Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Dream Hospital… Dream Hospital is the most famous version in the Dream Hospital series of publisher Yboga doo
Yayıncı Yboga doo
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 100 M
Versiyon 2.2.20
Mod Version 2.2.20
Total installs 5.000.000
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 8 Haziran 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.2 ( 766 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk, İnsan hayatının en önemli ve değerli varlığı olan ve onsuz hiçbir şekilde hiçbir şey yapılamayan sağlık, ancak bu dünyada çok az insan buna dikkat ediyor. Sağlığımız ve durumumuz iyiyken, çeşitli yönlerden ve minnetle ve uzun bir süre buna odaklanmadıktan sonra onu beslemeyi ve tadını çıkarmayı unuturuz. Bir gün hastalanıp hiçbir şey yapamadığımız zaman gelir ve çoğu sağlığına kavuşmak ister.

Sağlık, bir kez kaybedildiğinde tekrarı olmayan bir şeydir ve bu alışılmış hatalara göre insanlar hastalanmakta ve çeşitli hastalıklara yakalanmaktadır. Neredeyse tüm insanların bir miktar morbiditesi var ve sonuçta çok fazla hastanemiz var. Bundan sonra bile hastanelerdeki kapasite, karşılayabileceğinden çok daha fazla. İnsanların yararlanabilmesi için bu segmentteki değişikliği geri ödeme fırsatı elde etmek istiyoruz.

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

O zaman işte hayalinizdeki oyun The Dream Hospital Mod Apk. Bu oyunda, bazen Sağlık Müdürü veya Doktor rolüne atanacaksınız ve önemli olan, mevcut durumu her boyutta ve formatta eğlenceli bir duruma getirmeniz gerekiyor. Sağlık yöneticisi olarak, temelden ileri seviyeye kadar her şeyi yönetmeniz ve her ayrıntıya odaklanmanız gerekir.

Bir Sağlık Müdürü olarak, finanstan nakit akışına, personelden yönetime, hemşirelerden doktora, ekipmandan aksesuarlara kadar hastanelerin tüm sorumluluklarını yerine getireceksiniz. Her ihtimal kararınızı bekler ve her iş size bağlıdır. Kararlı bir şekilde ayağa kalkın ve katı veya yumuşak bir gerekli kararı alın, ihtiyaçlara göre personel kiralayın veya kovun, hastalarınıza mümkün olan en iyi yöntem ve ekipmanla hizmet verin. 

Bu Makaleyi Keşfedin

Dream Hospital Mod Apk ile sınırsız paranın tadını çıkarın

Dream Hospital Mod Apk, kullanıcıları gerçekmiş gibi hissettirmek için ultra Hd 3d grafikler ve gerçekçi görsellerin özümsenmiş bir şekilde hayalinizdeki işleri gerçekleştirmek için hepsi bir arada bir destinasyondur. Sonuçta, tıp endüstrisinin tüm yönlerini kusursuz bir şekilde kapsayacak şekilde oyunu geliştirmeye odaklandılar.

Odak, her küçük ayrıntıda bozulmadan tutuldu. Burada, gerçekte nasıl çalıştığını deneyimlemek için zemin seviyesindeki her şeyi yöneten, sağlık hizmeti yöneticisi rolüne hizmet ediyorsunuz ve bunun için, özellikle her ayrıntıya odaklanmanız gerekiyor.

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Hastalara daha iyi bir yaklaşımla ve mümkün olan tüm dünya standartlarında teknik yöntem ve ekipmanla hizmet veriyorsunuz – personel, finans, yatırım, iş yönetimini son derece mantıklı ve gelişmiş bir şekilde yönetiyorsunuz. Hastanenizin itibarını artırmak için daha iyi hizmet vermelisiniz ve bunun için daha iyi araçlara ihtiyacınız var ve bunun için de paraya ihtiyacınız var.

Bu Dream Hospital Mod Apk oyunu, bu değiştirilmiş varyantta hazırdır ve daha iyi performans göstermenize yardımcı olur; Bu sürüm, oyundaki reklamları köklendirmeye ve devre dışı bırakmaya gerek duymaz. Dream Hospital Mod Apk oyunu Antivirüs ve antiban özellikleri ile güvenli ve emniyetli bir oyun ortamı sağlar.

Hastayı Daha İyi Bir Yaklaşımla Tedavi Etmek’

Dream Hospital Mod Apk, bu tıp alanını keşfetmek isteyen her oyuncunun ihtiyacına hitap eden ve bunun için tüm işlevsellikleri ve özellikleri sağlayan bir oyundur. Sağlık Müdürü olarak, her hastanın önce net bir şekilde kontrol edilmesini, ardından teşhis edilmesini ve daha sonra tüm detayları ve nüansları büyük bir titizlikle teşhis edilmesini sağlayabilirsiniz.

Detay yöntemleri ve raf ömrü bulunabilirliğini sağlayan, her ürünün son kullanma tarihini kontrol eden, hijyene özen gösteren, her şeyi kontrol eden ve hastalarla konuşan doğru yaklaşım yanınızda olmalı, sorunlarını çözmeye çalışmalı ve gerekli bakımı sağlamalıdır.

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İyi İşinizle Hastaneyi Genişletin

Ayrıca daha iyi yönetime odaklanmalısınız ve buna iyi bakılırsa genişlemeniz otomatik olarak başlayacaktır. Sadece hastaya odaklanın, sorunlarını çözün, doğru şekilde teşhis edin ve ne zaman gerekli bakım ile birlikte gerçek tedavi görecekler.

Sizi kesinlikle terfi ettireceklerinden ve size olan güvenleri yüksek olduğu için kendileri veya yakınları için tekrar geleceklerinden çok, sıkı çalışmanız sayesinde daha iyi olacaklardır. Bu şekilde giderseniz, o zaman hızlı bir şekilde genişletebileceğiniz parayla, operasyonel kapasite artacak ve böylece daha azdan daha fazlasını elde etmek için akıllıca para yatıracaksınız.

İhtiyaçlarınıza Göre Kiralayın ve Ateş Edin

Dream Hospital Hileli Apk, sizi sağlık yöneticisi yaparak size sorumluluklar atayarak ancak bilmeniz gerektiği gibi güç ve yetkiye geliyor. Bu nedenle, ilerleme kaydetmek istiyorsanız, olumlu taraflara ve sizi çok ileriye taşıyacakları değerli varlıklara odaklanın.

Bu nedenle, ihtiyaca göre, işe uygun daha nitelikli ve yetenekli çalışan adayları işe alın ve yanlış çalışmaya ve müşteriye daha az verimli ve etkili davranmaya çalışanları kovun. Hastalarınız için mümkün olan en iyi tedavileri sağlamak için her kategoriden uzmanları işe almak için daha fazla yatırım yapın.

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Tüm İhtiyaçları İnşa Edin ve Birlikte Büyüyün 

Sağlık yöneticisi ve Doktor olarak, içeriden dışarıya altyapıya aşırı derecede odaklanıyorsunuz ve hastanızın uyum sağlamasına veya herhangi bir sorun yaşamasına gerek kalmadan hemen gerekli büyük aksiyonları alıyorsunuz. Acil servisler, çoklu hastalıkların teşhis bakımları, patolojiler, eczaneler ve iyi hijyen tuvaletleri, salonları ve daha fazlasını yapın.

En iyi ekipmanı ayarlayın ve buna göre uygun hastalığı teşhis etmek için uzmanlar getirin ve hastalara en ucuz ve mümkün olan en iyi çözümü sunmaya çalışın. Hastanenizin pazardaki itibarını artırmak için ameliyathaneler, ameliyathaneler ve tıbbi oyun odaları inşa edin.

Araştırmaya Yatırım Yapın ve Herkesten Daha Fazlasını İsteyin

Sıkı bir Patron olun, sıkı çalışın ve iş arkadaşlarınızdan ve personelinizden de aynısını bekleyin; Personelinizin verimliliğinden ve bilincinden en iyi şekilde yararlanmanızı isteyin. Ekibinize üzerinde çalışmak için zamanında hizmet ve pozisyonlar sağlayın. En yaygın hastalıklara kolay ve etkili bir çözüm bulmak için farklı tedaviler ve ilaçlar bulmak için zor kazanılan paranızı yatırın.

Pazarda farklı ve benzersiz bir itibar yaratmak için yeni teknolojiler, tedaviler, ilaçlar ve yöntemler için araştırma yapın. Anında ihtiyaç duyulan hastalara hizmet vermek için ambulansları başlatın ve şehirdeki diğer oyuncularla rekabet edin.

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Nihai Karar

Ultra Hd grafiklerin simüle edilmiş süreci ile hastane endüstrisinin tüm deneyimlerini en verimli ve etkili bir şekilde karşılayan Dream Hospital Mod Apk’yı indirin. Sağlık hizmetleri yöneticisinin aktif rolünü üstlendiğinde, hizmetleri ve hastanenizi geliştirmek ve genişletmek için her şeyi temelden ileri seviyeye kadar yönetmeniz ve odaklanarak çalışmanız gerekir. Hastalarınıza daha iyi hizmet vermeniz ve hastanenizin itibarını arttırmanız gerekiyor.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (100 M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Dream Hospital Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk 2.2.20 apk
Haziran 8, 2022 100 M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X