DNS Changer Android Apk v1282r Hileli MOD (PRO Kilitler Açık) İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

DNS Changer Pro

Android Android Araçlar Uygulamaları
İsim DNS Changer Pro DNS Changer Pro is the most famous version in the DNS Changer Pro series of publisher BGNmobi
Yayıncı BGNmobi
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 11 MB
Versiyon 1282r
Mod Sürümü 1282r
Toplam Yükleme 10,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Pro Özelliklerin Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 764 Kişi
4.6 ( 479 ratings )
Price: $0
İndir
5/5 - (7 votes)

DNS Changer Android Apk, cihazınızın kullandığı ağı kontrol etmenize ve DNS’yi yönetmenize ve değiştirmenize yardımcı olur. Engellenen web sitelerine erişmek veya internetinizi hızlandırmak daha kolay

DNS Changer Android Apk

DNS DEĞİŞTİRMENİZ İÇİN NEDENLER

DNS Changer Android Apk, gelirken, kullanıcıların cihazınızdaki DNS adreslerini özgürce değiştirmelerine izin verilecektir. Bazı olumlu sonuçlar alacaksınız ve bu, bağlantı hızınızı ve çalışmanızı etkilemeyecek bir uygulamadır. dns changer pro apk Her şey genellikle yolunda gidiyor, ancak en önemlisi, cihazınızın standart bir VPN’den daha hızlı çalışmasına yardımcı olacak. Bu nedenle, bu uygulamanın çekici faydalarını keşfetme ve deneyimleme fırsatına sahip olmak için DNS Changer’ı yüklemenizi öneririz. Ayrıca burada, herhangi bir web sitenizden veya uygulamanızdan daha fazla bilgi alacaksınız.

DNS Changer Pro 1 – dns changer 6DNS Changer Pro 2 – dns changer 5

BU UYGULAMAYI BAĞLAMAK VE KULLANMAK İÇİN

DNS Changer Android Apk, Bu uygulama, mükemmel tarama performansının ve güçlü sinyallerin keyfini çıkarmanızı ve deneyimlemenizi mümkün kılacaktır. Bazı oyuncular, dns changer root apk oyunu sorunsuz ve ağdan herhangi bir kesinti olmadan bitirebilir. Birçoğu inanılmaz derecede ilgileniyor ve ağ modunun çok güçlü olduğu konusunda derinden etkilendiler. Tek bir basit adımla, bu uygulamayı herhangi bir kayıt aşamasına geçmeden kullanabilirsiniz.

ARAYIN VE DNS SUNUCUSUNA BAĞLANIN KEYİFİ

DNS Changer Android Apk, Bu uygulamayı kullanırken en hızlı ve en akıllı şekilde sunucu arama ve bağlanma hakkına sahipsiniz. Sadece bu değil, performansınızı ve gezinme hızınızı geliştirmeli ve iyileştirmeli ve kendi rahat geri bildirim alanınızı oluşturmalısınız. Aklınızda bulundurmanız gereken önemli şey gecikmenin üstesinden gelmektir. dns changer pro Etrafımızda sürekli meydana gelen durumlarla başa çıkmak için hızlı ve çevik olun, bu nedenle her durumda daha yenilikçi ve daha esnek olun.

DNS Changer Android ApkDNS Changer Android Apk

WIFI VE MOBİL VERİ AĞINI ÜCRETSİZ DESTEKLEYİN

DNS Changer Android Apk, Bu yardımcı uygulamayı kullanırken, birçok modda Wi-Fi ağları veya mobil veri ağları tarafından destekleneceksiniz: 2G, 3G, 4G, 5G. Bu herkes için yararlıdır; dns changer apk root gittiğiniz her yerde ağ sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok. Üstelik ücretsiz olarak da sağlanıyor, bu nedenle dünyanın her yerinden birçok insanın dikkatini çekti. Bu uygulamanın verilere hızlı bir şekilde göz atmanıza ve daha fazla zaman kazanmanıza yardımcı olması.

DNS Changer Android ApkDNS Changer Android Apk

ARAYÜZ TASARLANMIŞTIR, ÇOK SEÇİCİ DEĞİL

DNS Changer Android Apk, Üretici, kullanıcılara açıklayıcı ve ayrıntılı bir arayüz sağlamıştır. Burada size bilmeniz gereken tüm bilgileri verir. Görüntüler oldukça basit, çok telaşlı değil, dns changer apk pro kullanıcıların benzersiz ve yeni bir alanın keyfini çıkarmasını sağlayacak şekilde renklendirilmiştir. Aklınızda bulundurmanız gereken en akılda kalıcı şey, daha fazla yeni özelliğe sahip olmamıza, çok fazla fark yaratmamıza, uygulamayı daha çekici hale getirmemize yardımcı olmak için Android sürümlerini düzenli olarak yükseltmeniz ve güncellemeniz gerektiğidir. dns changer apk full Kullanım mükemmel hale gelir. Birlikte deneyimlemek için bu uygulamaya daha fazla arkadaş veya aile üyesi davet etmeyi unutmayın.


İndir DNS Changer Pro

Şimdi İndir (11 MB)

Artık DNS Changer Pro 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (7 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir