True Fishing

İsim True Fishing… True Fishing is the most famous version in the True Fishing series of publisher Andromeda Coders
Yayıncı Andromeda Coders
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 200 MB
Versiyon 1.15.0.696
Mod Version 1.15.0.696
Total installs 1,000,000+
Content Rating Everyone
Güncelleme 26 Ekim 2021
MOD Premium/Sınırsız Para
Android Android Simulasyon Oyunları
4.4 ( 856 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Tüm ücretli özelliklerin kilidini açın
  • Sınırsız Para (Etkinleştirmek için her şeyi satın alın)
Rate this post

True Fishing Mod Apk, Oyun dünyası gerçekten çok çeşitlidir, katılımcıların tüm ilgi alanlarına hitap eder – bazıları korku oyunlarını sever, bazıları aksiyon oyunlarını sever. Ancak bazı oyuncular balık tutmak gibi zarif bir hobi bulmak istiyor. Bu nedenle yayıncı Andromeda Coders, True Fishing’i yayınladı . Balık tutma simülatörü, balık tutma oyunlarını sevenleri tatmin eder ve yoğun bir hayatın ortasında bir huzur duygusu getirir. Herhangi bir oyunun ayrıntılarını hızlıca öğrenelim!

Bu Makaleyi Keşfedin

True Fishing Mod Apk

Gerçek Balıkçılık.  Balık tutma simülatörü Gerçek Balıkçılık.  Balık tutma simülatörü

CANLI VE GERÇEKLİK GRAFİKLERİ

True Fishing Mod Apk, Balık tutmanın zarif hobisine tutkusu olan biriyseniz, insanların balık tutmak için genellikle huzurlu yerleri tercih ettiğini muhtemelen anlayacaksınız. Bu yüzden True Fishing oyununun yayıncısı çok gerçekçi ve canlı bir oyun alanı yaratmış. 3D grafikler tamamen gerçekçi bir şekilde resmedilmiş ve gerçekten iyi yapılmış. Oyuncular son derece geniş ve sessiz olan büyük bir gölde balık tutabilirler. Özellikle bu yerin görüntüsü çok gerçekçi ve son derece huzurlu bir his veriyor.


True Fishing Case, Oyuncunun uçsuz bucaksız bir denizde büyük kedileri aramaya bağımlı olması da mümkündür. Bu, oyuncular için heyecan verici ve zorlu bir deneyim olacak. Oyunda bulunan oltalar, solucanlar, bitkiler gibi öğeler de gerçekçi bir şekilde tasvir edilmiştir. Ayrıca görseller; oyundaki ses de oldukça iyi bir kombinasyon oluşturuyor. Bazen duruma göre hareketli olan soft müzikleri ile oldukça eksiksiz bir oyun ortaya çıkarmıştır.

ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE DİKKATLİ OLUN

True Fishing Mod Apk, Oyun, oyuncuların bir balık tutkunu görevine katılmalarını sağlar. True Fishing, oyunculara birçok heyecan verici deneyim yaşatacak. Diğer oyunlarda olduğu gibi, yayıncı oyunculara ekranda görüntülenen bir oyun talimatları sistemi verir. Bu, oyuncuların katılması için çok kolaydır. En önemli şey oltanızı kontrol etmektir. true fishing full apk, Oyuncular, balığa gittikleri yerin derinliğine uygun bir olta seçmek zorunda kalacaklar. Balıkları ısırmaya çekmek için ilgili yemi kullanmanın yanı sıra. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, balık tutarken oyuncuların uzun süre beklemesi gerekiyor. Bu oyun, katılımcıları sabırlı olmaya ve beklemeye yönlendirir.

Gerçek Balıkçılık.  Balık tutma simülatörü Gerçek Balıkçılık.  Balık tutma simülatörü

MUHTEŞEM VE MUHTEŞEM YENİ ÖZELLİKLER

True Fishing Mod Apk, yalnızca oyuncuların sabit bir oyun yeri ile denemeleri için değildir. 26’ya kadar tamamen farklı harita vardır; Her harita, oyuncuların keşfetmesi için yeni balık türlerine sahip olacak. true fishing tackle, Aynı zamanda oyuncuların balık tutarken de havanın değişmesine bağlı olarak farklı taktiklere sahip olmaları için kendi taktiklerine sahip olmaları gerekiyor. 200’den fazla balık türü çok çeşitli olduğu için oyun katılımcılara birçok sürpriz getirecek, değil mi? Oyuncular bir olta kullanmaya ek olarak, daha yüksek seviyelerdeyken iki olta ile balık avına da katılabilirler.

True Fishing Mod Apk, Sadece bu değil, oyun aynı zamanda oyunculara arkadaş da veriyor. Balık tutmak için aynı tutkuyu paylaşan insanlar, balık ararken karşılaştıkları hikayeleri paylaşacaklar. true fishing fanatic, Aynı zamanda en iyi “balıkçı”nın kim olduğunu bulmak için balıkçılık turnuvaları düzenlemek de mümkündür. Yukarıdakiler, oyunun getirdiği tüm heyecan verici şeyler değil. Basit bir oyundan daha fazlası olan True Fishing, inanılmaz derecede gerçekçi deneyimlere sahip bir oyun alanıdır.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
True Fishing

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (200 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın True Fishing Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

True Fishing
True Fishing 1.15.0.696 MOD
Ekim 26, 2021 200 MB

Mod İçeriği:

Premium/Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X