Plus Messenger

İsim Plus Messenger … Plus Messenger is the most famous version in the Plus Messenger series of publisher rafalense
Yayıncı rafalense
Tür İletişim Uygulamaları
Boyut 30 MB
Versiyon 8.1.2.2
Mod Version 8.1.2.2
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 5 Kasım 2021
MOD Basit MOD
Android Android İletişim Uygulamaları
4.3 ( 783 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Derin grafik optimizasyonu, kopyalar silindi
 • Kahve teması (Ayarlarda görülebilir) ve Telegraph'ın diğer bazı temaları
 • Manifest optimize edildi
 • Değişiklik, Google Hizmetleri'nden çözüldü
 • Kurulum için minimum API 14'e düşürüldü (kimseye çok az yardım)
 • Engellenen analitik koleksiyonu, dikkatli bir şekilde
 • Telegram'da her yerde yeniden adlandırıldı +
 • Orijinal simge ve bildirim simgesi (resmi istemciden)
 • Haritalar, adresler ve konum çalışması
 • Sıkıştırma: Ultra + Zipalign
 • İmza değişti
5/5 - (2 votes)

Plus Messenger Mod Apk, 20’den fazla açıkça çevrilmiş dile sahip tamamen ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Sürekli olarak yeni özelliklerle güncellenir ve diğer dil gruplarını destekler.

Plus Messenger Beta Apk, Uçma dünyası artık geçmiş yıllardaki kadar uzak değil, dünyanın trendi artık küresel entegrasyon. Bu, ülkelere birçok farklı fayda sağlayacak, örneğin ekonomi güçlenecek ve ülkeler arasında hareket edebilmek kolay olacak… Böylece sosyal ağ platformları, insanları internet üzerinden birbirine yakınlaştırmak için doğdu. Facebook, Instagram, Twitter gibi mevcut sosyal ağ platformları… Elbette kullanıcılar, “Facebook”un ayrı bir mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger olduğunu da biliyorlar. Ancak birçok kullanıcı, popüler sosyal ağların artık kullanıcıların güvenliğini ve gizliliğini garanti edemediğini düşünüyor.

Bu Makaleyi Keşfedin

Plus Messenger Mod Apk

plus messenger mod apk

Birçok güçlü özelliğe sahip telegram mesajlaşma uygulaması

Plus Messenger Mod Apk, Ancak Telegram uygulaması, sosyal ağları güvenli bir şekilde kullanmak için en iyi seçeneklerden biridir. Bu uygulama, dünya çapında birçok ünlü gazete tarafından bugünün en güvenli sosyal ağ platformu olarak derecelendirilmiştir. Ancak Facebook, mesajlaşmada daha uygun olması için Facebook Messenger’a sahipse. Telegram, Rafalense tarafından üretilen Plus Messenger olarak bilinen mesajlaşma uygulamasına da sahip olacak . Bu, plus messenger apk, Telegram kullanıcılarını desteklemek için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcılara mesajlaşmalarında daha verimli yardımcı olacak.

plus messenger mod apk

ÖZELLİKLERİ

Hız

Plus Messenger Mod Apk, Uygulamanın mesaj yanıt hızı neredeyse anında; sadece mesaj atın diğer kişi mesajı gecikmeden hemen alacaktır. Kullanıcı eylemlerinin işlem hızı son derece hızlıdır, “Facebook Messenger” ile karşılaştırıldığında çok daha hızlıdır. Kullanıcılar bu uygulamayı kullandığında hiçbir gecikme olmayacak ve plus messenger beta version, her şey son derece iyi bir şekilde ele alınacaktır. Kullanıcılar, mesajlaşma sırasında en iyi deneyimi elde etmek için insanlara en hızlı şekilde mesaj göndermekte özgür olacaklar.

plus messenger mod apk

Mutlak Güvenlik

Plus Messenger Download, Uygulama, kullanıcıların mesajlaşma ihtiyaçlarına hizmet etmek üzere geliştirildiğinden, “Telegram” yani bu uygulama da “Telegram”dan daha düşük olmayan bir güvenlik seviyesine sahip olacaktır. Kullanıcılar mesaj attığında, birbirleriyle iş alışverişinde bulunmak için diğer bazı önemli bilgileri mesaj atabilecekler. Veya kullanıcılar bir hesap oluşturduğunda, kullanıcıları tanımlayabilmeleri için yayıncıya bazı bilgiler sağlamaları gerekecektir. Ancak diğer bazı uygulamalar için bilgisayar korsanları, kullanıcıların bilgilerini çalmak için bundan yararlanabilir. Plus messenger apk for pc, Ancak kullanıcılar bu uygulamayı kullanarak mesaj yazarken, bilgisayar korsanları kullanıcılara veri çalmak için ulaşamayacak. Son derece yüksek güvenlik seviyesi sayesinde, uygulama kullanıcıları korumayı sağlar. Kullanıcılar ayrıca profildeki bilgilerini gizleyip gizlememeyi de seçebilirler.

Çeşitli Gruplar

Plus Messenger App Store, Kullanıcılar bu uygulamayı iş yerinde gruplar oluşturmak veya eğlenmek için kullanabilir… Kullanıcılar grup oluşturduğunda, alışverişi kolaylaştırmak için kullanıcıların bu konuşmanın konularını seçmelerine de izin verilir. Kullanıcılar ayrıca grubun temasına uyacak şekilde konuşmanın arka planını da seçebilirler. Kullanıcı bu grubun yaratıcısıysa, kullanıcı silme veya üye ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebilir. Her grup, birbirleriyle değiş tokuş yapabilmek için bir araya gelebilecek 200’e kadar üyeye sahip olabilir.

plus messenger mod apk

Başkalarının Avatarını Seçme

Plus Messenger Mod Apk, Birçok insan, birçok insanın kafasını kolayca karıştıran avatarlar yapmak için resimlerini kullanmaz. Ancak, kullanıcı bu uygulamayı kullanırsa bu mümkün olmayacaktır çünkü uygulama, kullanıcıların diğer kişilerin avatarlarını kolayca özelleştirmesine olanak tanır. Kullanıcılar artık başkalarıyla karıştırılmayacak, bu da sohbeti kolaylaştıracak.

Çeşitli Tema

Plus Messenger 2021, Bu aynı zamanda uygulamanın benzersiz özelliğidir ve kullanıcıların daha benzersiz deneyimler yaşamasını sağlar. Kullanıcılar tema olan bu uygulama için bir çok şey seçebilirler. Uygulama, kullanıcılara 2000’den fazla farklı tema sağlar ve kullanıcıların seçim yapması için günlük olarak değiştirilir. Kullanıcılar ayrıca yazı tipi boyutu, simge boyutu gibi şeyler de dahil olmak üzere diğer birçok şeyi özelleştirebilir…

Plus Messenger Mod Apk, sadece en üst özelliklere sahip olmakla kalmayıp “Telegram” olarak yüksek güvenlik, ücretsiz, hızlı işlem hızı.. kullanıcılar, en iyi deneyimi yaşayacaklar. Ancak uygulama aynı zamanda kullanıcıların mesajlaşmada kullanması için çok ama harika özelliklere sahiptir ve kullanıcıların eğlenceli sohbet anları yaşamalarına yardımcı olur. Kullanıcılar uygulamayı indirdiklerine pişman olmayacaklardır.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Plus Messenger

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (30 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Plus Messenger Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Plus Messenger
Plus Messenger 8.1.2.2 MOD
Ekim 29, 2021 30 MB

Mod İçeriği:

Basit MOD

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X