Clash of Clans v15.292.17 Mod Apk – Para/Elmas Hileli

İsim Clash of Clans… Clash of Clans is the most famous version in the Clash of Clans series of publisher Supercell
Yayıncı Supercell
Tür Strateji Oyunları
Boyut 190 MB
Versiyon 14.211.0
Mod Version 14.211.0
Content Rating 10 yaş ve üzerindeki herkes
Güncelleme 16 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para/Kilitler Açık
Orjinal Play Store
Android Android Strateji Oyunları
( 916 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


 • Town Hall 14 ve Hero Pets ile saldırılarınızı güçlendirin! 
 • Savaş Kurucularına yol açın!
 • Başlangıç ​​Görevleri
 • Belediye Binası 14 / İnşaatçı Salonu 10
 • PvP, PvE,  Komutlar  çalışıyor
 • Sınırsız Para/Altın/Kaynaklar
 • Sıfır inşa süresi,  ücretsiz yükseltme
 • Bir klan oluşturun ve katılın, diğer oyuncularla sohbet edin
 • Küresel sohbet mevcut
 • Kahraman olarak birlikler mevcut/  Mastar yerleştirme
4.7/5 - (9 votes)

Clash Of Clans Hile, Dünya çapında milyonlarca oyuncuyla bir araya gelin, köyünüzü kurun, klanınızı güçlendirin ve destansı Klan Savaşlarına katılın! Bıyıklı Barbarlar, ateş topu atan Büyücüler ve pek çok benzersiz birlik sizi bekliyor! Clash dünyasına adım atın!

Bu Makaleyi Keşfedin

Clash of Clans v15.292.17 Mod Apk – Para/Elmas Hileli

Yeni Özellikler:
● Yeni hava birliğiyle göklerin hakimi olup düşman savunmalarını yerle bir etme zamanı. Karşınızda Ejderha Binicisi!
● Bu bir Roket mi? Yoksa Balon mu? İkisi birden! Karşınızda yeni Süper Birlik, Roket Balon!
● 14. Belediye Binasına yeni bina ve birlik seviyeleri ekleniyor. Ayrıca uzun zamandır beklenen ordu paylaşma özelliği geliyor!


Clash Of Clans Apk İndir

Klasik Özellikler:
● Aktif oyuncuların klanlarına katılın veya kendi klanınızı kurup arkadaşlarınızı davet edin.
● Klan Savaşlarında dünya çapında milyonlarca oyuncuya karşı mücadele edin.
● Çeşitli Klan Savaşı Liglerinde becerilerinizi sergileyin, ne kadar iyi olduğunuzu herkese gösterin.
● İttifaklar kurun, klanınızla birlikte çalışarak Klan Oyunlarından çeşitli büyülü öğeler kazanın.
● Sayısız büyü, birlik ve kahraman kombinasyonuyla benzersiz savaş stratejinizi belirleyin!
● Efsane Lige ulaşıp dünyanın en iyi oyuncularıyla mücadele edin, Liderlik Tablosuna adınızı yazdırın.
● Kaynak toplayıp diğer oyuncularla yaptığınız savaşlardan ganimet kazanarak köyünüzü geliştirin ve güçlü bir kaleye dönüştürün.
● Çeşitli kuleler, toplar, bombalar, tuzaklar, havan topları ve duvarlarla köyünüzü düşman saldırılarından koruyun.

● Barbar Kral, Okçu Kraliçe, Büyük Koruyucu, Kraliyet Şampiyonu ve Savaş Makinesi gibi kahramanları açıp kullanın.
● Laboratuvarınızda yaptığınız araştırmalarla birliklerinizi, büyülerinizi ve kuşatma makinelerinizi daha da güçlü hale getirin.
● Dostluk Mücadeleleri, Dostluk Savaşları ve özel canlı etkinliklerle istediğiniz PVP deneyiminin keyfini çıkarın.
● Klan arkadaşlarınızın saldırılarını ve savunmalarını gerçek zamanlı veya kayıt olarak izleyin.
● Oyun dünyasında tek kişilik oyun modunda Goblin Kralına karşı savaşın.
● Alıştırma modunda yeni taktikler öğrenin, ordunuz ve Klan Kalesi birliklerinizle denemeler yapın.
● İnşaatçı Üssüne yolculuk edin ve gizemli bir dünyada yeni binalar keşfedin, yeni karakterlerle tanışın.
● İnşaatçı Üssünüzü yenilmez bir kaleye dönüştürüp Karşılıklı Savaşlarda rakip oyunculara günlerini gösterin.
● Özel Kahraman Görünümleri ve arka planlarla köyünüzü istediğiniz gibi özelleştirin.

Clash Of Clans Oyna

Daha ne bekliyoruz şef? Eğlenceyi kaçırmayalım!

Clash of Clans Elmas Hilesi,  LÜTFEN DİKKAT! Clash of Clans, ücretsiz bir oyun ama bazı oyun öğeleri, gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Clash of Clans uygulamasını oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olman gerekmektedir.

Bir ağ bağlantısı da gereklidir.

Clash of Clans’i beğendiyseniz Clash Royale, Brawl Stars, Boom Beach ve Hay Day gibi diğer Supercell oyunlarına da göz atmanızı öneririz. Bir deneyin!

Destek: Şef, sorun mu yaşıyorsun? Yardım almak için https://help.supercellsupport.com/clash-of-clans/tr/index.html ve http://supr.cl/ClashForum adreslerine gidebilir veya oyun içinde Ayarlar > Yardım ve Destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Clash Of Clans Apk Son Sürüm

Clash of Clans MOD APK, oyuncuların gittiği her yerde binlerce şiddetli ve heyecan verici savaş sunan yenilikçi ve sürekli bir strateji oyunudur.

Küresel popülaritesi ve etkileyici oynanışı nedeniyle Clash of Clans oyunu artık oyun severler için kesinlikle yabancı bir isim değil. Yönetimi deneyimleyebilecek ve işletmenizi tamamen büyük ve zengin hale getirebileceksiniz. Ayrıca oyunda her zaman patlak veren savaşlar olacak ve sahip olduğunuz orduya göre kazanmak için stratejiyi kullanacaksınız. Bu yüzden düşmanı yenmek için etkileyici bir güce sahip bir ordu eğitin.

Clash Of Clans Hile,

Clash Of Clans Elmas Hilesi

ÜSSÜNÜZÜ GENİŞ OLUŞTURUN

Clash Of Clans Hile, Clash of Clans’ı deneyimlerken oyuncular, sakinleri ile birlikte bir bölgeyi ele geçirecekler. Bu oyunda inşa edebileceğiniz binaları bulduğunuz zaman bu oyundaki işiniz çok kolay. Zamanla onları yükseltebilecek ve düşmanlarınızın tesisinizi işgal etmesini ve yok etmesini önlemek için daha fazla yapı oluşturarak alanınızı genişletebileceksiniz.

Clash of Clans Elmas Hilesi, Strateji oyunları oynayan herkesin ilgi duyacağı ilk unsur bu oyun içindeki kaynaklarıdır. Oyunun başında, iki ana kaynakla ilgileneceksiniz: Altın ve İksir. Özellikle bu ikisini toplamak için, belirli bir süre sonra sizin için Altın ve İksir üretecek Altın Madeni ve İksir Toplayıcı inşa etmeniz gerekecek. Hepsi otomatik olarak yapılır.

Clash Of Clans Hile,

Clash Of Clans Hile, Zamanla yeni bir kaynak görünecek: Dark Elixir Drill ve mevcut oyun sürümlerinde görünen yeni karakterlere erişmenize yardımcı olacak. Oyun, Elixir veya Dark Elixir ile satın alınabilen iki tür askere sahiptir. Bu nedenle, seçim yapmak için oyun tarzınıza uygun faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Ek olarak, bazı durumlarda, kaynak sayısı depolama eşiğini aşarsa, kaynak toplama sınırını genişletmek için ilgili işlevi üstlenmek için binayı yükseltmeniz gerekecektir.

Clash Of Clans Apk Hile İndir

ETKİLEYİCİ MAÇLARA KATILIN

Clash Of Clans Hile, Clash of Clans’da oyuncular ordularını kuracak ve daha fazla ganimet elde etmek için farklı savaşlara katılacaklar. Özellikle, Kışla aldıktan sonra, bir sonraki işiniz paranızı farklı türde birlikler satın almak için kullanmaktır. Daha sonraki asker türleri, kilidini açmak için belirli bir koşula ihtiyaç duyacak ve şüphesiz oyunda ortaya çıkmak için daha fazla kaynak tüketecekler.

Clash Of Clans Hile,

Clash Of Clans Hile, Bir ordu kurduktan sonra, kölelerinizi oluşturmak ve düşman üslerini yok etmek için düşman bölgesine gidebilirsiniz. Ancak birimlerinizin sürekli görünmesi için sürekli olarak emirler vermeyeceksiniz çünkü bazen haritayı gözlemlemeniz gerekecek. Spesifik olarak, oyuncular veya düşmanları, üssü düşman işgalcilerinden korumak için savunma binasını inşa edebilir, bu nedenle birliklerinizin ortaya çıkmasına izin verirken dikkatli olmanız gerekir.

Clash Of Clans Apk Son Sürüm

GÜÇLÜ YENİ KAHRAMANLAR

Clash Of Clans Hile, Son sürümlerde, imha makineleri veya Kara İksir askerleri gibi oyuncuların gözlerinin önünde yeni birimler belirdi. Her birlik, uygun şekilde kullanmanız gereken etkileyici becerilere sahiptir. Kesinlikle, ölen herhangi bir birim tamamen yok olacak ve yeni bir ordu yetiştirmek için kaynaklarınızı kullanmanız gerekecek. Ek olarak, yeni kahramanlar da oyunda öne çıkan özellikler olarak karşımıza çıkıyor.

Clash Of Clans Hile,

Clash Of Clans Hile, Clash of Clans’daki birlikler ile kahramanlar arasındaki fark, maçta onlara sahip olabileceğiniz miktardır. Birden fazla birlik biriminiz olabilir, ancak yalnızca bir türden minimum bir kahramana sahip olabilirsiniz. Yani, bu oyunda, tamamen farklı becerilere sahip maksimum dört tür kahraman elde edebilirsiniz. Ayrıca, bu kahramanların istatistikleri tamamen etkileyicidir ve savaşta öncü olarak görülebilir ve düşman binalarını hızla yok edebilir.

Clash Of Clans Apk Full İndir

KAHRAMANLARI DESTEKLEMEK İÇİN YENİ BİR GÜÇ

Clash Of Clans Hile, Yukarıda belirtildiği gibi, bu kahramanların etkileyici istatistikleri vardır, ancak tam güçlerine ulaşmak kolay değildir. Böylece, saldırı özelliklerine ve istatistiklerine göre bu karakterlerin potansiyelini nasıl yükselteceğinizi bulmak için zaman harcayacaksınız. Clash of Clans Elmas Hilesi,  Bu oyunda kazanabileceğiniz yeni güçleri güncellemeyi unutmayın çünkü her güncellemede Heroes’ Pets gibi yeni ve hayranlık uyandıran şeyler olacak.

Clash Of Clans Hile,

Clash Of Clans Hile, İstediğiniz zaman savaşa gönderebileceğiniz Kahramanların yanı sıra, bazı etkileyici evcil hayvanlar ortaya çıkabilir ve yeteneklerini kullanabilir. Özellikle, en son güncellemede görünen yeni petler, kahramanın daha iyi dövüşmesine yardımcı olmak için maça katılan kahramanlara eşlik edecek. Clash of Clans Elmas Hilesi,  Dört yeni evcil hayvan olacak ve her evcil hayvanın, savaşa katılırken 1 kahraman ve 1 evcil hayvanı birleştirmeniz gerekeceğinden, ilgilenmeniz gereken kendi beceri ve istatistiklerine sahip olacaksınız.

Rating

4.3

( 11 Votes )
Please Rate!
Clash of Clans v15.292.17 Mod Apk – Para/Elmas Hileli

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (190 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Clash of Clans Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.7/5 - (9 votes)

Tüm Versiyonlar

Clash of Clans v15.292.17 Mod Apk – Para/Elmas Hileli
Clash of Clans v15.292.17 Mod Apk – Para/Elmas Hileli 14.211.0 MOD
Haziran 4, 2023 190 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Kilitler Açık

'dan daha fazlasıSupercell

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

10 Yorumlar

 1. 2 yıl ago

  clash of clans apk çok heycanlı maceralı arkadaşlarım ile oynadığım güzel bir oyun oyunun içinde o kadar heyacanlanıyorum hırs yapıyorum ki içinde para ile satın alınan özellikleri bile kullanıyorum

 2. 2 yıl ago

  Cok sevdigim bir oyun. İyi ki böyle bir oyun ile karşılaştım

 3. 2 yıl ago

  Clash Of Clans gerçektende oyun çok değişik ve guzel

 4. 2 yıl ago

  Clash Of Clans Hile de cok guzel özellikler var

 5. 2 yıl ago

  Clash Of Clans Hile gerçekten işe yaradı çok ta güzel sevdiğim oyunlardan biri.

 6. 2 yıl ago

  Clash Of Clans Hile rekabetin yüksek olduğu, milyonlarca insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir oyun. Mobilde oyun oynamak isteyenlerin mutlaka bakması gereken bir yapım.

 7. 2 yıl ago

  clash of clans elmas hilesi inceledim cok hoşuma gitti cok özenle hazırlanan bir uygulama tskrler

 8. 2 yıl ago

  Clash of clans sürekli oynadığım bir oyun,çok heyecanlı,Klan Savaşlarında dünya çapında milyonlarca oyuncuya karşı mücadele ediyorum.clash of clans elmas hilesi kesinlikle işe yarıyor, tavsiye ederim 👍

 9. 2 yıl ago

  clash of clans elmas hilesi cok ama cok güzel bizim evde oynamayan yok emeği geçen herkese teşekkür ederim

 10. 2 yıl ago

  Clash of clans hilesi çok isime yaradı teşekkürler oyunu çok seviyorum ve gelistirebilmem de bu hilenin çok yararını gördüm harika bir oyun bu arada

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X