Hay Day v1.57.162 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para

İsim Hay Day … Hay Day is the most famous version in the Hay Day series of publisher Supercell
Yayıncı Supercell
Tür Gündelik Oyunlar
Boyut 160M
Versiyon 1.53.46
Mod Version 1.53.46
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 1 Aralık 2021
Orjinal Play Store
Android Android Gündelik Oyunlar
4.3 ( 569 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


4.4/5 - (18 votes)

Hay Day Elmas Hilesi Mod Apk, istediğiniz her şeyi yetiştirebileceğiniz, bir sürü hayvanı besleyebileceğiniz ve bir çiftlikte ihtiyaç duyulan tüm önemli görevleri tamamlayabileceğiniz kendi çiftliğinize sahip olmanın hissini hayal edebiliyor musunuz? En eğlenceli şey olurdu, değil mi? Eh, doğal olarak imkansız görünüyor, çünkü hayvanları yetiştirmek ve evcilleştirmek için dev bir arazi parçasına ihtiyacınız var, ama neredeyse hiçbir şey imkansız değil. Evet, günümüzde her şeyi mümkün kılan sanal Android simülasyon oyunlarından bahsediyorum.

Hay Day Elmas Hilesi Mod Apk
Hay Day Elmas Hilesi Mod Apk

Google Play Store’da Farming Simulator, My Farm ve diğer istisnai oyunlar olarak çiftçiliğe dayalı çok sayıda simülasyon oyunu bulunmaktadır. Ancak bu çağda yeni başlıyorsanız size Hay Day’i tavsiye edeceğiz. Hay Day, birçok stratejik taktik içeren Supercell topluluğu tarafından geliştirilen en çok indirilen simülasyon Android oyunlarından biridir. Basitçe, Strateji ve simülasyon oyun türlerinin bir birleşimidir.


Ek olarak, Oyun size herhangi bir Farming simülasyonu Android oyununun içine girmeyeceğiniz bir animasyon hissi sunar. Yani bir çiftçilik simülasyon oyunu oynamaya başlamaya karar verdiyseniz Hay Day MOD APK indirin. Çalışkan ekibimiz tarafından geliştirilen resmi Hay Day oyununun değiştirilmiş versiyonudur. Bu değişiklik, oyununuzu ücretsiz premium ayrıcalıklarla tanıtmak için birçok yama içerir. Zevk almalı!

Bu Makaleyi Keşfedin

Hay Day Apk Son Sürüm

Çiftçilik sadece bir meslek değil, temelde bir özgürlük duygusudur. Bir Çiftçiyseniz, çiftçiliğinizi en eğlenceli şekilde değiştirebilirsiniz, çünkü müşterileriniz ne isterse onu yetiştirebilir, kaynaklar için birçok hayvanı besleyebilir ve insanları çekmek için devasa bir arazi parçasına sahip olabilirsiniz. Çiftçi olmak pek çok insanın hayali ama onların mücadelesi kimsenin yapmak istemediği en zor şey.

Endişelenme, bugünden beri senin için harika bir Android oyun önerisiyle karşınızdayız – Hay Day. Bu oyun, büyüyebileceğiniz, tüm kaynaklarınızı toplayabileceğiniz ve satabileceğiniz ve madeni paralar ve elmaslarla ödeme alabileceğiniz gerçek Çiftçi hayatının tadını çıkarmanıza izin verecek. Ayrıca, Clash of Clans adlı ünlü bir Android stratejik oyununun geliştiricisi Supercell tarafından geliştirilen bir oyundur. Bu yüzden en kısa sürede indirin ve anın tadını çıkarın!

Hay Day Elmas Hilesi Mod Apk

Telegram v8.4.3 Apk Son Sürüm adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Hay Day Apk Para ve Elmas Hilesi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hay Day Android oyunu Supercell geliştirici topluluğu tarafından geliştirilmiştir. Yani Hay Day’in size daha önce hiç yaşamadığınız sayısız stratejik oyun manzarası sunacağını anlayabilirsiniz. Evet, doğru düşündünüz ve sonuç olarak oyun Çiftçilik simülasyonunu Strateji türüyle karıştırıyor.

Burada çok sayıda farklı tohum kullanarak çiftçilik yapmanız ve bunları aynı anda Anaokuluna satmanız gerekiyor. Ayrıca, Elmaslar oyun içinde size çok yardımcı olacak yüksek maliyetli premium para birimi olduğundan, tohumlar ve genel kaynaklar üzerindeki maliyetlerinizi de takip etmeniz gerekecek. Hay Day MOD APK’mızın sunduğu her ayrıcalığın tadını çıkaracak kadar sorunsuz olurdu. Tek ihtiyacınız olan aşağıdaki indirme düğmesine tıklamak ve ücretsiz Çiftçiliğin tadını çıkarmak!

Kaynakları toplamak ve barınak yapmak için farklı hayvanları evcilleştirin

Neyse ki Hay Day oyunu size sevdiğiniz her Çiftçilik kaynağını sanal olarak sunuyor. Burada Fırın, Yem Fabrikası, Mandıra, Şeker Fabrikası, Patlamış Mısır Potu, Barbekü Izgarası, Dökümhane, Kek Fırını, Banyo Köşkü ve Fritöz gibi çok sayıda önemli bina inşa edebilir ve istediğiniz kadar kaynak üretebilir ve bunları istediğiniz yerde satabilirsiniz. daha yüksek maliyetler. Çiftlikteki binaları satın alarak ve kurarak bu oyunu oynarken COC’nin hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, kaynak kazanmak ve bunları mal üretmek için kullanmak için gerçek çiftçi gibi becerikli hayvanları evcilleştirebilirsiniz. Tavuk, İnek, Domuz, Koyun, Keçi, Bal Arısı, Sincap, Retriever, Appaloosa, White Bunny, Anadolu Eşeği, Endülüs Eşeği gibi hayvanları Tarla, Tavuk Kümesi, İnek Merası, Domuz Ağı gibi barınaklar yaparak evcilleştirebilirsiniz. Tavşan Evi. Basit bir deyişle, oyunun içinde mükemmel Çiftçi görünümünü hissedeceksiniz.

Hay Day Elmas Hilesi Mod Apk

Çiftliğinizi birçok harika oyun içi eklentiyle süsleyin ve çekici hale getirin

Son olarak Supercell, Hay Day Android oyununun alışveriş menüsüne de birçok dekorasyon öğesi yerleştirdi. Çiftliğinize daha fazla müşteri çekmek için bu eşyaları, binaları veya anıtları satın alabilir ve istediğiniz alana yerleştirebilirsiniz.

Burada Dekorasyon öğesi Panda Heykeli, Tırtıl Dekoru, Bay Gnome, Vinç Budama Sanatı, Kız Gibi Bisiklet ve Mantar Evi içerir. Hay Day MOD APK’yı indirin ve sonsuz jetonlarla sınırsız dekorasyon öğeleri satın almak için sonsuz jetonları kullanın. Tadını çıkar!

Yüzlerce zorlu etkinliğin tadını çıkarın ve karşılıklı yardım için yeni arkadaşlar edinin

Android oyunları, zorluklar olmadan bir hiçtir. Gerçek hayatımızda ve sanal Android oyunlarında zorluklarla yüzleşmeyi seviyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak Hay Day MOD APK, oyunu oynarken seveceğiniz zorlu oyun görünümünü de geliştirdi. 9. Seviyeye ulaştıktan sonra resmi Supercell tarafından sunulan haftalık ve aylık etkinliklere katılabilirsiniz.

Supercell ve Facebook da dahil olmak üzere sosyal hesaplarınızdan herhangi birine katılabilir ve istediğiniz kadar etkinlik kaydedebilirsiniz. Ayrıca oyunda belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra daha birçok avantaj elde edebilirsiniz. O yüzden o sandalyede oturmayı bırakın ve Hay Day MOD APK’yı tamamen size ait kılmak için ASAP aşağıdaki indirme düğmesine basın ve zorlukların tadını çıkarmaya başlayın.

Oyunun değiştirilmiş sürümünü indirin ve ücretsiz uygulama içi satın almaların keyfini çıkarın

Tüm makalenin içinde düşünüyor olmalısınız, bu yüzden Hay Day’in resmi Android oyunu yerine Hay Day MOD APK kelimesini kullanıyorum, değil mi? Pekala, bunun arkasında şu anda kabul edeceğiniz meşru bir sebep var! Yani Hay Day MOD APK, temel olarak Hay Day’in resmi oyununun değiştirilmiş versiyonudur. Bu sürümü çok sayıda yararlanıcı yamalar kullanarak geliştirdik.

Bu yamalar, size ücretsiz birinci sınıf kaynaklar ve sıfır güçlükle %100 kesintisiz oyun hissi sunmakla uyumludur. Burada ihtiyacınız olan tek şey aşağıdaki indirme bağlantısını tıklamak ve otomatik olarak Hay Day MOD APK’nın resmi indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Oradan o oyunu indirebilir ve tek kuruş ödemeden aşağıdaki tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Hay Day Elmas Hilesi Mod Apk

Birkaç ücretsiz alışveriş yapmak için sonsuz jetonlarla uğraşma zamanı

Play Store yorumlarında gözlemlediğimiz 100 Milyon Hay Day oyuncusunun arzusunun ne olduğunu biliyor musunuz? Evet, Sonsuz oyun içi paralar. Jetonlar temel olarak çiftlik binaları, hayvanlar, yemler, barınaklar, dekorasyon öğeleri ve çok sayıda önemli kaynak gibi tüm oyun içi premium öğeleri satın almanıza yardımcı olacaktır.

Ve Neyse ki, size bu premium madeni paraları sonsuz miktarlarda ücretsiz olarak sunuyoruz. Artık bu bitmeyen madeni paraları kullanarak baş parmaklarınızla olabildiğince çok bina oluşturabilirsiniz. Üstelik bu jetonları kullanarak yakındaki mağazalardan veya arkadaşlarınızdan da sınırsız alışveriş yapabilirsiniz. Bu %100 ücretsiz bir oyun!

Büyüyen tohumların hızını artırmak için hiç bitmeyen elmasları kullanın

Hay Day Android oyununda istediğiniz her şeyi satın almak için sonsuz jetonunuz olduğunu ve bina ve tohum rejenerasyonunun tamamlanmasına kadar yüzlerce saat beklediğinizi varsayalım. Bu durumda yine canınız sıkılır, çünkü zaman bizim zor kazandığımız paramızdan daha değerlidir. Zamanı kullanarak paramızı ikiye katlayabiliyoruz ve bu yüzden Hay Day MOD APK’yı geliştirdik!

Bu değiştirilmiş versiyon, sonsuz elmasları yüzlerce dolar ödemeden kullanmanıza izin veriyor. Hay Day MOD APK içerisinde 999999 elmasları gözlemleyeceksiniz ve hepsini milisaniyeler içerisinde üretimi anında tamamlamak için kullanacaksınız. Basit bir deyişle, yiyecek ve mal üretmek için yüzlerce saat harcamanıza gerek kalmayacak. Bu harika değil mi?

Büyümek ve binlerce ücretsiz yıldız kazanmak için sınırsız tohumları kullanın

Tohumlar, Madeni Paralar ve Elmaslardan sonra bir sonraki değerli kaynaktır. Evet, bu paraları tohum satın almak için kullanabilirsiniz, ancak mağazalarda sonsuz tohum alma seçeneği yoktur. Oyun içerisinde sınırlı sayıda tohum satın alabiliyorsunuz ve Hay day MOD APK’nın geliştirilmesinin sebeplerinden biri de bu.

Hay Day MOD APK sizi bir kez daha şaşırtıyor, Farm oyunlarınızı sonsuz tohumlarla birleştiriyor. Artık yeni tohumları yetiştirmek için devasa alana sahip olmadan istediğiniz kadar ürün üretebilirsiniz. Evet, Hay Day MOD APK, hepsi, Mısır, Buğday, Soya ve her şey için 99999’dan fazla tohum sağlayacaktır. Hay Day MOD APK indirerek satışlarınızı 100x yapmanın tam zamanı!

Nihai Karar

Hay Day sadece basit bir Gündelik Simülasyon Android oyunu değil, aynı zamanda başka hiçbir oyunda tadını çıkaramadığımız en mutlu duyguları önümüze getiriyor. Üstelik Hay Day MOD APK, mutluluğunuzu 100x eğlence ile katlayacaktır, çünkü burada ücretsiz sonsuz kaynakların ve paranın tadını çıkarabilirsiniz.

Ek olarak, bu oyun diğer reklamlarla dolu Android oyunları gibi sizi rahatsız etmeyecek. Çiftçiliğin geleceğinin tadını çıkarmak için aşağıdaki yeşil şanslı düğmeye tıklayın ve Hay Day MOD APK’sını indirin.

Rating

4.4

( 32 Votes )
Please Rate!
Hay Day v1.57.162 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (160M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Hay Day Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.4/5 - (18 votes)

Tüm Versiyonlar

Hay Day v1.57.162 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para
Hay Day v1.57.162 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para 1.53.46 apk
Haziran 2, 2023 160M

'dan daha fazlasıSupercell

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X