Navigation Pro

İsim Navigasyon Pro: Samsung Watch'ta Goog… Navigasyon Pro: Samsung Watch'ta Google Haritalar Navi is the most famous version in the Navigasyon Pro: Samsung Watch'ta Google Haritalar Navi series of publisher Smartwatch Studios
Yayıncı Smartwatch Studios
Tür Seyahat Yerel Uygulamaları
Boyut 10 MB
Versiyon 13.11
Mod Version 13.11
Total installs 500,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 11 Ekim 2021
MOD Ücretsiz Tam Sürüm
Android Android Seyahat Yerel Uygulamaları
4.3 ( 92 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Navigation Pro Apk, Android işletim sistemini kullanan akıllı saat kullanıcılarını destekler. Kullanıcı optimizasyonunu desteklemek için birden fazla cihazı birbirine bağlar.

Teknoloji, insanları yaşamda desteklemek ortak amacı ile sürekli gelişirken, insanların fiziksel yaşamları da öyle. Cep telefonunun ortaya çıktığı ilk gün, sahip olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam etti. Bir süre sonra, insanlara modern bir PC ile aynı özellikleri çalışma, çalıştırma ve kullanma özgürlüğü vermek için akıllı telefon doğdu. Bugün dünyada en ünlü iki telefon şirketi Apple ve Samsung. Apple için tipik olan iPhone serisidir ve geri kalanı üretici Samsung ile aynı adı taşıyan seridir. Navigation Pro Apk Akıllı telefon üretiminin yeterli olmadığını kabul ederken, günümüzde insanlar genellikle materyalizmin peşinden gidiyor ve lükslerini ve zenginliklerini göstermek istiyor. Bunu kabul eden bu iki telefon şirketi, bir sonraki modern ürün başlığı olan Smartwatch’ı başarıyla piyasaya sürdü.


Navigation Pro Apk

Ancak, herkesin kendisi için bir tane sahibi olma koşulları yoktur. Kendinize Samsung’dan bir akıllı saatiniz varsa, navigation pro apk 13.11 bugün size SmartWatchStudio’nun Navigation Pro olan Smartwatch’taki bir destek yardımcı programını tanıtacağım. Bu, Samsung Smartwatch kullanıcılarına sunduğu harika özellik nedeniyle Google Play’deki en popüler ücretli uygulamalardan biridir.

Samsung Watch’ta Google Haritalar Navi

Bu, yalnızca önceden tanımlanmış bir rotaya sahip Google Haritalar’a dayalı yönlerde Samsung Smartwatch kullanıcıları için bir destek aracıdır. Konuma ulaşmak için cihazınızda sürekli google Haritalar’ı kontrol etmek zorunda kalmak yerine, akıllı saatinize yüklenen bu uygulama ile seçtiğiniz konuma giden yolu daha kolay bulacaksınız. Sesi yönlendirme yeteneğinin yanı sıra dünya çapında 102 dil ile birlikte gelir; ETA görünürlüğü ve diğer birçok işlev. Bu uygulamayı Galaxy Watch’a yükleyebilmek için önce Samsung Gear uygulamasını indirmeniz ve Bluetooth kullanarak Gear akıllı saatinize bağlanmanız gerekir. Bağlanamıyorsanız, cihazı yeniden başlatmanız ve tekrar denemeniz önerilir.

 

Ardından, Navigation Pro uygulamasını Galaxy Watch’ınıza ve ayrıca Google Play’den mobil cihazınıza yükleyeceksiniz. Navigation Pro Apk Başarılı bir indirme işleminden sonra, önce uygulamayı mobil cihazınızda başlatın ve çalışması için uygulamaya erişim izni verin. İzinlerin nasıl verileceğini bilmiyorsanız, Ayarlar> Güvenlik> Bildirim Erişimi’ne gidin ve Navigation Pro’yu etkinleştirin. Başarılı bir şekilde yetkilendirdikten sonra uygulamayı başlatın ve sonraki eğitim akıllı saatinizde devam edecektir.

Özellikleri

Bu uygulamanın çalışması için Galaxy Wearable uygulamasının yüklü olduğundan ve Gear akıllı saatinizin mobil cihazınıza bağlı olduğundan emin olmanız gerekir. Uygulama hala cihaz ekranında Hazır mesajını görüntülüyorsa, harita bildiriminin etkinleştirildiğinden ve mobil cihaz ekranında görüntülendiğinden emin olmanız gerekir. Etkin olup olmadığını nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsanız, Ayarlar> Uygulamalar> Haritalar’a gidin ve Bildirimi göster’i etkinleştirin. Navigation Pro Apk Lisans aldıktan sonra hem cihazınızı hem de akıllı saatinizi yeniden başlatmalısınız. Bu uygulama Gear S2 / S3 / Sport, Gear 1, Gear 2, Gear S gibi Galaxy Watch modellerini desteklediğinden, akıllı saatin uyumlu olmadığı model türü hakkında endişelenmenize gerek olmadığını unutmayın. cihazınızı ve akıllı saatinizi bağlamak için gereklidir.

Navigation Pro Apk

Akıllı saatinizdeki kullanım kılavuzuna devam edin. Yetkilendirdikten ve uygulamayı başlattıktan sonra. 2. bölümde, akıllı saatte Galaxy Uygulamasının devamı olacak, Navigation Pro Apk uygulamayı akıllı saate belirtildiği gibi yükleyin ve tamamen ücretsizdir. Başarılı bir kurulumdan sonra, uygulama akıllı saat ekranınızda görünecek, akıllı saat uygulamasını başlatacak ve google haritalarına bağlanacaktır. Artık Navigation Pro uygulamasını akıllı saatinize başarıyla yüklediniz.

Bir duraktayken ve yolunu bilmediğiniz bir adrese gitmek istediğinizde, google maps’i başlatın, rotayı seçin. Navigation Pro Apk Bir rota seçtikten sonra, akıllı saat ekranı size en yakın yönü size minyatür bir google haritasına benzer, kullanışlı ve kullanımı kolay gösterecektir. Bir köşeye geldikten sonra bu özelliği etkinleştirirseniz akıllı saat otomatik olarak değişecek ve sizi sesli olarak bilgilendirecektir. Ayrıca, Navigation Pro’yu mobil cihazlarda tarih ve saati, mesafeyi, mesafeyi görüntülemeyi açma ve kapatma gibi akıllı saatlerde de düzenleyebilir, kurabilirsiniz.

Harika uygulamayı yükledikten ve kullandıktan sonra, sürekli google haritasını kontrol etmekle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Ve Galaxy Watch’ınızın bu uygulamayı okuması gerektiğinden emin olun.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Navigation Pro

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (10 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Navigasyon Pro: Samsung Watch'ta Google Haritalar Navi Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Navigation Pro
Navigation Pro 13.11 MOD
Ekim 11, 2021 10 MB

Mod İçeriği:

Ücretsiz Tam Sürüm

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X