Tank Hero Hile Apk v1.8.7 Tanrı Modu/Tek Vuruş MOD İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Tank Hero

Android Android Gündelik Oyunlar
İsim Tank Hero Tank Hero is the most famous version in the Tank Hero series of publisher Betta Games
Yayıncı Betta Games
Tür Gündelik Oyunlar
Boyut 229 MB
Versiyon 1.8.7
Mod Sürümü 1.8.7
Toplam Yükleme 1,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 15 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Tanrı Modu/Tek Vuruş
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 782 Kişi
4.5 ( 886 ratings )
Price: $0
İndir
  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu

NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
 
5/5 - (2 votes)

Tank Hero Hile, Eğlenceli ve eğlenceli bir tank temasına sahip Tank Kahramanı (MOD, God Mode/One Hit), oyunculara yeni ve heyecan verici atış seviyeleri kazandıracak.

Vur onları türündeki oyunlar en eğlenceli olarak kabul edilir ve ayrıca oyuncunun isabetliliğini veya kaçma becerisini zorlar. Bu tür son zamanlarda moda oldu ve oyunu daha çeşitli hale getirmek için sayısız farklı varyasyon var. Bu türden bir oyun, eğlenceli ve esprili tanklar temasına sahip, ancak oyuncuların eğlenmesi için yıkıcı güce sahip olan Tank Hero’dur. Oyunun oynanışı basit ve kullanıcı dostu, çünkü oyuncuların yalnızca sayısız düşmana ve patrona karşı seviye atlamaya ve ilerlemeye odaklanması gerekiyor.

Tank Hero Hile

DERİNLİKLİ VE SÜRÜKLEYİCİ OYUN

Tank Hero Hile, görünüşte sonsuz bir oynanışa sahip ve oyuncuların eğlenmesi ve keşfetmesi için eğlence dolu. Oyunun ana teması, geniş bir özelleştirme yelpazesiyle tank yolculukları etrafında dönecek. Ayrıca oyun, seviyeleri birden fazla ortama göre kategorize edecek ve oyunun sonsuz görünmesini sağlayacak ve her seviyenin zorluğu zamanla kademeli olarak artacaktır. Tanklar her kişinin tercihlerine göre serbestçe özelleştirilebildiğinden, oyuncu taret, üstyapı ve beceri gibi çeşitli silah sistemlerine erişebilecek.

BASİT VE BAĞIMLILIK YAPICI KONTROL MEKANİZMASI

Tank Hero Hile, basit bir kontrol mekanizması vardır ve tüm farklı oyuncu türleri için uygundur, hatta oyuncular oyunun dikey modda keyfini çıkarabileceğinden oyunu daha ilgi çekici hale getirir. Oyuncular, tankı hareket ettirmek için yalnızca ekrana dokunmaları ve belirtilen herhangi bir yönde sürüklemeleri gerekir. Yine de, serbest bırakıldığında en yakın hedeflere otomatik olarak saldıracaktır. Etkileyici olan şey, oyunun ekstra animasyonu olmamasıdır, bu nedenle oyuncular kaçma veya saldırma konusunda daha esnek ve çevik hale gelecektir. Ayrıca, oyuncular özel beceriler kullanabilir ve oyun, oyuncunun oyun ve özellikleriyle en iyi deneyimi yaşaması için tasarlanmış bir arayüze sahip olacaktır.

Tank Hero Oyna

DEĞİŞKEN ZORLUKLAR VE SEVİYELER

Tank Hero Hile

Tank Hero Hile, Seviye çeşitliliği, oyuncuların çeşitli zorlukların ve benzersiz ortamların tadını çıkaracakları, birçok farklı saldırı stiline sahip ve yargılaması zor olan bir dizi farklı düşmanla birlikte, onları vurun türünün olağanüstü bir özelliğidir. Tank hero android 1 Ancak, oyunun fetih kuralı farklıdır, tüm zorluklar birçok farklı ortamda sınıflandırılır ve yalnızca oyuncu ortamların son patronunu yok ettiğinde yeni ortamın kilidini açar. Oyuncu başarısız olursa, ilerlemeyi sıfırlamaları ve o ortamın ilk seviyesinden başlamaları gerekir.

GENİŞ ARAÇ ÖZELLEŞTİRME YELPAZESİ

Tank Hero Hile

Tank Hero Hile, özel mekaniği umut verici ve ilgi çekici, oyunculara savaşmak için yüzlerce farklı kombinasyon sunuyor. Oyuncu, eksiksiz bir tank oluşturmak için taret ve gövde gibi iki farklı parça türünü bir araya getirebilir. Tank hero apk hile, Her bölümün bir dizi farklı varyasyonu vardır, bu nedenle oyuncuların deneyimleyebileceği düzinelerce farklı beceriyle bile oyuncunun dövüş stilini daha çeşitli hale getirir.

Tank Hero Takas Kodu

HEYECAN VERİCİ ÖĞELER VE ÖZELLİKLER

Tank Hero Hile

Tank Hero Hile, oyunculara, oyuncuların gücünü yeni zirvelere yükseltmeye yardımcı olan özel beceriler ve öğeler dahil olmak üzere birçok yeni özellik ve öğe sunuyor. Ayrıca, günlük meydan okumalar veya oyuncuların katılabileceği cömert ödüller içeren özel etkinlikler gibi yeni özellikler tanıtılacak. Oynanışı daha çeşitli hale getirmek ve oyuna daha fazla oyuncu çekmek için neredeyse yeni içerik her hafta güncellenecektir.

Tank Hero Hile

Tank Heroes Mod Apk, derinlemesine oynanışa, esnek mekanizmaya, çeşitli etkinliklere ve oyuncuların keşfetmesi ve eğlenmesi için çok çeşitli tank özelleştirmelerine sahip olması nedeniyle umut verici bir oyundur. Son derece eğlenceli bir oyun arıyorsanız o zaman oyun sizin için iyi bir seçim olabilir.


Neler Yeni?
1. Bilinen hataları düzeltin.

İndir Tank Hero

Şimdi İndir (229 MB)

Artık Tank Hero 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir