DNS Changer Pro

İsim DNS Changer Pro… DNS Changer Pro is the most famous version in the DNS Changer Pro series of publisher BGNmobi
Yayıncı BGNmobi
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 11 MB
Versiyon 1282r
Mod Version 1282r
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD Pro Özelliklerin Kilidi Açık
Android Android Araçlar Uygulamaları
4.6 ( 717 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (7 votes)

DNS Changer Android Apk, cihazınızın kullandığı ağı kontrol etmenize ve DNS’yi yönetmenize ve değiştirmenize yardımcı olur. Engellenen web sitelerine erişmek veya internetinizi hızlandırmak daha kolay

Bu Makaleyi Keşfedin

DNS Changer Android Apk

DNS DEĞİŞTİRMENİZ İÇİN NEDENLER

DNS Changer Android Apk, gelirken, kullanıcıların cihazınızdaki DNS adreslerini özgürce değiştirmelerine izin verilecektir. Bazı olumlu sonuçlar alacaksınız ve bu, bağlantı hızınızı ve çalışmanızı etkilemeyecek bir uygulamadır. dns changer pro apk Her şey genellikle yolunda gidiyor, ancak en önemlisi, cihazınızın standart bir VPN’den daha hızlı çalışmasına yardımcı olacak. Bu nedenle, bu uygulamanın çekici faydalarını keşfetme ve deneyimleme fırsatına sahip olmak için DNS Changer’ı yüklemenizi öneririz. Ayrıca burada, herhangi bir web sitenizden veya uygulamanızdan daha fazla bilgi alacaksınız.

DNS Changer Pro 1 – dns changer 6 DNS Changer Pro 2 – dns changer 5

BU UYGULAMAYI BAĞLAMAK VE KULLANMAK İÇİN

DNS Changer Android Apk, Bu uygulama, mükemmel tarama performansının ve güçlü sinyallerin keyfini çıkarmanızı ve deneyimlemenizi mümkün kılacaktır. Bazı oyuncular, dns changer root apk oyunu sorunsuz ve ağdan herhangi bir kesinti olmadan bitirebilir. Birçoğu inanılmaz derecede ilgileniyor ve ağ modunun çok güçlü olduğu konusunda derinden etkilendiler. Tek bir basit adımla, bu uygulamayı herhangi bir kayıt aşamasına geçmeden kullanabilirsiniz.

ARAYIN VE DNS SUNUCUSUNA BAĞLANIN KEYİFİ

DNS Changer Android Apk, Bu uygulamayı kullanırken en hızlı ve en akıllı şekilde sunucu arama ve bağlanma hakkına sahipsiniz. Sadece bu değil, performansınızı ve gezinme hızınızı geliştirmeli ve iyileştirmeli ve kendi rahat geri bildirim alanınızı oluşturmalısınız. Aklınızda bulundurmanız gereken önemli şey gecikmenin üstesinden gelmektir. dns changer pro Etrafımızda sürekli meydana gelen durumlarla başa çıkmak için hızlı ve çevik olun, bu nedenle her durumda daha yenilikçi ve daha esnek olun.

DNS Changer Android Apk DNS Changer Android Apk

WIFI VE MOBİL VERİ AĞINI ÜCRETSİZ DESTEKLEYİN

DNS Changer Android Apk, Bu yardımcı uygulamayı kullanırken, birçok modda Wi-Fi ağları veya mobil veri ağları tarafından destekleneceksiniz: 2G, 3G, 4G, 5G. Bu herkes için yararlıdır; dns changer apk root gittiğiniz her yerde ağ sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok. Üstelik ücretsiz olarak da sağlanıyor, bu nedenle dünyanın her yerinden birçok insanın dikkatini çekti. Bu uygulamanın verilere hızlı bir şekilde göz atmanıza ve daha fazla zaman kazanmanıza yardımcı olması.

DNS Changer Android Apk DNS Changer Android Apk

ARAYÜZ TASARLANMIŞTIR, ÇOK SEÇİCİ DEĞİL

DNS Changer Android Apk, Üretici, kullanıcılara açıklayıcı ve ayrıntılı bir arayüz sağlamıştır. Burada size bilmeniz gereken tüm bilgileri verir. Görüntüler oldukça basit, çok telaşlı değil, dns changer apk pro kullanıcıların benzersiz ve yeni bir alanın keyfini çıkarmasını sağlayacak şekilde renklendirilmiştir. Aklınızda bulundurmanız gereken en akılda kalıcı şey, daha fazla yeni özelliğe sahip olmamıza, çok fazla fark yaratmamıza, uygulamayı daha çekici hale getirmemize yardımcı olmak için Android sürümlerini düzenli olarak yükseltmeniz ve güncellemeniz gerektiğidir. dns changer apk full Kullanım mükemmel hale gelir. Birlikte deneyimlemek için bu uygulamaya daha fazla arkadaş veya aile üyesi davet etmeyi unutmayın.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
DNS Changer Pro

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (11 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın DNS Changer Pro Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (7 votes)

Tüm Versiyonlar

DNS Changer Pro
DNS Changer Pro 1282r MOD
Ekim 21, 2021 11 MB

Mod İçeriği:

Pro Özelliklerin Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X