1945 Air Force

İsim 1945 Air Force: Airplane games … 1945 Air Force: Airplane games is the most famous version in the 1945 Air Force: Airplane games series of publisher ONESOFT
Yayıncı ONESOFT
Tür Oyun Makinesi Oyunları
Boyut 135 MB
Versiyon 9.16
Mod Version 9.16
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Oyun Makinesi Oyunları
4.5 ( 967 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Mücevher
*Mod oynarken interneti kapatın.
5/5 - (2 votes)

1945 Air Force Hile 2021 (MOD, Sınırsız Para), çeşitli uçakların kapsamlı şekilde özelleştirilmesi de dahil olmak üzere, İkinci Dünya Savaşı’nın en şiddetli it dalaşlarından bazılarını sunar.

1945 Air Force Hile 2021, Onlarca yıl, yavaş yavaş gelişen oyunların atılımını işaret etti. Oyuncunun eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için hem içeriği hem de biçimi değiştirirler. Aynı zamanda birçok türün birçok insanın hafızasında zaten kendine bir yeri var. Bunlardan bir tanesi de uçakların vurulmasıdır. Zaman boyunca, 1945 air force apk mod Chicken Invader gibi kaçınılmaz başarıya ulaşan birçok başlık ortaya çıktı. Yavaş yavaş, getirebileceği zorluk ve eğlence nedeniyle bazı oyuncular için bu oyunu oynamayı hala seviyorlar. Yani, bu türün bir tutkunuysanız veya eğlenceli bir oyun arıyorsanız 1945 Air Force: Airplane Shooting Game’i görmezden gelemezsiniz.


Bu Makaleyi Keşfedin

1945 Air Force Hile 2021

GRAFİKLER BASİT VE ANLAŞILIR

1945 Air Force bir uçakla atış oyunu türüdür ve oyun pazarında artık çok yeni bir tür değildir. Bu oyunu deneyimlemeye başladığınızda, günümüzün 3D oyunları kadar güzel olmayan o basit grafikleri göreceksiniz. 1945 air force hile 2020 Ama yine de uygun grafiklere sahip ve eğlence ihtiyaçlarını karşılıyor. Aynı zamanda, oyunculara gözlerinizi ayırmanız gerekmediği zamanlar da verir.

1945 Hava Kuvvetleri (MOD, Sınırsız Para) 1945 Hava Kuvvetleri (MOD, Sınırsız Para) 1945 Hava Kuvvetleri (MOD, Sınırsız Para)

1945 Air Force Hile 2021, Özenle hazırlanmış bir ortam sağlarken deneyimde rahatlık hissi sunar. Aynı zamanda, tüm uçak atış oyunları için gözlem her zaman bir zorunluluktur çünkü birçok düşman silahından tamamen dikkatli bir şekilde kaçınmaları gerekecektir. Ayrıca savaşlarda çok fazla karakterinizi (uçak) hareket ettirmek için çok fazla çaba harcamanıza gerek kalmayacak.

 

Oyuncu uçağı 2B düzlemde ve dikey olarak kontrol eder. Aynı türdeki birçok oyun gibi, karakteriniz ekranın alt kısmında hareket edecek ve yukarıda daha fazla uçak görünecektir. Silahlar çoğunlukla yukarıdan düşüyor, 1945 air force hile iphone bu yüzden herhangi bir hasar almadan onları hızlı bir şekilde atlatmaya veya patlatmaya dikkat edin. Ayrıca düşmanın türüne göre sayılarını da değiştiriyor.

 

HEYECAN VERİCİ YOLCULUKLARA KATILIN

1945 Air Force Hile 2021, Oyun, herkesin kolayca yaklaşabileceği bir oynama tarzına sahiptir. Aynı zamanda, uçak atış türünü seven bazı oyuncular, bu oyuna kesinlikle hemen alışabilir ve yavaş yavaş oyunun mekaniğini kavrayabilir. Oyuncular, karakteri hareket ettirmeye ve düşman hedeflerine ustaca ateş etmeye çalışacaklar. Bu oyunda genellikle yaptığınız iş olarak görülebilir.

Oyun size ekranın sol tarafında kolayca görebileceğiniz bir sağlık çubuğu veriyor. 1945 air force hile ios Aynı zamanda, sağda, yeniden hesaplanan düşmanların sayısıdır ve zamanla kademeli olarak artacaktır. Bu oyundaki başarı seviyenizi yansıttığı için bu sayıya dikkat etmeniz gerekecek. Oyun ekranının başlangıcında, düşmanın yüzdesini yok etmek gibi bir görev alacaksınız. Böylece bu hedefe ulaşmanın bir yolunu bulacaksınız.

1945 Air Force Hile 2021, Her uçağın, oyuncuya bazı zor durumlarda yardımcı olmak için bunları uygun şekilde kullanmak için tamamlayıcı becerileri vardır. Becerilerin hepsinin bir bekleme süresi vardır ve bunları yalnızca en zorlu koşullarda kullanabileceğiniz söylenebilir. 1945 air force hilesi
1945 air force level 40 Aynı zamanda, zamanla farklı boyut ve güçlerde daha fazla düşmanla karşılaşacaksınız. Bu nedenle, sahip olduklarınızı doğru şekilde kullanmak gerekir.

1945 Air Force Hile 2021 1945 Air Force Hile 2021

BİRÇOK ZOR GÖREVİN AŞIMASI

1945 Air Force Hile 2021, size ulaşılabilir bir oyun deneyimi sunar, ancak aynı zamanda belirli zorluklara da sahiptir. Bulabileceğiniz birçok farklı seviye olacak. Zafere ulaştıktan sonra çeşitli düşmanlarla mücadele etmeye başlayana kadar bir sonraki seviyeyi tamamlamak istemeye devam edeceksiniz. Yükseltme oyuncular için çok uzak olmadığında çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak.

1945 Air Force Hile 2021, İki ana yükseltme türüne ayrılabiliriz: 1945 air force hilesi düşmanlardan düşen öğeleri alarak yükseltmeler ve bazı destek ekipmanları ekleyerek yükseltme. Oyun sırasında sembollerle dolu çok sayıda yuvarlak eşya olacak ve güçlü saldırı saldırıları yapmak için bunları uygun şekilde almanız gerekecek. Bu kadar toplandığında, uçağın çıkardığı kıvılcımlar daha kapsamlı olacak ve düşmanları hızla yok edecek.

İki numaralı yükseltme, uçağın gücünü artırmak için birçok kaynak harcamanız veya düşmanlara saldırmak için ekstra uçak gibi destek ekipmanları eklemeniz gerektiğinde de önemlidir. 1945 air force elmas hilesi Yarış oyunlarındaki araba yükseltmelerine benzer. Bu nedenle para biriktirmek biraz zaman alır ve siz de bu parayı kullanmakta çok tereddüt edersiniz.

OYUN BÜYÜK BİR EĞLENCE ZAMANINI SUNAR

1945 Air Force Hile 2021, size tamamen basit ama daha az zorlayıcı olmayan bir oyun sunuyor. Bu nedenle, etkili bir şekilde eğlendirecek bir oyun arayan birçok izleyici için mükemmel şekilde uygundur. Oyun hala iyi grafiklere sahip ve onu deneyimlerken kendinizi ilginç hissedeceksiniz.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
1945 Air Force

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (135 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın 1945 Air Force: Airplane games Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

1945 Air Force: Airplane games Apk İndir
1945 Air Force: Airplane games Apk İndir apk
Ocak 20, 2024
1945 Air Force
1945 Air Force 9.16 MOD
Ekim 21, 2021 135 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

'dan daha fazlasıONESOFT

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X