Smash Colors 3D

İsim Smash Colors 3D - Free Beat Color Rhy… Smash Colors 3D - Free Beat Color Rhythm Ball Game is the most famous version in the Smash Colors 3D - Free Beat Color Rhythm Ball Game series of publisher Badsnowball Limited
Yayıncı Badsnowball Limited
Tür Müzik Oyunları
Boyut 65.2 MB
Versiyon 0.6.9
Mod Version 0.6.9
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 30 Eylül 2021
MOD Sınırsız Para/VIP
Android Android Müzik Oyunları
4.4 ( 783 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (5 votes)

Smash Colors 3D Apk, oyuncunun topunu dikkatli bir şekilde hareket ettirdiği renkli bir müzik oyunudur. Geçmek için doğru renkleri bulmanız ve oyun gecesinin engellerinden kaçınmanız gerekecek. Aynı zamanda ilerlemenizi durdurabilecek birçok şey olacak, bu yüzden gözlerinizi oyundan ayırmanız zor olacak. Bu oyunun desteklediği şarkı sayısı da oyuncuları cezbeden ve beğendikleri şarkıları bulabilen bir etken.

Bu Makaleyi Keşfedin

Smash Colors 3D Apk

RENKLİ DÜNYAYA GİRİN


Smash Colars 3D v0.6.9 Apk Son Sürüm’de siz android severlere sınırsız para vip hileli olarak sunmuş buluınuyoruz. Oyun içerisindeki maddi zorluklardan dolayı uğraşmamanız için apk’yı sitemizden kurup gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.
Oyuncular Smash Colors 3D’de renkli bir dünyaya girecekler. Bir küreyi kontrol smash colors 3d – free beat color rhythm ball game edeceksiniz ve görünmez bir silindirin etrafında hareket edebileceksiniz. Bu silindirde oyuncular farklı renklerde çizgiler görecek ve yavaş yavaş gözlerinin önünde belirecek. Elbette kontrol ettiğiniz topun da rengi olacak ve aynı renk çizgilerin olduğu bir alana girerse ileri doğru hareket edebilecektir. Başka bir deyişle, farklı renkli çizgilere dokunursanız oyun duracaktır.

 

Bu oyundaki göreviniz tamamen anlaşılır bir şekilde ekranı sola veya sağa kaydırarak farklı renkli çizgilerin konumuna denk gelecek şekilde topu kontrol edeceksiniz. Oradan, kendi başınıza birçok zorluğun üstesinden gelecek ve deneyimlemeyi seçtiğiniz her şarkı için etkileyici başarılar smash colors 3d apk dayı elde edeceksiniz. Aynı zamanda, oyuncuların her zaman üstesinden gelmeleri gereken zorluklar olacak ve gözlerini önlerine çıkanlardan alamayacaklar.

Smash Colors 3D Oyna

AŞILMASI GEREKEN ENGELLER ÇEŞİTLİ
Smash Colors 3D’nin oyun ekranına adım attığınızda, şüphesiz çözmeniz gereken birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Müzikle ilgili herhangi bir oyunun sahip olduğu ilk unsur hızdır. Hızı artan bir seviye yaşayacaksınız ve diğer bir deyişle ne kadar ileri giderseniz oranınız smash colors 3d hack o kadar artacaktır. Bu nedenle, tamamen farklı bir renkteki çizgilere çarpma olasılığı olabilir. Aynı zamanda hız faktörü, renk değiştirme faktörü ile mükemmel bir şekilde birleşir.

smash colors 3d apk

Oyuncular, seviye boyunca sabit bir renk Smash Colors 3D Apk alacak ve farklı bir renk çemberinden geçerken renk değiştirebilecekler. Bu nedenle, geçmek için ilgili renk çizgisini seçmeniz gerekecektir. Rengi değiştirdikten sonra, hızlı hız nedeniyle tepki vermeye ve farklı bir renge dokunmaya zamanınızın olmayacağı bazı durumlar vardır. Oradan oyun ekranını tekrar deneyimlemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca aynı renkteki çizgiler bazen sandığınız kadar uzun olmayabilir.

Smash Colors Apk

smash colors 3d apk

Sabit uzunluktaki çizgilerin yanı sıra, herhangi bir pozisyonunda serbestçe hareket edebilir ve dokunabilirsiniz. Bunun aksine, uzunluklarını kısaltabilecek ve daralmış alanda hareket etmenizi gerektiren bazı renkli çizgiler olacaktır. Yukarıda belirtilen tüm smash colors apk download faktörler, üstesinden gelmeniz gereken belirli zorlukları beraberinde getirir. Aynı zamanda her şarkıda ne zaman çıkacağını bilemeyeceğiniz bu engeller var.

Smash Colors 3D Oyunu Oyna

ÇEŞİTLİ TÜRLERDE MÜZİK KÜTÜPHANESİ
Bir müzik oyunu söz konusu olduğunda, Smash Colors 3D’nin oyuncuların smash colors apk mod deneyimlemesi için desteklediği şarkıları kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Kullanıcıların beğendikleri şarkıları deneyimlemeleri ve seçmeleri için tamamen çeşitli bir kütüphanedir. Bu oyunda popüler şarkılar da görünecek ve oyuncuların fethetmesi için kilometre taşları belirleyecek. Her birinin ekranın üst kısmında bir ilerleme çubuğu var ve ne kadar ilerlediğinizi ve kaç yıldız kazandığınızı göreceksiniz.

Daireleri parçalamak için smash colors 3d pro apk parmağınızı hareket ettirin ve sürükleyin! Süslü ritimle hızınızı koruyun!
Ses kolay mı? Arzuluyorsun!!

smash colors 3d apk

【Oynaması kolay】
➤ Daireleri çarpmak için topu tutun ve sürükleyin.
➤ Farklı Renklerden kaçının!
➤ Çevreleri kaçırmayın!
➤ Bağımlılık Smash Colors 3D Apk yaratan zorlukların ritmini takip edin.
➤ Mükemmel kombinasyonlarınızla arkadaşlarınızı etkileyin.

【Oyun özellikleri】
➤ BASİT Oyun Kontrol Deneyimleri🕹️
➤ Farklı Zevklere Uyan Şarkı Miktarları (100+ Şarkı güncellenecektir)🎶
➤ Seçim için Çok Çeşitli Sahneler ve Öğeler 🌄

Topunuz bir tank gibi inişini engelleyen rengarenk dairelere smash colors app çarpıyor, ancak farklı bir tanesine çarparsanız her şey bitiyor! Topun paramparça oluyor ve düşmeye yeniden başlaman gerekiyor.

Şimdi dene! Müzik severler kesinlikle sevecek!

Herhangi bir yapımcı veya plak şirketi, Smash Colors 3D Apk  oyunda kullanılan müziklerden herhangi biriyle ilgili bir sorun yaşarsa, lütfen bize e-posta gönderin ve gerekirse derhal silinecektir (kullanılan resimler de buna dahildir).

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Smash Colors 3D

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (65.2 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Smash Colors 3D - Free Beat Color Rhythm Ball Game Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Smash Colors 3D
Smash Colors 3D 0.7.4 MOD
Ekim 28, 2021 50 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/VIP
Smash Colors 3D
Smash Colors 3D 0.6.9 MOD
Eylül 30, 2021 65.2 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/VIP

'dan daha fazlasıBadsnowball Limited

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X