Voloco

İsim Voloco… Voloco is the most famous version in the Voloco series of publisher RESONANT CAVITY
Yayıncı RESONANT CAVITY
Tür Müzik Ses Uygulamaları
Boyut 15 MB
Versiyon 6.9.4
Mod Version 6.9.4
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 18 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Müzik Ses Uygulamaları
4.4 ( 75 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (3 votes)

Voloco Premium Apk 2021, Son dönemde üne kavuşan müzisyenlerin hemen hepsi, genellikle sonsuz bir müziğe tutkusu olan, müziğini herkesin kulağına ulaştırmak arzusunda olan kişilerdir. Ancak, bazıları her şarkı için en iyi kaliteyi elde etmek için gerekli araçları veya pahalı ekipmanları karşılayamıyor, bu yüzden dinleyicileri memnun etmek için ellerinden geleni yapmak zorundalar.

Bu Makaleyi Keşfedin

Voloco Premium Apk 2021

Voloco (Premium Kilitsiz)

Voloco Premium Apk 2021, Bu nedenle, vokallerini kolayca düzenlemeleri için birçok üstün özellik içeren müzik yapımını destekleyen uygulamalara bakacaklardır. Bu uygulamalardan biri, vokalleri düzenlemeye ve dinleyicileri eğlendirmek için birçok benzersiz ses efekti eklemeye adanmış bir uygulama olan Voloco’dur . Sadece bu değil, aynı zamanda bugün birçok şarkıcı tarafından da güveniliyor, hatta onlara harika şarkılar yapmaları için büyük bir ücretsiz beat kütüphanesi veriyor.

 

Voloco Apk Premium

KONFORLU, ERİŞİLEBİLİR VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR BİR KULLANICI ARAYÜZÜ

Voloco Premium Apk 2021, ana özelliği vokalleri düzenlemek ve bir şarkıya çeşitli efektler eklemek olan bir uygulamadır. Ve kullanıcıların uygulamaya kolayca alışmalarına yardımcı olmak için profesyonelce tasarlanmış mükemmel bir arayüze sahip olacak. Ana sayfa, kullanıcıların en son hitlerin yanı sıra popüler müzisyenler tarafından kullanılan vuruş sayısı tablosunun tanıtıldığı yer olacaktır. Bu sayede, kullanıcılar şarkılarını oluşturmak için daha fazla fikre sahip olacaklar. Ayrıca uygulama, tüm özellikleri farklı kategoriler halinde düzenleyecek ve bunlar ekranın üstünde ve altında görüntülenecektir. Kullanıcılar, uygulama ayarları aracılığıyla arayüzü kişiselleştirebilir, kendilerine alıştırabilir ve ilgi duydukları müzik türlerini filtreleyebilirler. Uygulama, kullanıcıların rahat, erişilebilir ve özelleştirilebilir bir arayüzün keyfini çıkarmasını sağlar.

Voloco (Premium Kilitsiz)

Voloco Apk Full

SEVDİĞİNİZ HERHANGİ BİR VURUŞU AYARLAYIN, BEDAVA BÜYÜK BİR BEAT KÜTÜPHANESİ

Voloco Premium Apk 2021, kullanıcıların vokallerini mevcut vuruşlara eklemelerine yardımcı olan bir uygulamadır ve kullanıcılar, vuruşları kütüphaneden kendileri aktarabilir veya uygulamanın mevcut vuruşunu kullanabilir. Uygulamanın yerleşik ritim kitaplığı uzmanlardan gelecek ve bunlar tamamen ücretsiz. voloco apk Vuruş sayısı sonsuzdur ve kullanıcılar, şarkı sözlerini eklemeye başlamak için en iyi eşleşmeyi seçmek için arama motorunu kullanabilir. Kullanıcı bir vuruş yaptıktan sonra, sıradaki iş yoğunluk, kalite gibi onu değiştirmek ve ses efektlerini ekleyerek farklı kılmaktır. “Voloco”, kullanıcılara daha rahat ve doğru çalışma için ayrıntılı bir arayüz ile mükemmel bir ses düzenleme araçları seti sunacak. Sadece bu değil, aynı zamanda kullanıcılar birden fazla vuruşu bir araya getirebilir ve becerilerinden yeni bir ürün oluşturabilir.

Voloco (Premium Kilitsiz)

Voloco App

SÖZLERİNİZİ GERÇEK ZAMANLI VEYA MANUEL OLARAK KAYDEDİN

Voloco Premium Apk 2021, Bir şarkıyı tamamlamanın son aşaması, sözleri doğru, eşzamanlı olarak eklemek ve dinleyicilerin kulaklarını mutlu etmektir. Uygulama, kullanıcıların ritimlerine şarkı sözü eklemeleri için çeşitli seçeneklere sahiptir. İlk seçenek, ritmin arka planda olduğu gerçek zamanlı olarak kayıt yapmaktır ve vokaller volocopter ayrı bir katmana kaydedilerek düzenlemeyi kolaylaştırır. İkinci seçenek, kullanıcının vokallerini uygulamaya aktarması, kırpması, düzenlemesi ve doğrudan ritme eklemesidir. Uygulama, kullanıcıların şarkı sözlerini ritimle daha verimli bir şekilde senkronize etmeleri ve olaylardan kaçınmaları için ritmi ve şarkı sözlerini tamamen ayrı hale getirecektir. Yalnızca kullanıcı her şeyi kaydettiğinde müzik tamamlanmış sayılacaktır.

Voloco (Premium Kilitsiz)

Voloco Auto Tune Ayarları

MEVCUT ÖN AYARLAR VEYA ETKİLERLE ŞARKIYI DÜZENLE

Voloco Premium Apk 2021, Uygulama, kullanıcılara doğrudan işlerine uygulayabilmeleri için birçok farklı ön ayar sunacaktır. Ayrıca, ön ayarlar düzenlenebilir ve kullanıcılar müzik tarzı ön ayarlarını oluşturmak için bunları ayarlayabilir. Kullanıcılar, ön ayarın yanı sıra, tüm şarkının sesini değiştirmek için yüzlerce başka gelişmiş özellik ile birlikte devasa bir efekt kitaplığı kullanabilir. Daha da ilginç olan, kullanıcıların türe göre efekt arayabilmesi, hatta şarkıyı daha voloco pc etkileyici hale getirmek için aynı anda birden fazla efekt ekleyebilmesidir. Ayrıca, profesyoneller tarafından önceden ayarlanıp ayarlandıkları için birçok ses efekti de görünecektir. Kullanıcılar bu ses efektlerini ücretsiz olarak kullanabilir ve müzikleri için yeni bir stil yaratmak için şarkı sözleri arasında karıştırabilirler.

Voloco (Premium Kilitsiz)

Voloco Bilgisayar

ÇEŞİTLİ FORMATLARLA ÇALIŞMALARINIZI İTHALAT, İHRACAT, KAYDET VE PAYLAŞIN

Voloco Premium Apk 2021, kullanıcıları tam olarak desteklemek için çeşitli ses formatlarıyla uyumlu olabilmesi için müzik profesyonelleri tarafından programlanmış bir uygulamadır. Yalnızca içe aktarma sırasında dosyaları tanımlamakla kalmaz, kullanıcılar uygulamanın evrensel kaydetme arabirimi aracılığıyla çalışmalarının biçimini seçebilirler. Kullanıcılar işlerin daha basit olmasını isterse, çalışmalarını diğer platformlarda paylaşabilir ve doğrudan adlandırabilirler. voloco indir Uygulama, kullanıcıların kaydetmenin veya paylaşmanın en basit yollarına sahip olmalarını sağlayarak yeni ve kullanıcı dostu bir deneyim getiriyor.

Voloco Premium Apk 2021, Şu anda Voloco, tüm kullanıcılara hizmet verecek temel özelliklere sahip olduğu günümüzde piyasadaki en iyi müzik düzenleme araçlarından biri olarak kabul ediliyor. voloco plugin Mükemmel bir arayüze, çok sayıda ses düzenleme aracına ve kullanıcının işini her zamankinden daha kolay hale getiren ve aynı zamanda yüksek kaliteli şarkılar oluşturmalarına yardımcı olan birçok yerleşik yardımcı programa sahiptir. Müzisyen iseniz ve doğrudan telefonunuzda sesleri düzenlemenize yardımcı olabilecek bir uygulama arıyorsanız, bu uygulamayı şimdi indirin ve deneyimleyin.

Rating

3

( 1 Votes )
Please Rate!
Voloco

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (15 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Voloco Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Voloco
Voloco 6.9.4 MOD
Ekim 21, 2021 15 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X