Evertale

İsim Evertale … Evertale is the most famous version in the Evertale series of publisher ZigZaGame Inc
Yayıncı ZigZaGame Inc
Tür Rol Oyunları
Boyut 78 MB
Versiyon 2.0.42
Mod Version 2.0.42
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 9 Kasım 2021
Android Android Rol Oyunları
4.4 ( 308 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Mega Menü/Ücretsiz Mağaza
  • %100 yakalama şansı
  • Maks takım maliyeti (ekipte kahramanlar koymak için sınır yok)
  • Sınırsız gümüş
  • Sınırsız Şerit
(Gümüş sikke negatif olsa bile kullanılabilir)
Rate this post

Evertale Mod Apk, lise gençlerine daha çekici gelen bir Pokemon versiyonudur. Karakterlerin çoğu, onlara birçok erkeğin aşık olduğu bir görünüm vererek, onlara anime benzeri bir his verecek şekilde tasarlanmıştır. Güzel yüzleri, mükemmel vücutları ve farklı kişilikleri olan kızlar, bu oyunun bu kadar çok ilgi görmesinin anahtarıdır. Ancak, onu deneyimlemek için ne kadar çok zaman harcarsanız, bunun gerçekten strateji unsurlarına ve aynı zamanda ilgi çekici bir hikayeye odaklanan bir oyun olduğunu hemen anlayacaksınız.

Bu Makaleyi Keşfedin

Evertale Mod Apk

Evertale Mod Apk

ANİME OLARAK BAŞLAMAK

Evertale Codes, Hikaye, insanların ve canavarların barış içinde ve dostane bir şekilde bir arada yaşadığı Erden adlı bir diyarı konu alıyor. Hayatın birçok alanında birbirlerine yardım ederler. Elbette bu kadar yakınlık ve karşılıklı güven sayesinde arkadaşlar da birlikte savaşmak için savaşa gidebilirler. Zamanla bu, insanların ve canavarın arkadaşlarının güçlerini göstermek için savaştıkları bir gelenek haline geldi. Birçok insan, güce, yüksek disipline dayalı ilişkiler kurar. Birçok insan, canavarlarla dostluğa dayalı eşit bir ilişki sağlamak ister.

Evertale Mod Apk

Evertale Apk Free Download, Bu diyarın, Pandemonium’un başına bir felaket geldi. Her şeyin yavaş yavaş deliliğe ve kontrol kaybına yol açmasına neden olan eski bir lanettir. Sonunda, tüm dünya düşecek. Her 100 yılda bir tekrar karaya çıkarlar ve Erden sakinlerinin yaşam hakkını tehdit ederler. Sadece efsanevi Armalılar bu laneti durdurabildi, ama artık ayağa kalkıp savaşacak güçleri yoktu. Sen bu dünyanın yeni geleceğisin; her şeyi kaydet.

Evertale Mod Apk

EĞİTİM VE SAVAŞ

Evertale Hack, gelen oyuncular, çalışma şeklinin Pokemon’a oldukça benzediğini zaten biliyorlar. Daha sağlam olmak için canavarlarınız sürekli olarak eğitilmeli ve birçok farklı şekilde yükseltilmelidir. Evertale Wiki, Farklı rakiplerle savaşmak için mevcut taktikleri ve canavarları kullanmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, birçok ücretsiz canavar mevcuttur; onları yendiğiniz sürece onları toplayabilirsiniz. Canavarlarınız olacaklar ve sonuna kadar sizinle savaşacaklar.

Evertale Mod Apk

Evertale Hile, Oyun birçok farklı özellik ile gelişiyor. Ancak, canavarların çeşitliliği onu çok daha çekici kılan kilit noktadır. Şu anda, düzgün bir şekilde sıralanmış ve düzenlenmiş bir güç sistemi ile canavar sayısı 180’e ulaştı. Savaşabilir ve güçlenebilirler, bu yüzden seviyeleri hakkında çok fazla düşünmemelisiniz. Becerilerinizin ve taktiklerinizin birleşimi en önemli şeydir.

Evertale Mod Apk

ERDEN DÜNYASINDA 6 FARKLI ARAZİ

Evertale Mod Apk, Bilmeyenler için Erden’de toprak, örf ve insan olarak 6 taneye kadar farklı topraklar var. Bu sizi şaşırtabilir, çünkü o kadar geniştir ki hepsini keşfetmek için çok zaman harcamanız gerekir. Evertale Apk 2.0.42, Yüz seksen canavar da bu topraklar arasında eşit olarak dağılmıştır, bu yüzden hepsine sahip olmak istiyorsanız hiçbirini kaçırmayın. En kolayından en zoruna kadar olan mücadeleler, değerli ve beklenmedik ödüller içerir.

Evertale Mod Apk

SİLAHLAR DİKKATLİ OLMASI GEREKEN BİR ŞEYDİR

Evertale Apk Download, Canavarlara ek olarak, kendi gücünüze de dikkat etmeniz gerekiyor. Basitçe söylemek gerekirse, canavar güçlüyse ve kendinizi savunamıyorsanız, kaybeden olarak sayılacaktır. Evertale Apk 2.0.04, Bu nedenle, savaşlar aracılığıyla farklı türde silahlar da elde edebilirsiniz. Temel olarak, hepsinin kendi etkileri vardır, ancak daha güçlü olmak için akıllı koordinasyona ihtiyaçları vardır. Rakipler de bunları kullanabilir, bu nedenle oyuncuların ciddi bir savaşa girmeden önce karşı önlemleri düşünmeleri gerekir.

Evertale Mod Apk

BATTLE PVP DAHA GÜÇLÜ OLDU

Evertale Mod Apk, Oyuncular, hayatlarının en büyük savaşına hazırlanmak için AI ile özenle savaşmak zorunda kalacaklar. Hazırlığın ilk adımı kesinlikle oyuncuları yorgun ve sıkılmış hissettirir, ancak bu gereklidir. Oyunun sunduğu temel taktikleri yeterince deneyimlemediyseniz, dünyadaki birçok oyuncunun yaratıcılığıyla savaşabilecek misiniz?

Evertale Apk Mod, Olası beceri kombinasyonlarını dikkatlice araştırdılar ve doğru stratejiyi buldular. Sıra tabanlı 4v4 dövüşleri aslında antrenman maçlarından çok daha karmaşıktır. Bu yüzden çok odaklanmanız ve zihinsel olarak hazırlıklı olmanız gerekiyor. Oyunda kaybetmek önemli bir şey değil ama yine de seni üzecek.

Evertale Mod Apk

Evertale Mod Apk, Ek olarak, bu PvP savaşları aynı zamanda birçok benzersiz öğeyi de beraberinde getiriyor. Benzersiz güçler içerirler ve diğerlerinden farklıdırlar. Bu şans bazen oyuncuyu belirli bir savaşta bunaltabilir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Evertale

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (78 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Evertale Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Evertale
Evertale 2.0.42 apk
Kasım 8, 2021 78 MB

'dan daha fazlasıZigZaGame Inc

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X