Zombie Castaways

İsim Zombie Castaways … Zombie Castaways is the most famous version in the Zombie Castaways series of publisher VIZOR APPS LTD
Yayıncı VIZOR APPS LTD
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 141 MB
Versiyon 4.38
Mod Version 4.38
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 29 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para/Nakit
Android Android Simulasyon Oyunları
4.6 ( 687 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • sınırsız para
  • Modun ilk başlatılmasından sonra, Ai! Buton.
Rate this post

Zombie Castaways Mod Apk, tüm zombi korku korkularını ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak çünkü onlara dönüşecek ve yaşadığınız adanın daha güzel olmasına yardımcı olacaksınız.

Bitkiler ve Zombiler oyununu duyunca, insanlar hemen eve girmeye çalışan korkunç zombilerin görüntüsünü düşünürler. Derhal yok etmek gereklidir. Ve bu yüzden zombi şiddeti oyuncunun zihnine yerleşmiştir. Şimdi, bu zombilerin insan dostu olduğunu, belki de insanlara karşı hisleri olduğunu söylerseniz buna inanır mısınız? Elbette bu oyuna katılanların görüşleri bu deneyim anlarının hemen ardından değişecektir. Burada Zombie Castaways adlı oyunu herkese tanıtalım, bu oyunun hikayesinde geniş oyuncu topluluğuna katılın!


Bu Makaleyi Keşfedin

Zombie Castaways Mod Apk

Zombie Castaways Mod Apk

YENİ BİR ZOMBİ DÜNYASI

Zombie Castaways Mod Apk, şimdiye kadar oynadığınız çiftlik oyunlarından farklı, çok yeni, benzersiz bir çiftlik simülasyon oyunudur. Günlük bakım ve çiftlik yönetimi genellikle sevimli kızlara ve sevimli adamlara dönüşüyorsa, Zombie Castaways’e gelirken deneyim sevimli bir zombiye dönüşecektir. Bu sevimli, arkadaş canlısı ve eğlenceli bir karakter.

Zombie Castaways Cheats, Bu deneyim anlarına katılarak, eğlenceli karakterlere sahip büyük, parlak ve renkli zombilerin dünyasına gireceksiniz. Oyuncular, puslu bulutların arasına gizlenmiş muhteşem adaları keşfedebilir. Gizli sırlara daha derinden dalmak için çalıların arasında yollar arayın. Ayrıca buradaki adamlarla bir çiftlik kuralım, insan dünyasına geri dönme görevini tamamlayalım ve aşkınızı yeniden bulalım.

Zombi Kazazedeleri (MOD, Sınırsız Para/Nakit)

GÜNLÜK GÖREVLER

Zombie Castaways Mod Apk, Hiç kimse bütün gün tek bir görevi görmezden gelemez. Katılımcının her gün ekim yapmak, büyütmek ve çiftliğin günlük bakımını tamamlamak için erken kalkması gerekiyordu. Bundan sonra, bir görevi tamamladığınızda oyuncu, kendi yaptığı ürünleri, çekici ödülleri alacak. Ayrıca üretimi artırmak, yetiştirmek, damızlık için çok sayıda ahır inşa etmek için çiftliklerini genişletmek ve geliştirmek gerekiyor.

Zombie Castaways Hile Apk, Üretimi artırır ve dünyaca ünlü binalar inşa ederek gizemli adaları keşfeder;… Çiftlikte günlük görevlerle meşgul olan gerçek bir zombi adam, çoğu oyuncunun oynadığı aynı türdeki diğer oyunlardan tamamen farklı, unutulmaz deneyimler getirmek için randevular vaat edecek. . Şimdi bize katılın.

Zombi Kazazedeleri (MOD, Sınırsız Para/Nakit)

MÜKEMMEL ÖZELLİKLER

Zombie Castaways Mod Apk, İlk bakışta Zombie Castaways çok yeni bir oyun ama yine de nispeten basit ve kolay bir oyun. Oynanış benzersiz olmasına ve oyundaki hikaye son derece yenilikçi olmasına rağmen, çok oynadığınızda, uzun süre kullanmasına rağmen herkesin sıkılmasına neden olacaktır. Bu nedenle yayıncı, oyun için birçok yeni özellik geliştirdi ve geliştirdi: birçok egzotik bitkinin, oyuncular için talep ve keşif getiren birçok etkisi vardır; silah sistemleri, oyundaki araçlar çeşitlidir; oyundaki karakterler daha akılda kalıcı, çekici turlar, birçok farklı seviye, oyuncunun heyecanını ve heyecanını uyandırıyor; Dünya çapında çeşitli dil sistemleriyle özel olarak bağlantı kurabilir.

Zombi Kazazedeleri (MOD, Sınırsız Para/Nakit)

ARKA PLAN TAM RENKLİ

Zombie Castaways Mod Apk, Oyunun bağlamı oldukça otantik ve eskidir. Bulut örtüsünün hemen altında büyüleyici bir çiftlik olacak, oyuna ilk kez giren kullanıcılar için çok güzel, bulanık ve bir o kadar da gizemli bir çiftlik olacak. zombie castaways tortuga, Plants and Zombies oyununun aksine, Zombie Castaways son derece yeni arayüzlere, bağlamda egzotik bir şirinliğe, titizlikle tasarlanmış, muhteşem 3D görüntülere sahiptir.

Zombie Castaways Hack, Bulutlu bulutun altındaki güzel şehirler ve şiirsel adalar, oyunculara heyecan duygusu getiriyor. Oyun karakterleri çok sevimli, sevimli zombi çiftliği yardımcıları ve yeni arkadaşlarla tanışıyorlar: Amy (ana spoiler: gelecekteki zombi kız arkadaşı). Çiftliklerden ağaçlara, hayvanlara, evlere, zombie castaways cheats 2021, çiftlik malzemelerine kadar her şey oldukça göz alıcı.

Zombi Kazazedeleri (MOD, Sınırsız Para/Nakit)

YETİŞTİRME SİSTEMLERİ, HAYVANLAR

Zombie Castaways Mod Apk, yeni bir çiftlik oyunu gişe rekorları kıran, ancak ihtiyaç duyduğu kimliği koruyor. Oyunda, yonca, çavdar, bezelye, greyfurt, ayçiçeği gibi tüm popüler mahsuller var ve bunların hepsi çiftliğiniz için seçebileceğiniz ve evcil hayvanlarınız için mevcut. Genel olarak, bitkiler ve hayvanlar oldukça eksiksiz ve gerisi size kalmış. O çiftliği tercihlerime ve isteklerime göre çevirelim kocaman ve modern bir çiftliğe sahip olalım.

Zombie Castaways Apk, kısa bir süreliğine piyasaya sürülmesine rağmen yaygın olarak bilinen bir oyundur. Ayrıca, yükseltilmiş donanım sistemi büyük bir cazibe yaratıyor. Böyle eğlenceli bir oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Hikaye uzun, ama daha önce zombiler hakkında söylediklerini unutun. Bu tanıdık oyunda çiftliğin tüm eğlencesini ve maceralarını keşfetmek için Zombie Castaways’e gelin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Zombie Castaways

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (141 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Zombie Castaways Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Zombie Castaways
Zombie Castaways 4.38 MOD
Ekim 28, 2021 141 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Nakit

'dan daha fazlasıVIZOR APPS LTD

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X