Tinder

İsim Tinder- ücretsiz arkadaşlık uygula… Tinder- ücretsiz arkadaşlık uygulaması! is the most famous version in the Tinder- ücretsiz arkadaşlık uygulaması! series of publisher Tinder
Yayıncı Tinder
Tür Sosyal Ağ Uygulamaları
Boyut 53 MB
Versiyon 12.18.1
Mod Version 12.18.1
Content Rating 17 yaş ve üzeri yetişkin
Güncelleme 13 Ekim 2021
MOD Plus/Gold Kilitsiz
Android Android Sosyal Ağ Uygulamaları
3,3 ( 253 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Geri Sarma Kilidi Açık
3.5/5 - (61 votes)

Tinder Full Sürüm Tinder diğer arkadaşlık uygulamalarına benzemez. Yalnızca sıradan bir sosyal medya uygulaması da değil. tinder apk android Tinder seninle aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmanı sağlar. Yeni arkadaşlıklar, aşk, evlilik arıyorsan veya sadece buluşup sohbet etmek istiyorsan Tinder seni doğru kişiyle eşleştirecektir. Yeni insanlarla tanışmak ve bunu yaparken eğlenmek için en kolay yol!

Bu Makaleyi Keşfedin

Tinder Apk Hile

Tinder Full Sürüm Bugüne kadar 30 milyar eşleşme sağlayan Tinder®, yeni insanlarla tanışmak isteyenler için dünyanın en popüler uygulaması. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o çok güvendiğin arkadaşın gibi düşünebilirsin. tinder apk android 5 Nereye gidersen git insanlarla buluşma yardımcı olabiliriz! Buraya yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevreni genişletmek, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak veya hayatı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin. Bize boşu boşuna dünyanın en havalı arkadaşlık sitesi demiyorlar! . Her gün 26 milyondan fazla eşleşmenin kıvılcımını çakıyoruz. Kaç flört uygulaması bunu yapabilir ki?

Tinder Apk Mod

Tinder – En iyi arkadaşlık uygulaması:
Eşleş. Sohbet et. Buluş. Tinder’ı kullanmak son derece eğlenceli ve çok kolay: Birini beğenmek için Sağa Kaydırma™ özelliğini, pas geçmek için Sola Kaydırma™ özelliğini kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, tinder apk android 5.0 eşleştiniz demektir! Kurduğumuz sistem sayesinde, sadece her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşir. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. İlgini çeken profilleri incele, eşleşmelerinle çevrimiçi sohbet et ve sonra da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluşarak yepyeni bir deneyim yaşa.

Hadi başlayalım. Çöpçatanlık uygulamasını indir ve yeni insanlarla tanışmaya başla. Gittiğin her yere giden çöpçatanlık uygulaması! Unutma, eğer kararsız kalırsan sağa kaydır. Ne kadar seçeneğin olursa, hayat o kadar tatlı olur.

Tinder Apk Download

Dünyanın en büyük ve en ateşli bekârlar topluluğuna sahip arkadaşlık sitesi Tinder’e hoş geldin!

GOLD DÜNYASINA KATIL

Tinder Full Sürüm Tinder Gold™ abonesi olarak, birinci sınıf bir Tinder tinder apk android 6.0.1 deneyimi yaşayabilirsin: Passport, Rewind, sınırsız beğeni hakkı, her gün 5 Super Like, ayda bir Boost ve daha gelişmiş profil ayarları gibi özellikler seni bekliyor. Dur, daha bitmedi! Sürprizi sona sakladık. Seni beğenen kişileri, onları bulmana gerek kalmadan sana gösteren Gold Eşleşme özelliğiyle, sonuçsuz arayışlara son verip zamandan tasarruf edeceksin. Bunu kişisel çöpçatanlık hizmetin olarak düşün! 7 gün 24 saat boyunca, senin tarafından beğenilmeyi bekleyen eşleşme adaylarını karşına çıkaracak. Sadece arkana yaslan ve buz gibi içeceğini keyifle yudumlarken profilleri kaydırmaya başla. Dünyanın en ateşli arkadaşlık uygulaması eşleşmelerini kolayca bulmana yardımcı olsun!

Tinder Apk Android Oyun Club

Tinder Full Sürüm Tinder Plus veya Tinder Gold satın almaya karar verirsen, tinder apk android 5.1.1 ödeme Google Play hesabın üzerinden gerçekleşecek ve satın aldığın aboneliğin süresi dolduktan sonraki 24 saat içinde aboneliğin yenilenecektir. Otomatik yenilemeyi, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra istediğin zaman Play Store’daki ayarlardan kapatabilirsin. Mevcut Tinder Plus abonelikleri 9,99 $/Ay’dan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Mevcut Tinder Gold abonelikleri 14,99 $/Ay’dan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. tinder apk android 7.0  Fiyatlar ABD doları üzerindendir ve ABD dışındaki ülkelerde farklı olup haber vermeden değişim gösterebilir. Satın alınan aktif abonelik süresi boyunca abonelik iptal edilemez. Eğer Tinder Plus veya Tinder Gold almaya henüz karar vermediysen, Tinder’ı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsin.

Tinder Apk Hile

Tüm fotoğraflar, açıklayıcı olması amacıyla temsili olarak kullanılmıştır.

Gizlilik: https://www.gotinder.com/privacy
Koşullar: https://www.gotinder.com/terms

Rating

4

( 6 Votes )
Please Rate!
Tinder

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (53 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Tinder- ücretsiz arkadaşlık uygulaması! Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
3.5/5 - (61 votes)

Tüm Versiyonlar

Tinder
Tinder 12.18.1 MOD
Ekim 13, 2021 53 MB

Mod İçeriği:

Plus/Gold Kilitsiz

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X