LayerPaint HD

İsim LayerPaint HD … LayerPaint HD is the most famous version in the LayerPaint HD series of publisher nattou org
Yayıncı nattou org
Tür Sanat Uygulamaları
Boyut 8 MB
Versiyon 1.10.11
Mod Version 1.10.11
Total installs 10,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 2 Ekim 2021
MOD Ücretsiz Bedava
Android Android Sanat Uygulamaları
4.3 ( 213 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

LayerPaint HD Apk , bugün birçok kullanıcının sevgisini alan profesyonel bir sanat çizim uygulama platformudur. Bu uygulamanın birincil işlevi, sanat çizim cihazlarını desteklemektir. Tamamen yeni ve benzersiz bir arayüz ile uygulama, tüm kullanıcılar için tamamen yeni bir görünüm ve benzersiz bir deneyim getirdi. Olağanüstü özelliklerle birleşen son derece hassas grafik modu ile birlikte, uygulama etkili duygulardan biri haline geldi ve LayerPaint HD Apk tüm kullanıcılardan sevgi aldı. Ayrıca kullanıcıların stresli çalışma saatlerinden sonra dinlenmelerine ve eğlenmelerine yardımcı olan uygulamalardan biridir. Heyecan verici şeyler yaşamak için şimdi uygulamayı cihazınıza indirin.

LayerPaint HD Apk

LayerPaint HD Pro Apk

MUHTEŞEM GRAFİKLER

LayerPaint HD fotoğraf uygulamasını cihazınıza indirirken, bu uygulamada olağanüstü bir şey fark LayerPaint HD Apk edeceksiniz: grafikleri. Bu, muhtemelen bu uygulama ile iletişim kurmaya başlarken her kullanıcı için en etkileyici noktalardan biridir. Uygulamamız görünüm açısından yüksektir, bu nedenle tüm kullanıcılara hizmet etmek ve yüksek estetiği getirmek için her zaman en güzel uygulama arayüzünü geliştirmeye odaklanıyoruz. Bu nedenle grafikler, bu uygulamanın başarısını sağlayan ilk temel faktördür.

Uygulamanın nihai 3D grafikleri ile, deneyime katılan her kullanıcının en güzel ve rahatlatıcı duyguya sahip olacağından emin olabilirsiniz. Uygulama arayüzü de mükemmel ve benzersiz olup, kullanıcılara başka hiçbir uygulamanın getiremeyeceği duygu ve deneyimler sunar. Uygulamanın sunduğu kalite ve güvenilirlikten şüphe duyuyorsanız, uygulamayı hemen indirin ve bu uygulamaya en iyi şekilde bakmanın doğru bir yolunu deneyimleyin.

LayerPaint HD Apk Full

OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER

LayerPaint HD son derece keskin ve güzel bir grafik çizim uygulamasıdır, bu nedenle bu uygulamadaki her LayerPaint HD Apk özellik dikkate değer vurgular getirir. Kalem basıncı yardım modunu açmak için uygulamada bulunan ayarlar aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz. Uygulamamız her türlü tableti destekleyecek ve herkesin uygulamayı çok fazla düşünmeden rahatça kullanmasını mümkün kılacaktır. Bu uygulamanın açma ve kaydetme işlemi, özel talimatları ve düzenlemeleri ile basittir. PSD’yi içe ve dışa aktarma işlemi, kullanıcıların bu uygulamayı kullanırken daha rahat olmalarına yardımcı olacaktır.

Kullanıcının kullanabileceği iki ana fırça türü olacaktır: ön plan renkli fırça ve şeffaf renkli fırça. Uygulamanın günümüzde en çok kullanılan ve en popüler olan iki fırçası bunlardır. İstediğiniz renk paletini kolayca ekleyebilir, beğenmediğiniz paletleri de kolayca kaldırabilirsiniz. Bu uygulamada, LayerPaint HD Apk kullanıcılara birçok farklı kaplama sağlanacaktır. Her katman Çift kapak üstün özelliklere sahiptir. Kullanıcılar, istedikleri kaplamaları kolayca ekleyebilir veya uygulamada bulunan beş kaplamanın tümünü kaldırabilir ve bu katmanları kolayca kırpabilir. Kullanıcı bu uygulamaya katılmaya başladığında Alfa kilit modu etkinleştirilecektir.

layerpaint hd apk

Ayrıca ekle ve oynat, çarpan, bindirme, ekran, parlaklık gibi daha birçok üstün özellik var. Hepsi, uygulamanın LayerPaint HD Apk kullanıcı deneyimi sırasında kullanıcılara en iyi şekilde yardımcı olan inanılmaz derecede istisnai ve istisnai özelliklerdir. Uygulama ekibimiz, bunun bugün piyasadaki en mükemmel ve en seçkin uygulama olduğuna kesinlikle inanmaktadır. Bu yüzden samimi tavsiye, şimdi bu uygulamayı kullanmaya başlamaktır.

LayerPaint HD Apk

OLAĞANÜSTÜ AVANTAJLAR

LayerPaint HD uygulamasında, kullanıcılara sulu boya kenar efekti dahil layerpaint hd free download olmak üzere birçok efekt sunulacak; bu, bu uygulamada mevcut olan en iyi etkidir. En iyi yaratıcı sürece hizmet edecek, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok araç olacaktır. Tüm kullanıcılara yönelik uygulamamız, en benzersiz ve modern filtrelerin tümünü destekleyecektir. Kurulum sayesinde kullanıcılar navigasyon araçlarını en rahat şekilde kullanacaklardır. Hızlı ve modern tuş kombinasyonlarıyla çalışmayı geri alın.

BAZI ÖNEMLİ NOTLAR

LayerPaint HD uygulaması dünyadaki tüm kullanıcılara en iyi şekilde hizmet layerpaint hd mod apk verebilmek için sistemimiz tarafından birçok dile çevrilmiştir. Ayrıca uygulama, hemen hemen tüm diğer sistem platformlarıyla da entegre olur. Ayrıca sistemimiz, kullanıcılara kullanımda en iyi desteği web sitelerine de sağlar.

İşlev

– Kalem Basıncı Desteği (Ayarlardan Etkinleştir)
– Wacom Tablet Desteği
– Aç/Kaydet (MDP Formatı / FireAlpaca/MediBang Paint ile açılır)
– PSD İçe/Dışa Aktarma
– Ön plan rengi fırçası, Şeffaf renk fırçası
– Palet Ekle, Paleti Kaldır
– Katman Ekle, Katmanı Kaldır, Katmanı Kırp, Alfayı Kilitle
– Katman Modu (Normal, Ekle/Yay, Çarp, Bindirme, Ekran, layerpaint hd apk free download Açıklaştır, Koyulaştır, Fark, Soldur, Yak, Yumuşak Işık, Sert Işık, Ton, Renk, Doygunluk, Parlaklık)

– Suluboya Kenar Etkisi (Katman Etkisi)
– Seçim Aracı (Dikdörtgen, Kement, Serbest Dönüşüm, Mesh Dönüşümü)
– Kova Aracı (Otomatik Genişlet (0, 1, 2 piksel), Kenar Yumuşatmayı Etkinleştir/Devre Dışı Bırak)
– Filtre (Ton, Gauss Bulanıklığı, Mozaik, Tek Renkli, Çizgileri Çıkarma)
– Gezgin (Ayarları Kontrol Et)
– Silgi, Taşıma Aracı, Dikdörtgen Dolgu, Gradyan
– Klavye Kısayolu (Özelleştirme Desteklenmiyor)
— Geri al: Ctrl+Z. Yinele: Ctrl+Y, Ctrl+Shift+Z. Fırça Aracı: B. Silgi Aracı: E. Başlangıç ​​Rengi: D. Değişim Fore/BG Renk: X. Çevirme Görünümü: Aşağı.

LayerPaint HD Apk

LayerPaint HD Apk Full

Manuel (makine çevirisi)

http://translate.google.com/translate?hl=ja&sl=ja&tl=tr&u=http://nattou.org/lphd_man/

Örnek (Tablet Kullanıcı Arayüzü)

http://fuzichoco.com/ (Sanatçı – fuzichoco
http://www.pixiv.net/member.php?id=27517 (fuzichoco@pixiv)
http://mdiapp.sakura.ne.jp/lphd_fuzi/ (Süreç

Örnek (Akıllı Telefon Kullanıcı Arayüzü)

https://twitter.com/Hanaichigo_8715 (Hanaichigo

Test Cihazları

– Galaxy Not 8
– Google Piksel 3

Geçmişte doğrulanmış cihazlar

– Galaxy Not 10.1 (2012)
– Galaxy Not 10.1 (2014)
– Galaxy Note 8.0 (N5120)
– Nexus7 (2012)
– Cintiq Companion Hibrit
– NVIDIA SHIELD Tablet
-HTC J ONE
-LG Optimus G (LGL21)

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
LayerPaint HD

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (8 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın LayerPaint HD Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

LayerPaint HD
LayerPaint HD 1.10.11 MOD
Ekim 1, 2021 8 MB

Mod İçeriği:

Ücretsiz Bedava

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X