Subway Surfers 2.28.0 Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir

İsim Subway Surfers … Subway Surfers is the most famous version in the Subway Surfers series of publisher SYBO Games
Yayıncı SYBO Games
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 173M
Versiyon 2.28.0
Mod Version 2.28.0
Total installs 1,000,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme January 6, 2022
Android Android Aksiyon Oyunları
4.5 ( 659 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


4/5 - (2 votes)

Subway Surfers 2.28.0 Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir, fütürist kreasyonlardan biri değildir, ancak yine de birçok oyuncuyu çeken en iyi oyun arayüzlerini içerirler. Sonuç olarak, 1 Milyardan fazla oyuncu, bu makaleyi yazarken aynı anda koşu oyunlarının tadını çıkarıyor. Çok basit, oyunlar çok sürükleyici ve sizi en iyi şekilde hissettirebilir ve bir sonraki ziyafetiniz için sizi motive edebilir. Çalışan arayüze dayalı çok sayıda Android oyunu var, ancak Play Store’un sayfasına veya açık zihnimize bakarsak, yalnızca tek bir ad alırız – Subway Surfers.

Mesele şu ki, Subway Surfer, koşu ve gündelik oyun arayüzüne dayanan en eski Android oyunlarından biridir. Oyunu etkileyen ve milyarlarca oyuncu edinmeyi tamamlayan en akılda kalıcı ve çekici ince ayarları içeren, yüzeysel olarak canlandırılan bir Android oyunudur. Bu oyunu hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için uygun uygulama mağazasından indirebilir ve yolculuğunuza ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.’


Subway Surfers Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir
Subway Surfers Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir

Ve oyun içindeki tüm premium gizli eşyaların kilidinin açılmasını isteseniz bile, yapımız olan Subway Surfers MOD APK’yı indirebilirsiniz. Milyonlarca indirmeyi tamamlayan en güçlü Android oyunudur. Çoğu oyuncu, resmi sürüme rağmen bu sürümü oynamayı sever, çünkü bu canavar size çeşitli olağanüstü özelliklerle sınırsız avantajlar sunar. Subway Surfers MOD APK’yı indirin ve kusursuz eğlencenin tadını çıkarın.

Bu Makaleyi Keşfedin

Subway Surfers İndir Hile

Subway Surfers, tüm oyun evreninde gerçekten en etkili veya en çok arzulanan Android oyunudur. Google Play Store’da çalışan çok sayıda gündelik oyun var, ancak yine de Subway Surfers 1 Milyardan fazla indirmenin ilk ve tek fatihiydi. Ayrıca, bu oyun aynı zamanda Play Store’da en çok hasılat yapan 10 Günlük oyundan biri olarak sıralanır ve bu sayede başarıya hayran kalabilirsiniz.

Subway Surfers’ın birincil oyun planı, polis ve köpeğinden kaçarak Jake’e yardım etmeniz gereken basit bir koşu moduna dayanmaktadır. Üstelik, koşarken trenler, barikatlar ve daha pek çok şey gibi milyonlarca engelle karşılaşmanız gerekecek. Yani hepsini mahvetmeniz ve her şeyden kaçmanız gerekiyor. Bunun dışında, yolculuğunuzu daha anlamlı hale getirmek için çeşitli güçlü eklentiler de kullanabilirsiniz. Sadece başlayın ve oyunun tadını çıkarın!

Subway Surfers Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir

Subway Surfers Apk Hile

Subway Surfers, herhangi bir ikinci varyant oluşturmayan, mevsimsel olarak yenilenen veya hevesle gelişen bir Android oyunudur. Mayıs 2012’de ilk sürümü tamamladıktan sonra, neredeyse her ay en yeni karakterler, güçlendirmeler ve oyun arayüzünü yükseltme ile bu oyunu binlerce kez yükselttiler.

Güçlendirmeler dışında Subway Surfers, 25 Aralık’taki Christmas Icy arayüzü, Kasım’daki Cadılar Bayramı ve Mart’taki Holi arayüzü gibi her yeni sezonda oyun arayüzünü yükseltiyor. Tek ihtiyacınız olan bireysel bir oyun indirmek ve bu birçok özelliğin keyfini ücretsiz olarak çıkarmak.

Subway Surfers İndir Apk Son Sürüm

Oyun arayüzü ve hevesli evrimin yanı sıra, oyunun içinde karakterler, eklentiler, uçan kaykaylar ve etkinlikler gibi gizli kalmış muazzam özellikler var. Bu nedenle, hiç kimse bu yeni çıkan Android oyununu yükledikten sonra oynamaya karşı koyamaz.

Keyif seviyenizi sonsuzluğa çıkarmak için Subway Surfers, HD animasyonlu grafiklere ve sürükleyici bir müzik koleksiyonuna da sahiptir. Daha ilk bakışta bile kendinizi bu harika oyunun içine atabilirsiniz. Sadece Subway Surfers MOD APK’sini indirin ve eğlencenin tadını çıkarın!

Olağanüstü karakterlerin ve süper güçlü uçan kaykayların keyfini çıkarın

Karakterler ve Hoverboard’lar, kazanılması için binlerce jeton ve varlık parçası gerektiren oyunun premium tarafıdır. Ancak mücadelenizin karşılığında bu karakterler size tüm engelleri diğer oyunculardan daha kapsamlı bir şekilde fethetme süper gücünü sağlayacak. Tüm bunların kilidini açtıktan sonra oyunun tüm lider panosuna hükmedebilirsiniz ve çok düşündükten sonra, aşağıda değiştirilmiş sürümü geliştirdik. Bir kez tatmalı!

Subway Surfers Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir

Stick War 3 v2022.1.43 Sınırsız Para Hilesi Mod Apk İndir adlı uygulamamızı inceleyebilirsiniz.

Oyunun tamamını ücretsiz olarak yaşamak ister misiniz!

Skor tablosu artık sizin olabilir! Artık oyun elinizin altında olduğundan sıfır mücadele ile en iyi dünya rekorlarını kırabilirsiniz! Tek ihtiyacınız olan Subway Surfers MOD APK’yı indirmek! Aynı oyun arayüzünü ve tamamen aynı varlıkları içeren basit oyunun değiştirilmiş versiyonu. Yine de ek olarak, oyun hepinizin merak ettiği yüzlerce muhteşem özellik sunacak. Yine de, sözlerimize güvenemiyorsanız, size aşağıda yer alan Subway Surfers MOD APK’yı indirme ve eğlencenin tadını parmaklarınızın ucunda çıkarma şansı sunuyoruz!

Her seferinde sonsuz canlanmaları yakalamak için sonsuz tuşların gücünün tadını çıkarın

Subway Surfers MOD APK’nın sunduğu ilk ve en etkili özellik sınırsız anahtarlar! Evet, doğru duydunuz! Oyun size sonsuz miktarda ve hiç bitmeyen bir süre için ücretsiz anahtarlar sunuyor. Artık modifikasyonu yükleyebilir ve yüzlerce engele meydan okuyabilir ve sınırsız tuşlarla kendinizi canlandırabilirsiniz. Sadece Subway Surfers MOD APK’yı indirin ve sihrin tadını çıkarın!

Eklenti satın almak ve yükseltmek için hiç bitmeyen paraları deneyimleyin

Madeni paralar Subway Surfers oyunundaki tek para birimidir ve benzer şekilde elde etmek için büyük bir mücadele gerekir. Ancak endişelenmeyin, çünkü Subway Surfers MOD APK’yı başka bir yerden indirebilir ve hiç bitmeyen jetonlarla ücretsiz oyun arayüzünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu paraları oyun içinde kullanabilir ve binlerce uçan kaykay, Star Booster, Headways satın alabilirsiniz. Ayrıca, 2x puan, paraşüt ve mıknatıslar dahil tüm güçlendirmelerinizi ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz!

Kilidi açılmış karakterler ve uçan kaykaylarla uğraşma zamanı

Yine de, sınırsız madeni paranız ve anahtarınız varsa, o kadar çok oyun içi premium karakter ve uçan kaykay görünümü vardır ki, parçaları toplamadan satın alamazsınız. Bu güçlü premium varlıklar, kelimenin tam anlamıyla çok etkileyici ve hevesli bir oyuncunun temel gereksinimlerinden biri.

Bunu akılda tutarak, Subway Surfers MOD APK, zaten kilidi açılmış tüm karakterleri bu arayüzde sunuyor. Artık bu karakterlerin kilidini açmak için hiç bu kadar uğraşmanıza gerek kalmayacak, çünkü hepsine tek bir dolar ödemeden dayanabilirsiniz.

Subway Surfers Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir

Nihai Karar

Subway Surfers MOD APK, en yeni neslin geliştirmesidir. Hepimiz Android oyunları içinde fazla mücadele edemediğimiz, en yavaş ve yoğun bir çağda yaşıyoruz. Ancak Subway Surfers MOD APK gibi oyunlar, ücretsiz kilidi açılmış oyun arayüzü ve lider panosu için rekabet etmemize yardımcı olacak sınırsız kaynaklarla bize yardımcı olabilir. Düşünmeyi bırakın ve Subway Surfers MOD APK’yı anında indirin!

Rating

3

( 2 Votes )
Please Rate!
Subway Surfers 2.28.0 Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (173M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Subway Surfers Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Subway Surfers 2.28.0 Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir
Subway Surfers 2.28.0 Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir 2.28.0 apk
Ocak 14, 2022 173M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X