Clone Armies: Tactical Army Game

İsim Clone Armies: Tactical Army Game … Clone Armies: Tactical Army Game is the most famous version in the Clone Armies: Tactical Army Game series of publisher Elecube
Yayıncı Elecube
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 133.2 MB
Versiyon 9.0.4
Mod Version 9.0.4
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 10 Kasım 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Aksiyon Oyunları
4.1 ( 439 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • Sınırsız para
  • Tüm görünümler ve seviyeler açık

NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
  • Sandbox açık;
  • İlk seviye atlama eklendi (duraklatmaya basın ve seviye sona erecek);
  • Atlanan eğitim;
  • Sonsuz oyun para birimi ve yükseltme kartları;
  • Tüm görünümler ve seviyeler açıktır.
Rate this post

Clone Armies APK 2021, Stresli bir çalışmadan, sıkı çalışmadan sonra eğlenmek için bir oyun mu arıyorsunuz yoksa boş zamanlarınızda arkadaşlarınızla oynamak için bir oyun mu arıyorsunuz? Ve bir 2D savaş atış oyunu arıyorsunuz. Bu yüzden Clone Armies: Tactical Army Game Hile‘yi hemen indirmenizi tavsiye ediyorum çünkü bu oyun tam size göre. Asker figürleriniz düşmanla silah veya bıçakla savaşacak ve onları savaş alanına yerleştireceksiniz; her asker, silahlarla savaşmak veya düşmanlarla bıçaklarla savaşmak için savaşacak. Kendinizi sonsuz savaşlara bırakın. Bu oyunun cazibesi sonsuz tekrardır. Bu oyunun nasıl çalıştığını öğrenelim.

Bu Makaleyi Keşfedin

Clone Armies APK 2021

ASKERLERİN CANLANMASI

Clone Armies APK 2021

Oyunda Clone Armies APK 2021, kendinizi temsil eden, düşmanla savaşan, ölen ve başka bir versiyonu canlandıran askerlerin Klonudur.
Görevin, düşmanı seni öldürmeden önce öldürmek ya da öldürmek olacak. En yüksek hedefiniz 3 yıldız kazanmaktır. Turlar olacak; Her turu geçtiğinizde, düşmanı öldürmek için asker sayınız artacaktır. Clone Armies Apk Mod Hile, Bu oyun ilgi çekici bir strateji oyunudur. İlk önce, bir birey alın ve önce bireyi öldürün. Öldürdüğünüzde 25 mavi jeton alacaksınız, ardından bir komando alacaksınız. Ancak füze ateşlenene kadar bekleyin ve ardından 2. askeri öldürdükten sonra öldürün. Dövüş sürecinde, hala daha az sağlığınız olacak. 3. asker üzerine atladığında sadece dokun ve ölene kadar zıplamaya devam et. Sonra o askeri bıçakla kesiyorsun, oyuna hiç durmadan devam et.

TAKTİKSEL VE ​​SAVAŞ ÜSLERİ

Klon Orduları: Taktik Ordu Oyunu

Clone Armies: Tactical Army Game‘in hızlı tempolu bir strateji oyunu olduğu söylenebilir. Askerler saniyeler içinde ölür ve canlanır, bu da hünerli ve hızlı olmanızı gerektirir. Bir düşmanla her savaştığınızda, ordunuz çok kan harcayacak. Ve karşılığında, zaferinizi kanıtlamak için altın bir yıldız kazanmalısınız.

Clone Armies Hile Apk, Ayarlanmış asker klon ekipmanı ve tam donanımlı bir savaş üssü, sizin için doğru silahlara sahip olmak için uzaktan veya yakın dövüş gerektiren dövüş stili, keskin nişancı tüfeklerinden tabancalara ve kafaları kesen kılıçlara. Ekipmanınızı yükseltirseniz roket kullanabilirsiniz. Clone Armies 9.0.4 Apk, Düşman üssünü ele geçirmek için ordunu büyüt ve kur – ayrıca haftalık 1 – 1 yakın dövüş solosunu da seçebilirsin. Savaşan askerlerinizin seviyesini yükseltmek için ganimet ve ödüller kazanın ve toplayın.
Minigunlar gibi küçük, yıkıcı silahlardan roket gibi son teknoloji silahlara, helikopterler ve tanklar gibi modern araçlara kadar 30’a kadar orduyla ordunuzu kurun… Oyunun zirvesine tırmanmak için yeteneklerinizi ve taktiklerinizi kullanın. ve sizin için birçok değerli ödül kazanın.

ÖZEL ÖZELLİKLER

Klon Orduları: Taktik Ordu Oyunu

Clone Armies APK 2021, Klon Orduları Mekanizması: Taktik Ordu Oyunu, istediğiniz kendi tarzınızda asker klonlama ve aksiyon muharebe taktikleridir. Askerleri yürürlükte tutmak için savaşın ve zaferlerinizi zafer tahtasında tırmanarak ve ödül değerleri elde ederek geçirin. Ödüller için seviyelerin kilidini açın, yeni güçlü klonlar ve ekipman toplayın ve mevcut öğelerinizi yükseltin. Oyun herkesin oynaması için basit ve oynaması kolaydır; kontroller rahat ve kullanımı kolaydır.

Clone Armies 7.8.8 Apk, Modern silahlar, askeri teçhizat ve farklı istatistikler ve yeteneklerle donatılmıştır. Düşmanları öldürme yeteneğinizi göstermeniz için savaşmanız gereken birçok tur ve rütbe var. Maçlar, oyuncuları çekmek için heyecan verici ve çekici. Oyun sürümü, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için sürekli olarak güncellenir ve yenilenir.

OYUNCU ALGISI

Clone Armies APK 2021

Clone Armies APK 2021, oyunu hakkında ne dediğimi hala merak ediyorsanız, bu oyunun çekiciliğini ve çekiciliğini test etmek için lütfen bu oyunu cihazınıza indirmeyi deneyin. Özellikle bu oyun sizin için tamamen ücretsizdir. Ve oyunda mevcut eşyaları kullanmak istemiyorsanız gerçek para ile satın alabileceğiniz eşyalar bulunuyor. Clone Armies Mod Apk, Oyun oldukça taktiksel olduğu için ilk savaşlarda hemen kazanamayacaksınız ancak oyunda ilerledikçe ne kadar çok oynarsanız o kadar çekici hissedeceksiniz.
Oyunun zorluğu sonradan katlanarak artıyor. Bu nedenle, bu oyun türünün güzelliğini hissetmek için zorluklardan korkmamanız ve zorlukların üstesinden gelmeniz en iyisi olacaktır. Bu taktik atış oyununu deneyimleyin!

Clone Armies APK 2021

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Clone Armies: Tactical Army Game

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (133.2 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Clone Armies: Tactical Army Game Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Clone Armies: Tactical Army Game
Clone Armies: Tactical Army Game 9.0.4 MOD
Kasım 9, 2021 133.2 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X