PK XD

İsim PK XD… PK XD is the most famous version in the PK XD series of publisher PlayKids Inc
Yayıncı PlayKids Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut 163.1 MB
Versiyon 0.39.0
Mod Version 0.39.0
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 25 Ekim 2021
MOD Tüm Evlerin Kilidi Açık
Android Android Macera Oyunları
4.4 ( 442 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


  • MENÜ MODU
  • Tüm evlerin kilidi açıldı (sadece siz görebilirsiniz)
  • Reklamlar kaldırıldı
*Karakter oluşturma işlemini tamamladıktan sonra modu açın
NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
4.2/5 - (4 votes)

PK XD Apk Hile, Emülatör oyunları, birçok oyuncu için her zaman heyecan verici ve benzersiz deneyimler sunar. İlgi alanlarına göre çeşitli ve çeşitli aktiviteler yapabilecekler. Aynı zamanda, önerilen deneyimler gerçek hayattan gelir, bu nedenle sayı genellikle oldukça fazladır. Bu aktiviteler genellikle renkli ve sevimli öğeler ekler, böylece oyuncu gözlerini ondan alamaz. Pek çok şeyi yapabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız başlık PK XD – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın! uygun bir seçimdir.

Bu Makaleyi Keşfedin

PK XD Apk Hile

EDİTÖRLERİN SEÇİMİ ADAYLI OYUN

PK XD Apk Hile


PK XD Apk Hile – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın! oyuncunun birçok farklı şeyi yapabileceği ve mini oyunları eğlendirebileceği bir simülasyon oyunudur. Bu simülatör dünyasında kendinize yeni bir hayat yaratabileceksiniz. Oyunun oyunculara basit ama daha az heyecan verici bir oynama şekli sunduğu söylenemez.

PK XD Bedava Elmas, Oynanışı ve diğer benzersiz unsurlarıyla oyun, Editörün Seçimi adaylıkları aldı ve uygulama pazarındaki kesin başarısını teyit ediyor. Birçok oyuncunun oyuna geldiği ve kendilerine büyük eğlenceler yaşattığı söylenebilir. Oyun yüksek övgü aldı ve oyunculardan çok sayıda olumlu geri bildirim aldı.

PK XD Apk Hile

PK XD Apk Hile, Şu anda uygulama Google Play’de mevcut ve yapılandırma gereksinimleri çok yüksek olmadığı için kolayca kuracaksınız. Bu, birçok insanın bu oyuna erişmesine ve onu deneyimlemesine yardımcı olur. Aynı zamanda oyun, her kişinin eğlence ihtiyaçlarına uygun özelliklere sahiptir. Bu yüzden bir dakikanızı ayırıp deneyimlediğinizde kesinlikle gözlerinizi alamayacaksınız.

OYUNCULARI RENKLİ BİR DÜNYA BEKLİYOR

PK XD Bedava Ev Alma, grafikleri hakkında konuşmak – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın! Güzel ve birçok konu için uygun olacaktır. Evlerden aktivitelere kadar hepsi sevimli ve oyuncu dostu bir şekilde tasarlanmıştır. Bu oyunun dünyasına daldığınızda daha mutlu hissedeceksiniz. Aynı zamanda eğlence amaçlı hafif oyunlar isteyenler için bu oyun bu görevi çok iyi tamamlıyor.

PK XD Apk Hile

PK XD Apk Hile, Bir kez deneyimlediğinizde içinizi ferah tutabileceğiniz rengarenk bir dünya. Oyuncuların bir oyunu seçme nedenlerinden biri de grafiklerdir. Oyuncular deneyim kazanmaya başladığında, oyunda mevcut olanı keşfetme heyecanına sahip olacaklar. Yavaş yavaş, rahatlamak ve rahat hissetmek için bu alanda çok zaman harcayacaklar.

KENDİMİZ İÇİN FARKLI BİR VARLIK YARATMAK

PK XD Apk Hile

PK XD Son Sürüm, – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın!’da favori karakterinizi yaratabileceksiniz. İsterseniz zombi, tek boynuzlu at, cadı ve hatta ejderha olabilirsiniz. Bana uygun bir görüntü yaratmak için tek gereken hayal gücüm.

PK XD Apk Hile, Oyundaki karakterlerin çoğu zaman oyuncunun farklı bir versiyonu olduğu ve oyuncuya farklı heyecan verici deneyimler yaşattığı söylenebilir. Mevcut tüm öğeleri birleştirmek için sadece hayal gücünüzü kullanın ve birçok tür bulabilirler. Dolayısıyla bir karakter türünün oluşturulması da oyuncuya heyecan veren bir şey. İstediklerini yapabildikleri için bazen garip ve komik şeyler ortaya çıkıyor.

BİRÇOK FARKLI BENZERSİZ AKTİVİTELERE KATILIN

PK XD Apk Hile

PK XD Apk Hile, Karakterinizi tamamladığınızda, bir sonraki adım bu oyunun neler sunabileceğini deneyimlemek olacaktır. Öncelikle bu renkli dünyayı tek başınıza keşfedecek ve oyundaki karakterlerle eğleneceksiniz. Bu gerçek bir deneyim getiriyor ve oyuncuları oyundaki gizli şeyleri keşfetmeye motive ediyor. Oyun, hayal ettiğinizden daha fazlasını sunuyor.

PK XD Apk Para ve Elmas Hilesi Son Sürüm, Bu oyunda arkadaşlarınız ve komşularınızla yeni bir hayatınız olacak. Aynı zamanda özel ev sahibi olmayı da unutmayın. Bu alanla mobilya düzenlemek, tarzınızı dekore etmek gibi sevdiğiniz birçok şeyi yapabilirsiniz. Ayrıca, evde olduğunuzda, ilgilenmeniz gereken bir evcil hayvanınız olacak.

PK XD Apk Hile

PK XD Apk Hile, Oyun, düzenli aktiviteler yapmanın yanı sıra, oyuncunun deneyimini değiştirmek, eğlendirmek ve para kazanmak için size birçok mini oyun da sunuyor. Tabii ki çeşitli aktivitelerden para kazandığınızda, karakterinizi daha güzel hale getirmek için bazı şeyler ve özellikle kostümler satın almak için kullanabilirsiniz.

PK XD Para ve Elmas Hilesi – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın! oyuncuların birçok farklı aktiviteyi deneyimleyip yeni bir hayata başlayabilecekleri bir simülasyon oyunudur. Sevimli ve arkadaş canlısı karakterlerle rengarenk bir dünya. Diğer oyuncuları tanıyabilir ve kendi alanınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz şeyleri satın almak için belirli bir miktar kazanmayı da unutmayın.

Rating

2.5

( 2 Votes )
Please Rate!
PK XD

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (163.1 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın PK XD Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.2/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

PK XD
PK XD 0.39.0 MOD
Ekim 24, 2021 163.1 MB

Mod İçeriği:

Tüm Evlerin Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X