun! Bu TPS çevrimiçi atış oyununda, hiçbir banka atış mücadelesi iki kez oynanmaz. Her senaryo, hamlelerinize ve silah becerilerinize bağlı olarak farklı olacaktır.

Karakterinizi pezevenk edin – Acımasız banka soyguncunuzu yaratın! Katil palyaço olmak ister misin? X Özel Kuvvet? Belki bir haydut gangster? Deri, maske, kurşun geçirmez yelek ve harika kıyafetler kazanın. Yüksek kaliteli 3D grafikler ve sürükleyici oyun, bu üçüncü şahıs nişancıyı aksiyon dolu bir çatışmaya dönüştürüyor!

Armed Heist Online, en yoğun üçüncü şahıs nişancı oyunlarından biridir . Hepinizin silahınızın namlusunda gördüğünüz FPS oyunlarından (birinci şahıs nişancı oyunları) farklı olarak, TPS oyunlarında (üçüncü şahıs nişancı oyunları) kamera, karakterinizin etrafında aktif ve dinamik bir şekilde dönerek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. banka soyuyor ve kurşun yağdırıyor!
Teçhizatını al. Yapacak bir işin var.

Armed Heist Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Armed Heist, Tarihin En Havalı Kötü Adamı Olun Mod Apk

Sessiz bir varlığı olan bir haydut her zaman oyuncuyu etkiler. Eşsiz bir başlık görüntüsü oluşturun ve onu asla kimseyle kopyalamayın! Oyun size 13th Friday Classic Series’deki Killers gibi aksesuarlar ve kostümler sunuyor. Hatta Joker Knight’taki Joker soygun sahnesini bir Joker kostümü ile yeniden oluşturabilirsiniz. Karakteriniz için görünümü, kurşun geçirmez yeleği, kostümleri, saçları ve maskeleri kolayca özelleştirin.

Armed Heist Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Silahlar Silahlı Soygun TPS 3D Keskin Nişancı Atış Silahı Oyunları.

Mağazada satılan 30’dan fazla silah çeşidine ek olarak, oyunculara kendi tercihlerine göre özel tipler yapmalarına izin veriliyor. Tabancalardan makineli tüfeklere, keskin nişancı tüfeklerinden tüfeklere kadar çok çeşitli silahlarla, polise ve diğer suç güçlerine dayanacak yeterli donanıma sahipsiniz. Silahın saldırı performansını artırmak için kulp, susturucu, mühimmat kutusu, gözetleme camı gibi ek aksesuarlar kullanın.


İndir Armed Heist Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Şimdi İndir (83M)

Artık Armed Heist: Shooting gun game 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir