Pokemon GO MOD APK v0.227.0

İsim Pokémon GO … Pokémon GO is the most famous version in the Pokémon GO series of publisher Niantic Inc
Yayıncı Niantic Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut Varies with device
Versiyon 0.225.3
Mod Version 0.225.3
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 4 Ocak 2022
Android Android Macera Oyunları
4.0 ( 422 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Pokemon GO MOD APK v0.227.0, oyuncunun kahraman rolünü gerçekçi bir şekilde üstlenebildiği tek oyun türüdür. Bunlar, kendinizi sık sık yüzlerce saat meşgul tutabileceğiniz gerçeğe yakın oyunlardır. Global Adventure Gaming yolculuğu, 1977’de Adventure by Crowther ve Woods adlı ilk macera bilgisayar oyununun piyasaya sürülmesinden sonra başladı. Ve şimdiye kadar, küresel oyun pazarında milyarlarca maceralı oyun mevcut.

Pokemon GO MOD APK v0.227.0
Pokemon GO MOD APK v0.227.0

Şu anda devam eden oyun çağından bahsedersek, teknoloji çok ilerledi. Artık oyunlarda GPS sinyallerini kullanabilir ve gerçek maceranın tadını çıkarabilirsiniz. Evinizin ve iş yerinizin yakınında efsanevi varlıkları bulmak gibi maceralar. Bu gelişmeyi duymadıysanız, Pokemon GO oynamanız gerekir. Yakın zamanda geliştirilmiş bir Android+iOS oyunudur. Tamamen en sevilen maceracı çizgi film ayakkabısı Pokemon’a dayanmaktadır.


Ayrıca Pokemon toplamaya ve Pokedex’inizi doldurmaya dayalı olduğu için bu oyunu oynarken evinizin, iş yerinizin veya başka herhangi bir yerin yakınında olduğu gibi dışarıda çeşitli maceralar yapmanız gerekiyor. Ancak kolayca bulamadığınız ve keşfetmek için farklı şehirlere seyahat etmeniz gereken çeşitli efsanevi Pokemonlar var. İşte bu sıkıntıları göz önünde bulundurarak aşağıdan indirebileceğiniz ve Fake GPS’i ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve oyunu kolayca hile yapabileceğiniz Pokemon GO MOD APK’yı geliştirdik.

Bu Makaleyi Keşfedin

Komik cep canavarlarıyla dolu devasa bir sanal dünyanın tadını çıkarın

Pokemon GO MOD APK v0.227.0, açık havada oynanmak üzere tasarlanmış, gerçekçi, maceralı bir oyundur. En uygun oyun planından oluşan basit bir oyundur. Burada evinizin dışında dolaşmak ve tüm Pokedex’i doldurmak için her türlü Pokemon’u aramak zorundasınız.

Pokemon GO MOD APK v0.227.0
Pokemon GO MOD APK v0.227.0

Evinizin içinde veya dışında oynayabileceğiniz olağanüstü bir Android oyunudur. Dışarıda dolaşırken Pokemonları arayabilir ve evinizin içindeyken oyun jetonları kazanmak için muazzam etkinlikler ve turnuvalar ile savaşabilirsiniz. Size en parlak arayüzle yardımcı olmak için size üç farklı oyun modu ve muazzam oyun içi çevrimiçi yarışmalar sunacak.

Pokemon’un devasa dünyasını ortaya çıkarın

Pokemon GO oyununun en önemli özelliklerinden biri, bu oyunda büyük bir Pokemon kategorisinin bulunmasıdır. Pokemon GO Mod Apk dışında, tüm Pokemonlardan oluşan Android Pokemon evreni için geliştirilmiş tek bir bireysel oyun yoktur. 13 Aralık 2016’da Niantic, Inc. tarafından piyasaya sürüldü ve piyasaya sürülmesinin ilk birkaç haftasında dünyaca ünlü oldu.

Şu anda bahsedecek olursak, Pokemon GO 100 Milyondan fazla Android kullanıcısı tarafından indirildi ve Play Store’da en çok hasılat yapan 1 numaralı macera oyunu olarak sıralandı. Burada Legendary Pokemon, Mythical Pokemon, Psychic Pokemon, Shining Pokemon, Mega Pokemon, Lucky Pokemon ve Shadow Pokemon’u deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki gibi farklı liglerle ilgili Pokemon’ları da arayabilirsiniz.

Oynaması ücretsiz bir dış mekan+iç mekan cep canavarı oyunu

Pokemon GO, çeşitli Pokemonları yakalamanız ve bunları Indigo, Johto, Kanto, Unova ve Galar ligleri gibi farklı turnuvalarda kullanmanız gereken bir açık hava+iç mekan çevrimiçi oyunudur. Bu turnuvaları kazanarak, tüm büyüleyici Pokemon Master ödüllerini ve çeşitli Spor Salonu Rozetlerini fethedebilirsiniz. Bu rozetler, oyuncu Deneyiminizi ve tüm liderlik tablosu puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Pokemon GO ile cep canavarı yolculuğunuza bugün başlayın.

Pokemon GO MOD APK v0.227.0
Pokemon GO MOD APK v0.227.0

Snapchat MOD APK v11.60.0.21 adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Gelişmiş avantajlar için büyülü sürümü indirin

Pokemon GO oyun arayüzünde arzu ettiğiniz ve en çok arzu ettiğiniz özelliklere hazır olun!!

Pokemon GO MOD APK ile tanışın. Tüm pokemon toplama arzularınızı yerine getirmek için ihtiyacınız olan tek şey bu. Temel olarak Pokemon GO MOD APK, tüm birinci sınıf komut dosyalarını ekledikten sonra geliştirilen crackli bir uygulamadır. Bu oyunu akıllı telefonunuzda oynadıktan sonra, evinizden bile çıkmadan tüm efsanevi Pokemonları kolayca yakalayabilirsiniz. Şaşırdın, değil mi?

Evet bu doğru!! Temel olarak, Pokemon GO MOD APK, konumunuzu değiştirmenize yardımcı olacak Fake GPS MOD’u içerir. Bu MOD’u kullandıktan sonra, istediğiniz konumlardan herhangi birini seçebilir ve GPS sinyallerinizi bu uygun pime değiştirebilirsiniz.

Basit bir deyişle, ABD merkezli pokemonu Hindistan’da otururken bile yakalayabilirsiniz. Üstelik ban krizi stresi yaşamadan burada gerçek hesabınızı da kullanabilirsiniz. O halde ne duruyorsunuz, hemen uygulamayı indirin ve tüm hayallerinizi anında fethedin!!

Tüm efsanevi Pokemonları toplamak için burada Sahte GPS’i kullanın

Sahte GPS, milyonlarca hayran takipçisi içeren Pokemon GO MOD APK’nın fütüristik bir özelliğidir. Evinizden çıkmadan efsanevi Pokemonları toplamak için ihtiyacınız olan her şey burada. Sahte GPS, temel olarak, konumunuzu yalnızca birkaç akıllı telefon dokunuşuyla değiştirmenize olanak tanıyan, yavaş bir özelliktir. Ayrıca, Pokemon GO MOD APK, buradaki tüm komut dosyalarının önceden etkinleştirildiği anlamına gelen uygun bir kullanıcı arayüzü içerir. Hayallerinizi fethetmek için herhangi bir geçiş kullanmanıza gerek yok.

Ban sıkıntısından korkmadan gerçek hesabınızı kullanın

Pokemon GO, bulut hesabı tabanlı bir çevrimiçi oyundur. Temel olarak, bu oyuna Google Play IDent veya Facebook Ident ile giriş yapabilir ve tüm Pokemon, Pokedex verileri ve fethedilen rozetler dahil olmak üzere tüm oyun verilerinizi kaydedebilirsiniz. Yani en sağlam özellik olarak Pokemon GO MOD APK, gerçek hesabınıza giriş yapmanızı sağlar. Yasaktan korkmadan resmi profili kullanmanıza destek olacak bir yasak karşıtı uygulama.

Pokemon GO MOD APK v0.227.0
Pokemon GO MOD APK v0.227.0

Neredeyse sıfır reklam kesintisi olan bir açık hava sanal oyunu

En eğlenceli anlarda yaşanan kesintilere katlanmak zordur. Ve hiçbir an Pokemon GO’dan daha keyifli olamaz. Bunu düşündükten sonra, %100 reklamsız bir uygulama arayüzü içeren Pokemon GO MOD APK’yı geliştirdik. Şimdi, bu değişiklik en yeni gelişmeyi içerdiğinden, kesintisiz oyun arayüzüne bağımlı olmanız gerekiyor.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Pokemon GO MOD APK v0.227.0

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Pokémon GO Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Pokemon GO MOD APK v0.227.0
Pokemon GO MOD APK v0.227.0 0.225.3 apk
Ocak 9, 2022 Varies with device

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X