Stickman Battle 2021

İsim Stickman Battle 2021… Stickman Battle 2021 is the most famous version in the Stickman Battle 2021 series of publisher SENSPARK
Yayıncı SENSPARK
Tür Strateji Oyunları
Boyut 65 MB
Versiyon 1.7.2
Mod Version 1.7.2
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 17 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Strateji Oyunları
4.1 ( 231 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • Ücretsiz alışveriş

NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
5/5 - (3 votes)

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk, Günümüz mobil platformlarında sayısız farklı oyun var ve her biri oyunculara sonsuz eğlence sağlamak için özel grafik motorları kullanıyor. Özellikle, her kişinin yaratıcılığının tek bir çöp adam karakteriyle sayısız şey yaratabileceği çöp adam tarzı grafik oyunları en popüler olanlardır. Bu grafikler onlarca yıldır yaygın olarak kullanılıyor ve oyunculara ulaşmak için farklı oyun türlerini kapsıyor. Buna strateji türleri de dahildir ve Stickman Battle 2021 oyun, içerik ve stickman grafiklerinden her şeye mükemmel bir örnektir. Ayrıca, bu oyunun etkileyici özelliği kullanıcı dostu içeriğidir ve oyuncular oyun sırasında çok sayıda şey geliştirebilir ve güçlü bir diziliş oluşturabilir.

Bu Makaleyi Keşfedin

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk


EKSTRA EĞLENCE İÇİN GENİŞ STRATEJİ OYUNU

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk,  içeriği her yaş için basit ve arkadaş canlısıdır ve daha da iyisi, oyuncuları eğlendirmek için büyük ölçekli taktik unsurlar kullanmasıdır. Bununla birlikte, strateji bir kez dahil olduğunda, oyuncu yaratıcı olmalı ve her zaman her savaş biriminin yeteneklerini incelemeli ve bunları çeşitli durumlarda etkili bir şekilde kullanmalıdır. stickman battle 2021 hile Bu konsept bu oyunda uygulanacaktı; bu nedenle, oyun çeşitliliği bu oyuna harika bir katkı oldu. Ayrıca, oyuncu orduyu geliştirmek için sürekli olarak geliştirmeli, araştırmalı ve birçok farklı eylem gerçekleştirmelidir, hatta savaş alanındaki yeni potansiyelleri keşfetmek için birimlerle etkileşime girmelidir.

Stickman Battle Legacy 2021 Apk

DAHA İYİ FORMASYON DEPLOY İÇİN BASİT ETKİLEŞİM

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk, bir strateji oyunu olmasına rağmen oyuncuların en fazla rahatlama ve konfora sahip olmasını istiyor, bu nedenle oyun, oyuncuların orduyu sorunsuz bir şekilde kontrol etmeleri için birçok yeni mekanik sunacak. Bununla birlikte, bu oyunda oyuncunun doğrudan sırayla savaş birimleri üretebileceği ve doğrudan düşman üssüne doğru yürüyüşe başlayabileceği dolaylı kadro oluşturma unsurları yoktur. Tabii ki, oyuncular yeni birimler oluşturabilir, konumlarını değiştirebilir ve dizilişteki her en ufak değişikliği doğrudan izleyebilir. Oyuncunun her şeyle etkileşimi, gerçek bir savaş alanı hissi vermek ve gerçek zamanlı strateji türünde üstünlüğünü göstermek için esnek ve canlıdır.

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk

YÜKSELTMEK VE ARAŞTIRMAK İÇİN ÇEŞİTLİ BİRLİKLER

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk, Oyuncunun seferi birçok farklı ülkeyi kapsayacak ve her birinin kendine has arazi ve iklim özellikleri var. Bu nedenle, bu oyunda askeri araştırma ve geliştirme sistemi esastır ve oyuncuların yenilmez bir ordu oluşturması da gereklidir. Her birimin özelliklerine bağlı olarak, performansları farklı ve çeşitlidir ve oyuncuya yeni birim dallarına dönüşmesi için birçok yeni fırsat sunar. Oyunun büyüklüğü, her şeyi dengeleme yeteneğidir ve her yükseltme kararının her durumda değerli olmasını sağlar. Gelecekte, oyuncu özel bir evrim aşamasına gelecek ve orduyu daha güçlü hale getirmek için ekipmanı veya diğer birçok şeyi yavaş yavaş değiştirecek.

Stickman Battle 2021 Stick Fight War Oyna

FAVORİ KAHRAMANLARINIZI BESLEYİN

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk, Bir savaş alanında, bir ordunun savaşa liderlik etmesi için her zaman bir kahramana veya görkemli generallere ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle oyun, oyuncuların en çok ilgilenen kahramanları topladığı ve eğittiği benzersiz bir kahraman sistemi sunar. Kahramanları özel kılan şey, becerilerinin tüm savaş alanını etkilemesi ve savaşı tersine çevirmek için sürekli olarak beceri veya güçlendirme kullanmasıdır. stickman battle 2021 mod apk android 1 Her kahramanın özelliklerine bağlı olarak, oyuncu onlara uygun pozisyonu atayacaktır, ancak savaşta nihayetinde otomatik olarak savaşırlar. Gelecekte, oyuncular özel etkinliklere katıldığında, ezici güce sahip ve oyuncuların tanık olduklarından daha üstün olan nadir ve efsanevi kahramanları alma fırsatına sahip olacaklar.

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk

KENDİNİZİ HAREKETE VE SONSUZ FETHİYE BIRAKIN

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk, Oyuncu savaşı sonsuzdur ve krallık boyunca sürecektir, bu nedenle oyuncunun zevk alacağı birçok aktivite vardır, ancak birçok şey oyuncunun ölümü karşılamasını ister. Harita içeriği, birçok şey yaratırken ve oyuncunun en güçlü orduyu inşa etmedeki yaratıcılığını teşvik ederken oyunu daha zengin hale getirecek. Ancak, oyuncunun savaş birimlerinin tümü her savaşta kaydedilmez, bunun yerine oyun boyunca kazandıkları özellikler ve beceriler kaydedilir.

Stickman Battle 2021 Hack Apk

GÜÇLÜ RELIC TOPLA VE ÜSLER OLUŞTUR

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk, Üs, oyuncuların savaş birimlerini en üste eğittiği ve boşta kalan kaynaklardan yararlandığı veya her şeyi geliştirdiği yerdir. Tabii ki, oyuncular burayı ev olarak görebilir ve oyuncunun her şeye sahip olduğu bir cennet tasarlamanın, inşa etmenin ve yaratmanın keyfini çıkarabilir. Oyun, üssün yanı sıra, dünya çapında ortaya çıkan ve tüm ordu için çeşitli efektler içeren bir kalıntı sistemi ekleyecektir.

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk

Stickman Battle Fight 2021 Mod Apk, oynanışı kullanıcı dostu ve basittir, ancak oyuncuların kendilerinin yaratıcılığa veya etkili stratejiler öğrenme yeteneğine ihtiyacı olacaktır. Oyun ayrıca oyuncuların büyük ölçekli savaş alanlarında eğlenmesini istiyor ve oyunculara yükseltme sisteminde, hatta derin bir kahraman sisteminde sürprizler sunuyor.

Rating

1.5

( 2 Votes )
Please Rate!
Stickman Battle 2021

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (65 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Stickman Battle 2021 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Stickman Battle 2021
Stickman Battle 2021 1.7.2 MOD
Ekim 21, 2021 65 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X