Grim Soul

İsim Grim Soul… Grim Soul is the most famous version in the Grim Soul series of publisher Kefir!
Yayıncı Kefir!
Tür Hayatta Kalma Oyunları
Boyut 155 MB
Versiyon 3.5.0
Mod Version 3.5.0
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 26 Ekim 2021
MOD VIP/Menü MODU
Android Android Hayatta Kalma Oyunları
4.3 ( 797 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Моd menüsü:
 • - VIP aktive
 • - Ücretsiz işçiliği, yükseltme, bina
 • - Tüm tarifler açıktır
 • - Workbench üzerinde Hızlı işçiliği
 • - Çoğaltma tek öğelerin
 • - bölünmüş kaynaklar, bu sayı artar zaman
 • - Dayanıklılık silah
 • - harita üzerinde yürüyerek Anında seyahat
 • - tüm Kilitli dünya haritasındaki olaylar (enerji israf edilmezse olaylar görünmez!)

 • NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
 • Ücretsiz işçilik ve inşaat (kaynaklara sahip olmadan inşa edebilirsiniz);
 • Öğeleri bölmek sayılarını artırır;
 • VIP abonelik özelliklerinden bazılarının kilidi açıldı;
 • Tek öğeleri paylaşabilirsiniz;
 • Kapalı tarifleri kullanarak zanaat yapabilirsiniz;
 • Makinelerin hızlı çalışması (eşyalar bir saniyede hazırlanır)
 • Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın:
 1. Harita etrafında hızlı hareket (enerji harcamadan olaylar ortaya çıkmaz);
 2. Herhangi bir yerde inşa edebilirsiniz (konuma girmeden önce açın);
 3. Ölümsüzlük;
 4. Yüksek hasar;
 5. Hızlı yürüme;
 6. Moblar hareketsiz.
5/5 - (3 votes)

Grim Soul Mod Menü (MOD, VIP/Menü), oyuncuların arkadaşlarıyla tehlikeli çorak arazileri ve zindanları keşfetmeleri için ortaçağ irfan unsurlarını kullanan bir hayatta kalma oyunudur.

Grim Soul Para Hilesi, Kıyamet sonrası bir dünya, Grim Soul: Dark Fantasy Survival’da oyuncular tehlikeli bir yere girerken ve hayatta kalmanın bir yolunu bulurken etkileyici bir şekilde tanıtılıyor. İlerlemek için istediklerini yapabilirler ve yavaş yavaş oyun içindeki mekaniklere alışabilirler. Aynı zamanda meraklarını giderip farklı diyarlara seyahat ederek ve azılı düşmanlarla karşılaşarak bir maceraya atılabilirler.


Bu Makaleyi Keşfedin

Grim Soul Mod Menü

Grim Soul Mod Menü

ETKİLEYİCİ 3D AÇIK DÜNYA

Grim Soul Mod Menü, Oyuncular, kimsenin görmezden gelemeyeceği güzelce tasarlanmış tehlikeli bir ortaçağ dünyasına girecekler. Çevresel unsurlar, oyuncuların istedikleri gibi keşfedebilecekleri şekilde ayrıntılı bir şekilde detaylandırılmıştır. Aynı zamanda açık bir dünyanın özellikleri ile herkes ekranı keşfetmek için istediğini yapabilir. Zorluklar yavaş yavaş gözlerinin önünde belirecek ve sahip olduklarına göre bunlarla başa çıkmanın birçok yolu olacak.

Grim Soul Apk, Karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve hareket edecek, karşılaştığınız düşmanlara saldıracak veya gerekli gördükleri bazı unsurlarla etkileşime gireceksiniz. Aynı zamanda, grim soul apk 3.5.0, bu bakış açısı çevrenizi gözlemlemek ve makul bir strateji seçmek için tamamen uygundur. Örneğin, kıyamet sonrası bir ortamda, önünüzde karşılaşabileceğiniz düşmanların sayısını tahmin edemezsiniz ve dikkatli olmazsanız onlardan çok fazla hasar alırsınız.

Grim Soul Mod Menü

Grim Soul Mod Menü, Hikaye, bir zamanlar tamamen müreffeh bir krallık olan ancak talihsiz bir olay olan Plaguelands adlı bir yerde geçiyor. Krallığı süpüren garip bir fenomen, sakinlerini korkunç canavarlara dönüştüren Gri Çürüme idi. Yani karanlık toprakları kaplıyor ve bu korkunç dünyada hayatta kalmaya çalışan siz olacaksınız. Birçok şeye dikkat etmeniz gerekecek ve düşmandan kaçınmak için dikkatli hareket etmeniz gerekecek.

ETRAFINDAKİ MALZEMELERİ TOPLA

Grim Soul Mod Menü, içine girdikten sonra korkunç deneyim başlar. Oyunculara hızlı bir şekilde gezinmelerine ve önlerinde olabilecek tehlikeyi bilmelerine yardımcı olacak bir mini harita sağlanacak. Aynı zamanda, bu oyunda etkileşime girebileceğiniz birçok unsur var ve alındıktan sonra envanterinize ekleniyor. Ancak sadece belirli bir miktar ve aldığınız yiyecek, malzemeler ve ekipman gibi bazı temel faktörlere öncelik vermeniz gerekecek.

Grim Soul Mod Menü

Grim Soul Pc, Bu oyundaki malzemeler tamamen bu oyunda üssünüzü inşa etmek için sunulmaktadır. Aynı zamanda başlangıç ​​alanı, önünüzde çok fazla korkutucu varlığın ortaya çıkmadığı zamanlarda ev yapabileceğiniz ideal bir alan olarak kabul edilebilir. Ayrıca, toplamak için zaman ayırmanız gerekecek çok fazla malzemeye mal olacaklar. Kayalar veya cevherler gibi büyük malzemelerin çıkarılması için özel aletler gerekir.

TEHLİKELERLE YARIŞIN

Grim Soul Mod Menü‘de dolaşırken, şüphesiz sizi alt etmeye çalışan bazı düşmanlarla karşılaşacaksınız. Oyunun başında bu varlıklara karşı kullanabileceğiniz bir kılıç alacaksınız. Aynı zamanda gidebileceğiniz alanla birlikte tehlike seviyeleri de artmaktadır. Bu yüzden başlangıç ​​noktasındaki bu düşmanları hızlı bir şekilde alt edebilmelisiniz ve burası malzeme toplamaya ve evler inşa etmeye odaklanmak için mükemmel bir yer.

Grim Soul Mod Menü

Grim Soul Apk Mod Menü, Tek bir alanda dolaşmayacak, deneyimlemek için başka alanlara gidebilirsiniz, ancak ilerlemek için belirli bir miktarda enerji gerektirecektir. Enerji kullanımını kabul ettiğinizde karakter simgesi seçtiğiniz alana doğru hareket etmeye başlar. Her mekanda etkileşime girebileceğiniz öğeler olarak bulabileceğiniz benzersiz özellikler vardır. Şanslıysanız karakter için bir çok ekipman bulabilirsiniz.

KARAKTERİN YETENEĞİNİ ARTIRIN

Grim Soul Mod Menü, Şanslı olduğunuz durum bu, ancak şanssızsanız, farklı düşmanlarla karşılaşacaksınız ve bazen bir grup halinde toplanıp sizi kovalıyorlar. Elbette onlarla savaşabilirsiniz, ancak çoğu zaman bir canavarla savaşmayı başarırlar. Bu yüzden hareketlerinizde dikkatli olun ve gerekli ihtiyaçları bulun. Ayrıca, malzeme için bir düşmanı ve benimkileri her kestiğinizde, karşılık gelen miktarda deneyim alacaksınız.

Grim Soul Mod Menü

Grim Soul Dark Fantasy Survival, Herhangi bir RPG oyununda seviye atlamak her zaman önemlidir çünkü size daha fazla öğeye erişim sağlar. Bu tamamen Grim Soul’da geçerlidir, çünkü kargalar gibi üretebileceğiniz malzemelerin kilidini açacaksınız – güvenilir yoldaşlar veya kullanmanız için bir ahır. Buna ek olarak, her karakterin bir yetenek ağacı olduğu için karakterin yeteneği de nihayetinde karakter seviyesi yükseldikçe geliştirilir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Grim Soul

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (155 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Grim Soul Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Grim Soul
Grim Soul 3.5.0 MOD
Ekim 26, 2021 155 MB

Mod İçeriği:

VIP/Menü MODU

'dan daha fazlasıKefir!

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X