Catch – Thrilling Chat Stories

İsim Catch - Thrilling Chat Stories … Catch - Thrilling Chat Stories is the most famous version in the Catch - Thrilling Chat Stories series of publisher Resolut LLC
Yayıncı Resolut LLC
Tür Kitap Uygulamaları
Boyut 13 MB
Versiyon 2.13.0
Mod Version 2.13.0
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 28 Ekim 2021
MOD Tam Oyunun Kilidi Açık
Android Android Kitap Uygulamaları
4,2 ( 929 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (2 votes)

Catch Thrilling Chat Stories Mod Apk, tanıdık mesajlaşma yoluyla anlatılan korku hikayeleriyle eğlendirebileceğiniz, hikaye odaklı en iyi oyunlardan biridir.

Akıllı telefonla sohbet, bu modern çağda en popüler aktivite olmuştur ve olmuştur. İnsanlar genellikle iletişim kurmak için ağ üzerinden veya Facebook, Snapchat, We Chat gibi yaygın uygulamalar aracılığıyla mesajları kullanır… Ne kadar popüler olursa, delikler o kadar fazla oluşturulur. Şu anda, mesajlaşmayla ilgili korku hikayeleri çok yayıldı. Gerçek değiller ama aynı zamanda birçok insanı meraklandırıyorlar. Yakala – Heyecanlı Sohbet Hikayeleri, mesajın sadece birkaç satırıyla size aşırı korku verecektir. İnternette sık sık dinlediğim şehir efsanelerinde gerçekten baş karakter olacaksın. Yeterince cesursan, dene!!

Bu Makaleyi Keşfedin

Catch Thrilling Chat Stories Mod Apk

Catch Thrilling Chat Stories  Mod Apk

Tanıdık dostu arayüz, oyuncuyu böyle hissettirmek gerçekten onun hikayesi

Catch Thrilling Chat Stories Mod Apk, Mesaj satırları bir akıllı telefonun arka planında gösterilir. Tıpkı normal mesaj kutunuz gibidir. Oyuna başladığınızda, hikayeyi başlatmak için bir mesaj gönderilecektir. Nasıl cevap verdiğinize bağlı olarak, hikaye devam edecek. Çoğu zaman, bu hikaye önceden belirlenir, bu yüzden nasıl yanıtlayacağınız konunun özüne götürecektir. Ancak, hikaye yavaş yavaş tanıdık bir dille yönlendirilecek ve bunun gerçek insanlarla bir konuşma olduğunu hissettirecek. Mesaj her geldiğinde, akıllı telefon titreyecek ve bir zil sesi duyacaktır.

Yakala - Heyecanlı Sohbet Hikayeleri (MOD, Tam Kilitli)

Seçmeniz için birçok farklı hikaye hazır

Catch Thrilling Chat Stories Mod Apk, Aslında, Yakala – Heyecan Verici Sohbet Hikayeleri sadece korku hikayeleri değil, aynı zamanda birçok başka seçeneğe de sahiptir. İlgi alanlarınıza ve ruh halinize göre kendinize uygun bir hikaye seçebilirsiniz. “Abandon House”, “I’m a monster”, “Internet Friend”… oyun sıralamasında çok üst sıralarda yer alan en ilginç hikayeler. Oyuncunun reytingini ve hikayenin önizlemesini büyük ölçüde etkileyecek iki faktör var. Catch Thrilling Chat Stories Apk, 3 yıldızın üzerinde puan alan hikayeler güvenli bir seçim olacak, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Ek olarak, oyuncular hikayeye ve yazarın istediği gelişme yönüne genel bir bakış elde etmek için birkaç önizleme satırı okumalıdır. Son olarak, en sevdiğiniz yazarların yazdığı hikayeleri seçmelisiniz.

Catch Thrilling Chat Stories  Mod Apk

Bir hikaye oynamadan önce tür de dikkate alınmalıdır.

Catch Thrilling Chat Stories Mod Apk, Daha önce de söylediğim gibi duruma göre uygun bir hikaye seçmelisiniz. “Catch – Thrilling Chat Stories”, sahip oldukları korku hikayeleriyle ünlüdür. Bununla birlikte, eserlerin depoları da son derece çeşitlidir. Ücretsiz bir Pazar öğleden sonra, biraz çay içmeli ve örneğin bir aşk hikayesinin tadını çıkarmalısınız. Yakala — Heyecanlı Sohbet Hikayeleri Sevgi dolu bir çiftin sevgi dolu mesajları kesinlikle harika bir ilham kaynağı olacaktır. Ayrıca dram, suç, fantezi gibi türler de birçok kişi tarafından ilgi görmekte ve araştırılmaktadır.

catch thrilling chat stories mod apk

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın, hatta başka şeyler yapmayı bırakın

Catch Thrilling Chat Stories Mod Apk, Bu oyun yalnızca metin yoluyla anlatılacak bir hikaye olarak çalışır, böylece istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Diğer oyunlar size hitap edecek ve sonsuza kadar ekrana bakacaksınız. Bu oyun bir kitap gibi, ekrana çok uzun ve çok bakmaya gerek yok. Bu hikayeyi taşıyabilir ve otobüs beklerken, Catch Thrilling Chat Stories Download, öğle yemeği molalarında ve hatta dinlenirken çevrimdışı oynayabilirsiniz. Durursanız, oyun durduğunuz anı otomatik olarak hatırlayacak ve bir dahaki sefere devam edecektir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Catch – Thrilling Chat Stories

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (13 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Catch - Thrilling Chat Stories Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Catch – Thrilling Chat Stories
Catch – Thrilling Chat Stories 2.13.0 MOD
Ekim 28, 2021 13 MB

Mod İçeriği:

Tam Oyunun Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X