Westland Survival

İsim Westland Survival… Westland Survival is the most famous version in the Westland Survival series of publisher Helio Games
Yayıncı Helio Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 198 MB
Versiyon v2.0.0
Mod Version v2.0.0
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 28 Eylül 2021
MOD Mega Menü/VIP/Ücretsiz El Sanatları
Android Android Macera Oyunları
4.4 ( 253 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Mega Menü/VIP/Ücretsiz El Sanatları
5/5 - (1 vote)

Westland Survival Mod Apk Westland Survival (MOD APK, Menu Mega/VIP/Free Craft), çorak arazinin şiddetini ve potansiyel tehlikelerini deneyimlemek için eski batı konseptini kullanan bir hayatta kalma oyunudur.

Bir batı kasabasında yaşayacağınız Westland Survival. Oyuncular, herhangi bir oyuncunun seveceği ve kendilerine meydan okumayı dört gözle bekleyeceği çeşitli tehlikeler yaşayacaklar. Aynı zamanda deneyimleyebileceğiniz ve oyunun içine girebileceğiniz birçok şey olacak. Ayrıca oyun sırasında karakter için her zaman yeni şeyler bulacaksınız.

BATI’DA ŞEHİR DENEYİMİ
Buradaki ortam, ilk deneyimde herhangi bir oyuncuyu çekebilecek güzel westland survival pc bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda oyuna başlamak için yaşanan kaos da dahil olmak üzere burada oluşabilecek aktiviteleri deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız.

Bu Makaleyi Keşfedin

Westland Survival Apk İndir

Oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış westland survival apk 1.8.2 açısıyla kontrol edecek ve buldukları çevredeki bir dizi öğeyle etkileşime girecekler. Aynı zamanda, sol taraftaki gezinme düğmeleri ve sağ taraftaki ilgili eylemler olarak kontroller hala tamamen tanıdık. Oyun, bu oyunun ortamında gezinmek isteyenler için belirli destekleyici unsurlar sunar. Böylece bu hedefler için kolayca harekete geçebilirler.

Westland Survival 1 – westland survival 1 1

Bu oyunun hikayesi, ana karakterimiz uyandığında kasabasının silahlı kötü adamlar tarafından saldırıya uğradığını fark ettiğinde başlar. Daha sonra odası, onu öldürmek isteyen bir kovboy tarafından basıldı. Ama bir şey, savaşabilmesi, düşmanları hızla alt edebilmesi ve şehirdeki diğer adamları alt etmeye devam etmek için kıyafetini değiştirebilmesi. Dolayısıyla bu, oyuncular için bu oyunun bir öğreticisi olarak da görülebilir.

TEHLİKELİ DÜŞMANLARI YENME
Westland Survival, herhangi bir oyuncunun seveceği, bir MMORPG dünyasını deneyimleyeceğiniz tamamen anlaşılır bir oynama şekline sahiptir. Karakteri kontrol edecek ve belirli bir ilerleme sağlamak için bu oyunda gerekli olanı yapacaksınız. Aynı zamanda westland survival hikaye görevleri   bu, her yerde yüzleşmeniz gereken tehlikelerin olduğu bir dünya ve bu oyunda bulabileceğiniz birçok şey var.

Westland Survival Rehber

Oyun, yakın dövüş silahları veya silahlarla düşmanlarla karşılaşacağınız gerçek zamanlı bir savaş mekanizmasına sahiptir. Büyük bir gruba karşıysanız, her hedefi tek tek hedefleyebilirsiniz. Spesifik olarak, yönlendirildiğinde, hedefin sağlık sayısı, silah kullanma ve hepsini öldürme gibi bilgileri ortaya çıkar. Aynı zamanda, karakterin istatistiklerini artırmak için kendinizi donatmak için bazı ekipmanlara da sahipsiniz.

Bu oyunda dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik westland survival apk 2021 ise bazı kaynakları elde etmek için oyundaki öğelerle etkileşime girecek öğelerdir. Spesifik olarak, eğer bir sandıksa, onu açabilirsiniz ve kullanmanız için kaynaklar ve ekipman gibi birçok farklı şey olacaktır. Ancak aynı zamanda bazen ağaç kesmek gibi bazı doğal kaynaklardan yararlanmanız için de bir araçtır.

westland-survival-mod-apk

MALZEME VE EL SANATLARI TOPLA
İlk üretilebilir ekipmanınıza sahip olduğunuzda, stok yapmak ve yeni öğeler oluşturmak için kaynak madenciliğine katılabilirsiniz. Özellikle, bir çekiç aldığınızda, etkileşim düğmeniz değişecek ve silahı kullanmak için düğmenin yanındaki ilgili simgeye dönüşecektir. westland survival görevleri  Ama bu bana başka bir mekanizma da veriyor: herhangi bir öğenin görebileceğiniz belirli bir kullanım sınırı var.

Bu limitler bir çubuk olarak temsil edilir ve oyuncunun faaliyetlerine bağlı olarak kademeli olarak azalacaktır. Örneğin saldırıya uğrarsa gömleğin kalitesi düşer veya sınıra ulaşıldığında çekiç de kaybolur. Başka bir deyişle, bir dahaki sefere kullanabilmeniz için ekipmanı sürekli olarak kullanacak ve üreteceksiniz. Bu nedenle, bunları doğru bir şekilde uygulamak ve kullanmak için hangi unsurların gerekli olduğunu görmeniz gerekecektir.

Westland Survival Hile Apk

 

OYUNCULARIN AŞMASI GEREKEN SORULAR
Oyuncunun deneyim özgürlüğünün yanı sıra bu oyun, herkesin westland survival apk hile seveceği bir unsur da getiriyor: görev sistemi. Herhangi bir görev aldığınızda ekranın sol tarafında yapmanız gereken hedefi görebilirsiniz. Diğer birçok oyun gibi, oyuncular da görevleri tamamladıktan sonra karşılık gelen ödülleri alacaklar ve bunlar genellikle para, deneyim ve bazen de eşyalardır.

Vahşi Batı macerasının zorluklarından kurtul ve bir kahraman ol! Karakterinizi oluşturun, atınızı evcilleştirin ve en iyi çevrimiçi Batı RPG’sinde hayatta kalın.

• Vahşi hayvanları avla
• El işi kaynakları
• Atınız için bir ahır inşa edin
• Şehir şerifinden heyecan verici görevler üstlenin
• Haydutlar için ödül topla
• Ölümcül antik mağaralarda hayatta kalın
• Karanlık ruhları yen
• Nadir kaynaklarla sığınağınızı güçlendirin
• Üssünüzü haydutlardan koruyun
• Diğer oyuncuları yağmalayın

Westland Survival Apk Dayı

OYUN ÖZELLİKLERİ

🤠Vahşi Batı Çiftliği İnşa Et🤠
Vahşi Batı’da hayatta kalmanıza yardımcı olacak bir barınak inşa edin. Birçok tehlikeyle karşılaşacaksınız, bu yüzden savaşmaya hazır olun! Kaynakları toplayın, tezgahlar yapın, nadir malzemeler elde edin ve mükemmel bir kale inşa edin.

🧨Savaş için Silahlar ve Zırh Üretin🧨
Haydutlar sizi avlamaya çalışacak, bu yüzden onlarla kaba kuvvetle tanışın. Nadir planları toplayın ve en güçlü silahları ve zırhları yapın. Atış becerileriniz de haydutlara karşı savaşta size yardımcı olacaktır.

westland-survival-mod-apk

🐺Vahşi Hayvan Avı🐺
Dondan ve açlıktan kurtulmak için değerli kürkler için hayvanları avlayın veya kendi tarafınızda savaşmaları için onları evcilleştirin.

⛰Benzersiz Konumlarda Keşfet ve Hayatta Kal⛰
Her konum benzersiz kaynaklar sağlar, ancak orada ölümcül düşmanlarla da karşılaşacaksınız. Manevi eşyalar yapmak ve Haydut Karakolunda tüm düşmanları öldürmek için Kızılderili Kabilelerini ziyaret edin.

Westland Survival Hile Son Sürüm

🐴Bir Ahır İnşa Et ve At Sür🐴
Bir kovboy, atı olmadan bir hiçtir. Bir ahır inşa et ve sadık arkadaşın daha hızlı seyahat etmene ve batı maceralarına fazladan eşya taşımana yardım edecek.

🏆Merdivenlerde Diğer Oyunculara Meydan Oku🏆
Şehir şerifinden değerli ödüller kazanmak için günlük görevleri tamamlayın ve PVP merdivenine katılın. Arkadaşlarınızı oynamaya davet edin!

💀Ruh Mağaralarını Keşfedin💀
Ruh Mağaralarını keşfedin ve kurnaz tanrıların bilmecelerini çözün. Ölümsüz zombi ruhlarından oluşan bir orduya baskın yapın ve kayıp ruhlar için kefaret talep edin.

🔥Kanyon Denemeleri🔥
Şamanın ölümsüz zombi ruhlarına karşı savaşma görevini üstlenmek için kırmızı kanyon topraklarını ziyaret edin. En iyi hazineye ulaşmak için düşman dalgalarını yenin ve patronları öldürün!

🎁Sınırlı Etkinlik🎁
Sınırlı süreli etkinlikleri kaçırmayın. Bir tren baskınıyla savaşın ve hayatta kalanları haydutlardan kurtarın. Seyahat eden tüccarlar, mallarını hayatta kalanlara satılık olarak sunacaklar.

westland-survival-mod-apk

Westland Hayatta Kalma Oyununun Yeni Dünyasını Açın!

‘Dünya temalı’ hayatta kalma oyunlarının son günlerinde ölü zombileri vurmaktan bıktınız mı? Çevrimiçi batı dünyası video oyunu simülatörünün en iyi 3D deneyimini keşfedin.

Vahşi Batı’nın Büyük Oregon Yolları’nın kızıl vadilerinde, haydutlar ve hatta şerifler, iyi bir kefaret için güpegündüz insanları öldürmeye hazır. Yepyeni keşfedilmemiş dünya önünüzde, kovboy. Sınır öncüleri, ödül avcıları, ölü ruhlar – hepsi Teksas veya New Mexico’nun büyük ovalarına ve çöllerine doğru araba izleri yaptı.

Çölde ata bindiğinizi hayal edin – bu çöl, canlı çayırların ortasındaki kırmızı ölü bir ada gibidir. Vagon konvoyunuz bir haydut pususuna düştü ve sizi hayatta kalan tek kişi olarak geride bıraktı, ancak o Silahşorları cellat’a getirmek için kesinlikle öfkeyle acımasız! Ya da onları hemen atlarından vurun!

Ama öncesinde, yapılacak bazı işçilikler var – gece için bir sığınak, ok ve yay için biraz odun kesmek, hatta Kızılderililerle ticaret yapmak için biraz cevher çıkarmak. Belki sana geyik avlamayı öğretebilirler…

Hayatta kalmak için savaşmanın hiçbir kuralı yok, maceralarınızın son günü yok, “PVE/PVP” modunda en iyi nişancı olarak oynamaya devam edin.

Açık dünya çok oyunculu bir RPG oyununda yürümek zordur. Hayatta kalmak için son kalan sensin: bir sığınak inşa et, askeri strateji tasarla, silahlar yap, yeryüzünde yürüyen ruhları vur, canavarları öldür, hayatta kalmak için diğer oyuncuları yağmala.

Westland Survival © – çok oyunculu özelliklere sahip ücretsiz bir çevrimiçi RPG mobil video oyunudur. Vahşi Batı’da gerçek bir keşif hayatta kalma oyunu yolculuğuna başlayın ve arkadaşlarınızı oynamaya davet edin!

Rating

2

( 1 Votes )
Please Rate!
Westland Survival

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (198 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Westland Survival Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Westland Survival
Westland Survival v2.0.0 MOD
Eylül 26, 2021 198 MB

Mod İçeriği:

Mega Menü/VIP/Ücretsiz El Sanatları

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X