Garena Free Fire

İsim Garena Free Fire - Booyah Day … Garena Free Fire - Booyah Day is the most famous version in the Garena Free Fire - Booyah Day series of publisher GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED
Yayıncı GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED
Tür Hayatta Kalma Oyunları
Boyut 740 MB
Versiyon 1.66.0
Mod Version 1.66.0
Total installs 1,000,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 16 Ekim 2021
MOD Aimbot/ESP/Kafadan Vuruş
Android Android Hayatta Kalma Oyunları
4.2 ( 131 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


  1.  Esp -> 15 seçenek
  2.  Aimbot -> 7 Seçenek
  3.  Misafiri Sıfırla
  • Artan menzil, destekli nişan alma ve geri tepme yok.
5/5 - (1 vote)

Garena Free Fire Hile, (MOD APK, Aim/ESP Line/Wall Hack), oyuncuların takım arkadaşlarının yanında yer alması için çekici mekanikleri ve heyecan verici aksiyon dolu oynanışı ile trend olan BR’dir.

Garena Free Fire Hile, Battle Royale aksiyon oyunu türü artık oldukça popüler ve piyasayı daha heyecanlı ve çekici kılan çok sayıda farklı içerik ortaya çıkıyor. Üstelik bu oyunlar, büyük oyuncu pazarına kolay erişim ile en canlı ve kullanıcı dostu olan mobil platform olmak üzere birçok farklı platformda geliştirilmektedir. Bu makale, mobil platformlarda bir BR oyunu ve atış eylemi olan Garena Free Fire’ı tanıtacak ve dünya çapında 500 milyondan fazla indirmeye sahip.


Bu Makaleyi Keşfedin

Garena Free Fire Hile

garena-free-fire-mega-mod

Garena Free Fire Hile, Bu, oyunun ilgi çekici olduğunu ve oyuncuların kendilerini ifade etmeleri için bir sürü savaş alanına sahip olduğunu kanıtlıyor. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda harika karakterler veya dizilerle olan işbirlikleri ile de ünlüdür ve oyunculara her zaman heyecan verici ve eğlenceli etkinlikler sunar.

Garena Free Fire Elmas Hilesi 

BAŞVURUN VE AYAKTA KALAN SON KİŞİ OLUN

Garena Free Fire Hile, bir BR oyunudur, bu nedenle oynanışı hızlıdır ve oyuncuları diğer oyuncularla birlikte büyük bir haritaya atmaya hazırdır. Bu harita birçok farklı alana bölünmüştür ve oyun, stratejik olarak hareket etmelerine yardımcı olan esnek bir harita izleme işleviyle oyunculara yardımcı olacaktır. garena free fire apk elmas hilesi Oyuncunun her oyunda görevi basittir, silah, ekipman, eşya, mühimmat toplamak ve hayatta kalan son kişi olmak için savaşmak. Ayrıca, oyun aynı zamanda bir grup oyuncuyu da destekler ve en fazla dört oyuncu bir takıma katılabilir ve en ateşli savaşlara katılabilir. Oyun genellikle hızlı tempoludur ve oyuncuların oyundan tam olarak zevk almaları için mükemmel şekilde optimize edilmiştir.

garena-free-fire-mega-mod-1

GÜZEL GRAFİKLER VE GERÇEKÇİ ORTAM

Garena Free Fire Hile, Grafikler ve ortamlar, çoğu 3D aksiyon atış oyunlarında temel unsurlardır ve Garena Free Fire, bu iki unsuru geliştirmede büyük bir mükemmellik göstermiştir. Ayrıca grafikler, ortalama cihazlara sahip oyuncuların en yüksek performansa sahip oyunların keyfini çıkarmasını kolaylaştırmak için mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Sadece bu da değil, silahların ve çevrenin etkileri de göz alıcı, bu da savaşı ve oyun hızını daha heyecanlı ve eğlenceli hale getiriyor. Dinamik ve etkileşimli bir 3D ortam ile oyuncular, birçok farklı stratejiyi kolayca oluşturabilir, takım arkadaşlarıyla etkileşimde esnekliklerini teşvik edebilir ve iyi savaş oluşumları oluşturabilir.

garena-free-fire-mega-mod-1-1

Garena Free Fire Elmas Hilesi 2021

HAREKETLİ ETKİNLİKLER VE CÖYLE ÖDÜLLER

Garena Free Fire Hile, oyuncuların katılıp kotalarını doldurmaları ve hatta ücretsiz olarak nadir ödüller kazanma şansı yakalamaları için her zaman birçok farklı etkinliğe sahiptir. Her etkinliğin içeriğine bağlı olarak, oyuncuların farklı görevleri olacak ve bunları yalnızca belirli bir oyun moduna katıldıklarında tamamlayabilecekler. garena free fire apk son sürüm Yalnızca etkinlikler değil, her sezon her zaman çok sayıda özel ve cömert ödül içeren sıcak Savaş Biletleri sunar. Oyun her zaman oyuncuları arkadaşlarıyla savaşlara katılmaya motive etmek ve ilerlemelerine göre onlara daha fazla ödül vermek için koşullar yaratır.

garena-free-fire-mega-mod-1-1-1

Garena Free Fire Max İndir Apk

YARATICI YETENEKLERE SAHİP YENİ KARAKTERLER

Garena Free Fire Hile, Savaş Biletleri ile birlikte yeni karakterlerin görünümü, özel becerileri ve oyuncuların manipüle edip pratikte uygulayabilmeleri için etkileyici yetenekleri var. Karakterlerin dışında, kostümler etkileyici ve çarpıcı ve hatta modern modaya uygun veya belirli özelliklere sahip bir kültürü teşvik eden giysiler. Karakter sistemi birçok farklı türe ayrılmıştır ve bunlara bile ancak oyuncu minimum görevleri tamamladığında sahip olunabilir.garena free fire apk para ve elmas hilesi Her karakterin yeteneğine bağlı olarak, onları savaş alanında kontrol etmenin veya bastırmanın bir yolu her zaman olacaktır ve oyuncular en hareketli ve şiddetli bir ortam yaratmak için arkadaşlarıyla birleşebilir.

Garena Free Fire Hile,

Garena Free Fire İndir Pc

BÜYÜLEYİCİ OYUN MODLARI

Garena Free Fire Hile, sadece tek bir BR oyununa odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda oyun zenginliği yaratmak ve oyunculara birden fazla ödül vermek için daha kapsamlı savaş tarzı oyun modları sunacak. Her modun kendi oyun stili vardır ve oyuncuların kazanmak için daha fazla takım arkadaşıyla koordine olması gerekir. garena free fire bedava elmas Ayrıca, oyun sürekli olarak birçok dünya festivaline göre etkinliklere ev sahipliği yapacak, böylece ortamı tasarlayacak ve her oyuncunun deneyimini teşvik etmek için mükemmel bir atmosfer yaratacaktır. Oyun modlarının çeşitliliği, insanların Garena Free Fire’ı sevmesi için mükemmel bir unsurdur ve bu nedenle, oyuncu topluluğundan her zaman çok sayıda olumlu yorum alır.

Garena Free Fire Hile

ÜNLÜ FRANCHISE İLE SONSUZ İŞBİRLİĞİ

Garena Free Fire Hile,, diğer içeriklerin serileri veya bayilikleri ile koordineli olarak her gün her zaman daha fazla oyuncuya sahiptir. Bu, oyunun gerçek hayranlara erişimini genişletir ve bu oyunda özel içeriği deneyimleme şansını elde eder. garena free fire booyah günü apk Ayrıca, işbirlikleri her zaman özel etkinlikler veya oynanışla ilişkilendirilerek atmosferi güçlü ve eğlenceli hale getirir.

Garena Free Fire Hile, yeni bir BR oyunudur ve her zaman oyuncuların eğlenmesi ve deneyimlemesi için olağanüstü etkinlikler sunar. Oyunun öne çıkan özelliği, kostümlerin ve karakterlerin çeşitliliğidir ve oyunculara oyunun keyfini ücretsiz olarak çıkarmaları için daha çekici seçenekler sunar. Arkadaşlarınızla eğlenmek için eğlenceli bir aksiyon oyunu arıyorsanız, Garena Free Fire denemeye değer bir seçim olacaktır ve aynı zamanda bugün lider pazardır.

Rating

4.8

( 4 Votes )
Please Rate!
Garena Free Fire

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (740 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Garena Free Fire - Booyah Day Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Free Fire Mod Apk Sınırsız Elmas İndir 2023
Free Fire Mod Apk Sınırsız Elmas İndir 2023 1.98.1 apk
Nisan 2, 2023 388.1 MB
Garena Free Fire
Garena Free Fire 1.66.0 MOD
Ekim 16, 2021 740 MB

Mod İçeriği:

Aimbot/ESP/Kafadan Vuruş
Garena Free Fire
Garena Free Fire 1.65.1 MOD
Eylül 30, 2021 740 MB

Mod İçeriği:

Aimbot/ESP/Kafadan Vuruş

'dan daha fazlasıGARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X