European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim European War 7… European War 7 is the most famous version in the European War 7 series of publisher EasyTech
Yayıncı EasyTech
Tür Strateji Oyunları
Boyut 148 M
Versiyon 1.5.8
Mod Version 1.5.8
Total installs 100.000
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 6 Haziran 2022
Android Android Strateji Oyunları
4.3 ( 773 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Tüm bu saldırgan savaş tutkunları, Krallığı ve tüm imparatorluklar üzerinde süper gücü kurmak için Ortaçağ zamanlarında en acımasız ve en kararlı General olma deneyimine katılabilir ve deneyimleyebilir. Tüm Avrupa mücadelelerini en üst düzeyde ele geçirmeye çalışan güçlü krallıklar arasındaki savaşların, savaş alanlarının, coşkulu yöntemlerin ve destansı kavgaların bolluğuna dalın. Sonsuz Manevralar ve Ortaçağ çağının destansı heyecanı ve savaşları ile kendi hikayenizi yazmak için strateji oluşturma. European War 7 Mod Apk, epik savaş serisinin sonsuz yolculuğunda bir fenomen devamıdır. Hikaye, Barbarların işgali sırasında Roma İmparatorluğu’nun sona ermesiyle başlar ve tüm Avrupa öfkeden acı çeker. Ulusun her yerinde kaosa, savaşlara, muharebelere, mücadelelere, hayatta kalmaya, sefalete vb. dayanır; böyle bir durumda,

European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

World Empire Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Vikingler, Bretonlar, Franklar vb. gibi yeni ve güçlü İmparatorluklar ortaya çıktı ve güç hırsı için yeni mücadeleler ve savaşlar dizisine ilham verdi. Savaşların kahramanca eylemleri ve dönüşümleri, Orta Çağ’da hak edenin egemenliğini kurma yolunda ilerliyor. Hiç şüphesiz tarih severler ve agresif kullanıcılar için en iyi oyunlardan biridir. Orta çağdaki sürekli savaşların ve öfkelerin kanla yazılmış hikayeleri, mevcut iktidarı tahttan indiren olaylar Avrupa dünyasını sarstı. Bir dizi savaş ve kan döküldü, yüzlerce epik destan ve savaşlara katılan farklı uluslar vardı – 120 popüler kampanyayı ortaya çıkaran 14 acımasız bölümün anlatımı. Çeşitli askeri teçhizat ve teçhizatlar daha iyi dövüşler sağlar. Tarihi el sanatları, silahlar, toplar, cephanelik vb. ve temel birliklerin yanı sıra seçilecek süper birimler. Cengiz Han, I. Richard gibi tarihin bazı seçkin karakterlerinin rolünü oynayın, şehirler inşa edin, kaynakları düzenleyin, iş ve vergi sistemleri, politika ve gelir geliştirin. Üstelik imparatorlukların efsanevi yükselişi.

Bu Makaleyi Keşfedin

Avrupa Savaşı 7 Mod Apk

European War 7 Mod Apk, oyun öğelerini geliştirmek için çeşitli hileler ve hile kodları ile birlikte gelen orijinal oyunun en özgün ve çalışan modlarından biridir. Web sitemizden ücretsiz olarak indirebileceğiniz özgün çalışma modlarından biridir. Sınırsız para ve araçları, becerileri, silahları, birlikleri, birimleri, gelişmeleri vb. yükseltmek için sınırsız para ve puan. Bu modda ücretsiz olarak seçim yapabileceğiniz ve rol oynayabileceğiniz, kilidi açılmış güç, savaş teçhizatı ve askeri teçhizat için tüm güçlü tarihi Komutanların kilidi açıldı. Ayrıca, oyun mağazasından herhangi bir ekipman veya öğeyi ücretsiz olarak satın alabileceğiniz erişilebilir alışveriş işlevlerine de sahip oluyorsunuz. Size özel, kesintisiz bir oyun deneyimi sunmak için tüm reklamlar engellenir ve kaldırılır. Bu sürümü kurarken köklendirme gerekmez ve antiban ve antiviral özellikler sağlar.

European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Özellikler

European War 7 Mod Apk, yüzlerce İmparatorluğa karşı şiddetli savaş ve muharebe faaliyetlerini kullanmak için bazı özel işlevlere ve destansı özelliklere sahiptir. İmparatorluğunuzun yükselişi çok temel bir yaklaşıma dayanıyor ve tek başına savaş yerine çeşitli şeylere odaklanmak şart.
Bu nedenle, yaklaşımda size biraz yardımcı olmak için aşağıda bazı işlevler tartışılmıştır;

Yüzlerce ikonik savaş ve 14 kanlı bölümde

European War 7 Mod Apk, 14’ten fazla bölümde tasarlanmış derinlemesine savaşlara ve savaşlara sahiptir. Birçok savaş alanında yaratıcı ortaçağ zamanının savaşlarını ve imparatorluklara karşı savaşlarını keşfedeceksiniz. Yakınlarda yüzlerce savaş meydana gelir ve olağanüstü ilgi unsurları sunar. Bölümler, yaklaşık 150’den fazla ülke ve güçleri ile yaklaşık 120 savaş kampanyasını ve muharebesini kapsamaktadır. Kutsal Roma İmparatorluğu’nun Barbar istilaları ile çöküşünden sonra, Avrupa’da işler tamamen değişti ve orta çağda yeni bir iktidar mücadelesi başladı. Bu, olayların ve tarihi maçların tasarlandığı zamandır. Bir krallığın sorumluluğunu üstlenecek ve politikası, geliri, taktiği, gelişimi, vatandaşların refahı, askeri teçhizatı, birliklerin gelişimi vb.

European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Yüce gücün yükselişi bekliyor.

Herhangi biri Avrupa mücadelesinin kaderini belirleyebileceğinden, kullanıcıların burada meydana gelen savaşlar ve muharebeler için stratejilere odaklanması gerekiyor. İmparatorluğunuzu ve General’inizi yönetiyorsunuz, bu nedenle tüm Warfield’ı sallayabilecek öğeleri aramak çok önemlidir. Yani bu savaş mücadelesinde, güçlü birliklerinizle düşmanları ele geçirmek için çeşitli silahlar ve askeri teçhizatlar var. 30’dan fazla savaş teçhizatı ve Orban’ın topları, Dromon, Viking Uzun Gemileri vb. dahil olmak üzere yaklaşık 60 askeri eşya, kuvvetlere saldırır ve Treasures Pharoah, Knights Templar, Solomon, John Lackland, vb. gibi diğer krallıklarda saklı hazineleri arar.

Mighty Tarihi Generaller ve seçkin ordu birlikleri

European War 7 Mod Apk, kullanıcılara savaşlardaki güçlü varlıklarını işaretlemek için çeşitli seçenekler sunmalıdır. Richard I, Cengiz Han, Joan of Arc, William Wallace vb. dahil olmak üzere orta çağdaki şiddetli güçlerden Generalleri seçeceksiniz, böylece bir dizi savaşta sizin tarafınızdan savaşacaklar, böylece imparatorluğunuzu kurmanıza yardımcı olabilecekler. Ordu, savaşlarda en hayati rolü oynar ve bu nedenle yaklaşık 300 temel ordu ve yaklaşık 30 ikonik birlik arasından seçim yapabilirsiniz; düşmanlarla başa çıkmak ve rakiplerin tüm varlığını yok etmek için çok güçlü olan Tapınak Şövalyeleri, Hastane Şövalyeleri, Töton Şövalyeleri vb. Ayrıca, kuruluş ve kalkınma üzerinde işbirliği içinde çalışmak için diğer imparatorluklarla ittifaklar oluşturabilirsiniz.

European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

European War 7 Mod Apk’yı indirin ve kendinizi Roma İmparatorluğu’nun tarihi zamanlarına bırakın. Yükselişinizle tüm Avrupa medeniyetine hükmetmek için Generalinizi ve ardından Krallığınızı seçin. Sokaklarda sefalet ve kan dolaşımı olan pek çok kavgaya karşı eşsiz savaşlar ve şiddetli savaşlar. Askeri ve farklı türdeki kuvvetler. Destansı savaşlarla başa çıkmak ve genel olarak kuralı oluşturmak için çeşitli silahlar ve ekipmanlar. Bu modda, karakter, silahlar, birlikler ve daha fazlası dahil olmak üzere her şeyi yükseltmek ve kilidini açmak için ücretsiz, ücretsiz alışveriş, gelişmiş hackler ve sınırsız para için her şeyin tadını çıkaracaksınız.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (148 M)

İndirmek için şuanda Hazırsın European War 7 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
European War 7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.5.8 apk
Haziran 8, 2022 148 M

'dan daha fazlasıEasyTech

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X