Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı Oyunu

İsim Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı… Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı Oyunu is the most famous version in the Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı Oyunu series of publisher Tiramisu
Yayıncı Tiramisu
Tür Yarış Oyunları
Boyut 390 MB
Versiyon 2.4.76
Mod Version 2.4.76
Content Rating Tüm yaşlar
Güncelleme 16 Ekim 2021
MOD Ücretsiz Alışveriş/Tüm Kilitler Açık
Android Android Yarış Oyunları
4,6 ( 274 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


 • sınırsız para
 • Sınırsız Altın
 • Tüm Arabaların Kilidi Açık
 • Oyun para birimi için ücretsiz satın alma (yeterli oyun para biriminiz olmasa bile araba ve özelleştirme öğeleri satın alabilirsiniz);
 • Kısıtlama olmadan satın alınan lastikler.
5/5 - (4 votes)

Drift Max Pro Para Hileli, Dünya çapında 50 Milyon oyuncunun oynadığı drift ve yarış simülasyon oyunlarından biri olan efsanevi Drift Max Pro’dan siz de vazgeçemeyeceksiniz!

Oynayanların unutamadığı efsanevi drift oyunu drift max pro android oyun club Drift Max’in yaratıcılarından yeni ve olağanüstü gerçekçi bir drift oyunu.


Dünya çapında en iyi oyun listelerinde defalarca yer alan Drift Max Pro oyunculara çok eğlenceli bir drift deneyimi vadetiyor.

Bu Makaleyi Keşfedin

Drift Max Pro Para Hileli

EN ÜST DÜZEY VE GERÇEKÇİ YARIŞ SİMÜLASYONU
* Çarpıcı ve drift max pro hile çok gerçekçi drift mekanikleri
* Yeni nesil grafikler
* Dünyanın en etkileyici lokasyonlarında ve drift max pro apk oyun indir club pistlerinde nefes kesen turlar; Tokyo – Japonya, New York & Brooklyn – ABD, Kızıl Meydan & Moskova – Rusya
Gece ve gündüz yarışları
* Sürücü kamerası ile her arabayı kokpitten sürme şansı
* Asfalttaki en hızlı yarışçı siz olun! Arkadaşlarınız ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışıp kazanın gerçek bir efsane olun!
* Hayalinizdeki drift arabanızı tasarlayın

NOT: Drift Max Pro oynaması ücretsiz drift max pro apk son sürüm ve indirdikten sonra internet bağlantısı gerektirmeyen bir oyundur. Yaşasın offline oyunlar!

Drift Max Pro Hile Apk

SANDIK DÜŞÜRME ORANLARI
Gümüş Sandık: %98 Modifikasyon Kartı + %2 Araba Kartı
Altın Sandık: %78 Modifikasyon Kartı + %22 Araba Kartı

UYARI: Drift Max Pro henüz bulut drift max pro apk hile yedekleme sistemi kullanmamaktadır. Oyunun silinmesi halinde tüm ilerleme ve oyun içi kazanımlar kaybolacaktır.

Drift Max Pro (MOD, Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz), sayısız yarış kazanmak ve zafer ve cömert ödüller talep etmek için benzersiz drift yöntemlerini vurgulayan bir yarış oyunudur.

Drift Max Pro Para Hileli, Yarış oyunu türü her seferinde daha sağlam ve zenginleşiyor ve yüksek performanslı arabaları sürerken ve keyfini çıkarırken herkese her zaman en iyi deneyimi sunuyor. Ayrıca, grafikleri farklı stiller ile sürekli olarak gelişiyor ve birden fazla platformla kolayca uyumlu hale geliyor. En canlı 3D yarış oyunlarından biri ve mobil platformlarda yaygın olarak sevilen Drift Max Pro, esnek kontrolleri ve oynanışı ile oyunculara sürekli olarak harika yarış drift max pro android oyun club deneyimleri sunuyor. Ayrıca oyun, çevrimiçi özellikleri destekleyerek oyuncuların gerçek bir ortamda sayısız pistte birbirlerine meydan okumalarına olanak tanır.

Drift Max Pro Para Hileli,

Drift Max Pro 2.4.72

HAREKETLİ VE ESKİ YARIŞ OYUNU

Drift Max Pro Para Hileli, Yarış türü, oyuncuların yüksek performanslı arabaları deneyimlemeleri ve onları uçsuz bucaksız yollarda sürmeleri için her zaman doğru seçimdir. Ayrıca, binicilerin rekabet unsuru her zaman deneyimi teşvik eder ve oyunu daha etkileyici hale getirerek biniciler için canlı bir atmosfer yaratır. Drift Max Pro, oyuncuların eğlenmesi için birçok hızlı öğenin mükemmel bir kombinasyonu olan tamamen yeni ve benzersiz yarış oyununu tanıtacak. Bunlara sayısız etkinlik ve olağanüstü etkinlikler eşlik eder ve oyuncuların değerli ödüller kazanmalarına veya özel araçları deneyimlemelerine olanak tanır.

Drift Max Pro Para Hileli,

OTANTİKLİK İÇİN Sezgisel KONTROLLER

Drift Max Pro Para Hileli, kontrol mekanizması esnek ve dinamiktir, oyuncu yüksek performanslı arabaları sürdüğünde gerçek bir his verir. Ayrıca, oyun bir 3D grafik motoru kullanır ve oyuncunun deneyimini güçlü bir şekilde canlandıran etkileşimli bir ortam sunar. Oyuncular otomatik veya manuel sürüş modları arasında seçim yapabilir ve her mekanizmanın farkı oyunculara çok farklı duygular verecektir. Bu arada, otomatik mekanizma oyuncuların daha rahat olmasına yardımcı olurken, manuel mod, cihazın titreşim özelliğini kullanarak sürüş sırasında en canlı hissi verecek. Bu özelliklerle oyunun kontrol mekanizması geniş çapta seviliyor ve araç çeşitliliği bile oyuncuları eğlendirmek için birçok farklı kontrol mekanizmasına sahip olacak.

Drift Max Pro Para Hileli,

Drift Max Pro Apk Son Sürüm

ÇEŞİTLİ YARIŞ MODUNA KATILIN

Drift Max Pro Para Hileli, Oyun, oyunculara yüksek performanslı arabalarla eğlenmek için çeşitli oyun modları sağlayacaktır. Her yarış moduna bağlı olarak, oyuncunun hedefi farklıdır ve buna drift max pro slalom bayrağı nasıl yapılır birçok ödül veya yeni binici görünümü eşlik eder. Ayrıca, harita farklı ve çeşitli olacak ve çeşitli modlarda oyuncular için olumlu ve heyecan verici bir deneyim yaratacak. En göze çarpan oyun modu, oyuncuların sayısız değerli ödül almak için diğer oyunculara meydan okuyabildiği çevrimiçi yarıştır.

Drift Max Pro Para Hileli,

YÜKSEK PERFORMANSLI ARABALARIN KİLİDİNİ AÇ VE TOPLA

Drift Max Pro Para Hileli, Oyun, içerikle oyuncuları eğlendirmek için kapsamlı özelleştirmeye sahip bir dizi büyük deplasmanlı yarış arabasına sahip olacak. Bir aracın özelleştirilmesi ve geliştirilmesi, drift max pro car apk her zaman yarış oyunlarının temel bir unsuru olmuştur ve oyuncuların yeni potansiyelleri keşfetmenin veya görünümlerini kişiselleştirmenin keyfini çıkarmasına olanak tanır. Araç sistemi devasa ve bol, oyuncuların koleksiyonun kilidini açması için birçok farklı araç var. Ayrıca her aracın kendine has özellikleri olacak ve kendi istatistiklerine uygun parkurlarda rollerini gösterecekler. Oyundaki tüm araçlar, dünyanın ünlü arabaları üzerine inşa edilmiştir ve oyuncunun onları pistlerde sürme hayalini tatmin eder.

Drift Max Pro Para Hileli,

Drift Max Pro Araba Yarış Oyunu Apk

KAZANMAK İÇİN MÜKEMMEL DRIFT YÜRÜTÜN

Drift Max Pro Para Hileli, Oyun, oyunculara sevgili arabalarının keyfini çıkarırken özel zorluklar veya duygular yaşatmak için sürekli olarak özel olarak tasarlanmış yarışlar sunar. Böylece, diğer yarış oyunlarında sıklıkla görülen drift eylemi her zaman tanıtılır ve Drift Max Pro’nun temel unsurlarından biri haline gelir. Bir yarışta, oyuncuların engelleri aşabilmeleri ve aynı zamanda dar ortamlarda diğer rakiplerle olan mesafelerini kısaltabilmeleri için çeşitli drift eylemleri gerçekleştirmeleri gerekir. Ayrıca drift eyleminin gerçekleştirilmesi nitro ölçer biriktirerek elde edilen gösterge miktarına bağlı olarak aracın kısa sürede hızlanmasını sağlar.

Drift Max Pro Para Hileli,

Drift Max Pro Arkadaşla Oynama

HEYECAN VERİCİ ETKİNLİK VE ÇEVRİMİÇİ AKTİVİTELER

Drift Max Pro Para Hileli, Oyun, oyuncuların en sevdikleri yarış arabalarıyla birlikte keşfetmeleri için çok sayıda ilgi çekici içeriğe sahiptir. Ayrıca çevrimiçi etkinlikler ve etkinlikler, oyuncuların nadir ödüller toplaması, drift max pro bilgisayar özel araçların kilidini açması ve diğer oyunculara ulaşması için ideal fırsatlardır. Etkinlikler sıklıkla bir sürü çekici ödülle gerçekleşir ve hatta yarışlar veya zorluklar sırasında yapılır, bu da oyunu diğer yarış oyunlarından daha yaratıcı hale getirir. Etkinliklere veya çevrimiçi etkinliklere katılmak, oyuncuların kariyerlerine devam etmeleri, hatta olağanüstü araçlara erişmeleri için bir nimettir.

Drift Max Pro Para Hileli,

Drift Max Pro Para Hileli, oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için birçok heyecan verici içeriğe sahip gerçekçi bir 3D grafik yarış oyunudur. Oyun ayrıca daha fazla özellik veya diğer çevrimiçi etkinlikler sunarak oyuncuları sürekli olarak en son oyun etkinliklerine katılmaya teşvik eder. Zengin oynanışa, canlı grafiklere sahip harika bir 3D yarış oyunu arıyorsanız oyun sizi bekleyen potansiyel bir deneyim olacak.

Rating

3.8

( 4 Votes )
Please Rate!
Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı Oyunu

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (390 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı Oyunu Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı Oyunu
Drift Max Pro – Drift Araba Yarışı Oyunu 2.4.76 MOD
Ekim 16, 2021 390 MB

Mod İçeriği:

Ücretsiz Alışveriş/Tüm Kilitler Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

11 Yorumlar

 1. 2 yıl ago

  Drift Max Pro Apk gerçekten efsane bir oyunmuş sayenizde gördüm bağımlılık yapabilir 👍

 2. 2 yıl ago

  Drift Max Pro Apk oyunu oynamak çok daha güzel

 3. 2 yıl ago

  Uzun zamandir oynuyorum Drift Max Pro Apk hioeside var oynamanizi oneririm

 4. 2 yıl ago

  Drift Max Pro Apk çok keyifli bir araba yarış oyunu çok başarılı

 5. 2 yıl ago

  Arkadaşlar Koşun Drift Max Pro Apk Olarak İndirdim Param Sınırsız İstediğim Arabayı Alıyorum Süperrr.

 6. 2 yıl ago

  Drift Max Pro Apk gayet güzel ve eğlenceli bı oyun bn oynarken keyif aliyorummm

 7. 2 yıl ago

  Drift max pro oyunda para cok toplayamiyordum sizin sayenizde Drift Max Pro Apk yi indirdim ve artik cok para toplayabiliyorum tesekkur ederimmm.

 8. 2 yıl ago

  Güzel grafikleri var ne çok sevdim.Yaris simülasyon oyunlarından hoslananlara önereceğim bir oyun.Drift Max Pro Apk’yi indirin çok eğleneceksiniz.

 9. 2 yıl ago

  Drift Max Pro Apk oynadığım en iyi yarış oyunu sandık düşürme oranları gerçekten çok iyi 👍

 10. 2 yıl ago

  Efsane bir araba yarışı oyunu Drift Max Pro Apk

 11. 2 yıl ago

  Güzel.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X