Memrise: Kolay Dil Öğrenimi

İsim Memrise: Kolay Dil Öğrenimi… Memrise: Kolay Dil Öğrenimi is the most famous version in the Memrise: Kolay Dil Öğrenimi series of publisher Memrise
Yayıncı Memrise
Tür Eğitim Uygulamaları
Boyut 26 MB
Versiyon 2021.10.26.0
Mod Version 2021.10.26.0
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 28 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Eğitim Uygulamaları
4,6 ( 511 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
Rate this post

Memrise İndir: Birçok heyecan verici işleve sahip Memrise ile Dil Öğrenin’de herkesin denemesi gereken, hayranlık uyandıran bir dil öğrenme deneyimi . Pratikte kullanılan modern dili kavrayabilmeniz için faydalı dersler ve olanaklara sahiptir. Ayrıca, öğrencilerin ilgisini çeker ve onları bir dersten diğerine geçmeye motive eder. Bu yüzden hiçbir dersi atlamayın ve programınızı düzenleyin.

Bu Makaleyi Keşfedin

Memrise İndir

Memrise İndir Memrise İndir Memrise İndir

YABANCI DİLLERİ AKTİF OLARAK ÖĞRENİN

Memrise İndir, Learn Languages ​​with Memrise’daki yabancı dil öğrenme deneyimi keyiflidir ve kullanıcıların ilerlemelerini seçmeleri için kendi kendine çalışma becerilerini motive edebilir. Uygulama arayüzünün kullanımı kolaydır, memrise cracked apk, bazı derslere hemen ulaşabilir ve başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulamanın size kazandırdığı etkenlerden biri de öğrenmekten sıkılmamanızdır.


Memrise İngilizce, Spesifik olarak, uygulama her zaman ustalaşmak için zaman ayıracağınız dil becerileri etrafında döner. Ancak bunun yanı sıra, kullanıcıların rahatlığı için videolar veya ses dosyaları öğrenmeye odaklanabilir ve birçok insanı, özellikle de öğrendikleri yabancı dil bilgilerini kaybetmiş olanları korkutan kapsamlı bilgilerden daha çekici hissetmelerine yardımcı olabilir. Başka bir deyişle, kaybettiğiniz şeyi yeniden kazanabilir veya yarım kalan öğreniminize devam edebilirsiniz.

Memrise İndir Memrise İndir

İLGİNÇ DERSLER

Memrise İndir, Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncular, kullanıcıların basitten karmaşığa dil becerilerine odaklanmalarına yardımcı olacak heyecan verici dersler bulacaktır. Aynı zamanda bir kelimeyi dinlemek, yeni bir kelime öğrenmek veya iletişimde gramer noktasını bilmek bu uygulamanın sizin için yapabileceği şeylerden biridir. Ek olarak, öğrenirken, bu bilgiyi heyecanla nasıl kullanacağınızı da öğrenecek ve onları uzun süre hatırlamak için belirli izlenimlere sahip olacaksınız.

Memrise Apk 2021, Learn Languages ​​with Memrise ile öğrenirken bir ders, belirli bir uzmanlık düzeyine sahip belirli bir bilgi hakkında bir video dosyası olabilir. Bu videodan, bu videonun anlamını okuma ve anlama alıştırması yapabilir ve diğer videolara gidebilirsiniz. Her dersten sonra, memrise bilgisayara indir, yeni kelimeleri ve günlük konuşmaları kolaylıkla uygulamak ve ezberlemek için pekiştirme alıştırmaları bulacaksınız. Testler, rahat bir şekilde tamamlamanız için çoktan seçmeli formdadır.

Memrise İndir, Tek bir ders değil, birçok farklı ders öğreneceksiniz ve dillerle birlikte her ders tamamen farklı olacak. Bu uygulamanın son derece takdir edilen bir özelliği, bir dersten hoşlanıyorsanız, genellikle onu devam ettirmenin bir yolunu ve birçok farklı dersten geçme dürtüsünü bulmanızdır. Başka bir deyişle, bir şeyler öğrenmeye hevesli ve tamamen dilin içeriğine dalmış olma olasılığını göz ardı edemezsiniz.

Memrise İndir Memrise İndir

UYGULAMA İLE İLGİLİ DERSLER

Memrise İndir, Mevcut yabancı dil öğrenme yöntemleri ile, gelecekteki iletişim için sağlam bilgilere sahip olmak için mümkün olduğunca pratik iletişime yaklaşmaya çalışacaksınız. Bu aynı zamanda, memrise almanca ekşi, kullanıcılar dillerde yaygın olarak kullanılan iletişim ile ilgili hazırlanmış derslere erişebildiğinde bu uygulamada da tamamen ortaya çıkıyor. Spesifik olarak, kelimeleri doğru telaffuz ve ilgili gramer noktaları ile nasıl doğru kullanacağınızı bileceksiniz.

Memrise Apk, Bu öğrenme yöntemi, özellikle öğrendikleri dille ilgili sorunları olanlar başta olmak üzere, birçok farklı hedef kitle için tamamen uygundur. Unuttuklarını geri almak için uygulamada kararlı inceleme çözümleriyle birlikte tamamen eğlenceli dersler bulabilirler. Ayrıca, her gün belirli bir görevi tamamlarken uygulama tarafından motive edileceklerdir. Anıtsal bir görev olmak zorunda değil, sadece günde beş yeni kelime öğrenmek gibi basit bir görev.

DİLLERDE ÇEŞİTLİLİK VE ÖĞRENME YOLLARI

Memrise Pro Apk, Kullanıcılar Memrise ile Dil Öğren’de İngilizce, Fransızca’dan Moğolca gibi dillere kadar birçok dil bulabilirler. Bazen kendi dilinizden uzak olduğu kadar heyecan verici ve zorlayıcı yeni bir dili deneyimleyebilirsiniz. memrise arapça, Aynı zamanda, her dilin özelliklerine bağlı olarak bir dersi olacaktır, ancak yine de öğrencilerin bir dereceye kadar iletişim kurmasına yardımcı olmak için aynı hedeflere ulaşacaktır.

Memrise İndir, Yapacak çok şeyiniz olduğu ve çalışamadığınız için zorlanıyorsanız, tek yol bağımsız olarak öğrenmek için tek zamanın avantajından yararlanmaktır. Ayrıca, öğrenme sürecinde, dersleri çevrimdışı modda çalışmak için bu zamanları bulacaksınız. Dersler bazen fazla zaman almaz, bu nedenle kendi hızınızda öğrenebilir ve hiçbir şey yapmadığınızda zamanın çoğunu yapabilirsiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Memrise: Kolay Dil Öğrenimi

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (26 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Memrise: Kolay Dil Öğrenimi Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Memrise: Kolay Dil Öğrenimi
Memrise: Kolay Dil Öğrenimi 2021.10.26.0 MOD
Ekim 27, 2021 26 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X