CamScanner Premium

İsim CamScanner… CamScanner is the most famous version in the CamScanner series of publisher CamSoft Information
Yayıncı CamSoft Information
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 100 MB
Versiyon 6.3.0.2110240000
Mod Version 6.3.0.2110240000
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 27 Ekim 2021
MOD Premium/Altın Abonelik
Android Android Araçlar Uygulamaları
4.7 ( 455 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Kilidi Açılmış Premium Abonelik Hizmeti
  1. OCR (Görüntüyü TXT'ye, Görüntüyü WORD'e ve Görüntüyü EXCEL'e Dönüştür)
  2. Web uygulamasında PDF dosyalarını toplu olarak indirin
  3. Güvenli belge indirme bağlantısını başkalarıyla paylaşın
  4. Maksimum ortak çalışan sayısına fazladan 40 ekleyin
  5. Ekle 10G bulut alanı
  6. Kimlik Modu Tarama
  7. Reklamları veya filigranları kaldırın
  8. İki ayrı belgenin kolajı
  9. E-imza
  10. Kitap Modu Taraması
Eğer Online'da için kullanın VPN Özellikleri  CamScanner  Ülkenizdeki mevcut değildir
Yenisini kurmadan önce önceki sürümleri kaldırın!!!
  1. Lucky Patcher'ı kurun ve açın,  uygulamaların yüklenmesini bekleyin ve  ardından kapatın;
  2. CamScanner -vx.xxzip arşiv dosyasını indirin ve çıkarın  ;
  3. .txt  dosyasını arşivden sdcard depolama alanınıza şu konumda kopyalayın : /Android/data/ru.sxbuIDfx.pFSOyagrF/files/LuckyPatcher/ *.txt <<< .txt dosyasını buraya koyun;
  4. CamScanner .apk'yi kurun  …henüz başlatmayın!..kurulumu bitirdikten sonra  Bitti'ye basın!
  5. Lucky Patcher'ı açın ve uygulamaların yüklenmesini bekleyin  ve   tekrar çıkın ;
  6. Lucky Patcher'ı açın ve CamScanner  uygulamasına dokunun  , seçenekler  gösterilecek… henüz başlatmayın!
  7. Yamalar Menüsü'nü seçin  ;
  8. Özel yama seçeneğini seçin  ;(kök aygıtınız olmalıdır, aksi takdirde bu seçenek kullanılamaz)
  9. Listeden özel yama uygulanmış seçeneğini seçin, yamamı seçin  .
  10. Şimdi Uygula  düğmesini seçin  ;
Bir süre bekleyin ve başarılı bir yeşil mesaj alacaksınız  ! Şimdi uygulamayı başlatın ve  Premium özellikleri kontrol edin; İyi Eğlenceler!
Rate this post

Birçok kullanıcının kullandığı ve takdir ettiği CamScanner Premium Apk, yalnızca basit işlemlerle birçok farklı türde belgeyi taramaya yardımcı olur.

CamScanner Apk Full, belgeleri taramak ve bunları çalışmak ve çalışmak için uygun farklı platformlarda paylaşmak için tamamen ünlü bir uygulamadır. Yalnızca birkaç işlemle, kullanıcılar kolayca karşılık gelen bir PDF veya JPEG dosyasına ve eksiksiz kaliteye sahip olur. Aynı zamanda uygulama, e-imza veya birçok farklı belge türünü tarama gibi bazı özellikler de ekliyor. Herkesin ihtiyaç duyduğu bir araçtır.


Bu Makaleyi Keşfedin

CamScanner Premium Apk

CamScanner Premium Apk CamScanner Premium Apk

BASİT BELGE TARAMA

Kullanıcılar CamScanner Premium Apk, benzersiz bir özellik nedeniyle gelir: kağıt belgelerin içeriğini PDF ve JPEG dosyalarına dönüştürebilir ve gerekli hissettikleri kişilerle paylaşabilirler. Oradan, belgede bulunan içeriği yeniden yazmaları gerekmeyecek ve tarama işlemi de doğrudan gerçekleştirilir. Böylece teknoloji hakkında çok şey bilen veya bilmeyen her kullanıcı uygulamanın tarama özelliklerini rahatlıkla kullanabilir.

CamScanner İndir, Uygulamayı başlattığınızda, kullanıcıların kolayca görebileceği bir kamera simgesiyle fotoğraf çekmek için bir düğme göreceksiniz. Resim çekmeye benzer bir özellik belirir ve ilgili çekim modlarını da görürsünüz. Bu nedenle belgeniz için doğru olan çekim modunu seçmeniz gerekir. Yakalayacaksınız ve uygulama hemen sayfanın kenarlığını camscanner pc, hızlı bir şekilde belirleyecektir. Uygulamanın basılı belge tanımını kabul ediyorsanız, taramanıza devam edin.

CamScanner Premium Apk CamScanner Premium Apk

CamScanner Premium Apk, Tanımlama işlemini yaptıktan sonra, kullanıcı görüntünün taranan metne benzemesi için doğru rengi seçmeye devam edecektir. Seçiminizi yaptıktan sonra, ihtiyacınıza göre görüntüyü sırasıyla PDF ve JPEG dosyalarına aktaracaksınız. Uygulama, belge tanımlamaya uygun özelliklere sahip olmakla birlikte, tanımlama sınırını manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın taraması için doğru çekim açısını da seçersiniz.

BELGELERİ HER ZAMAN GÖRÜNTÜLE

CamScanner Premium Apk, Kullanıcılar, tarama yeteneğinin yanı sıra CamScanner Pro ile belirli format türlerini de okuyabilir. Bunları net bir şekilde okuyabilmeli ve bazı temel bilgileri ekleyebilmelisiniz. Özellikle, okuduğunuz metne belirli notlar ekleyebileceksiniz. Başka bir deyişle, kolay paylaşım için belgede bazı temel öğeler görünebilir. Bu özellik, stresli salgın durumunda evden çalışanlar için tamamen uygun olacaktır.

CamScanner Premium Apk CamScanner Premium Apk

CamScanner Premium Apk, Basılı belgelerinizi tek bir uygulamayla PDF veya JPEG olarak dışa aktarmak için bir tarayıcı aramak zorunda kalmayacaksınız. Aynı zamanda, özellikle imzanıza ihtiyaç duyan belgeler için metni de düzenleyebilirsiniz; uygulama ayrıca hızlı bir şekilde eklemenize yardımcı olur. Metin düzenleme sırasında ilgili kaşe ve imzayı ekleyebilir ve göndermek istediğiniz nesneye iletebilirsiniz. Bu iki özellik birbirini tamamlar.

EĞİTİM VE ÇALIŞMA SÜRECİNE UYGUN

CamScanner Premium Apk, sürümünü yükselttiğinizde ilginç bir özellik, çekim modunuzu kitap tarama moduna dönüştürmek için seçebilmenizdir. Bu tarama özelliği, adından da anlaşılacağı kadar basittir ve bir kitap sayfasını net bir şekilde yakalayabileceğinizi ve uygulama ile tarama ve düzenleme yaparken, dönüştürülen kitabın iki sayfasını dosyada ayırarak iki sayfaya değiştirebilirsiniz. Oradan, tüm kitabı kolaylıkla tarayabileceksiniz.

CamScanner Apk, Bu özelliğin yanı sıra herhangi bir basılı belgede bulunan içeriği hedefiniz için kullanabileceksiniz. Yakaladığınız kağıt içeriğini dönüştürebilecek ve TXT formatına dönüştürebileceksiniz. Bu format ile istediğinizi düzenlemekte özgürsünüz ve elbette birçok amaç için mükemmel bir şekilde uygundur. Özellikle hala kullanımda olan eski dosya şablonları ile, onları yeniden yazmanıza gerek yoktur, ancak bu özelliği kullanmanız gerekir.

CamScanner Premium Apk CamScanner Premium Apk

SAKLAMASI VE BULUT HİZMETLERİNDE PAYLAŞIMI KOLAY

CamScanner Premium Apk, ile tarama işlemini tamamladıktan sonra uygulama, paylaşacağınız platformu seçmenize izin verecek ve elbette bunlar bulut hizmetleridir. Aynı zamanda, kullanıcıların birçok farklı durumda bulmasını ve kullanmaya devam etmesini kolaylaştırmak için uygulamada da saklanır. Bu dosyaları görüntüden tanımlayabilirsiniz, camscanner apk premium, ancak dışa aktarmadan ve saklamadan önce adlarını değiştirmek en iyisidir. Sayı önemliyse, dosya adlarını çok uzun ve yönetilmesi zor hale getirmekten kaçınmalısınız.

CamScanner Pro Apk, Bulut hizmetine gelince, sahip olduğunuz dosyaları farklı platformlarda paylaşabilirsiniz ve aslında birçok kişi için en popüler platform Google Drive’dır. Daha yüksek bir sürüme yükseltirseniz, uygulama size ek 10 GB bulut depolama alanı sağlar. Çeşitli problemler hakkında endişelenmeden kullanabilirsiniz. Örneğin, platformlar, uygulamanın bulut hizmetine erişirken tamamen senkronize edilir.

Rating

3.3

( 3 Votes )
Please Rate!
CamScanner Premium

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (100 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın CamScanner Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

CamScanner Premium
CamScanner Premium 6.3.0.2110240000 MOD
Ekim 27, 2021 100 MB

Mod İçeriği:

Premium/Altın Abonelik

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X