League of Legends Wild Rift

İsim League of Legends Wild Rift … League of Legends Wild Rift is the most famous version in the League of Legends Wild Rift series of publisher Riot Games Inc
Yayıncı Riot Games Inc
Tür MOBA Oyunları
Boyut 3.2 GB
Versiyon 2.5.0.5046
Mod Version 2.5.0.5046
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 15 Ekim 2021
MOD Tam Sürüm
Android Android MOBA Oyunları
3.8 ( 249 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


5/5 - (4 votes)

League of Legends Wild Rift Hile – MOBA oyunları dünya çapında her zaman sıcak oyunlar olmuştur ve oyunculardan büyük beğeni toplamıştır. Geçmişte, oyun dünyasına yeni bir trend getiren son derece sıcak bir MOBA oyunumuz Dota I vardı. Şu anda, bu türün dünyasındaki en ünlü oyun League Of Legends. Riot Games tarafından üretilen bu oyun, dünya çapında çok sayıda oyuncuya yabancı olmayabilir. Oyun, oyuncular tarafından oldukça sevildi ve her yıl düzenlenen League of Legends Dünya Şampiyonası var. League of legends wild rift apk Bu turnuva dünyanın en iyi LOL takımlarını bir araya getirecek ve aynı zamanda kazanan takımı seçmek için mücadele edecek. Bu bize bu oyunun uluslararası oyun topluluğu için ne kadar popüler olduğunu gösterdi.

Bu Makaleyi Keşfedin

League of Legends: Wild Rift Hile

League of Legends: Wild Rift Hile


League of Legends Wild Rift Hile, Ünlü League Of Legends oyunu artık mobil platformda League of Legends Wild Rift olarak mevcut.. Sadece mobil platformda mevcut olduğu onaylandığı günden bu yana, oyun uluslararası topluluktan büyük ilgi gördü. Oyunun dünya çapında birçok oyuncuyu çekmesi ve PC platformunda selefi “League Of Legends”ın çok ötesinde bir başarı elde etmesi bekleniyor. Oyun bir LOL tasviri değildir. league of legends wild rift açılmıyor Çünkü oyunun yaratıcı ekibi, mobil platformun uyumunu sağlamak ve insanlara ulaştırmak için bu oyunu en başından yapmak için çok zaman ve para harcadı. En son ve en muhteşem deneyimi oynayın. “League of Legends: Wild Rift” ile oyunu oynayabilmek için bilgisayar ekranının önünde oturarak çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Bu ünlü oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

League of Legends: Wild Rift Hile

League of Legends Wild Rift Yama Notları

OYNANIŞ

League of Legends Wild Rift Hile, Oyun, PC sürümünün tanıdık oynanışını koruyor ancak mobil platforma uyacak şekilde özelleştirildi. Oyuncular yeni 5 VS 5 maçlarına katılmaya devam edecek ancak oyunculara tanıdık bir his verecek. Oyuncular, savaşmak için oyunda Şampiyonlara dönüştürülecek. Oyundaki şampiyonlar, Assassin, Gladiator, Guardian, Gunner, Mage ve Support dahil olmak üzere oyuncuların seçebileceği çeşitli sınıflara ayrılacak.

League of legends wild rift app store Oyuncular, savaşmaları için Şampiyonları çağıran “Sihirdarlar” olarak adlandırılacak. Oyuncular, savaş alanı Summoner Rift’e katılmak için yukarıdaki Sınıfta beğendiğim bir Şampiyonu kendileri için seçecekler. Oyuncular, makineler veya diğer oyuncular tarafından kontrol edilebilen oyundaki diğer Şampiyonlarla savaşmak için Şampiyonlarını kontrol edecekler. Veya oyun sırasında sürekli ortaya çıkan askerler ve düşmanın durumu ile savaşın. Oyunun başında, Şampiyonlar bölgelerinin en derinlerinde bulunan antik taş kaidede görünecekler. Oyuncuların ekipman satın alabilmesi için antik taş kaideye yakın bir satıcı olacak. Ekipmanı hızlı bir şekilde donatmak için oyuncunun karşılık gelen miktarda Altın Para ödemesi gerekir.

League of Legends: Wild Rift Hile

League of Legends Wild Rift Sistem Gereksinimleri

League of Legends Wild Rift Hile, Oyuncular, düşman askerlerini veya kulelerini yok ederken Altın Para alacaklar. Bu miktarlar genellikle çok yüksek değildir, çok para kazanmak için oyuncunun düşmanın Şampiyonlarını yenmesi gerekir. Bu zor olacak çünkü Dinh Şampiyonları da tekrar saldırma becerisine sahip. Düşmanları öldürerek alacağınız Altın Para miktarı, düşman birliklerinin değerine bağlı olarak artacak veya azalacaktır. Oyun boyunca gerekli ekipmanı satın almak için bu Altın Paraları kullanın. Oyuncular, Top, Mid ve Bot olmak üzere üç ana şeride bölünmüş Summoner Rift adlı bir haritada oynayabilecekler. Her birinin Ana Evi düşman yıkımından korumak için dört ana taş heykeli olacak. Ayrıca, maçın tüm zaferini veya yenilgisini etkileyebilecek belirli bir Şerit de var Jungle. Bu pozisyonda oynayan oyuncular, yardıma ihtiyaç duyduklarında kalan kulvarları desteklemekten sorumlu olacaklardır. Savaşı kazanmanın iki yolu vardır: Düşmanın Ana Evi’ni yok edin veya teslim olmak için düşmanı ezin.

League of legends wild rift apk beta Bir maçı kazanmak için, oyuncunun kazanmak için akıllı taktikler tasarlamak için takım arkadaşlarıyla etkileşime girmesi gerekecek. Takım çalışması bu oyunu kazanmanın anahtarıdır. Oyuncuların maç bilgilerini hızlı bir şekilde işlemesi gerekiyor çünkü her şey istedikleri gibi gitmeyecek. Oyuncuların kazanmak için taktiklerini esnek bir şekilde değiştirmeleri gerekir. Oyuncuların maç bilgilerini hızlı bir şekilde işlemesi gerekiyor çünkü her şey istedikleri gibi gitmeyecek. Oyuncuların kazanmak için taktiklerini esnek bir şekilde değiştirmeleri gerekir. Oyuncuların maç bilgilerini hızlı bir şekilde işlemesi gerekiyor çünkü her şey istedikleri gibi gitmeyecek. Oyuncuların kazanmak için taktiklerini esnek bir şekilde değiştirmeleri gerekir.

League of Legends: Wild Rift Hile

League of Legends Wild Rift Apk Hile

OYUN MODU

League of Legends Wild Rift Hile, Makinelerle savaşan veya diğer oyuncularla savaşan iki ana oyun modu olacak. İki modun oynanışı, normal mod dışında farklı değildir ve diğer oyuncular Şampiyonları kontrol edecek. league of legends wild rift beta obb Oyun modunda, düşmanın Şampiyonları sistem tarafından kontrol edilecektir. Normal oyun modu daha zordur çünkü oyuncuların stratejik düşünme yeteneği de vardır. Makinelerle savaşmak daha kolaydır çünkü önceden programlanmıştır ve tahmin edilmesi kolaydır. Oyuncular, normal moda girmeden önce becerilerini geliştirmek için bot ile savaş modunda becerilerini geliştirmeye çalışırlar.

ÖZELLİKLERİ

Nihai MOBA oyununun büyüleyici özelliklerini keşfedin

Her Oyunun Süresi Daha Kısa

Bir oyunu tamamlamak için ortalama sürenin sadece 15-20 dakika olduğu tahmin edilmektedir. PC versiyonundan farklı olarak, PC versiyonunda her maç, bir maçı tamamlayabilmek için 30 dakikadan fazla sürecektir. Bu, oyuncuların daha fazla zaman kazanmalarına ve daha fazla yarışmaya katılmalarına yardımcı olacaktır.

League of Legends Wild Rift Beta Apk

Oyuncuların Seçebileceği Kalabalık Şampiyonlar

League of Legends Wild Rift Hile, Riot Games, “League of Legends: Wild Rift”te bugüne kadarki en popüler 40 Şampiyonu seçti. “League Of Legends”da 140’tan fazla general arasından 40 Şampiyon özenle seçildi. Lux – Işığın Prensesi veya Bayan Garen’in kardeşi – Strength of Demacia gibi tanıdık generaller ve aralarından seçim yapabileceğiniz diğer birçok tanıdık general. Bu sayı sadece 40 başlangıçtır ve çok daha fazla artacaktır. 40 Şampiyonlar serisinde favori Şampiyonlarınızı bulamadıysanız, endişelenmeyin ya da sadece oyuna eklenmesini isteyin.

Oyuncuları Sıralamak için Sıralama Sistemi

League of Legends Wild Rift Hile, PC versiyonunda olduğu gibi, oyuncular sıralama modunda oyuncuları sınıflandırmak için savaşacaklar. Her dereceli maçtan sonra, oyuncu belirli sayıda puan kazanacak, 100 puan toplandığında oyuncu terfi edecek. Daha yüksek sıralamalar elde edebilmek için savaşalım ve birçok zafer kazanalım. league of legends wild rift beta android Rütbe ne kadar yüksek olursa, sizinle aynı seviyedeki rakiplerle o kadar çok karşılaşırsanız, maç çok daha keyifli olacaktır.

League of Legends: Wild Rift Hile

League of Legends Wild Rift Beta Test Apk

GRAFİK

League of Legends Wild Rift Hile, Oyun, canlı ve renkli bir 3D grafik formatına sahiptir. Maçların gerçekleştiği haritadan oyundaki karakterlere kadar hepsi oyuncuya harika bir deneyim yaşatmak için özenle detaylandırılmıştır. Oyunun grafikleri PC versiyonundan daha düşük değil.

League of Legends: Wild Rift Hile

ETKİLER & SES

League of Legends Wild Rift Hile, Oyunun etkisi sorunsuz çalışıyor, şiddetli savaş aşamasında bile gecikme fenomeni yok. Tüm savaş efektleri veya beceri efektleri mükemmel bir şekilde yapılır. Oyunun sesi PC versiyonuna göre pek değişmemiş, yine de oradan tanıdık satırlar var.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
League of Legends Wild Rift

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (3.2 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın League of Legends Wild Rift Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

League of Legends Wild Rift
League of Legends Wild Rift 2.5.0.5046 MOD
Ekim 15, 2021 3.2 GB

Mod İçeriği:

Tam Sürüm

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X