Idle Mafia

İsim Idle Mafia… Idle Mafia is the most famous version in the Idle Mafia series of publisher Century Games Pte Ltd
Yayıncı Century Games Pte Ltd
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 167.3 MB
Versiyon 4.3.0
Mod Version 4.3.0
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 9 Kasım 2021
MOD Sınırsız Para/HP/Hasar
Android Android Simulasyon Oyunları
4,5 ( 945 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  1.  Yüksek Para Çıkışı Binaya bir capo koymadığınız sürece, 20 kat daha fazla para kazanırsınız
  2.  Hp x2 / Düşmanla bağlantılı
  3.  Dmg x10
Rate this post

Idle Mafia Mod Apk, bir yeraltı imparatorluğu yaratırken oyunculara sonsuz eğlence vermek ve her şeye hükmetmek için mafya unsurlarını kullanan bir kral oyunudur. Oyun ayrıca, oyuncuların bir patronun işi veya yetkisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları için birçok ilginç aktivite ve tanıdık anlar ekleyecektir. Ayrıca oyun, oyuncuları eğlendirmek için samimi ve hoş bir grafik kalitesi ve birçok komik görsel efekt kullanır.

Bu Makaleyi Keşfedin

Idle Mafia Mod Apk

idle mafia mod apk


İLK İŞİNİZİ BAŞLATIN

Idle Mafia Mod Apk, Bir mafya, tüm organizasyonu sürdürmek için kullanılan parayı üretmek için birden fazla işletmeyi yönetmek zorunda kalacaktır. Bu nedenle, Idle Mafia, oyuncuların Mafia’nın çoğu şehirde yürüttüğü ortak faaliyetleri bilmelerini sağlamak için derinliğe sahip ve sonsuza kadar genişletilebilen bir atıl sisteme sahip olacak. İşletmeleri genişletmenin yanı sıra, oyuncular büyük şehirlere hükmedebilir ve para karşılığında onlara yeni kurallar koyabilir.

BASİT VE KEYİFLİ BOŞ OYUN

Idle Mafia Mod Apk, Tüm oyun içi içerik, oyuncu yükseltme ilerlemesine dayalı olarak birçok işlemi otomatikleştiren tanıdık bir boşta kalma mekanizmasına sahiptir. Ayrıca, oyuncular çevrimdışıyken bile işletmelerin sürekli olarak para kazanmalarına yardımcı olur. Yine de, yalnızca belirli bir süre çalışabilir ve oyuncuların devam etmek için onlarla etkileşime girmesi gerekir. Bu boş sistem sayesinde, oyuncular sürekli olarak bir şeyleri yükseltebilir ve imparatorluk için önemli karlar elde edebilir.

idle mafia mod apk

TAM MUHTEŞEM GÖREVLER

Idle Mafia Apk Mod 1.7.2, Oyuncular etkili bir şekilde daha fazla para kazanmak istiyorlarsa, Idle Mafia’nın günlük olarak güncellediği birçok görevi tamamlayabilirler. Önemli bir kişiyi öldürmek, malları taşımak ve yalnızca Mafya’nın yapabileceği birçok faaliyet türü de dahil olmak üzere görevlerin içeriği de çeşitlidir. Elbette, oyunun birçok bölümünü yükseltmek için kullanılan para ve temel kartlar da dahil olmak üzere ödülleri her zaman cömerttir.

Idle Mafia Mod Apk

ÜSTÜN MÜDÜR KİRALAMA

Idle Mafia Zengin Mühür Hile, Yöneticiler, işletmelerin düzgün çalışmasını istiyorlarsa, oyuncuların tam olarak yararlanmaları gereken önemli birimlerdir. Her yöneticinin yetenekleri bir işletmeyle sınırlıdır, ancak her süreci otomatikleştirebilir ve oyuncuların büyümeyi hızlandırması için önemli bir gelir çarpanına sahip olabilirler. Ayrıca oyuncular, özellikle kendileri için yeterli kart toplarlarsa menajerlerini yükseltebilir ve böylece yeni özelliklerin veya becerilerin kilidini açabilirler.

Idle Mafia Mod Apk

YENİ BÖLGELER İÇİN SAVAŞ

Idle Mafia Zengin Mühür Apk, Oyuncular hala mevcut tüm güçlerden memnun değilse, Idle Mafia, oyuncuların şiddet yoluyla diğer alanları ele geçirdiği çete savaşı mekaniklerini tanıtacak. Bölge almak yavaş olsa da, sundukları kaynaklar ve potansiyel neredeyse sonsuzdur ve oyuncu yeni işe devam edebilir. Kontrolleri genişlemeye devam ettikçe majesteleri de sarsılacak ve her şeyi korumak için sürekli savaşmak zorunda kalacaklar.

GERÇEK BİR KAZANANIN HAYATININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Idle Mafia Mod Apk, Bir mafya patronunun hayatı her zaman müreffeh ve zirvede olacak ve bu oyun her şeyi her ayrıntıda canlı ve gerçekçi bir şekilde tasvir ediyor. Sadece bu değil, Idle Mafia Apk Son Sürüm, oyuncular gece kulüplerinde eğlenmek, kumarhanelerde para harcamak ve bölge için savaşmak da dahil olmak üzere istedikleri her şeyin tadını çıkarabilirler. Bir mafyanın sayısız heyecan verici aktivitesi, oyuncuların eğlenmesi için bu oyuna dahil edilmiştir.

Idle Mafia Mod Apk

Idle Mafia Hile, şiddet içeren bir oyun olmasına rağmen, grafikleri ve içerikleri, oyuncuların gerçek bir Mafya hayatının tadını çıkarması için samimi ve sevimlidir. Her şeyden önce, boşta oynama, oyuncunun deneyimine büyük ölçüde katkıda bulunur ve onların yerine birçok şeyi otomatikleştirmelerine yardımcı olur.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Idle Mafia

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (167.3 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Idle Mafia Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Idle Mafia
Idle Mafia 4.3.0 MOD
Kasım 8, 2021 167.3 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/HP/Hasar

'dan daha fazlasıCentury Games Pte Ltd

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X